Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 5. 2008 7:48

Somaia
Host

Re: CBčko???

lupina montana napsal(a):

Njn...když na mě to dělá velmi intenzivní dojem, že je to dnes tak oblíbená "ej moja paranoia" coollol
A ty se neškleb, Jéňo....nemᚠparanoiu z berýlia, bo z čeho - mᚠji z čoklů reta
A Som....když vono je děsně těžký poznat, kterej Noe je ten pravej....žádná muška mu okolo hlavinky nelítá graterlol

lol lol proto se ze zásady neposmívám žádnému protože:

1) na posměváčky jednou dojde... ( to už nám říkali ve školce ) lol
2) historie se se často opakuje
3) lidé jsou nepoučitelní

 

#27 15. 5. 2008 7:51

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Jeňýk napsal(a):

Přesně tak! Nízkonákladové letecké společnosti dotované globální vládou! To přece nejde lítat si takhle za pár korun po světě!

Somaio jak ti frčí CBčko? Čoveče já už jsem jak černoch ze Zimbabwe když mám teď nad sebou furt jen jasnou slunečnou oblohu. Zrovna jsem psal Jirkovi Maškovi že by to měl na těch svejch bájovejch stránkách pořádně zpropagovat nebo si případně zařídit nějakou malou prodejničku třeba na týhle adrese : 

ANoss,
Hc Je mi jasno jiřího maška
Mikuláše z Husi 8
140 00 Praha 4


P.S. Dokonce jsem vymyslel kapesní CBčko z konzervy od čínskýho lančmítu a čtyř brček......... jedinou nevýhodu to má, že je potřeba to mít stále před sebou na otevřený dlani, jinak se zatáhne a jste zas plný baria!

Koukám Jeníku, že tobě ten Jirka ale leží v žaludku reta
A to až tak, že ti není líto pětasedmdesáti, abys si mohl počist lol
Nedivila bych se, kdybys si koupil i jeho 2012 Zlatá brána otevřena, abys se měl čemu pošlkebovat.
Kurňa docela drahá sranda a kdo ví, možná bude časem ještě dražší...A možná si toho vlastně ani nevšimneš stolt  Matrix jeden blbej, co dumbom


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#28 15. 5. 2008 7:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Heluška napsal(a):

Jeňýku,
jsem z Tebe jelenice. Těžce rozklíčovávám, do jaké míry si dělᚠprču a co vůbec bereš vážně.

Fakt je, že s tímhle žertovným způsobem zaujmeš více lidí a možná je to donutí si některé věci přežvýkat a možná přehodnotit.

Jj tummenupp
Informace jsou informace big_smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#29 15. 5. 2008 7:55

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

lupina montana napsal(a):

A Som....když vono je děsně těžký poznat, kterej Noe je ten pravej....žádná muška mu okolo hlavinky nelítá graterlol

Tak se pro jistotu budem smát všem???
Nu, já se raději neposmívám žádnému.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#30 15. 5. 2008 8:03

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Jeňýk napsal(a):

Jak mám dnes věřit tomu co nás učili ve škole..........

No to je fakt stolt
Nás ve škole učili, že vedoucí úloha strany a vlády je neochvějná a tato že nám do roku 2000 - tuším, že ještě dřív, vždy přece "v roce 66. už bude dááávno všude mír" - zajistí spokojený a šastný život v komunismu...

Taky kdysi ve školách učili, že Země je placatá a podobné úžasnosti.... Jj..jak jen věřit roll


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#31 15. 5. 2008 8:06

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Somaia napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Njn...když na mě to dělá velmi intenzivní dojem, že je to dnes tak oblíbená "ej moja paranoia" coollol
A ty se neškleb, Jéňo....nemᚠparanoiu z berýlia, bo z čeho - mᚠji z čoklů reta
A Som....když vono je děsně těžký poznat, kterej Noe je ten pravej....žádná muška mu okolo hlavinky nelítá graterlol

lol lol proto se ze zásady neposmívám žádnému protože:

1) na posměváčky jednou dojde... ( to už nám říkali ve školce ) lol
2) historie se se často opakuje
3) lidé jsou nepoučitelní

4) a to následné "napřesdršku" stále víc bolí


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#32 15. 5. 2008 8:58

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: CBčko???

Pandorraa napsal(a):

Koukám Jeníku, že tobě ten Jirka ale leží v žaludku reta
A to až tak, že ti není líto pětasedmdesáti, abys si mohl počist lol
Nedivila bych se, kdybys si koupil i jeho 2012 Zlatá brána otevřena, abys se měl čemu pošlkebovat.
Kurňa docela drahá sranda a kdo ví, možná bude časem ještě dražší...A možná si toho vlastně ani nevšimneš stolt  Matrix jeden blbej, co dumbom

Pandorro doufám že si o mě nemyslíš že bych byl sponzorem těhle stránek. big_smile Mě bohatě stačí to co lze objevit různě po internetu s odkazem právě na tyhle stránky a volně přístupné výplody. Pro svých pětasedmdesát peněz mám o dost lepší využití. wink

A že by mi Jirka ležel v žaludku? Inu už jsem párkrát napsal že nemám rád vymejvače mozků a různý "pravdosvětloláskaře" zneužívající lidských slabostí, naivity a životního neštěstí. Takový kydy jaký se lze od pana Maška dočíst ty se dají snad už jen nalézt na http://www.vesmirni-lide.cz/ Vždy zblbnout naivní a životem zklamané je přece tak snadné........ tak proč si na tom nepostavit živobytí, že?

Upravil(a) Jeňýk (15. 5. 2008 8:58)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#33 15. 5. 2008 9:19

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Jeňýku, svatá pravda.... tummenupp
Každý má právo na svůj názor, ale tohle opravdu udělá ze slabších jedinců ustrašené a psychicky narušené je, kteří rozšíří čekárny lékářů a budou potřebovat léky na uklidnění.

Už si nepamatuju, jak dlouho to tomu pánovi už funguje. Měsíc, rok, nevím... ale zapřísahá se, že od té doby tam neměl jedinej mrak v celém horizontu, kam oko dohlédne.... To musí být opravdu obyvatelé jeho města, vesnice a širého okolí nadšení, když už jim tam ten měsíc, rok nezapršelo.... Musela se zvednout spotřeba vody, louky, pole se staly neplodnými.... Jo, to muselo opravdu všem lidem velice pomoci.

Není tady

 

#34 15. 5. 2008 9:28

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: CBčko???

Protože nemám pracoviště zastrčené v temné kanceláři,  mám v popisu   být stále v pohybu a to i pod oblohou, denně koukám, co se nahoře děje.
Nad Karvinou je nějaký čas klid. To, co je za letadly, se ztrácí poměrně rychle a nezůstávají podezřelá uskupení mraků. Asi nefalšované kond. páry.  Fakt je , že nesedím a nešmíruju celý den.
Na Osudu píše pisatelka, že u německých hranic se práškovací letadlo obloukem vrací. Vzdušnou čarou mám k polské hranici možná 4km a nic podobného nepozoruji.

Nerozumím spoustě věcí a jedna z nich je toto. 
Jestliže někdo nařídil tuto chemii a následnou kontrolu neoznačenými vrtulníky (a všechno ostatní kolem chemtr.), jsme ohroženi všichni bez vyjímky. Počítám, že doplňky stravy jsou velmi krátkozraké řešení a dojedeme na to všichni.
I ti, co sedí v práškovacích letadlech, i ti, co letí na kontrolu, i ti , co plní zásobníky, nebo řídí letecký provoz.
Tak proč to dělají?  Přece mají děti, rodinu a chtějí pro ni dobrou budoucnost. Možná jim nastřádají tučné konto za svou ďábelskou práci, ale co si za to další generace koupí, když celá příroda bude zdevastovaná, lidé zblbnutí a jistě i očipovaní a v totální moci hrstky " nadlidí". Budou nás posílat do horoucích pekel, že jsme to dopustili. Tohle chceme?
Všichni máme děti a rodinu, na které nám záleží, tak jim to dokažme.
Pojďme se domluvit a začněme s tím něco dělat.
Jiří Mašek to tlačí dál, než to cítím já, ale má aspoň snahu a nutí lidi přemýšlet o věcech, před kterými mnoho z nás raději zavře oči, aby nedej Bože, nemuseli  ze své ulity vystrčit hlavu  a něco udělat, protože mají pocit, že se jich to netýká.

Není tady

 

#35 15. 5. 2008 9:35

Somaia
Host

Re: CBčko???

Macex napsal(a):

Každý má právo na svůj názor,

to je svatá pravda , proto je přinejmenším naivní a nevyzrálé posmívat se názorům někoho jiného. Zvl᚝, když naše znalosti celé problematiky jsou jen povrchní, takže si ve finále můžeme plést pojmy s dojmy lol...

 

#36 15. 5. 2008 9:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Jeňýk napsal(a):

Vždy zblbnout naivní a životem zklamané je přece tak snadné........ tak proč si na tom nepostavit živobytí, že?

No jasně, jako prd, no problém  reta

Horší je to ale ustát, když vyjadřuješ své přesvědčení a kolem sebe mᚠpořád lidi, kteří vyjadřují zase to svoje, které vůbec nemusí být identické, přesto k tobě stále přicházejí smile (asi tak, jako ty pořád na osud ap. - nedá ti to spát, nezapírej)
Takže ty víš houby o tom, jak Jirka "vymývá mozky".
Já to mám za dva roky anossu "omáklý" a vím svý, což nemá význam ti tu vysvětlovat.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#37 15. 5. 2008 9:56

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Nechci se zabředávat do stránek plných sáhodlouhých rozborů atd...
Prosím o stručnou informaci zde zasvěcené (Pandorraa, Heluška atd...) v jakých oblastech republiky se to má dít?
Jak to má přesně vypadat? A co se tím má získat? A proč se to děje v Česku a nikoliv v Německu nebo v Polsku nebo Rakousku?
Nechci odkaz na nějaké stránky, že se tam něco rozebírá... Chci jen krátkou stručnou odpověď na těchto pár otázek, a nejen já,a le i ostatní neználci máme další informace k přemýšlení....

Není tady

 

#38 15. 5. 2008 10:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Macex,
asi budeš muset "zabřednout".
Není nad poznání, ke kterému se člověk srovnáváním, souvislostmi a vlastními prožitky dobere sám smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#39 15. 5. 2008 10:35

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

No tak v tom případě, to nebude taková tragédie, když na to nejde odpovědět a odkazuje se jen na něčí soukromé stránky.... Ty otázky byly triviální a prosté a když to někomu nahání strach a snaží se organizovat nějakou protiakci musí být schopen sám odpovědět vlastními slovy na pár otázek. Když ne na všechny, alespoň na některé.....
To byla reakce na: Všichni máme děti a rodinu, na které nám záleží, tak jim to dokažme.
Pojďme se domluvit a začněme s tím něco dělat.
Jiří Mašek to tlačí dál, než to cítím já, ale má aspoň snahu a nutí lidi přemýšlet o věcech, před kterými mnoho z nás raději zavře oči, aby nedej Bože, nemuseli  ze své ulity vystrčit hlavu  a něco udělat, protože mají pocit, že se jich to netýká.



Připomíná mi to akce, Stop Temelín a jiné Zelené aktivisty, kteří někde stojí, něco vykřikují, opakují po někom něco, co jim předtím řekl nebo napsal na papír a když se jich pak člověk zeptá, zda ví, jak funguje zjednodušeně jaderná elektrárna nebo jak dlouhé bývají vrtule u běžných větrných elektráren a jaký vydávají zhruba hluk atd.... Neví lautr vůbec nic.....

Ale Heluška není připojená, tak počkáme až se přihlásí, třeba to uvede na pravou míru, když Pandorraa nechce.

Není tady

 

#40 15. 5. 2008 10:43

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: CBčko???

Nejsem zasvěcená,
plácám se v tom taky dobře, jen připouštím , že existují i takové skutečnosti, které nejsou na první pohled vidět a člověk pak musí vynaložit vlastní úsilí, aby se k nějakým info dostal a pak třídím a řadím a srovnávám s vlastním pohledem na svět.
Je jasné, že v m'odním katalogu ani v bulváru a ani ve fitku a ani na 60 . kanálech dokonalého tv přenosu to nenajdu.
Tohle pozorování a péči, co se s Matkou  Zemí děje  v sobě cítím od dětství. Ale nejsem tak odvážně střelená jako Mašek, ani tak všeobecně v obraze jako Pan nebo Jeňýk, kteří dovedou vtipně vypíchnout podstatu věci.
Takže  se alespoň v soukromém životě snažím žít poctivě s občasnými dobrými skutky, které bývají následně po zásluze potrestány. smile

Není tady

 

#41 15. 5. 2008 10:53

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: CBčko???

A jestli objevím někde nějakou aktivitu, která bude souhlasná s mým cítěním, tak ji podpořím a ráda.
Ale veřejný aktivista, aby na mně bylo vidět , jaká dokážu být úžasná, to prosím , nemusím.
Jednou budeme muset začít.
Macex, nemyslím veřejně, ale každý sám u sebe.
Není to tak těžké- Co nemᚠrád sám, nedělej jiným .
Tohle by mohl být dobrý začátek.

Není tady

 

#42 15. 5. 2008 10:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Macex napsal(a):

Ale Heluška není připojená, tak počkáme až se přihlásí, třeba to uvede na pravou míru, když Pandorraa nechce.

NECHCE?
Ale no tak, snad nečekáš, že ti začnu vymývat mozek a do hlavy tlačit své pomýlené názory???


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#43 15. 5. 2008 10:59

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

No, tak jsem podle návodu pan vlezla na ty stránky, kterými jsem se měla prokousat, abych si sama našla "možná" odpovědi na své otázky...
Došla jsem pouze k tomu, že většina článků je již podle nadpisu zcela nezajímavá a když už jsem konečně našla kategorii záhad, tajných projektů a jiných dalších technických věcí, které jsem hledala, tak jsou všechny jen v placené sekci pro členy.... Takže pokud někdo šíří "informace o potenciálním nebezpečí a různých nepravostech, které na nás páchají -zlí lidé" pomocí placeného webu, kde když si nezaplatím, tak se nic nedovím... Oj, to je smutné....
Taky jsem si početla tedy ten článek, který je kupodivu volný,kde pan majitel sáhodlouze vypovídá o tom, jak je finančně na dně a je třeba platit 90,-- měsíčně poplatek a že to by už snad mohlo zachránit jeho existenci, zvláště, když si nechal společností na měření návštěvnosti jeho stránek změřit, že ho pravidelně navštěvuje 10 tisíc lidí. 
To mi příjde trochu smutné chtít šířit svoji osvětu do světa, ale pouze za peníz.... Bez penízu si třeba chcípni....
Dát návod na sestrojení CB-čka, to bych pochopila, že bude někde v placené sekci, to je již patentovatelná záležitost, ale informovat lidi o špatnostech, které se páchají, ale jen z ručky do ručky za penízek .....

Byla jsem jednou u jednoho léčitele, který se snažil na dálku dodávat energii nemocným osobám nebo uměl na dálku zdiagnostikovat stav auta (velice zajímavé), ale jelikož měl obrovskou rodinu a díky této své nové schopnosti přestal pracovat, najednou zjistil, že umírají hladem... Rozhodl se, že bude ctít tradici ostatních léčitelů, kteří si váží svého daru a příjmem finančí odměny za svoji službu by mohli přijít o svůj dar.... Začal dealerovat drahou parfémovou společnost a každý jeho zákazník dostal nenápadnou pobídku, že při svém obchodu si má u manželky vybrat parfém, dle své chuti, on ho kladně naladí a dodá do něj energii a za ten parfém, že se má zaplatit.... NO trvalo to asi jen půl roku, než pochopil, že odliv zákazníků (a snad i menší úspěšnost v diagnostických procesech)  byl právě kvůli tomu kroku.... Proto začal zase chodit do práce a léčil jen po večerech....

Není tady

 

#44 15. 5. 2008 11:01

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Pandorroo, napsala si, že ho velice dobře znᚠa tím pádem jsem čekala, že znᚠi tuto záležitost, která se tady řešila a pár větama mi objasníš, jak to ten Tvůj známej myslí....

Není tady

 

#45 15. 5. 2008 11:14

Somaia
Host

Re: CBčko???

Macex, kdo  by měl v životě určovat  co je a není výdělečné  zaměstnání? dokážeš mi na to odpovědět?
Snad si opravdu nemyslíš, že všichni , kteří pomáhají druhým ( je jedno jak a jakým způsobem, to za nás řeší poptávka a nabídka ) musí spát pod mostem a živit se vzduchem. Nemyslíš si to doopravdy,  že ne???
- všechny pečovatelské služby
- maséři
- psychologové
-psychiatři

atak dále a tak dále...

Upravil(a) Somaia (15. 5. 2008 11:16)

 

#46 15. 5. 2008 11:27

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Já nejsem léčitel, ani nepracuji ve službách, já neurčuji,kdo má za co dostávat jakou odměnu....
Já to uvedla jako příklad jedno konkrétního jedince, který se bál o svůj dar....
Mně osobně je zcela jedno, zda si lidé berou za své služby, a už mytí nohou nebo léčení osob či ošetřování proleženin v DLN velké peníze, malé peníze nebo žádné peníze....
Já byla jen šofér, já tam sama se sebou nejela, ale když jsem slyšela jak mezi dveřma jen tak houknul od stolu něco o konkrétních závadách mého auta a systému spaní mého manžela, kterého v životě neviděl a u nás nebyl.... Tak jsem pochopila, že např. voňavku za 900,-- bych si tam nikdy nekoupila, ale druhý den jsem dovezla jeho rodině hromadu ovoce, zeleniny a hraček a v každé hračce byly i peníze....On je nedostal, dostala je jeho rodina a dar zůstal zjevně zachován....
Informace z toho byla taková, že si nikdy netroufnul říct veřejně ani o korunu.... a šlo mu pouze o zdraví jednotlivce...

Ten Vᚠpán má na srdci zdraví celého lidstva, ale říct to chce až za měsíční poplatek...

Není tady

 

#47 15. 5. 2008 11:39

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CBčko???

Jeňýk napsal(a):

Jo a to jste slyšeli že Student agency dává do kafe v autobusech bróm? To je opět výmysl globální vlády na omezení porodnosti v Čechách........ čím míň nás bude tím spálíme méně ropy a tím více jí zbyde na tyhle židozednáře! To je přece logický!

Teď ještě někde najít tu fotku stewardky jak to otrávený kafe tajně míchá a poslat na Osud.cz cool

A pak má jeden otěhotnět ... budu muset tomu svýmu zakázat jezdit žluáskama rock

Pandorraa napsal(a):

lupina montana napsal(a):

A Som....když vono je děsně těžký poznat, kterej Noe je ten pravej....žádná muška mu okolo hlavinky nelítá graterlol

Tak se pro jistotu budem smát všem???
Nu, já se raději neposmívám žádnému.

Ne všem, ale všemu. Raději budu mít vysmátej život než zatrpklej, no ni?

Macex napsal(a):

Připomíná mi to akce, Stop Temelín a jiné Zelené aktivisty, kteří někde stojí, něco vykřikují, opakují po někom něco, co jim předtím řekl nebo napsal na papír a když se jich pak člověk zeptá, zda ví, jak funguje zjednodušeně jaderná elektrárna nebo jak dlouhé bývají vrtule u běžných větrných elektráren a jaký vydávají zhruba hluk atd.... Neví lautr vůbec nic.....

Přesně storstark

Upravil(a) Míša Kulička (15. 5. 2008 11:52)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#48 15. 5. 2008 11:47

Somaia
Host

Re: CBčko???

Macex napsal(a):

Já nejsem léčitel, ani nepracuji ve službách, já neurčuji,kdo má za co dostávat jakou odměnu....
Já to uvedla jako příklad jedno konkrétního jedince, který se bál o svůj dar....
Mně osobně je zcela jedno, zda si lidé berou za své služby, a už mytí nohou nebo léčení osob či ošetřování proleženin v DLN velké peníze, malé peníze nebo žádné peníze....
Já byla jen šofér, já tam sama se sebou nejela, ale když jsem slyšela jak mezi dveřma jen tak houknul od stolu něco o konkrétních závadách mého auta a systému spaní mého manžela, kterého v životě neviděl a u nás nebyl.... Tak jsem pochopila, že např. voňavku za 900,-- bych si tam nikdy nekoupila, ale druhý den jsem dovezla jeho rodině hromadu ovoce, zeleniny a hraček a v každé hračce byly i peníze....On je nedostal, dostala je jeho rodina a dar zůstal zjevně zachován....
Informace z toho byla taková, že si nikdy netroufnul říct veřejně ani o korunu.... a šlo mu pouze o zdraví jednotlivce...

Ten Vᚠpán má na srdci zdraví celého lidstva, ale říct to chce až za měsíční poplatek...

Macex, podle jednoho nahnilého jablka se dívᚠna celý strom jako závadný...

Ten pán... svoje osobní postoje vysvětlil několikrát, já jsem je  naprosto srozumitelně pochopila aniž ho znám osobně. Jen na základě vlastního zájmu.    Kdo ti řekl, že jde  v tomto případě o zdraví celého lidstva? Ten pán svou činnost považuje za zaměstnání, má na to nezdatelné právo  (viz moje otázka výše) a to proto, že má pro svou nabídku adekvátní poptávku, buď budu vůdči sobě zodpovědná, prostuduji osobně!!! co nabízí a svobodně se rozhodnou nakoupit  ... nebo ne a nechám ležet.... pak je ale pošetilé jej pomlouvat, že mi něco nedal  jen tak wink ...... i informace jsou  placené zboží, duševní KnowHow je dokonce chráněno legislativně, to jsme si my lidi takhle krááásně vymysleli už před velmi dlouhou řádkou let... ... tak co nad čím se pozastavuješ ???

 

#49 15. 5. 2008 11:50

Somaia
Host

Re: CBčko???

Macex: Já nejsem léčitel, ani nepracuji ve službách, já neurčuji,kdo má za co dostávat jakou odměnu....
A on to někdo určuje???

Upravil(a) Somaia (15. 5. 2008 11:50)

 

#50 15. 5. 2008 13:21

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Somaio, ale ty mluvíš o něčem jiném... Já nikoho neodsuzuji za to, že chce po jiném peníze.... Takových lidí na světě existuje a ještě víc existuje takových, kteří jim je bezhlavě dávají a navíc doufají, že dostanou nějakou informaci či službu, která je spasí....  to neřeším, to je na každém, zda umí rozumně investovat....

Já reagovala na toto vlákno a na styl poukazování na pravost a naprostou pravdivost něčeho někde, kdes na nějakých stránkách, co normální smrtelník nemůže pro zajímavost okem zahlédnout...

Začlo se tady řešit, zda existují umělé mraky nebo, někdo začal o tom práškování a jednom pánovi, který k tomu má dostatek průkazných informací atd.... Tak jsem oslovila ty, co o tom vědí, a mi v krátkosti odpoví na mé dotazy, abych se o tom zjednodušeně dozvěděla více a mohla se třeba tedy také začít bát, že na mne někdo něco někde sype apod....
Místo toho jsem se dostala do začarovaného kruhu, který mne odkudkoli háže na stránky, kde se údajně vše dozvím, nikdo mi nic neřekne přesně, ale údajně se vše dozvím samostudiem těchto event. jiných podobných stran. Ovšem zde malý problém, musím si to zaplatit, jinak si tam nic nepřečtu....

Takže jsou dvě možnosti, buď jsou to takové bludy, že se veřejně nesmí prezentovat a špatně investované peníze už následně těžko budu po někom vymáhat a nebo je druhá varianta, jsou to tak tajné informace a tak cenné, že je třeba se odměnit sdělovateli za to, že mi je poskytne... Takové věci se také dějí, ale zase to bych řekla, že je dost málo, takový malý měsíční paušál.... To by mělo být dražší....

Jelikož vy jste si asi zaplatily, víte, znáte odpověď, protože máte ty články přístupné, tak předpokládám, že je to jako v pyramidových hrách, nic ti neřekneme, jen přijď tam a tam a vše se dozvíš.... Pak až zaplatíš vstupní poplatek, dozvíš se zase něco dalšího atd....
Ano, opět rovnou odvracím Somaii argument, že každý má právo si vydělávat, jak uzná za vhodné... Ano, samozřejmě má, ale pak se nemůže divit, že mu většina národa nebude věřit, pokud chce prorazit se zaručenými zprávami, ale jen za peníze.... Protože buď chce pravdu vykřičet do světa a nebo chce přístup k informacím filtrovat pouze pro majetné a zaujaté lidi tímto směrem.... Viz žalostné dopisy pisatelů na jeho stránkách, jak je jim líto, že již z finančních důvodů nemohou dál obnovit členství na další měsíc.... Neb je to nad jejich síly....

Ono pokud chce-li člověk někomu sdělit něco důležitého a přitom nezištně, stačí si zadarmo otevřít blog nebo využít jinou formu webu zdarma či malinký poplatek (který utáhne každý z kapesného) a tam stačí napsat 10 vět, zásadně vystihujících  o co jde, proč to je, komu to vadí, komu to prospívá, kde je třeba se bouřit a další podrobnosti naleznete na mém placeném webu... nazdar....

Nechávám pánovi jeho stránky, i jeho nápady a myšlenky, ale jeho příznivci a přívrženci se pak nesmí divit, že většině národa (čtivost stránek je prý snad na již na 50 tisíc aktivních, oproti x-milionům) ho bude považovat za snílka, blázna, vykuka a já nevím, co ještě. 
Já osobně ho považuji za nic, protože někdo, kdo na své stránky dává odkazy z bible, vše je prošpikováno andělskými citacemi, a přitom v jednom článku se píše o práškování, ve druhém o vymývání mozků televizí a bulvárem a ve třetím se pitvá zda dítě Karla Gotta není náhodou také již popráškované, protože má horečky....
To mi hlava nebere....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů