Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#26 27. 8. 2018 9:05

NoJa86
♥------
Registrovaný: 27. 8. 2018
Příspěvky: 6

Re: Vitamíny v těhotenství

Právě s přítelem plánujeme miminko a chtěla bych něco začít brát. Femibion má hodně kladných recenzí, tak si asi koupím. Dále prý doporučují kontryhelový čaj a pro chlapy vitamín E a zinek. Myslíte si, že to má nějaký vliv na větší šanci na otěhotnění. Pořád žiju v představ, že se to podaří napoprvé... a to se většinou neděje.

Není tady

 

#27 18. 9. 2018 9:15

helena123
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2012
Příspěvky: 25

Re: Vitamíny v těhotenství

Přidám mou zkušenost. Když jsem byla těhotná poprvé, žádné vitamíny jsem nebrala. Snažila jsem se jíst pestře, hodně se hýbat. Prcek se narodil v pořádku, zdravé miminko s normální váhou. Jen moje zuby dostaly během těhotenství a při kojení pěkně zabrat, o jeden jsem přišla úplně, k tomu pár dalších kazů. Takže když jsem teď byla těhotná podruhé, radila jsem se se zubařkou, co s tím, jestli se to dá nějak preventivně řešit. Na její doporučení jsem zvýšila příjem vápníku a kombinaci vitamínu D3 a K. Vše na posílení zubů a kostí vůbec. Trochu byl jen oříšek vybrat v té záplavě vitamínů ty "pravé". Po konzultaci s dr. a pár pročtených recenzích jsem zvolila Biomin, což je přímo výrobce léčiv a vyrábí mimo jiné i tenhle okruh vitamínů. Co tím chci ale říct, je to, že jsem za celé druhé těhotenství navštívila zubaře jen při nutné preventivní prohlídce a obešlo se to bez vrtání tummenupp A i druhý prcek se narodil jako zdravé miminko.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů