Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 2. 2008 17:39

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

popalenina I a II stupne

Potrebovala bych poradit. Nenasla jsem tema kuze, takze jsem to napsala sem. Kdyby s tim mel nekdo problem, predem se omlouvam. Vcera jsem delala rizky a bohuzel se mi panvicka smekla a rozpaleny olej na me chrstl.dumbom Vetsina skoncila na obleceni... teda myslela jsem si to, nebot pri prevlekani jsem nevidela zadne stopy na kuzi. To se zmenilo do deseti minut, nebot me zacalo neco palit a bolet  na brichu. Kdyz jsem se podivala, tak tam byl velky rudy flek s fialovymi puchyri. Vycistila jsem si to a dala na to gazu a prelepila. Nevite nekdo, co pouzit na popaleniny, aby nebolely a nebyly po nich jizvy ? Prvni pomoc a nasledna. Kdyz si popalim prst, tak ho ihned strcim pod ledovou vodu. Kamaradka si popaleny prst dava do soli nebo do medu.... Puchyre zasadne nepropichovat. Co s vetsimi popaleninami?


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#2 22. 2. 2008 12:29

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: popalenina I a II stupne

Simonas jdi k lékaři nebo na chirurgii. Popáleniny II. stupně by měl vidět lékař a navíc to mᚠna břichu.

Není tady

 

#3 22. 2. 2008 14:20

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: popalenina I a II stupne

Dneska jsem zasla za Dr., vycistil to, zalepil  - falst pres pul bricha a predepsal antibiotika. Nesmis si to namocit, nicim  nemazat, jen pripadne chladit - kontrola v pondeli. Jinak diky Krepelko.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#4 26. 2. 2008 10:07

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: popalenina I a II stupne

Simonas tak hlavně že jsi byla u lékaře a dostala jsi na to Antibiotika proti případné infekci. Bude to dobré uvidíš!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů