Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 25. 2. 2008 15:06

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

Ahoj jablíčka,
má dietka jde fakt k brdičkům. Váha stoupá, nervíky pracují a silná vůle je v .. nevím kde. Když jdu večer kolem zrcadla a juknu na sebe, tak se sděsím. No a pak místo aby mě to nakoplo, tak si řeknu, že jsem nemožná, že to nedokážu a hnedle to musím něčím zajíst. A tak to jde pořád dokola. Já jsem prostě závislák na jídle a hlavně na sladkém a to odbourat není fakt vůbec jednoduché. No nic, dnes se pokouším znovu, udržet 5500KJ. Zatím jsem snědla 3015 KJ, ale do večera daleko butter
Ach jooo, tak bych si chtěla kupovat krásné věci, na krásné štíhle tělíčko, lépe by se mi funělo, měla bych ze sebe hezký pocit, zvedlo by mi to sebevědomí, byla bych určitě plná elánu ......... a spousta dalšího. Tak sakra proč nemám tu vůli, když motivace je tak obrovská hmmhmm

Není tady

 

#52 25. 2. 2008 15:21

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

protože co je hezké na ramínku, není hezké na mně.
Jo, jo Savélo, tento problém mám i já a pěkně mě to štve. A když si to zkouším, tak v kabinkách májí nějaká divná zrcadla a já si připadám jak bedna sádla - fuj, bléééé http://www.gify.nou.cz/zeny1_soubory/183.gif

Není tady

 

#53 25. 2. 2008 23:10

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

já taky nerada nakupuji a zkouším ,v kabince nemůžeš poodstoupit,svítí tam hnusná zářivka,při které mám ple barvu umrlce, ale holky dnes jsem se fakt ráno naštvala,napsala a spočetla jsem si potraviny a dnes jsem se poprvé dostala pod 4000kJ a nemám hlad,jsem šikovná,hodná, a hned je kilo dole,chvalte mě,chvalte..... a zítra znova a znova a znova,tralala


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#54 26. 2. 2008 7:02

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

HOLKY JÁ SE MUSÍM POCHVÁLIT rodna
I KDYŽ TABULKA A VÁHA SE MNOU NEKAMARÁDÍ, VČERA JSEM BYLA VZORNÁ....TEDA SKORO, ALE MYSLÍM, ŽE TO MALÝ ULÍTNUTÍ SE DÁ OMLUVIT.
SNĚDLA JSEM : BANÁN, JABLKO,2 MRKVE, 1/2 OKURKY A PO SYNOVI 3 CM LIBOVÉHO TOČENÉHO SALÁMU dumbom
A K TOMU JSEM BYLA PLAVAT.
KɎ BY MI TO VYDRŽELO ! NE SICE S TOUTO SKLADBOU, ALE ZASE ZAČÍT.
TAKŽE SI TEĎ JDU DÁT CARO A ASI SUCHAR SE SÝREM COTTAGE A KOUSKEM KEDLUBNY.
NEŽ PŘIJEDE NIKA Z LÁZNÍ, MUSÍM MÍT DOLE MINIMÁLNĚ 2 KILA.
TAK ZATÍM ČAUKY pussa

Není tady

 

#55 26. 2. 2008 9:14

nmery
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 365

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

Dodré dopoledne Jablíčka.Sluníčko omlouvám se ,ale včera jsme byli v Brně a přijeli až po 20 hodině a to dcera šprtala testy dělá dnes řidičák takže jsem váhu nestihla nahlásit no ale ani ji hlásit nechci bo mám menzes a u mně to jsou 2 až 3 kila nahoru tak příští týden ju??Joj dcera už má testy ještě jízdy a je další řidič na světě.tummenupp
Mně taky zrcadlo nepomáhá,ale šly jsme s holkama ze cvičení pařit vzaly mne do nějaké diskotéky byly tam zrcadla no hrůza kus jsem probrečela a už na nic podobného nejdu strašně jsem se za sebe styděla.Tlustá strhaná proti mojim vrstevnicím co tam byly s náma děs a hrůza už nikdy víc. uschgrater Cvičení ,ale nevzdám jen ty vymluvy že s nima nikde nejdu budou těžké.


Láska je ta,která zůstává stále,a jí všechno dáváme,nebo všechno odepíráme.

Není tady

 

#56 26. 2. 2008 12:12

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

nmery,a tu zvýšenou váhu mᚠnež to dostaneš,nebo až při menstruaci? já vám to musím znovu napsat,mám radost,že jsem to včera vydržela na 3.700kJ a dnes ráno zase 20dkg dole,tak fakt to ten týden se budu snažit bez vína a max. 5000kJ denně!!!!!!hurá mám dnes radost


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#57 26. 2. 2008 14:41

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

TY JSI ALE ŠIKULKA LAKINO!!! tummenupp

Není tady

 

#58 26. 2. 2008 14:41

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

NMERY, NIC SE NEDĚJE...PŘ͊TĚ big_smile

Není tady

 

#59 26. 2. 2008 14:45

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

Aspoň někdo je tu šikovný, my už jsme profesionální nadávatelky butter
Baby co s tím budeme dělat va ?????

Dojdu dom, uvařím večeři a nevydržím si taky nedat  dumbom jedině musím nařídit dietu celé rodině, jenže to vysvětlujte chlapům vissla

Není tady

 

#60 26. 2. 2008 16:50

nmery
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 365

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

Laki těsně před a tak koncem se mi to srovnává.Tak snad příští týden bude vysmátý ten smajlík.Romino gratuluji tys dodržela půl kila týdně tummenupp :godlike:No a jelikož mᚠúspěch měla by ses řádně odměnit koupit si kytičku nebo něco na sebe.Mooc ti gratuluji k té 8 a a se ti tak daří dál držím pěstičky.Lakino taky dobré chválím a chválím.tummenupp
Jo a mám doma nového řidiče dcera udělala na poprvé z 10 udělali dva takže dost dobré.stoltstolt


Láska je ta,která zůstává stále,a jí všechno dáváme,nebo všechno odepíráme.

Není tady

 

#61 26. 2. 2008 18:33

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

nmery děkuju,děkuju,děkuju-já jsem si slíbila odměnu až za schozených 5 kg,tak se musím ještě snažit a pak vezmu oděvy útokem styrka


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 

#62 27. 2. 2008 10:14

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

Týýý brďo, Laki, ty jsi borec. Já pořád zápasím, ale od pondělka jsem se celkem udržela. Žádná čokoláda (jenom zmrzlinka) a večer žádné přejídání. Je to ale fuška. Potřebovala bych hubu na zámek lollol

Není tady

 

#63 27. 2. 2008 20:17

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

uzlík napsal(a):

Týýý brďo, Laki, ty jsi borec. Já pořád zápasím, ale od pondělka jsem se celkem udržela. Žádná čokoláda (jenom zmrzlinka) a večer žádné přejídání. Je to ale fuška. Potřebovala bych hubu na zámek lollol

ale žádný borec nejsem,budu až zhubnu 2 kila za měsíc,holky, ale ted už jde fakt do tuhého,tři měsíce jsou nejkratší doba na zhubnutí,březen ,duben,květen a já potřebuji nutně 6kilo,abych vážila tolik co měřím minus sto


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#64 28. 2. 2008 6:14

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

DOBRÉ RÁNKO, JABLÍČKA lol

Není tady

 

#65 28. 2. 2008 6:55

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

Dobré ráno smile

už se nám to sobotí wink

Není tady

 

#66 28. 2. 2008 10:16

jana3
♥♥-----
Místo: Mladoboleslavsko
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 47

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

lakina napsal(a):

nmery,a tu zvýšenou váhu mᚠnež to dostaneš,nebo až při menstruaci? já vám to musím znovu napsat,mám radost,že jsem to včera vydržela na 3.700kJ a dnes ráno zase 20dkg dole,tak fakt to ten týden se budu snažit bez vína a max. 5000kJ denně!!!!!!hurá mám dnes radost

Je sice pěkné, žes vydržela jen 3700 kJ, ale není to dobře. Na kurzu STOBu nám mockrát lektorka opakovala, že optimální příjem na hubnutí je 5000 kJ. U těch, kdo mají hodně velký výdej energie i více, u kancelářských myší jako já i o něco méně, ale nikdy a to důrazně opakovala, by neměl příjem klesnou pod 4000 kJ (bez lékařského dozoru). Pod 4000 kJ není možné zajistit všechny živiny, vitamíny apod. a hrozí podvýživa a zdravotní komplikace.

Není tady

 

#67 28. 2. 2008 10:38

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

Kuk, jablíčka  http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z58.gif
Odjíždím dnes do přírody, tak snad vychodím nějaké to kilíčko. Jenže se obávám toho, že mi pěkně vytráví a pak to rozjedu ve velkém http://www.gify.nou.cz/zeny1_soubory/186.gif

Jinak lakino, jana3 má pravdu, optimální příjem je 5000KJ.
A Jani, neporadili Vám na kurzu, jak si vypěstovat pevnou vůli?? Já většinou odpoledne na všem stroskotám a není hybná síla, která by to zastavila.

Mějte se všecí sluníčkově-jablíčkově smile

Není tady

 

#68 28. 2. 2008 11:11

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

To je pravda, že nestačí snížit příjem, tělo si na to zvykne a zase nic. Doktorka v televizi sportovkyni, která neustále držela dietu a nemohla zhubnout naordinovala stravu 11 x denně na mnohem víc KJ, než jedla předtím.

Není tady

 

#69 28. 2. 2008 11:55

jana3
♥♥-----
Místo: Mladoboleslavsko
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 47

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

uzlík napsal(a):

Kuk, jablíčka  http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z58.gif
Odjíždím dnes do přírody, tak snad vychodím nějaké to kilíčko. Jenže se obávám toho, že mi pěkně vytráví a pak to rozjedu ve velkém http://www.gify.nou.cz/zeny1_soubory/186.gif

Jinak lakino, jana3 má pravdu, optimální příjem je 5000KJ.
A Jani, neporadili Vám na kurzu, jak si vypěstovat pevnou vůli?? Já většinou odpoledne na všem stroskotám a není hybná síla, která by to zastavila.

Mějte se všecí sluníčkově-jablíčkově smile

Ten kurz byl v podstatě jen o té vůli. Jídlo se probírá tak první 4 lekce, zbytek je o psychice. Hubnutí musí začít v hlavě. A to je taky na tom to nejt잚í.

Upravil(a) jana3 (28. 2. 2008 11:56)

Není tady

 

#70 28. 2. 2008 13:29

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

lakina napsal(a):

uzlík napsal(a):

Týýý brďo, Laki, ty jsi borec. Já pořád zápasím, ale od pondělka jsem se celkem udržela. Žádná čokoláda (jenom zmrzlinka) a večer žádné přejídání. Je to ale fuška. Potřebovala bych hubu na zámek lollol

ale žádný borec nejsem,budu až zhubnu 2 kila za měsíc,holky, ale ted už jde fakt do tuhého,tři měsíce jsou nejkratší doba na zhubnutí,březen ,duben,květen a já potřebuji nutně 6kilo,abych vážila tolik co měřím minus sto

Tak to mᚠještě v pohodě já bych musela dát dolu ještě 19kg dumbom dumbom


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 

#71 28. 2. 2008 22:46

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

já vím,že 5000kJ,další dny už tak úspěšné nebyli,ten den  s 3700kJ jsem brala jako odlehčovací


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#72 28. 2. 2008 22:49

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

ty dny nebyLY,prominte hrubku


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#73 29. 2. 2008 6:49

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

hrubka nevadí, to se stává, ale stejně si dobrá tummenupp i když nezhubneš tolik kolik si přeješ, budeš mít kondici a bude Ti dobře i tak par neměla by sis tolik nadávat

Koupila jsem si CD cvičení co vychází v Dnes, mám všechny kromě jedničky, ale ještě jsem necvičila, už jste to některá zkoušela? Chybí mi na to doma hlavně klid, najít hodinu volné DVD a ještě klid je u nás zatím nemožné grater

Není tady

 

#74 29. 2. 2008 8:14

jana3
♥♥-----
Místo: Mladoboleslavsko
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 47

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

O těch CD jsem taky uvažovala, ale nakonec jsem si je nekoupila. Hubnutí mám teoreticky zmáknuté, jen praxe poněkud pokulhává. A cvičit sama doma mě nebaví, asi bych se donutila jednou nebo dvakrát a pak by lenost zvítězila.
Chodím 2x týdně na spinning. Abych nevynechávala, předplatila jsem si to a mám trvalou rezervaci na své lekce. Kdybych nepřišla bez omluvy, musela bych je stejně zaplatit. Navíc jsem ukecala synka, aby chodil se mnou. Ještě bych potřebovala vyšetřit alespoň jedno odpoledne, abych mohla chodit do posilovny. Potřebuji zpevnit svaly. Taky bych musela sehnat někoho, kdo bude chodit se mnou. A to bude asi problém.
Taky uvažuji o Nordic walkingu. Sehnala jsem si kontakt na paní, která ho učí, tak až bude hezky, začnu. Bude mě to stát jen honorář učitelce a hůlky, pak už můžu chodit kde chci a zdarma. Do Českého ráje máme jen kousek a tras na výlety je tam spousta.

Není tady

 

#75 29. 2. 2008 8:50

babi
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 208

Re: ZHUBNEME SPOLU III.

ahoj, tak jsem už se naštvala a hlásím se do stobu, ne kvuli info, ale kvuli kolektivnímu tlaku a soutěživosti...a tak, taky nad sebou asi bohužel potřebuju dohled dumbom, jsem z Pardubic a mají ještě 3 místa, ted budou otevírat kurz. Nechcete nekdo se mnou? wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů