Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 2. 2008 8:59

sisinka
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2007
Příspěvky: 10

alergie na mléko

Ahoj holky, u syna (8 let) zjistili alergii na mléko, jestli některá máte zkušenosti můžete poradit?Hodně jíme sýry, jogurty, tvarohové pomazánky čím to mám teď nahradit, nebo pokud máte nějaké dobré recepty na řezy,buchty budu ráda. Děkuji:/

Upravil(a) sisinka (1. 2. 2008 9:00)

Není tady

 

#2 1. 2. 2008 20:54

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: alergie na mléko

Místo kravského mléka použij sojové mléko.

Není tady

 

#3 24. 9. 2008 15:17

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: alergie na mléko

Mému mladšímu synovi (2), se poslední dobou dělá ve tváři horkost a je celý rudý. Mám podezření na mléko. Poněvadž má hrozně rád kakao, dávám mu ho asi  2x denně. Doktorka měla podezření na astmatické příznaky, protože zrovna, když ho vyšetřovala, měl dýchací potíže a kašel. Jenže se příznaky horkosti a zrudnutí se objevují dál, i když syn je s dýcháním v pohodě. Já syna pozoruji a mám podezření na mléko. Dva dny jsem mu mléko odepřela a vypadalo to, že byl docela v pořádku s menší vyjímkou. Máte tady některá z vás aspoň podobné zkušenosti s červenáním a horkostí v obličeji. Na alergologii jsme objednaní až v řínu. Děkuji


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů