Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 1. 2008 14:13

eligar
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 3018

myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

Ahoj holky, prosim o radu !!! Koupila jsem si mycku na nadobi a nevim jake tablety doporucujete, jake mate skusenosti nebo kupovat vsechno zvlast? sul, lestidlo, detergent? Zatim jsem myla jen rukama big_smile tak vubec nevim co koupit !!!! DEKUJEME


http://lbdf.lilypie.com/VXQRp2.png

Není tady

 

#2 29. 1. 2008 14:49

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

eligar napsal(a):

Ahoj holky, prosim o radu !!! Koupila jsem si mycku na nadobi a nevim jake tablety doporucujete, jake mate skusenosti nebo kupovat vsechno zvlast? sul, lestidlo, detergent? Zatim jsem myla jen rukama big_smile tak vubec nevim co koupit !!!! DEKUJEME

Já používám všechno zvlášt ( calgon) , kamarádka  myje s tabletama  (přidává sůl i leštidlo) a obě jsme  naprosto spokojené  tummenupp Nepravidelně používám i čistič myčky.

Není tady

 

#3 29. 1. 2008 16:20

Bertinka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 12075

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

Já používám také Calgon tablety,ale dávám sůl aj leštidlo. Bez toho mi připadá nádobí matné. Rovněž tak používám tak za měsíc a půl čistič myčky.


http://bestpage.cz/oddelovace/G090148.gif
http://masajda.webzdarma.cz/linky/001-050/036.gif
                          Přátelé jsou jako hvězdy,nevidíme je pořád,ale aj přesto víme,že existují

Není tady

 

#4 1. 2. 2008 15:10

dasad
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 7. 2006
Příspěvky: 126

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

cauky, pouzivam prasel calgon sul a lestidlo. tablety jsem zkousela, ale obcas se mi stalo, ze se zaklesla mezi taliri a nerozpustila se. a prasku si muzes dat kolik potrebujes. taky pouzivam jednou za cas cistic mycky.

Není tady

 

#5 1. 2. 2008 18:55

lilyy
♥♥-----
Registrovaný: 20. 10. 2006
Příspěvky: 36

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

Také nepoužívám tablety, ale všechno zvlášt. Vše od calgonu. I vůni. Kupovala jsem žlutou, ale tu už přestali vyrábět. Teď dělají jen kombinované... nevíte, jestli se ještě dá ta jedna žlutá někde sehnat? Děkuji

Není tady

 

#6 3. 2. 2009 22:43

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

Máme myčku dnes už 10 let a ze začátku jsem tam otrocky taky dávala a kupovala vše.Dnes používám buď prášek nebo tablety SOMAT,přišla jsem na to že cokoli lacinějšího neumývá pořádně,takže se to ve výsledku akorát prodraží a vůbec nedávám sůl ani leštidlo.Ani nečistím myčku žádným sajrajtem,jen manžel třeba 1x za rok až dva vyčistí filtr.Upozorňuji ale,že máme docela měkkou vodu,nedělá nám to žádný povlak třeba ve varné konvici apod.

Není tady

 

#7 5. 2. 2009 15:25

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

Já dávám prášek, mám myčku BOSCH s programem jen na 25 minut, který nám bohatě stačí a říkali mi, že za tak krátkou dobu se tablety nerozpustí. Ale nikdy jsem ty tablety nezkoušela, tak nevím, jestli je to pravda.

Není tady

 

#8 5. 2. 2009 22:14

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

Mám novou Whirlpoolku, mám party na 30 minut program a tableta 3 v1 se rozpustí úplně báječně, ale stejně mě ty ceny chemie  děsí, pořád číhám na slevy, ta myčka opravdu šetří jen čas, jinak ani náhodou....


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#9 12. 2. 2009 23:19

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

Tablety používáme Calgonit, a Somat, sůl. Ještě, že tu myčku máme ušestří spoustu času supermario smile .

Není tady

 

#10 15. 2. 2009 15:22

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: myčka- tablety nebo vsechno zvlast?

používám tablety kde je vše,ale stejně mi přišlo že se skleničky nelesknou,tak jsem tam dala sůl i leštidlo.. ,dneska jsem pro zajímavost koupila jar tablety,tak jsem na to zvědavá!!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů