Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 2. 2008 8:49

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Venušiny kuličky.

lepista napsal(a):

venuše napsal(a):

lepista napsal(a):

Mám kamarádku, ta z nich byla tak pryč, že s nimi v sobě chodila i na pohovory.

A pomohlo to? big_smile

Pomohlo, je v té firmě, kam na pohovor s nimi šla již asi deset let....

A nosí je pořád? vissla


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#27 5. 2. 2008 10:29

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Venušiny kuličky.

Holky, pozor na nachlazení - při kýchnutí kuličky občas vystřelí ven a pak už je jen na prádýlku, zda zachrání situaci - tanga to nedokážou, bombarďáky jo wink 
Ale tím vás proboha nechci vyzývat, abyste nosily bombarďáky, to neeee... A žijou tanga, moooc vám sluší!


Still alive to ride...

Není tady

 

#28 5. 2. 2008 11:06

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Venušiny kuličky.

B-Rider napsal(a):

Holky, pozor na nachlazení - při kýchnutí kuličky občas vystřelí ven a pak už je jen na prádýlku, zda zachrání situaci - tanga to nedokážou, bombarďáky jo wink 
Ale tím vás proboha nechci vyzývat, abyste nosily bombarďáky, to neeee... A žijou tanga, moooc vám sluší!

pri kychnuti?? vystreli??? va bud nemam tu spravnou rymu, nebo mam pevne svaly, protoze toto se mi jeste vskutku nepovedlo...big_smile


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#29 5. 2. 2008 11:34

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Venušiny kuličky.

Já chci vaše starosti a Gatesovi finance smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#30 5. 2. 2008 12:42

majkafa
Host

Re: Venušiny kuličky.

B-Rider napsal(a):

A žijou tanga, moooc vám sluší!

Tri niti v riti? Ani náhodou. lol

 

#31 5. 2. 2008 15:28

jetelík
♥♥-----
Registrovaný: 28. 1. 2007
Příspěvky: 99

Re: Venušiny kuličky.

majkafa napsal(a):

B-Rider napsal(a):

A žijou tanga, moooc vám sluší!

Tri niti v riti? Ani náhodou. lol

big_smilebig_smilegodlike

Není tady

 

#32 5. 2. 2008 16:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Venušiny kuličky.

B-Rider napsal(a):

Holky, pozor na nachlazení - při kýchnutí kuličky občas vystřelí ven a pak už je jen na prádýlku, zda zachrání situaci - tanga to nedokážou, bombarďáky jo wink 
Ale tím vás proboha nechci vyzývat, abyste nosily bombarďáky, to neeee... A žijou tanga, moooc vám sluší!

va jak ty můžeš vědět, odkud co kde vystřelí va počítám, že vlastní zkušenost s venušinými kuličkami nemᚠbig_smiletongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#33 5. 2. 2008 16:28

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Venušiny kuličky.

PPavlaa napsal(a):

B-Rider napsal(a):

Holky, pozor na nachlazení - při kýchnutí kuličky občas vystřelí ven a pak už je jen na prádýlku, zda zachrání situaci - tanga to nedokážou, bombarďáky jo wink 
Ale tím vás proboha nechci vyzývat, abyste nosily bombarďáky, to neeee... A žijou tanga, moooc vám sluší!

va jak ty můžeš vědět, odkud co kde vystřelí va počítám, že vlastní zkušenost s venušinými kuličkami nemᚠbig_smiletongue

Vlastní zkušenost nemám, nebo na to nemám přístroj:lol: Ale přítulkyni se to povedlo, tanga to nechytly, chvalabohu na chodbě domu a nikdo další u toho nebyl, takže po vteřině úleku následoval hurónský smích:D


Still alive to ride...

Není tady

 

#34 5. 2. 2008 16:31

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Venušiny kuličky.

Pisatel napsal(a):

Já chci vaše starosti a Gatesovi finance smile

bod 1 je snadný - kup si  venušiny kuličky:reta:
bod 2 tohle fórum nevyřeší, snad aby ses ptal přímo Gatese:vissla:


Still alive to ride...

Není tady

 

#35 6. 2. 2008 7:52

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Venušiny kuličky.

B-Rider napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Já chci vaše starosti a Gatesovi finance smile

gloria bod 1 je snadný - kup si  venušiny kuličky:reta: nemám kam je umístnit  vissla
bod 2 tohle fórum nevyřeší, snad aby ses ptal přímo Gatese:vissla: tak mi dej adresu supermario


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#36 6. 2. 2008 12:13

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Venušiny kuličky.

merunka napsal(a):

Tak ty mě fakt lákají.Nemáte s nimi někdo zkušenosti?

Já jo. Jednou jsem si je zapomněla vyndat. Uvědomila jsem si to v okamžiku, kdy jsem dobíhala autobus - to byl rajc, jakému se máloco vyrovná vissla usch


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#37 6. 2. 2008 12:43

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Venušiny kuličky.

heh, dobihani autobusu a podobne s kulickama na me taky nefunguje, ale napadlo me, ze bych si je mohla vzit nekdy na jogu, to by mohl byt vcelku narez big_smile


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#38 6. 2. 2008 14:42

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Venušiny kuličky.

Holky a nebylo by lepší používat přírodu?, co tahle muže?, Kdykoli a kdekoli?
A zkusily jste centrifůgu? nebo jízdu po dálnici Praha - Hradec Králové? smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#39 6. 2. 2008 14:47

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Venušiny kuličky.

tak třeba zrovna tu jízdu po dálnici Praha -HK jo - před třemi týdny...a bezva tonguetonguetongue reta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#40 7. 2. 2008 14:15

Doris
♥♥-----
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Venušiny kuličky.

Teda holky vám, kterým kuličky přivádí blažené pocity to ze srdce přeji. Já je před mnoha lety dostala od manžela a zkusila jsem je tolikrát, v domnění, že už TO příjde a ono pořád nic. Naopak mi akorát přivodily bolest břicha a žádnou rozkoš. Dokonce jsem to svěřila i svému gynekologovi lol a ten pravil, že jsou tři typy žen: 1./ ty, kterým kuličky dělají neskutečně dobře, 2./ ty, které je mohou mít, ale nic zvláštního nepociují a pak 3./ ty, kterým vyloženě vadí--a toi budu asi já, by jsem pro každou "špatnost". Inu n+které věci neovlivníme...Takže má zkušenost = tillfreds

Není tady

 

#41 7. 2. 2008 14:26

Julinka brno
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 22

Re: Venušiny kuličky.

Ja je skousela. Nic. Vyskousim jeste nejaky ty aktivity s nema, ale co si pamatuji tak nic. Taky to byl darek. je mi to lito kdyz te sklamu

Není tady

 

#42 7. 2. 2008 21:41

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Venušiny kuličky.

no, joga taky nepomohla, podle Doris budu asi ten druhy typ...no nic, aspon to uz vim..smile


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#43 8. 2. 2008 22:23

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Venušiny kuličky.

kamarádka je měla a říkala, že když bylo ticho a ona vyvíjela nějakou rychlejší aktivitu, tak prý bylo občas slyšet, jak o sebe bouchají.. je to možné?

Není tady

 

#44 9. 2. 2008 0:08

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Venušiny kuličky.

lindaB napsal(a):

kamarádka je měla a říkala, že když bylo ticho a ona vyvíjela nějakou rychlejší aktivitu, tak prý bylo občas slyšet, jak o sebe bouchají.. je to možné?

Jo. Ověřeno. A ty ostatní, pozitivní, zkušenosti zde již zmíněné, taky potvrzuji. A pro manžela, kt. mě jimi obdaroval a většinou věděl, kdy je mám, jsem byla jaksi žádoucnější..., že by žárlil?

Jo, a nejpříjemnější bylo je vyndat, a nahradit tim, co doporučoval Pisatel... a to co nejrychleji tummenupp

Upravil(a) ViktorkaLove (9. 2. 2008 0:10)

Není tady

 

#45 10. 2. 2008 18:58

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Venušiny kuličky.

Žjóva:) Jak to tady pročítám, jsem docela překvapená. Vždycky jsem si (jak koukám naivně) myslela, že se používají ,,doma" (tedy- jako i vibrátor a další věcičky), ale ne, že zavedu a vyrazím do ulic... Tý jo yikes big_smile

Není tady

 

#46 29. 1. 2014 21:08

kvitko84
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2014
Příspěvky: 3

Re: Venušiny kuličky.

Venušiny kuličky mají opravdu pozitivní účinnost pro naše zdravý. Také jsem si je pořídila, když jsem někde četla jak jsou dobré pro zpevnění pánevního dna. reklama, smazáno. Používám je tak jednou až dvakrát do týdne. Nosím je i v práci. smile

Upravil(a) AndreaP. (29. 1. 2014 21:23)

Není tady

 

#47 30. 1. 2014 0:30

MilanXD
♥------
Registrovaný: 4. 12. 2013
Příspěvky: 16

Re: Venušiny kuličky.

kvitko84 napsal(a):

Venušiny kuličky mají opravdu pozitivní účinnost pro naše zdravý. Také jsem si je pořídila, když jsem někde četla jak jsou dobré pro zpevnění pánevního dna. reklama, smazáno. Používám je tak jednou až dvakrát do týdne. Nosím je i v práci. smile

Venušiny kuličky mají efekt pro posílení pánevního dna pouze vedlejší. Na to je spousta mnohem lepších produktů.

Není tady

 

#48 30. 1. 2014 8:10

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Venušiny kuličky.

Taky je mám.  Nic mi to nedela ale je fakt že posilovat s nimi panevni dno je užitečný.  Po porodu mi vypadavali ven i bez kychnuti a fakt dobre jsem s nima vsechny svaly posilovala, aby teda nevypadavali roll


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#49 30. 1. 2014 8:11

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Venušiny kuličky.

To už je lepší to vybracni vajicko s ovladacem, ale bacha, vrci


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#50 30. 1. 2014 18:48

jalina
Zablokovaný
Registrovaný: 13. 12. 2013
Příspěvky: 124

Re: Venušiny kuličky.

Tim se jako zpevnuje pr... nebo co?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů