Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 1. 2008 21:18

vendysek07
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 2

Romantický víkend

Objevila sem díky kamarádce docela zajímavou stránku: na tomto místě byl odkaz čistě reklamního charakteru, který odporuje pravidlům Fora.babinet.cz, proto byl odstraněn. Děkujeme za pochopení. mala.popelka se spoustou zamilovaných pobytů pro dva. Ona už jeden víkend absolvovala - pobyt na romantickém zámku - a byla nadšená. tummenupp
Tak sem to přítelovi objednala k narozkám, zatim mám doma dárkový balíček co zaslali a v dubnu vyrážíme. Pak poreferuju dál, ale už se moooc těšim! Myslim si, že víkend na zámku bude úplná pecka. Máte s tím někdo nějakou zkušenost???

Není tady

 

#2 20. 1. 2008 15:11

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Romantický víkend

Určitě to bude hezké, ale ty ceny m i přijdou přemrštěné.
Nás 13.000 stál víkend v Paříži, letecky, v útulném hotelu na Montmartre.

Není tady

 

#3 20. 1. 2008 15:18

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Romantický víkend

V čechách se mi v rozumnější cenové relaci moc líbilo ve Via Ironia na tomto místě byla nepovolená reklama, proto byla odstraněna, fakt bomba, luxus, perfektní servis, a v Kašperských horách, tam je takový sportovnější, ale taky fajn, s šampíčkem ve vířivce gloria a taky cenově někde jinde.

Není tady

 

#4 23. 1. 2008 18:04

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Romantický víkend

No takže ti bystří si snad ty stránky najdou podle názvu hotelu, anebo přidají příponu cz a rovnou se dostanou na web.
Druhý tip byl v Kašperkách, v rodinném hotýlku, kde jsou k dispozici i dětské postýlky, pískoviště a hřišátko, moc příjemné, jde o hotýlek ze sítě Best Western, najdete též na google.


Moderátorům: Jinak si myslím že dávat konkrétní tip na výlet není reklama, a pokud se to takto klasifikuje, tak by měl být stejný metr pro všechny. A v tom případě můžete zavřít některá fóra o dovolených, autech, dětských kočárkách a výbavičkách apod.

Není tady

 

#5 24. 1. 2008 8:41

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Romantický víkend

Děkuji NEPOVOLENÉ REKLAMĚ!!!!
Kdybyste mě na to neupozornili, asi bych se po jakýchkoliv stránkách  na jakýkoliv romantický víkend nepátrala, protože mi letos jaksi schází dovolená....ale takto jsem byla napnutá.... :-)))

Jinak nevím, jestli  "nepovolená reklama"  není náhodou i to, když v hospodě - před cca 10 lidma vyprávím, jak jsem se měla bezva  na té a té dovolené a  v tom a tom hotelu.....

Jinak nemyslím to zle na moderátorky, ...jen tak mě to napadlo....

Není tady

 

#6 24. 1. 2008 10:17

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Romantický víkend

Opravdu už mi to tady připadá směšné!

Skvrny jsem vyprala v prášku *****, do palačinek jsem přidala *****, po koupeli je nejlepší mimi namazat ******,a holky pokud budete chtít jít do kina tak si zajděte na ********, kdo to viděl mi da určitě za pravdu.A pokud budete chtít dobrého psychologa tak jedině *********.To vite každá rada drahá! wink

                                                  ahoj vaše věrná Babineačka s plnou kapsou dobrých rad. hjarta

Není tady

 

#7 24. 1. 2008 10:39

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Romantický víkend

Romčo, hezky napsáno.big_smile  To zůstává opravdu rozum stát.sad
Já jsem si myslela, že jsme na babinetu proto, abychom  jsme si poradily apod.,   ale tak to bylo ze začátku, teď aby se bál člověk něco napsat. Taky nevidím důvod, když mi někdo doporučí pěkné  ubytování na víkend, proč by nemohl uvést název hotelu. Jestli tady bude taková cenzura, mohou babinet zrušit, protože není k ničemu.
Takže pokud dobře chápu, nesmíme si radit ani s dovolenou, protože když napíšu, že jedu do Bulharska,  tak vlastně dělám reklamu Bulharsku???


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#8 18. 6. 2013 12:00

Miruš
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2013
Příspěvky: 19

Re: Romantický víkend

Já mám trošku obavu už jen napsat, že jsem absolvovala romantický víkend s manželem, protože bych tím mohla dělat reklamu víkendům, romantickým pobytům či dokonce manželům big_smile Jenže takhle je to teď na spoustě fórech, připadá mi to spíše, jako kdyby moderátoři neměli nic moc co na práci a tak úplně zapomněli původní význam diskuzních fór. Nicméně jsem se chtěla pochlubit krásným víkendovým pobytem v hotelu Kaskáda, kam mě pozval manžel na naše výročí, ale obávám se, že příspěvek bude stejně smazán či cenzurován, ale tak co už hmm

Není tady

 

#9 18. 6. 2013 13:08

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: Romantický víkend

Miruš napsal(a):

Já mám trošku obavu už jen napsat, že jsem absolvovala romantický víkend s manželem, protože bych tím mohla dělat reklamu víkendům, romantickým pobytům či dokonce manželům big_smile Jenže takhle je to teď na spoustě fórech, připadá mi to spíše, jako kdyby moderátoři neměli nic moc co na práci a tak úplně zapomněli původní význam diskuzních fór. Nicméně jsem se chtěla pochlubit krásným víkendovým pobytem v hotelu Kaskáda, kam mě pozval manžel na naše výročí, ale obávám se, že příspěvek bude stejně smazán či cenzurován, ale tak co už hmm

jasně, protože si tu dělᚠzadarmo reklamu, seš fakt nenápadná, mᚠjen 5 příspěvků a ve všech propaguješ jeden hotel........

Není tady

 

#10 12. 10. 2015 23:23

Lucious
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2015
Příspěvky: 11

Re: Romantický víkend

Dobrý večer,

mě se moc líbí stránky hotelu Mlyn Karlstejn (to sem zvedava, jestli mi to taky smazou), tam by byla romantika jako prase :-D
Jinak v centru Prahy hotel Belvedere...

Není tady

 

#11 19. 4. 2016 13:15

Světlovláska
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2016
Příspěvky: 2

Re: Romantický víkend

Kdo máte zájem, prodám dárkový poukaz pro dvojici na romantický pobyt v Praze. Ubytování se snídaní v botelu na řece Vltavě. Rezervace na 29.4.-1.5. Cena 1170,- Kč, případně dohodou.  Nemůžeme bohužel jet, protože jsem nemocná, woucher už nejde termínově posunout.
Dál z téhož důvodu nabízím 2 vstupenky do Městského divadla v Brně na představení Duch, sobota 23.4., cena za obě 1160,- Kč nebo se domluvíme.

Není tady

 

#12 19. 4. 2016 13:43

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Romantický víkend

TAK TO BUDE ROMANTIKA JAKO PRASE SKORO ZDARMA... ◀


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#13 19. 4. 2016 15:20

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Romantický víkend

Dorka napsal(a):

TAK TO BUDE ROMANTIKA JAKO PRASE SKORO ZDARMA... ◀

To jsou celkem normální ceny. Když se podíváš, že na voucheru na botel je sleva, spočítej si, kolik dělá nocleh pro jednoho se snídaní, když se jedná o dva pro dva. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#14 19. 4. 2016 15:26

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Romantický víkend

No víš, Carpe, to bys musela číst pár predchozich, hm, reklam, a druhej příspěvek této bloncky, abys chápala, co jsem vlastně napsala (mezi řádky...) ♥


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#15 19. 4. 2016 15:33

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Romantický víkend

Dorka napsal(a):

No víš, Carpe, to bys musela číst pár predchozich, hm, reklam, a druhej příspěvek této bloncky, abys chápala, co jsem vlastně napsala (mezi řádky...) ♥

A na co jsi tedy mezi řádky reagovala?


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#16 19. 4. 2016 16:35

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Romantický víkend

Je to spamer. Tady se neprodává ani nenabízí praca, leda v SZ. Spletla si Babinet s inzertníma novinama.

PS: Jo, ta "romantika jako prase"?
No, pár řádků v reklamě nad tím...

Upravil(a) Dorka (19. 4. 2016 16:37)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů