Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 1. 2008 14:32

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Doubravka napsal(a):

Lúthien napsal(a):

A touha zůstat elfkou? Toho se asi jen tak nezbavím. Sice se už tak často v duchu, ve snech, meditacích....netoulám s elfy tou úžasnou nádhernou krajinou, ale pořád mě to kamsi strááááášně táhne sova

A není elfka tak trochu "bezpohlavní"? vissla lol Nemyslím doslova, ale přece jen ve své éteričnosti a průhlednosti... no, prostě to není ženská krev a mlíko, že jo big_smile

Hups, to je přece jasný jako facka! tummenupp lol Tak teď pěkně popřemýšlím, co s tím styrka


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#52 21. 1. 2008 20:11

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Napadá mě akorát: jednak s menstruací se dá třeba "vyhýbat" sexu smile , nebo mens. krvácení jako symbol nějakého "dávání" lépe řečeno "oběti"...

Díky Doubravko, to by mohlo být ono...rock


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#53 21. 1. 2008 21:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

bublinka napsal(a):

Napadá mě akorát: jednak s menstruací se dá třeba "vyhýbat" sexu smile , nebo mens. krvácení jako symbol nějakého "dávání" lépe řečeno "oběti"...
Díky Doubravko, to by mohlo být ono...rock

Ty bláho, tak to já asi podvědomě nesnáším sex, když krvácím furt...yikes
To se nesmí manžel dozvědět!

Není tady

 

#54 21. 1. 2008 21:33

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Počkej Damilo, ještě tam psala Doubravka druhou možnost. big_smile
Tu jsem třeba zrovna já měla na mysli spíš než tu první  cool


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#55 22. 1. 2008 7:36

Nick3594
Host

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Ještě jsem se k menstruaci v knížce od Hrabici dočetla:

Když odchází z těla děložní sliznice, končí jeden z mnoha životních cyklů. Jaký byl? Překotný? Nedočkavý? "Už aby to bylo za mnou". Při takových pocitech ženy z prožívaného života přichází menstruace dříve než za 28 dní. Nebo naopak váhavý, pasivní, a nic nečekající (tehdy se menstruace spíše zpožďuje)? Ženy, ktré vynaložily mnoho sil životem, které to stálo mnoho starostí a které dostaly málo radostí, mívají silné a bolestivé menstruační krvácení. Menstruací ztrácí žena krev (radost) a zejména železo v ní obsažené (připravenost na snášení těžkostí v životě).

Upravil(a) lvice (23. 1. 2008 11:05)

 

#56 22. 1. 2008 18:07

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

nemáte niekto prosím vedomosti či info , prečo vzniká nádor prsníka? ďakujem


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#57 22. 1. 2008 19:43

Somaia
Host

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Eset , obecně se má za to, že je to výsledek neventilovaných negativních emocí v partnerském vztahu a  dlouhodobé obětování se a potlačování vlastních tužeb  na úkor rodiny.

 

#58 22. 1. 2008 19:57

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

to sa mi zdá výstižné, ďakujem, niečo na tom asi bude


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#59 22. 1. 2008 21:03

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

A hlavně neschopnost nechat odejít ("přestat kojit" ) nějakou milovanou bytost - matky, co nedokážou přetrhnout pupečník- třeba. Ale myslím, že to můžou mít i otcové, by mnohem řidčej, zdá se mi, že jsem se s tím už taky setkala.
Lvice, tos mě teda navnadila...Hrabicu ještě nemám - a taky tuhle koukám, že mi chyběj dva Detlefseni....no toto....hned jak budu dole ve městě, poběžím ke Kanzelsbergrům..... va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#60 22. 1. 2008 21:35

dajis
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 14

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

TAk Mičio Kuši k tomu praví, že vznikají jako důsledek prudších reakcí, někdy přímo zánětů, a to podle akupunkturních drah orgánů, kterých se to týká. Takže - jestliže člověk prodělá zánět průdušek - může se mu nadělat znamének a pih podle dráhy plic, což je.......jo: od klíční kosti přes vnitřní stranu paže až na palec ruky. Možná řešíte vnitřní problémy rychlým a energickým úderem?  Takzvaná "krátká suchá"


mně se právě dělají znamínka hodně na břiše, rukách...a vlastně úplně všude...vůbec nevím, co s tím...

Není tady

 

#61 23. 1. 2008 11:08

Nick3594
Host

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Lupi, já už bych potřebovala na ty knížky samostatnou místnost na knihovnu big_smile. Ale Dethlefsen je taky dobrý, mám doma Osud jako šance a Nemoc jako lék jsem četla, čtivé, dobře psané. Doporučuju. Přiznám se, že v poslední době nic duchovního nečtu, mám nějakou těhotenskou pauzu bo co big_smile. Jen tak si žiju a nepřemýšlím vůbec o ničem a nad ničím big_smile. A je mi tuze dobře lol.

Upravil(a) lvice (23. 1. 2008 11:09)

 

#62 13. 2. 2008 12:00

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Doubravko zdravím tě,
prosím až budeš mít volnou chviličku, mohla by ses kouknout do tvých knížek o nemocech jestli se tam nevyskytuje i nehoda?
Totiž moji kolegyňku srazilo auto když šla do práce. Měla by být pořádku… dnes jsem jí volala a pořád se ptá proč zrovna jí se to muselo stát…děkuji za odpověď  pussa

Není tady

 

#63 13. 2. 2008 12:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Zrovna tohle jsem si kdysi musela řešit taky smile Nahromaděná a nevyužitá energie, nebo informace - něco, co by fakt měla vzít na vědomí. Protože se jí nic nestalo, byl to zřejmě jen přátelský štulec osudu. Jaký auto ji srazilo? A ze které strany?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#64 13. 2. 2008 12:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Leo,
náhody neexistují.
Někdy se zastavíš, když je to potřeba, sama, jindy tě musí zastavit "oni"..... No a tohle už bylo docela natvrdo.
Být kamarádkou, zamyslím se, co kde tlačím silou, co nechci vidět, řešit..a nebo řeším, ačkoliv mi to nepřísluší ap.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#65 13. 2. 2008 12:46

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

zdravím lupi,
mně spíš příjde, že energii využívá dosti, má spoustu koníčků, vůbec se divím, že zvládá domácnost...byl to osobák, ráno byl mráz, ošudlil si jen kousíček skla, ona šla po chodníku a když odbočoval tak do ní drcl, ne že by jí nic nestalo, ale mohlo to dopadnout i hůř...spadla na zem má otřes mozku, nad okem zašité, namožené vazy a naštíplou lýtkovou kost

Není tady

 

#66 13. 2. 2008 12:57

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Ahoj Pan,
jsem se tady dlouho neukázala...řešila jsem sebe teď zas kolegyni, sedíme spolu v kanclu, vypadá to, že bude min. měsíc mimo práci, budu dělat i za ni, ale není toho tolik, takže to zvládnu...
No a co vím, co ji moc trápilo.... tak byli minulý víkend někde s partou na chatě, nad ránem to rozpustili, ona nemohla usnout tak si dala prášek na spaní a ráno vstala až v poledne, všichni se jejího manži vyptávali co je s ní, tak jim to řekl, no a všichni se jí pak vyptávali co jí bylo jestli má nějaký problém...byla na manžela naštvaná, říkala jsem jí no jéžiš tak sis dala prášek na spaní, no a co? a ona povídala, že v očích ostatních vypadala dokonale, bez chyby a teď se to změnilo

Není tady

 

#67 13. 2. 2008 13:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Njn...nejspíš nevynakládá energii tam, kde by měla smile
Koukni: "otřes mozku" - měla by se vzpamatovat. "zašité oko" - nevidí něco, co by měla. "osobní auto" - stejné, jako osobní záležitosti....a znehybněná noha.......? No, měla by se pozastavit, žejo smile
Kdyby ses ptala na něj, řekla bych, že "jede jak tank (malý průzor smile ) a nekouká okolo sebe - ve všech smyslech toho slova. Takže bych se být jí poohlédla, kdo v jejím okolí takhle působí.....wink


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#68 13. 2. 2008 13:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Lena01 napsal(a):

... že v očích ostatních vypadala dokonale, bez chyby, a teď se to změnilo

No sláva! jen aby jí to vydrželo lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#69 13. 2. 2008 13:20

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

No a teď po té nehodě, bude ještě míň dokonalá...
ale stejně to je zařízené  dumbom  chtěla přijít do práce o půl hodiny dříve, ale zaspala...

Není tady

 

#70 13. 2. 2008 13:36

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Aha, tak holka chce být v očích druhých dokonalá..... no, tak to má blbý, to bude až do konce života štvanec a ani si ho neužije.
Teda pokud ji teď konečně něco už nedojde.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#71 13. 2. 2008 13:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Já bych si dala pozor, být jí....protože pokud jí to nedojde, mohl by to být napříště náklaďák místo osobáku yikesvissla
Počkej...ona šla do práce??? To nemá! Vždy má proto zdemolovanou nohu, aby  se hezky zastavila! Ach jo.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#72 13. 2. 2008 14:13

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Nešla do práce...leží v nemocnici...myslela jsem to tak, že ten den co se jí to stalo, tak zaspala...že měla být o půl hodiny dříve v práci...a myslí si, že kdyby nezaspala tak se jí to nestane... ale ona by ta souhra situací přišla jindy...

Upravil(a) Lena01 (13. 2. 2008 14:14)

Není tady

 

#73 13. 2. 2008 14:59

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Holky, mate "insight" na krecove zily?

Není tady

 

#74 13. 2. 2008 15:15

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Setrvávání v nepříjemné situaci či postavení, sklíčenost, pocit přepracovanosti a přetížení.
Takové to: já musím, beze mne to nepůjde....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#75 13. 2. 2008 15:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Příčiny nemocí - "alternativní" pohled

Zase nohy.....člověk by měl někam pohnout, ale nechce, nebo se bojí a zadržováním přirozeného běhu věcí (toku krve) se dopracuje ke křečákům. Jako by byl větvička, zachycená u břehu, která se drží zubynehty a nechce do proudu.
Tohle je snadné - daleko horší je, vypátrat, CO za postoj to mᚠzměnit, kam se to jako krucisakra mᚠvrtnout a co vlastně vůbec dělat hmm A proti všem odhadům já jsem se "pohla" když jsem si je nechala odoperovat smile a až pak jsem zjistila, kam vlastně lol
Á - jo, přetížení. tummenupp

Upravil(a) lupina montana (13. 2. 2008 15:22)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů