Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 1. 2008 16:48

Sirius
Host

Re: Aké zviera?

No Sel, já bych doporučoval hada nebo želvu, ale jak vidím na hady nejsi. A když jste s děvčaty u vtípků, co tak pěstovat moučné červíčky..v čokoládě jsou prý mňam.

 

#27 18. 1. 2008 16:51

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Aké zviera?

Sirius napsal(a):

co tak pěstovat moučné červíčky..v čokoládě jsou prý mňam.

To je fakt. Vyzkoušet, jestli ti vadí a pokud jo, tak šup s nimi na pánev lol usch offtopic

Upravil(a) Ladie (18. 1. 2008 16:52)

Není tady

 

#28 21. 1. 2008 11:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Aké zviera?

Sirius napsal(a):

No Sel, já bych doporučoval hada nebo želvu, ale jak vidím na hady nejsi. A když jste s děvčaty u vtípků, co tak pěstovat moučné červíčky..v čokoládě jsou prý mňam.

dumbom Mole a mravce už máme, hmyz neprosím... mad


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 21. 1. 2008 11:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Aké zviera?

Inak, dala som na rady a včera som bola s kamoškou venči jej psinu... a večer mi poslala SMS, že Džinka je mŕtva... grater Už sa bojím, či neroznášam nejakú kliatbu. Zdravá, päročná psina zomrela z ničoho nič, bez nejakých príznakov či rán... kapitulation Nechápem, nechcem, nevládzem...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#30 21. 1. 2008 11:52

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Aké zviera?

Neblbni, Sel, to je prostě jen blbá souhra náhod sad. Třeba měla nějaké skryté symptomy, nějakou vrozenou srdeční vaud, na kterou se nepřišlo...

Není tady

 

#31 21. 1. 2008 11:53

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Aké zviera?

Je to smutný, hrozně moc, vůbec si to nedokážu představit, ale nevěřím, že bys příčinou byla ty!

Není tady

 

#32 21. 1. 2008 12:29

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Aké zviera?

Sel, to je mi moc líto!

Není tady

 

#33 21. 1. 2008 17:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Aké zviera?

No, dali ju pitva, tak sa snáď niečo zistí... ale je to šok a mám čudný pocit.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 21. 1. 2008 17:30

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Aké zviera?

Tomu se mi prostě nechce věřit...
Z čeho by to pramenilo?

Není tady

 

#35 21. 1. 2008 21:03

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Aké zviera?

a zeptej se zvěrolékaře zda neměl více případů,jestli tam někdo nepoložil nějaký jed,chtěla jsem ti poslat fotečky mých štěňátek,ale umím jen z emailu,nechceš mi na můj poslat tvou adresu?


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#36 21. 1. 2008 22:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Aké zviera?

Laki, mala si plnmú schránku SZ, tak som ti poslla moju e-mailovú adresu na mail... ale asi si nevedela, že to som ja... Pošlem ešte zajtra.
Inak, psinu pitvajú na Štátnom veterinárnom ústave(spolu so zlikvidovaním stojí tá sranda 1 500SK, ale zasa človek to dá, keď chce vedie...) a pevne verím, že sa dozvieme príčinu. Niežeby to niečo zmenilo, ale aspoň trochu utíši zvedavos a dá zmysel... možno.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 22. 1. 2008 13:21

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Aké zviera?

Selimko, to mně moc mrzí!

K tvé původní otázce - pokud je ještě aktuální - co takhle pořídit si nějakého velkého papouška? Jsou intelignentí, moc milí a taky vydrží být čas od času sami doma.
Jednou jsem šla kolem zverimexu, kde měli malého kakadu a ten na mně koukal stylem - vem si mně domů a dělej mi maminku. Úplně mi to rvalo srdce, kdybych v té době měla zbytečných čtyřicet tisíc, už byl doma.

Jinak takové papagáje je dobré kupovat přímo od chovatele, koupíš je fakt mladé a rychleji si na tebe zvyknou. Alenevím, co by na papouška říkala tvoje alergie.


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#38 23. 1. 2008 17:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Aké zviera?

No práve... s vtákmi ešte nemám skúsenosti... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#39 23. 1. 2008 18:00

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Aké zviera?

Pro alergiky jsou prý vhodné činčily. Nedají moc práce, pár dní vydrží o samotě, ale nejdou  moc ochočit a jsou děsně živé v noci.

Není tady

 

#40 23. 1. 2008 18:27

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Aké zviera?

Činčily jsou fajn, akorát že velmi rády čtou. Sežraly mi dvě půjčený knížky. A taky kamoš, když přišel na návštěvu a stál jen tak mezi dveřma a kecal s mým chotěm, tak najednou zavřeštěl: "krysáááá, krysááá" a skákal metr vysoko. A on jen nᚠČinik se šel seznamovat. smile

Selima napsal(a):

No práve... s vtákmi ešte nemám skúsenosti... hmm

...neverím.... smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#41 23. 1. 2008 20:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Aké zviera?

lol S operencami nemám skúsenosti... myslím alergické...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 23. 1. 2008 20:45

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Aké zviera?

Sel, ja neverím, že čokolvek, čo sa podobá na vtáka, u teba zposobí alergiu. smile Ale že mi ta slovenčina ide, čo? lol


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#43 24. 1. 2008 8:58

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Aké zviera?

No, papoušci jsou fajn, ale obzvl᚝ ti velcí jsou jaksi SOUČÁSTÍ DĚDICTVÍ. Žako se dožívá klidně i 60 let!!! Tchán ho má doma, vycvičeného jak pejska - na zavolání přijde, povídá i odpovídá, přebírá mu věci na stole, na lince, trhá záclony, hoviša jsou skoro všude, sprchuje se s ním... Fakt nekecám!!!

Není tady

 

#44 24. 1. 2008 15:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Aké zviera?

Hani napsal(a):

Sel, ja neverím, že čokolvek, čo sa podobá na vtáka, u teba zposobí alergiu. smile Ale že mi ta slovenčina ide, čo? lol

Slovenčina je super, alergológia... hmm Asi by si si nerozumela s mojím pánom dochtorom. Ten  ma pred ftákmi varoval! supermario


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů