Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 1. 2008 12:38

Klada
♥------
Registrovaný: 6. 1. 2008
Příspěvky: 7

Únava očí

Pracuji denně s počítačem a k tomu se připravuji na státnice. Večer mám velké problémy, pálí mě oči a cítím jak jsou unavené. Vyzkoušel jsem několik přípravků Revioptal, oční gel, ale nic nezabralo. Má někdo dobré zkušenosti s jinými prostředky ? Nechci žádnou chemii, pouze přírodní produkty. Díky

Není tady

 

#2 9. 1. 2008 12:50

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: Únava očí

Ahoj,
také pracuji denně s počítačem, takže vím co to obnáší. Používám doplněk stravy s vitamíny a bylinnými extrakty pro oči a nervy. Má příznivé účinky na zrak. Při zrakově namáhavé činnosti (čtení, sledování monitoru počítače, či televize, při řízení automobilu, atd.) oddaluje nástup únavy očí, mírní jejich zarudnutí, případné slzení či suchost.  Používám ho měsíc a jsem s ním spokojená.

Není tady

 

#3 9. 1. 2008 21:07

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: Únava očí

Na oči je dobré brát tablety Betakarotenu a tablety Borůvek jmenuje se to myslím ostrovidky nebo tak nějak.Ještě je dobré si na unavené oči přikládat mokré,chlazené sáčky od použitého černého nebo zeleného čaje.Je dobré také pít a propláchnout ledviny nějakým ledvinovým čajem,ledviny souvisí s očima,když dlouho sedíš trpí tím ledviny.


Kočka

Není tady

 

#4 10. 1. 2008 7:45

Klada
♥------
Registrovaný: 6. 1. 2008
Příspěvky: 7

Re: Únava očí

Beta karoten je dobrý na zrak, je to však na delší dobu. Potřebuju aby to zabralo co nejdřív. Boženko a z čeho je ten tvůj zázrak, myslím tím složení a popřípadě název. Z toho příspěvku nic nezjistím, díky.

Není tady

 

#5 10. 1. 2008 13:36

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: Únava očí

Ten můj zázrak se jmenuje InFocus a úleva se dostavila během 2 dnů. Složení tohoto přípravku je: Eleuterokok trnitý (Sibiřský žen-šen), Schizandra čínská, Světlík lékařský, Provitamin A, Vitaminy C, E, Selen, Zinek. Podrobný popis a kde se dá sehnat, Ti pošlu na email. InFocus neobsahuje jednoduché cukry, lepek, laktózu a cholesterol. To je ve stručnosti vše.

Není tady

 

#6 19. 1. 2008 20:56

Klada
♥------
Registrovaný: 6. 1. 2008
Příspěvky: 7

Re: Únava očí

Ahoj Boženko, InFocus beru 5-tý den. Únava odešla a dokonce se mi zlepšila ostrost vidění a lepší viditelnost v noci, když jedu v autě. Ze začátku jsem bral 5 kapslí denně, včera jsem to snížil na 3 kapsle. Je to doopravdy kvalitní přípravek, všem doporučuji a tobě Boženko děkuji.

Není tady

 

#7 19. 1. 2008 21:35

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Únava očí

No, nechci "rejpat", ale tím, že oči bolí, jasně říkaj:"Máme toho dost!" ...a každý další přemáhání a podpora různými přípravky, je jen splátka na úvěr... Na oči, které jsou unavené, pomáhá, pro úlevu, "prachobyčejný" pytlík použitého černého čaje, zchlazeného v ledničce (pár minut aplikace postačí)...a když je to málo, prostě je přestaňte namáhat... stolt Také není od věci, pořídit si "filtr" na monitor... snižte si kontras, nastavte si vyšší velikost písma, ...a vůbec využijte všeho, co PC vymoženosti nabízí... Hodně má na "únavu u PC" vliv i výběr správné "sesle" a tak podobně... ono umět "jen" sedět a koukat, je taky umění! stolt lol

Není tady

 

#8 26. 1. 2008 0:31

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: Únava očí

V současné době přibývá profesí, které vyžadují trávení většiny pracovní doby u monitoru počítače. Tento typ práce velice zatěžuje především zrak. Proto není divu, že se neustále zvyšuje počet lidí, kteří si stěžují na zarudnutí očí, pálení, řezání, slzení či naopak suchost očí. Odhaduje se, že tyto zrakové potíže trápí až 75% uživatelů počítačů. Příčinou bývá zraková únava, která vede k bolestem očí, palčivým, řezavým a jiným nepříjemným pocitům. Na to pytlík studeného čaje bohužel nestačí.

Není tady

 

#9 26. 1. 2008 14:54

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Únava očí

Tak to chce v každém případě oční vyšetření, tam se poznají záněty, suché oko není vyjímkou a pozor. Oči pálí i při onemocnění nějakou infekcí. Pokud je nemᚠvyloženě namožené od dlouhodobé práce na pc.

Není tady

 

#10 29. 1. 2008 19:51

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: Únava očí

Ahoj Aneri, první co bylo při bolestech očí, že jsem navštívila očního lékaře, nic nenašel. Jinak máme pravidelnou lékařskou prohlídku a ten kdo dělá víc jak 5 hodin s počítačem, musí povinně navštěvovat očaře, což je můj případ. Nejlepší by bylo odpočinout si a dát si pytlíky čaje na oči, ale jak to vysvětlím šéfovi, to nevím.

Není tady

 

#11 30. 1. 2008 18:54

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Únava očí

no v práci nee, ale na noc připevnit pytlíky na oči lol

Není tady

 

#12 31. 1. 2008 7:41

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Únava očí

Aneri napsal(a):

no v práci nee, ale na noc připevnit pytlíky na oči lol

Náhodou já mám pytlíky i v práci - a vlastní, pod očima.... nemusím je ani připevňovat  lol lol lol


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#13 31. 1. 2008 9:03

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Únava očí

Tak zas jedna výhoda  lol

Není tady

 

#14 31. 1. 2008 10:47

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Únava očí

Dcera změnila malbyt na řasy a slzela, oči pálily..U pc sedí dost, ale nikdy jí to tak netrápilo, jako po té změně.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#15 31. 1. 2008 11:21

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Únava očí

Taky mám takovou zkušenost s některými řasenkami a taky s očními stíny - mám pocit že některé mi napadají do očí a pak mě oči pálí


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů