Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 12. 2007 15:26

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Ahoj holky, potřebuju radu.
Malou jsem včera ráno rozbalila a zjistila jsem, že je úplně hrozně opruzená. Vypadalo to spíše jako puchýřky. Celý den jsme "větrali" a mazali hojně rybilkou. Večer to bylo lepší,ale pořád to nebylo nic moc. Tak jsem ji namazala pevarylem. Navíc se ji udělalo něco podobného kolem pusinky.
Dneska má dupku lepší, ale pořád to vypadá děsně grater grater grater
Teď jsem ji vypravovala příteli k babičce a všimla jsem si, že seš jí to kolem  pusinky zhoršuje. Pořád ve  mě hlodá, jestli to není nějaká viróza roll roll
Ve čtvrtek jí hlídala tchýně, tak ji klidně mohla něco dát, co ji nesedlo. Ve středu jsme byli na bazénu a tam mohla něco chytit.
Vůbec nevím, co mám dělat. Mám s ní jet a pohotovost??
Jinak přeji všem krásné svátky hjarta


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#2 23. 12. 2007 16:35

petrželka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 881

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Nám na opruzenou buchtindu pomohl právě Pevaryl gel. Kolem pusinky máme taky někdy pupínky, jak pořád vše strká do pusinky, ale máznu třezalkovým olejíčkem a je pokoj.
Tak a jste brzy fit.
Hezké svátky


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10300;6/st/20061229/n/Karol%EDnka/k/d1d7/age.png


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10300;122/st/20090730/n/Pep%EDk/k/4918/age.png

Není tady

 

#3 23. 12. 2007 18:42

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Tak jsem nakonec s malou jela. V nemocnici  nás nevyšetřili, že toho mají hodně a na pohotovosti to bylo tak na 4 hodiny sad
Jak to pořád pozoruju, tak by to mohla být i vyrážka. snad nic nezkazím tím,když ji dám na noc fenistil hmm


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#4 23. 12. 2007 19:19

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

TAk ten lysej kolem pusiny mame taky jsem z toho nestastna a dneska se k tomu zacina pridavat ryma:(( mazu ji to bepantenem a weladou na stridacku ale nejhorsi je ze rostou zuby a to proste nechce dat dukaka z pusy takze duda duda a venku jak si slinta po dudel tak to ma zrejme z toho a to ji mazu jenze ona  to olizuje:(

Není tady

 

#5 23. 12. 2007 20:09

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

my jsme měli okolo pusiny taky lišej a měl to občas i od očíčkama a dostli jsme od dr.  Lipobase-je to něco na promaštění a pomohlo mu to brzy- prý to je od dudáku-a jak slintají a on jak si šmidlal ručičkama tak se mu to dostalo do očí,ale už je to ok.
A k těm opruzeninám- pevaryl je dobrej a ještě jsme používali pytiol

Není tady

 

#6 23. 12. 2007 20:41

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Adam měl před pár týdny děsný střevní potíže a tekla z něj zelená voda celej den, no dovedeš si představit jeho prdku. Zkusila jsem kde co ale zabrala až mast Babynol (stojí asi čtyřicet korun), nedám na ní dopustil, prdka byla za den jako netknutá tummenupp .

Na pusu je dobrá velká vrstva indulony, nechat vstřebat. Nemá malá náhodou dudlík i venku? Prý se v mrazu dudlík nemá, sliny namrzají a jsou z toho takové lišeje, starší syn - závislák na dudlíku, měl v zimě pořád opruzenou pusu, pomohl fakt silnej nátěr indulony a hlavně na ven.....

tak a se vám to brzy spraví wink

Není tady

 

#7 23. 12. 2007 21:26

madlička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 3537

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Zuzi, na dupku nám pomohl Imazol. Na pusku nevím. Já jsem jí hodně mazala Weledou měsíčkovou a teď když jdeme ven, tak hodně Niveou přímo do mrazu!

Není tady

 

#8 5. 2. 2015 14:24

Petzal
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2014
Příspěvky: 13

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

přesně na tenhle problém jsem si koupila balzám na rty regema, určitě se na něj zkuste zeptat v lékárnách nebo v obchodech se zdravou výživou..

Není tady

 

#9 18. 3. 2016 9:38

Jana 82
♥------
Registrovaný: 18. 3. 2016
Příspěvky: 8

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Ahojte mamky,padla tu řeč o krému Rybilka a mě to nedalo,tak napíšu svoji nejnovější zkušenost.
Před pár dny jsem zakoupila Rybilku Neo a musím říci,že velmi mile překvapila:)
Má nové složení,a už nezapáchá jako dříve,naopak,má velice příjemnou jemnou vůni,no,aby ne,když je bez konzervantů.wink naopak obsahuje rybí  a mandlový olej a vitamín E,a skvělý Panthenol a oxid zinečnatý,takže na zadeček jen to nejlepšísmile
Překvapilo mě,že stačí nanést na pokožku jenom slabou vrstvu krému a účinek se brzy dostaví.
V lékárně mi paní řekla,že ted má Rybilka Neo nejmodernější a nejkomplexnější složení na trhu a co mě velmi těší je,že je to Český produkt a ty já preferuji.
A o ceně ani nemluvim,oproti Bepanthenu je levná,Sudocrem je též drahý a navíc jeho obal mi příde při používání dost nehygienickýrollA ještě k tomu obsahují konzervanty......
V lékárně mi byly nabídnuty i vlhčené ubrousky Rybilka Neo Plus,obsahují též Panthenol a jako bonus se dají splachovat do wc:supr:
Za mě určitě doporučuji vyzkoušet:)

Není tady

 

#10 9. 4. 2016 10:35

alenab
♥------
Registrovaný: 9. 4. 2016
Příspěvky: 1

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Já jsem taky pro inovovanou Rybilku Neo, za tu cenu je to opravdu super krém, který pomáhá na opruzený zadeček a taky působí preventivně, aby zadeček byl v pohodě bez opruzenin. A k tomu už není tak intenzivně cítit rybinou, je bez parabenů a konzervantů.tummenupp také doporučuji.

Není tady

 

#11 14. 4. 2016 23:40

Stranska
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 86

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

my máme na opruzeniny Panthé- Baby a super, zatím musím zaklepat žádný problém

Není tady

 

#12 18. 4. 2016 12:42

Kajjka
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 12. 2013
Příspěvky: 118

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

My máme takjé  Panthé-Baby na opruzeniny a jsem s tím fakt spokojená. Velmi lehce se roztírá a vstřebává, je to na denní použití, neobsahuje parabeny, látky na bázi polyethylenglykolu (tzv. PEGy), ani parfemaci, navíc to můžeš použít i na bradavky.

Není tady

 

#13 19. 4. 2016 19:24

domcuska
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 12. 2013
Příspěvky: 108

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

holky ale ten Pantén Baby není dlouho na trhu, že ne? Koupím to jen v lékárně, nebo i v drogerce?

Není tady

 

#14 20. 4. 2016 21:43

Kajjka
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 12. 2013
Příspěvky: 118

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

ne ne myslím, že je to na trhu od roku 2015 a já to viděla jen v lékárnách, v drogerii jsem Panthé-Baby neviděla.

Není tady

 

#15 21. 4. 2016 9:22

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Ale koukám, že ta mastička moc neúčinkuje. Mažete, chválíte, ale stejně opruzujete pořád. dumbom


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#16 21. 4. 2016 14:53

marggitt
♥------
Registrovaný: 21. 4. 2016
Příspěvky: 1

Re: Opruzeniny a lišaj kolem pusinky

Dobrej lobbying smile Panthé baby neznám, budu si muset vyhledat, co je to za novinku. Pokud u nové Rybilky zmizel ten rybí pach, tak může být fajn... A to obojí účinkuje už na vzniklou opruzeninu? Já teda používám Bepanthen, nedám na něj dopustit z mnoha důvodů...ten ale není příliš vhodný, pokud už se opruzenina udělá...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů