Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 11. 2007 20:37

Majka_R
♥♥-----
Registrovaný: 8. 8. 2006
Příspěvky: 74

Ubytovani v Londyne - poradite?

Cauky holkyyy,

v lednu letime s muzikem na par dni do londyna a ja jeste nemam vyreseny ubytovani, tak prosim ty, co v londyne nekde spaly, jestli by mi nemohly poslat odkaz na nejakej dobrej a levnej hostel nebo B&B nekde spis v centru londyna, aby to byl samostatnej dvouluzak s hajzlikem a sprchou...koukala sem na net a neco sem i nasla, ale radeji bych neco osvedcenyho smile
moc diky a hezkej vecir majka


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10400;42/st/20060922/n/Kubik/dt/7/k/11a7/age.png

Není tady

 

#2 1. 7. 2010 11:03

Perdita
♥------
Registrovaný: 14. 4. 2010
Příspěvky: 21

Re: Ubytovani v Londyne - poradite?

Ahoj, aktualizuji tenhle dotaz, můžete mi prosím poradit s ubytováním v Londýně? díky

Není tady

 

#3 1. 7. 2010 13:07

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Ubytovani v Londyne - poradite?

Pěkný, čistý, vybavený, levný ale NE v centru, nutno jít na blízkou autobusovou zastávku:
Sleeping Beauty
sleepingbeauty@eurohotelsgroup.co.uk
nutno objednat předem, volné místo pro náhodné nocležníky nebylo
tel. 020 8556 8080

někde tady jsem už dávala i fotky pokoje, bylo tam všechno - čaj, káva, cukr, mlíčka, v koupelně taky všechno, denně čisté ručníky, toaletní potřeby, fén, žehlička, televize, varná konvička

snídani jsme si neobjednávaly (byla jsem s dcerou) blízko je Tesco


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 3. 4. 2015 7:03

waleed030
♥------
Registrovaný: 3. 4. 2015
Příspěvky: 5

Re: Ubytovani v Londyne - poradite?

někde tady jsem už dávala i fotky pokoje, bylo tam všechno - čaj, káva, cukr, mlíčka, v koupelně taky všechno, denně čisté ručníky, toaletní potřeby, fén, žehlička, televize, varná konvička

Není tady

 

#5 29. 10. 2015 22:35

Lucious
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2015
Příspěvky: 11

Re: Ubytovani v Londyne - poradite?

Teda jestli můžu doporučit, a už do Londýny studovat, pracovat nebo na výlet, koukněte na Easylondon.cz
Tam najdete, co potřebujete.wink

Není tady

 

#6 3. 11. 2015 10:03

renatacerna
♥------
Registrovaný: 18. 1. 2015
Příspěvky: 3

Re: Ubytovani v Londyne - poradite?

Když jsem byla v Londýně, hledala jsem si ubytování přes server airbnb, levné a všechno bylo v pohodě. Nedávno jsem byla v Rakousku a ubytování jsem si hledala stejně.

Není tady

 

#7 11. 5. 2016 12:55

Burrita
♥------
Registrovaný: 11. 5. 2016
Příspěvky: 1

Re: Ubytovani v Londyne - poradite?

Ahoj, mohu se zeptat, kde jste byli nakonec v Londýně ubytování? Také akorát hledáme ubytování 2 dospělí a 2 děti (10 a 12 let), můžeme prosím doporučit vhodnou lokalitu? http://www.a-hotel.com/cs/velka-britanie/londyn Koukám teď sem, je tam přes 2500 hotelů a hledáme něco čistého s ohledem na děti a asi raději mimo centrum, jak jsem tak koukala na ceny :-) Metrem se předpokládám všude snadno dostaneme? My jsme již jednou byli přes cestovku ještě za svobodna, měli jsme balíček ubytování + lístky na fotbal, takhle samostatně hledám poprvé.. Neví i někdo jak je to s lístky, kdybychom se rozhodli, že nějaké utkání navštívíme? Ty balíčky byly celkově dost drahé a na fotbal by šel stejně jen manžel se syny, tak se nám to nevyplatí platit pro všechny. Děkuji.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů