Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#151 26. 2. 2015 16:57

Karol1na
♥------

Re: Rakovina děložního čípku

Ahoj, moje maminka měla rakovinu d. čípku a gynekolog mi řekl, abych si na to dávala pozor i já. Před 3 měsíci jsem si nechala od kamarádky objednat jeden doplněk stravy, který podle popisku velice dobre pomáhá proti tomuto druhu rakoviny. Maminka ho dostala před Vánoci k "vánocům" jako dárek. Není to levná záležitost cca 2500/krabička, ale ty výledky byly skvělé. Doktor z toho byl překvapen. Maminka podstoupila chemo a vůbec si nestěžovala na vedlejší účinky léčby. Teď vlastně dobrala tu krabičku a dle doktorů je zcela v pořádku. Takže pro mě to bude jasná volba prevence. Nevím jestli sem můžu napsat název toho přípravku, ale případně to dám do soukromé zprávy nebo to později přidám.

Není tady

#152 20. 5. 2015 10:11

Karol1na
♥------

Re: Rakovina děložního čípku

Tak jsem zjistila, že se Penoxal prodává už i v ČR. Maminka je v pořádku a daří se jí skvěle. Upravila si kompletně jídelníček. Přešla na zdravou stravu a s Penoxalem, který jí 2x denně je čilejší než kdy dříve.
Všichni jsem štastni rodna

Upravil(a) Karol1na (20. 5. 2015 10:14)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí