Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 11. 2010 20:05

Sima_miska
♥------
Registrovaný: 8. 11. 2010
Příspěvky: 2

Re: Rakovina děložního čípku

Ahoj holky, chtěla bych poradit, jestli nemáte některá z vás zkušenosti s tim, že by se vám vrátila rakovina děložního čípku. Měla jsem jí, je to přesně 2 roky zpátky, a přišlo se na to, když jsem zjistila, že jsme těhotná a doktor mi dělal citologii. To si pamatuji, že měl hrozně vystrašený obličej a poslal mě okamžitě k primáři, který mi zdělil, že musim urychleně do nemocnice na nějaké vyříznutí. A také mi řekl, že mě sice nechce strašit, ale že se může stát, že i potratim. Jelikož se u toho hodně krvácí a já měla ještě hodně malé embrio. Naštěstí jsem jela do jiné nemocnice, do ústí, kde je přímo odbornice na čípky a ta po kontrole řekla, že zákrok neni potřeba, že to tak hrozné neni. Že se uvidí po porodu. Po porodu bylo vše v pořádku, letos v červnu jsem byla na roční kontrole, kde to také bylo v pořádku a najednou se mi to vrátilo. Jsem z toho zoufalá, protože mám s tim spodkem stále něco. Před měsíc jsem měla cistu, která mi teda naštěstí sama praskla, tak jsme to nemuseli nějak řešit. Ale tohle se už asi bude muset nějak řešit. No ale hlavně jsme se chtěli s přítelem na jaře snažit o druhý miminko. Tak nevím, jestli to přes to všechno půjde. Hlavně nemám vůbec nikoho, s kym to všechno mohla řešit.Hlavně jsem i teď četla, že je tim přenašitelem můj přítel. Nebo aspoň nikde nepíšou, že by se to samo z ničeho nic objevilo..... Nevím, co si myslet..va

Není tady

 

#27 8. 11. 2010 20:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rakovina děložního čípku

já byla v předrakovinovém stádiu. dr taky pořád nevěděla, co jo a co ne, akorát mě vynervovala, další testy pak byly dobrý. teď jsem byla na další kontrole a čekám na výsledky, jestli je to ok.
měla by ses na to zeptat dr, říct ji, že plánujete druhý mimi a tak. tady nevím, jestli ti s tím někdo poradí ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#28 8. 11. 2010 23:09

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Rakovina děložního čípku

Sima_miska napsal(a):

Ahoj holky, chtěla bych poradit, jestli nemáte některá z vás zkušenosti s tim, že by se vám vrátila rakovina děložního čípku. Měla jsem jí, je to přesně 2 roky zpátky, a přišlo se na to, když jsem zjistila, že jsme těhotná a doktor mi dělal citologii. To si pamatuji, že měl hrozně vystrašený obličej a poslal mě okamžitě k primáři, který mi zdělil, že musim urychleně do nemocnice na nějaké vyříznutí. A také mi řekl, že mě sice nechce strašit, ale že se může stát, že i potratim. Jelikož se u toho hodně krvácí a já měla ještě hodně malé embrio. Naštěstí jsem jela do jiné nemocnice, do ústí, kde je přímo odbornice na čípky a ta po kontrole řekla, že zákrok neni potřeba, že to tak hrozné neni. Že se uvidí po porodu. Po porodu bylo vše v pořádku, letos v červnu jsem byla na roční kontrole, kde to také bylo v pořádku a najednou se mi to vrátilo. Jsem z toho zoufalá, protože mám s tim spodkem stále něco. Před měsíc jsem měla cistu, která mi teda naštěstí sama praskla, tak jsme to nemuseli nějak řešit. Ale tohle se už asi bude muset nějak řešit. No ale hlavně jsme se chtěli s přítelem na jaře snažit o druhý miminko. Tak nevím, jestli to přes to všechno půjde. Hlavně nemám vůbec nikoho, s kym to všechno mohla řešit.Hlavně jsem i teď četla, že je tim přenašitelem můj přítel. Nebo aspoň nikde nepíšou, že by se to samo z ničeho nic objevilo..... Nevím, co si myslet..va

může se to stát.aspo doktoři  říkají že těhotenství pomůže-neboj pokud se ti to objevilo a přišlo se na to včas udělají konizaci.asi bych se dr zeptala jestli začít na miminku pracovat či to odložit..
ano přenašem tohoto viru je opravdu chlap.ten je totiž proti tomu imunní.,U nás pak  pak záleží jakou máme  imunitu my..Ničeho se neboj a ptej se na vše svého doktora.
držím pallce

Upravil(a) sisi21 (8. 11. 2010 23:10)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#29 8. 11. 2010 23:11

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Rakovina děložního čípku

PPavlaa napsal(a):

já byla v předrakovinovém stádiu. dr taky pořád nevěděla, co jo a co ne, akorát mě vynervovala, další testy pak byly dobrý. teď jsem byla na další kontrole a čekám na výsledky, jestli je to ok.
měla by ses na to zeptat dr, říct ji, že plánujete druhý mimi a tak. tady nevím, jestli ti s tím někdo poradí ...

tak a výsledky dopadnou dobře..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#30 13. 11. 2010 13:40

Sima_miska
♥------
Registrovaný: 8. 11. 2010
Příspěvky: 2

Re: Rakovina děložního čípku

Tak děkuji všem.... Můj lékař mi sdělil, že se musím objednat přímo do ústí k doktorce, která mě léčila dřív a že teď už mi určitě odeberou kousek tkáně. Tak doufám, že to nebude špatný... Zatim mě pořád drží můj chlapeček, abych se na to moc nesoustředila, tak uvidíme, jak dlouho mi to vyrdží....big_smilereta

Není tady

 

#31 13. 11. 2010 23:22

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Rakovina děložního čípku

Hlavně se nestresuj a buď v klidu.Uvidíš vše dobře dopadne..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#32 29. 11. 2010 19:35

xany
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 2

Re: Rakovina děložního čípku

Ahoj všem,
tak mně tuto šílenou diagnózu potvrdil MUDr v pátek. A to mám 16 měsíců po třetím porodu naší Nelinky, rok po poslední preventivce včetně stěrů, které dopadly tehdy o.k.
Zatím jsem ve stadiu bezmoci, pláče a hledání odpovědí na otázku , co to je za nemoc. Podle všech prozatím zjištěných informací by to nemělo být tak hrozné, když to minule bylo o.k.
Příští středu nastupuju na Obilný trh v Brně do nemocnice - CT, sono, rtg...slíbili, že v pátek mě pustí domů s termínem operace, která má proběhnout do vánoc. Co mi vezmou mi zatím není jasné - čípek, nebo i dělohu....Už aby to bylo za mnou ......

Není tady

 

#33 29. 11. 2010 20:04

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Rakovina děložního čípku

xany napsal(a):

Ahoj všem,
tak mně tuto šílenou diagnózu potvrdil MUDr v pátek. A to mám 16 měsíců po třetím porodu naší Nelinky, rok po poslední preventivce včetně stěrů, které dopadly tehdy o.k.
Zatím jsem ve stadiu bezmoci, pláče a hledání odpovědí na otázku , co to je za nemoc. Podle všech prozatím zjištěných informací by to nemělo být tak hrozné, když to minule bylo o.k.
Příští středu nastupuju na Obilný trh v Brně do nemocnice - CT, sono, rtg...slíbili, že v pátek mě pustí domů s termínem operace, která má proběhnout do vánoc. Co mi vezmou mi zatím není jasné - čípek, nebo i dělohu....Už aby to bylo za mnou ......

držím ti palce, a si můžeš užít klidné Vánoce s rodinou.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#34 30. 11. 2010 13:11

xany
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 2

Re: Rakovina děložního čípku

piskworka napsal(a):

Díky, je to fajn moct to říct bez obav, že někoho z blízkých vyděsím. Už jsem se vybrečela, posbírala zbytky odvahy a budu se s tím muset poprat. Bohužel je to ta rychlejší forma, jak jsem si přeložila z internetu - má to takový hnusný název adenokarcinom. Tak za 3 týdny budu po operaci a za dalších 14 dní budu vědět výsledky histologie, tak pak dám vědět. Přítel už si to taky nějak srovnal a teď je pro mne oporou, tak snad mu to vydrží. Jen už se zase blíží večer a jak se ráno budím plná optimismu a naděje, že nebude tak zle, tak s přicházejícím večerem se mi ty stíny vkrádají i do duše. Právě teď je mi smutno a říkám si, proč zrovna já, jak moc závažné to bude a jestli ten boj nebude nad moje síly. Naštěstí bude zítra ráno zase líp :-)

Cítím se úplně stejně, tak hodně síly, snad už mᚠpo zákroku

Není tady

 

#35 9. 12. 2010 18:17

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Rakovina děložního čípku

xany napsal(a):

Ahoj všem,
tak mně tuto šílenou diagnózu potvrdil MUDr v pátek. A to mám 16 měsíců po třetím porodu naší Nelinky, rok po poslední preventivce včetně stěrů, které dopadly tehdy o.k.
Zatím jsem ve stadiu bezmoci, pláče a hledání odpovědí na otázku , co to je za nemoc. Podle všech prozatím zjištěných informací by to nemělo být tak hrozné, když to minule bylo o.k.
Příští středu nastupuju na Obilný trh v Brně do nemocnice - CT, sono, rtg...slíbili, že v pátek mě pustí domů s termínem operace, která má proběhnout do vánoc. Co mi vezmou mi zatím není jasné - čípek, nebo i dělohu....Už aby to bylo za mnou ......

držím taky palečky..a to dobře dopadne ,Třeba to bude zas jen čípek.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#36 6. 4. 2011 22:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Rakovina děložního čípku

sisi21 napsal(a):

Sima_miska napsal(a):

Ahoj holky, chtěla bych poradit, jestli nemáte některá z vás zkušenosti s tim, že by se vám vrátila rakovina děložního čípku. Měla jsem jí, je to přesně 2 roky zpátky, a přišlo se na to, když jsem zjistila, že jsme těhotná a doktor mi dělal citologii. To si pamatuji, že měl hrozně vystrašený obličej a poslal mě okamžitě k primáři, který mi zdělil, že musim urychleně do nemocnice na nějaké vyříznutí. A také mi řekl, že mě sice nechce strašit, ale že se může stát, že i potratim. Jelikož se u toho hodně krvácí a já měla ještě hodně malé embrio. Naštěstí jsem jela do jiné nemocnice, do ústí, kde je přímo odbornice na čípky a ta po kontrole řekla, že zákrok neni potřeba, že to tak hrozné neni. Že se uvidí po porodu. Po porodu bylo vše v pořádku, letos v červnu jsem byla na roční kontrole, kde to také bylo v pořádku a najednou se mi to vrátilo. Jsem z toho zoufalá, protože mám s tim spodkem stále něco. Před měsíc jsem měla cistu, která mi teda naštěstí sama praskla, tak jsme to nemuseli nějak řešit. Ale tohle se už asi bude muset nějak řešit. No ale hlavně jsme se chtěli s přítelem na jaře snažit o druhý miminko. Tak nevím, jestli to přes to všechno půjde. Hlavně nemám vůbec nikoho, s kym to všechno mohla řešit.Hlavně jsem i teď četla, že je tim přenašitelem můj přítel. Nebo aspoň nikde nepíšou, že by se to samo z ničeho nic objevilo..... Nevím, co si myslet..va

může se to stát.aspo doktoři  říkají že těhotenství pomůže-neboj pokud se ti to objevilo a přišlo se na to včas udělají konizaci.asi bych se dr zeptala jestli začít na miminku pracovat či to odložit..
ano přenašem tohoto viru je opravdu chlap.ten je totiž proti tomu imunní.,U nás pak  pak záleží jakou máme  imunitu my..Ničeho se neboj a ptej se na vše svého doktora.
držím pallce

Jen jsem chtěla dodat trochu naděje stolt
špatné výsledky mi dr také zjistil při začátku těhotenství, byla jsem na odebrání vzorků (vyříznutí) bolelo to jak čert, jsem fakt myslela,že ze mě zevnitř trhá maso. To jsem čekala druhé dítě. Chtěli udělat konizaci hned,protože výsledky dopadli blbě, ale v těhotenství ne. Jezdili jsem každých čtrnáct dnů na stěry, a hned v šestinedělí provedl kyretáž. Dopadla dobře, sice skoro amputovanej čípek (dr před tím mě upozornovala,že by mi mohli vzít i dělohu).

Po 10letech od plastiky čípku, jsem otěhotněla a ted mám zdravou čtyřletou holčičku. Těhotenství bez komplikací stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#37 15. 12. 2011 21:04

Legolaska
♥------
Registrovaný: 27. 11. 2007
Příspěvky: 5

Re: Rakovina děložního čípku

Holky, ozývám se po dlouhé době, ale vidím, že je to stále aktuální. Nikdy bych žádné obtíže tohoto druhu nebrala na lehkou váhu a vždy zašla za svým lékařem. Pamatujte, že nejhorší je nevědět. A kdo má dcerky, tak očkovat, očkovat a očkovat!

Upravil(a) Legolaska (16. 12. 2011 7:10)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů