Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 6. 2013 18:49

JohankaDl
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2013
Příspěvky: 70

Re: darek pro babicku

Co tohle - http://www.piklio.cz/foto-obraz/formats/8/613/1420 ? Nehodil by se velký obraz nebo plakát se společnými fotkami? Naše babička to ocenila, protože na malé fotky skoro nevidísmile

Není tady

 

#27 29. 8. 2014 9:27

Kattmer
♥------
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2

Re: darek pro babicku

Co třeba tohle? smile Podle mě by se to babičce mohlo líbit.  http://www.hyperslevy.cz/praha/29-8-201 … otografii/

Není tady

 

#28 15. 4. 2015 19:38

PavcaM
♥------
Registrovaný: 18. 8. 2014
Příspěvky: 21

Re: darek pro babicku

Dobrý den, já bych potřebovala poradit v záležitosti 80 narozenin babičky. Má je za 3 měsíce a myslím si že by se to mělo řešit zavčasu. Jak už to u starších lidí chodí tak říká že nic nepotřebuje a nic nechce a že nemáme utrácet a penízky si šetřit. Budeme se na to skládat 3 synové a 6 vnoučat takže dohlromady asi kolem 8000 možná i víc když se nám zalíbí něco dražšího...Napadlo mě že navrhnu nějaký pobyt nebo welness nebo něco podobného. Myslím si že to je způsob jak jim ukázat jak je máme rádi,když je pošleme s dědou společně někam kde si odpočinou a bude se o ně někdo hezky starat. Mžná Luhačovice nebo něco takového? Sem s tipy díky!!!

Není tady

 

#29 15. 4. 2015 19:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: darek pro babicku

Důležité je, jestli by na welness nebo lázně chtěli.
Mé rodiče by tam nikdo nedostal ani heverem. To by pro ně bylo za trest, takový dárek.
Ale nejspíš tam babička chce, když se ptáte na welness.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#30 15. 4. 2015 20:49

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: darek pro babicku

Pavco, existují přímo pobyty na míru pro seniory. S manželem jsme dostali dárek od syna k vánocům na welness víkemd a moc se nám to líbilo,  tak jsme teď nadělili tchánovcům celý týden a byli moc rádi. Záleží odkud jste, aby nejeli přes celou republiku, ale volila bych spíš nějaké hory, aby tam byla i hezká příroda a mohli na procházky.

Není tady

 

#31 2. 5. 2015 8:33

tomy5
♥------
Registrovaný: 21. 9. 2014
Příspěvky: 8

Re: darek pro babicku

http://img.vykupto.cz/cw/52763/vykupto_tenisky_02_flags_L.jpgSlevy až  90% na nejrůznější dárky.. dovolená,obůečení,hodinky,hračky,boty a dalšíí. .  .Klikněte a podívejte se na všechny!
http://www.vykupto.cz/?ref=4c51c7842c89f

Upravil(a) tomy5 (2. 5. 2015 8:34)

Není tady

 

#32 11. 12. 2017 21:26

lenora
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2017
Příspěvky: 33

Re: darek pro babicku

Ahoj zeptám se,myslíte si,že je  dobrý nápad koupit babičce jako dárek tvoření z písku? Je jí 70 a je sama,tak jsem si říkala,že by si s tím zkrátila dlouhou chvíli.

Není tady

 

#33 12. 12. 2017 6:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: darek pro babicku

lenora napsal(a):

Ahoj zeptám se,myslíte si,že je  dobrý nápad koupit babičce jako dárek tvoření z písku? Je jí 70 a je sama,tak jsem si říkala,že by si s tím zkrátila dlouhou chvíli.

Teda ono se říká, že staří lidi jsou jako děti... big_smile ale až tak? va


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#34 12. 12. 2017 19:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: darek pro babicku

Jen abys ten písek neměla na hlavě....
Jestli to myslíš vážně, tak to asi není dobrý nápad.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#35 12. 12. 2017 21:24

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: darek pro babicku

Ale tak proč né, Babča si bude plácat bábovičky, nebude prudit a mladí si aspoň můžou dát v klidu kafe na lavičce u pískoviště. lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#36 13. 12. 2017 9:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: darek pro babicku

modrovous napsal(a):

Ale tak proč né, Babča si bude plácat bábovičky, nebude prudit a mladí si aspoň můžou dát v klidu kafe na lavičce u pískoviště. lol

Jen jestli si mladý nechtějí dávat kafčo s pohledem na babičku katrující písek na stavbu jejich domečku... lol


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#37 13. 12. 2017 10:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: darek pro babicku

V tom případě by bylo dobré přihodit k "tvoření z písku" ještě nějaké cihličky :-)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#38 13. 12. 2017 10:04

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: darek pro babicku

lenora napsal(a):

Ahoj zeptám se,myslíte si,že je  dobrý nápad koupit babičce jako dárek tvoření z písku? Je jí 70 a je sama,tak jsem si říkala,že by si s tím zkrátila dlouhou chvíli.

Jestli mᚠna mysli kinetický písek, to je skvělý nápad, jestli mᚠpocit, že je tvá babička typ, který by to ocenil. Je mi 54 ale zahrávám si už nějaký rok s myšlenkou, že si ho koupím pro sebe a až přijedou vnoučata, i jim ho půjčím. smile Zkoušela jsem v obchodě, jak ten písek funguje a je příjemný i na dotek, skvělá relaxace a antidepresivum.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#39 13. 12. 2017 11:04

BioKucca
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2017
Příspěvky: 2

Re: darek pro babicku

Naše babi (a myslím si, že i ostatní senioři) nejvíc ocení, když může být s námi. My jsme babičku vzali sebou na dovču do Itálie. Babi seděla pod stromem ve stínu, koukala na vnoučata, jak se koupou v jezeře, lízala zmrzlinu a byla happy:-)

Není tady

 

#40 13. 12. 2017 11:16

RomanaV.
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2017
Příspěvky: 2

Re: darek pro babicku

Dobrý den, to je přesné. Starým lidem nejvíce chybí kontakt a tolerance. Hezké vánoce všem.

Není tady

 

#41 13. 12. 2017 11:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: darek pro babicku

Judyna napsal(a):

V tom případě by bylo dobré přihodit k "tvoření z písku" ještě nějaké cihličky :-)

To se očekává od babičky... že přihodí zlatý... vissla


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#42 13. 12. 2017 11:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: darek pro babicku

BioKucca napsal(a):

Naše babi (a myslím si, že i ostatní senioři) nejvíc ocení, když může být s námi. My jsme babičku vzali sebou na dovču do Itálie. Babi seděla pod stromem ve stínu, koukala na vnoučata, jak se koupou v jezeře, lízala zmrzlinu a byla happy:-)

Moje maminka by na dovolenou jela jenom v případě, že bychom ji svázali a odvezli tam.
Nikdy na žádné dovolené nebyla a nikdy by ani nejela. Pro ni by byla dovolená za trest.
Staří lidé jsou různí a ne všichni ocení dovolenou s námi.
Moje maminka nepřijede ani ke mně, nebyla u mě 14 let. Nesnáší, když by někam měla jít nebo jet na návštěvu. Nejvíc ocení, když sedí u sebe doma a my jsme s ní u ní v kuchyni nebo v obýváku. Nedejbože, abychom chtěli by jen na procházku po vesnici, aby šla s námi.
Takže opravdu nelze paušalizovat.

Upravil(a) Eva. (13. 12. 2017 11:54)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#43 13. 12. 2017 12:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: darek pro babicku

Eva. napsal(a):

BioKucca napsal(a):

Naše babi (a myslím si, že i ostatní senioři) nejvíc ocení, když může být s námi. My jsme babičku vzali sebou na dovču do Itálie. Babi seděla pod stromem ve stínu, koukala na vnoučata, jak se koupou v jezeře, lízala zmrzlinu a byla happy:-)

Moje maminka by na dovolenou jela jenom v případě, že bychom ji svázali a odvezli tam.
Nikdy na žádné dovolené nebyla a nikdy by ani nejela. Pro ni by byla dovolená za trest.
Staří lidé jsou různí a ne všichni ocení dovolenou s námi.
Moje maminka nepřijede ani ke mně, nebyla u mě 14 let. Nesnáší, když by někam měla jít nebo jet na návštěvu. Nejvíc ocení, když sedí u sebe doma a my jsme s ní u ní v kuchyni nebo v obýváku. Nedejbože, abychom chtěli by jen na procházku po vesnici, aby šla s námi.
Takže opravdu nelze paušalizovat.

Soudím, že jádrem sdělení není "jsme babičku vzali sebou na dovču", ale "ocení, když může být s námi". Ale samozřejmě se můžu mýlit - porozumění psanýmu textu není moje silná stránka reta


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#44 13. 12. 2017 12:37

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: darek pro babicku

Moje maminka neocení, když je ona s námi, ale když jsme my s ní. Když my přijdeme, ne když ona někam musí jít.
A pak, celou dobu, co jsme s ní, si jenom stěžuje, jak je vše špatně. Všichni chodíme k ní jen z povinnosti a ne s radostí. Návštěva u ní je velmi únavná, když po stopadesáté musíme vyslechnout, co všechno jsme v našich životech udělali špatně.
Takže tak.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#45 13. 12. 2017 17:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: darek pro babicku

Eva. napsal(a):

Moje maminka neocení, když je ona s námi, ale když jsme my s ní. Když my přijdeme, ne když ona někam musí jít.
A pak, celou dobu, co jsme s ní, si jenom stěžuje, jak je vše špatně. Všichni chodíme k ní jen z povinnosti a ne s radostí. Návštěva u ní je velmi únavná, když po stopadesáté musíme vyslechnout, co všechno jsme v našich životech udělali špatně.
Takže tak.

Navštěvujete a posloucháte ji dobrovolně... ne "z povinnosti". Není naší povinností nechat si ubližovat... ani našimi blízkými ne - i když si to hodně lidí myslí. Ubližovaných i ubližujících.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 14. 12. 2017 7:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: darek pro babicku

heleno, tvým úhlem pohledu mᚠpravdu. A děkuji za jiný náhled.
Ale mým úhlem pohledu je to jinak. Vím, jak se cítím a proč tam jedu. Jedu tam proto, že to cítím jako povinnost. Ale už maximálně jednou za rok. To se hrubě nelíbí jiným členům naší rodiny, no a mamince taky, ale právě proto, že není mou povinností nechat si ubližovat, tak jsem to omezila na jednou za rok, protože takovou povinnost zatím ještě cítím.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#47 16. 12. 2017 10:20

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: darek pro babicku

Tak naše dcera ráda tvoří ze všeho a teď si oblíbila tvoření z písku a měly jsme tu babi na návštěve a přidala se k dcerce a moc se jí to líbilo. Přijde mi,že je to pro všechny věkové kategorie,záleží co jí baví :-) pro inspiraci piskohrani.cz

Není tady

 

#48 16. 12. 2017 10:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: darek pro babicku

Áááá, reklamnice je tady.

Ale obecně - to, že si budu hrát s dítětem nebo vnukem třeba na pískovišti s bábovičkama nebo s barevným pískem či stavebnicí a bude mě to bavit neznamená, že si tak budu hrát i sama....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#49 16. 12. 2017 18:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: darek pro babicku

Judyna napsal(a):

Áááá, reklamnice je tady.

Ale obecně - to, že si budu hrát s dítětem nebo vnukem třeba na pískovišti s bábovičkama nebo s barevným pískem či stavebnicí a bude mě to bavit neznamená, že si tak budu hrát i sama....

Víš houby, jak skončíš... lol Třeba jednou bude kyblíček a lopatička tvoje nejoblíbenější zábava lol
Ale klid - mohlo by to bejt i horší vissla
https://img.obrazky.cz/?url=d8632e74dad84192&size=2


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 16. 12. 2017 18:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: darek pro babicku

Víš houby, jak skončíš...  Třeba jednou bude kyblíček a lopatička tvoje nejoblíbenější zábava

big_smile Jakože s plínama na pískovišti? No, všechno je možné....

Tady pán už má taky pěkně nakročeno smile

https://st2.depositphotos.com/2024219/10005/i/450/depositphotos_100057232-stock-photo-super-hero-businessman-holding-a.jpg

Upravil(a) Judyna (16. 12. 2017 19:00)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů