Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 10. 2007 11:30

brela2004
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 149

Znojmo

Ve Znojmě funguje už rok skupina lidí ve věku 30 - 60 let, kteří jsou nezadaní. Scházíme se pravidelně v úterý v 17.00 hodin v M-ku na Slepičáku, kde pokecáme a vymýšlíme program na víkend. Jednou za čtrnáct dní si sem chodíme zatančit, nebo podnikáme nedělní vycházky, výlety a další akce. Je sranda a člověk se necítí sám. Pokud máte někdo chu, přidejte se k nám.

Není tady

 

#2 2. 12. 2007 19:34

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Znojmo

No... Jsem ze Znojma a vlastně jsem už skoro nezadaný (prozatím úředně ženatý, ale už žiju sám, tedy spíše s rodiči..)... Až se budu cítit na to, abych vyrazil do společnosti, přidám se a rád... smile
Jo, abych nezapomněl - je mi 38, blíží se 39 rok... Nějak se mi to celý prostě nevyvedlo, musím začít znova.....


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů