Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 31. 10. 2007 19:46

plachetnice
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Rodinné konstelace

Martinka1 napsal(a):

Jo jo seděla jsem vepředu uprostřed, to jsem byla já :-)

Faaakt? va
tummenupp
big_smile
jsem to tak jenom plácla, že by to byla velká náhoda godlike

Není tady

 

#52 31. 10. 2007 20:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rodinné konstelace

Dastinka napsal(a):

Pročítám tady celé vlákno a uvažuji, zda jsem "normální" když mě konstelace ani kineziologie neoslovily a necítila jsem vůbec nic..hmm ?

Nie, je to indi-vindi... Ja som kinezku skúsila a vyhodnotila ako nevhodnú pre mňa - ale možno to bolo len tým, že som šla ku známej, a teda som mohla by nedôverčivá alebo zaujatá. A rodinné konštelácie mi sadli ako ri na šerbel(nočník, hrnek či jak je to po česky). Každý má "svoje" metódy, ktoré účinkujú, a "svoje" problémy na riešenie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#53 31. 10. 2007 21:04

Dastinka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 6. 2006
Příspěvky: 116

Re: Rodinné konstelace

To je určitě pravda, ale zatím jsem se setkávala pouze s pozitivními a nadšenými ohlasy. Já jsem šla na konstelace také jako pozorovatel, ale nakonec jsem byla také postavena do konstelací, ale bylo mi to naprosto jedno - necítila jsem žádné emoce..a to jich bylo asi šest...je pravda, že se začínalo asi v devět ráno a v pět jsem včšeho měla plné kecky, musela jsem odejít pryč z místnosti a přála si jediné - aby byl konec a já byla co nejdřív doma..gloria

Není tady

 

#54 31. 10. 2007 21:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rodinné konstelace

No proste nie si cez tie emócie... alebo mᚠskrátka všetky konštelácie v poriadku... Moji kamoši si nevedia vynachváli holotropné dýchanie a mňa by tam nedostali ani párom volov... nemám proste tú potrebu a beriem to ako životný fakt. Nemusím ma všetko. Ono - čo je pozitívny ohlas... že? Ja som bola s konšteláciami spokojná, ale plakala som tam hneď od začiatku ako o život a večer(mali sme to skoro celý deň a bolo nás len 9, takže nárez jak sviňa) som mala pocit, že som vyfárala z bane. Keď sa to usadilo, bolo dobre, ale odmietla som ís na konštelácie okolo narodiek v obave, že to by som už nerozdýchala. Ja mám okolo narodiek všetko intenzívnejšie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 1. 11. 2007 10:08

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Rodinné konstelace

Já tam taky nešla s tím, že čekám, že to zrovna na mne bude fungovat a něco se bude dít!
KdYž vím, že nejsem hypnotabilní (nelze mne zhypnotizovat, nebo mám silnou vůli to nedovolit a nešlo, ani když jsem to chtěla dovolit), tak jsem jenom byla zvědava, co to tak bude  za systém-akci.
Kineziologie na mne taky nefungovala....a mé dítě ano.

Není tady

 

#56 1. 11. 2007 13:19

plachetnice
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Rodinné konstelace

Musim napsal(a):

Já tam taky nešla s tím, že čekám, že to zrovna na mne bude fungovat a něco se bude dít!
KdYž vím, že nejsem hypnotabilní (nelze mne zhypnotizovat, nebo mám silnou vůli to nedovolit a nešlo, ani když jsem to chtěla dovolit), tak jsem jenom byla zvědava, co to tak bude  za systém-akci.
Kineziologie na mne taky nefungovala....a mé dítě ano.

na mně taky kineziologie nefungovala, cca před 3roky, a to z toho blbého důvodu, že mi bylo před tím řečeno jak to funguje, a já jsem se pak nemohla odpoutat od toho, abych neovládala svoje svaly, že jsem třeba se snažila pořád vnímat, jestli mi klesají ruky nebo drží, a tak jsem je díky svému sebeovládání držela pořád stejně reta a taky si myslím, že mi nesedla slečna, která mi to dělala, že jsem ani neměla chu ji něco říkat dumbom takže problém byl evidentně na mé straně rodna

Upravil(a) plachetnice (1. 11. 2007 13:20)

Není tady

 

#57 5. 11. 2007 17:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rodinné konstelace

To je škoda, ale dúfam, že to nie je príčina, prečo si zasa taký "okúzžujúci"....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 5. 11. 2007 18:07

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

já se přiznám, že jsem ještě nenašla kineziologa/kinezioložku, kteří by se mnou něco uměli udělat - tak nějak mám vždycky pocit, že terapeut jsem já

a u konstelací to taky hodně záleží na to, kdo je vede a jestli mu důvěřujete - pokud se člověk zašprcne, tak nevidí, neslyší a hlavně necítí - což je v konstelacích poměrně hloupé

i když zase někdy člověk může stát jako zástupce někoho, kdo má prostě emoce odblokované a v reálu ten člověk opravdu moc necítí a to pak je dost těžké, aby něco cítil zástupce, navíc když je nováček a není si moc jistý tím, co se děje

jo a pokud chcete přijít zakonstelovat na vyšehrad, tak je možno tuhle sobotu - mám to na webu odkaz porušoval pravidla BABINETu, pak jedu na umění zemřít a co já vím, příště už to nebudu já, ale třeba někdo úúúúplně jiný


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#59 5. 11. 2007 19:09

Pag
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 478

Re: Rodinné konstelace

Ráda bych šla na konstelaci tuto sobotu, ale nevím co dřív řešit... Poradí mi terapeut nebo si mám hodit korunou? Naštěstí mám dvě jen varianty.
Děkuji.

Není tady

 

#60 5. 11. 2007 22:59

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

Pag napsal(a):

Ráda bych šla na konstelaci tuto sobotu, ale nevím co dřív řešit... Poradí mi terapeut nebo si mám hodit korunou? Naštěstí mám dvě jen varianty.
Děkuji.

rodinné konstelace pracují s přítomným okamžikem - znamená to, že to zadání, které z člověka vypadne na "horkém křesle" je přesně to správné - já sama si kolikrát říkala, co to vlastně povídám - a bylo to přesně to pravé ořechové, co bylo potřeba vyřešit smile


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#61 26. 11. 2007 8:14

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

prosima napsal(a):

pokud se člověk zašprcne, tak nevidí, neslyší a hlavně necítí

Už to napsala vlastně i Prosima. Já to jen podtrhnou wink Stává se, že na konstelace přijdou noví lidé, kteří přesně říkají: "Mě to nic neříká, já nic necítím... co to tu vlastně děláte za bludy?". Nicméně jsou zajímavé dva faktory:
(a) většinou takoví zůstávají až do konce. Možná proto, aby sobě i všem okolo sebe mohli vykládat, že to bylo o ničem a nebo proto, aby přeci jen na něco přišli
(b) jsou vybíráni těmi otrlejšími do konstelace do rolí lidí, kteří i v reálu necítí!

Pro mne z toho vyplývá jendiné: Pokud necítíš/necítíte a stojíš/stojíte v konstelaci, jste ve správný čas na správném místě smile


Suria

Není tady

 

#62 3. 1. 2008 22:08

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

zdravím všechny v novém roce 2008

už mám na webu nové termíny konstelací, tak jukněte a ráda vás uvidím

zítra mizím na supervizi RK, tak na vás budu připravená smile


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#63 3. 1. 2008 22:12

juli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 9. 2007
Příspěvky: 265

Re: Rodinné konstelace

a v Brně ne??Ráda bych přišla.

Není tady

 

#64 3. 1. 2008 22:17

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

juli napsal(a):

a v Brně ne??Ráda bych přišla.

juli, kamarádka se zase ptá, kdy přijedu do bratislavy, jiná do ostravy ... to bych byla takovej konstelační cesák big_smile - teď přemýšlím, kdo dobře konsteluje v brně, kam tě nasměrovat - kdyžtak se mi ozvi do mailu, mám ho na webu


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#65 3. 1. 2008 22:19

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

víš co, na té supervizi, kam jedu, se sejde tak dvacet, třicet lidí, kteří s konstelacemi už nějakou dobu pracují, budu na tebe myslet a okouknu, koho ti doporučit - to víš, konstelace už dneska staví kdekdo, tak abych tě neuvrhla někomu do spárů


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#66 5. 1. 2008 23:09

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Rodinné konstelace

Nebo se bojíš vypustit své lidské, hluboko ukryté pocity ven

Není tady

 

#67 6. 1. 2008 3:37

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Rodinné konstelace

Chěla jsem se zeptat vás, kteří už na konstelacích byli, jaké jste  se cítili po konstelacích. Vím, že u každého je to individualní ale zajimalo by me co muzu zhruba ocekavat.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#68 6. 1. 2008 9:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rodinné konstelace

Ja dobre... na kponšteláciách som sa nenormálne vyplakala a potom som bola taká trochu unavená, ale inak akoby - očistená? Taká skoro príjmene unavená... Akoby sa niečo vo mne uvožnilo. Nebola to nejaká radikálna zmena alebo tak, ale cítila som sa lepšie. A ešte dlho som rozmýšžala o veciach, ktoré sa tam stali a boli povednaé, ale už bez emócií.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#69 6. 1. 2008 17:35

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Rodinné konstelace

Asi na to fakt půjdu. Tohle mě zajímá čím dál tím víc. Jen se malinko bojím, aby to ve mě nespustilo emoce, které neukočíruju... A vzhledem k tomu, že v ČR budu pouze krátce, tak bych byla nerada, aby mě konstelace rozhodily víc než je zdrávo.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#70 6. 1. 2008 17:47

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Rodinné konstelace

Už jsem slyšela ale zatím bych radši něco méně intenzivnějšího (ne celý víkend), třeba jen jedno odpoledne. A možná se jenom spíš podívat, než se učastnít. Mě tady zaujala prosima, tak bych chtěla jít tam. A navíc  v ČR budu asi jen 14 dní, tak abych se zbytečně nerozhodila smile.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#71 6. 1. 2008 20:24

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Rodinné konstelace

Taurus,
není čeho se bát.Každý terapeut má i zásobu kapesníků a když Tě něco hodně rozhodí, určitě zná jinou techniku, jak Tě vrátit do normálu

Není tady

 

#72 6. 1. 2008 21:51

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Rodinné konstelace

taurus,
pokud vím, je několik škol, které vyučují terapeuty ve vedení konstalací každá trochu jinak.
Viděla jsem konstalace dokončené i nedokončené....
Pokud chceš jít na jednodenní konstalace a prosima bude mít termíny, které ti nevyhovují, podívej se ještě na program centra www.jemijasno.cz
Konstalace vede Yana a ty její patří mezi ty "dokončené" smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#73 7. 1. 2008 17:09

Baraka
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2008
Příspěvky: 1

Re: Rodinné konstelace

Výborná možnost, jak se seznámit s mnoha lektory rodinných a systemických konstelací z Čech i zahraničí nabízí právě konference v dubnu 2008 v Praze. Blíže zde: http://www.cisk.cz/konference.html 3 dny workshopů, přednášek a menších ukázek práce. Výrazné slevy pro studenty.

Upravil(a) Baraka (7. 1. 2008 17:14)


"Není kam jít...jen dovnitř"

Není tady

 

#74 7. 1. 2008 23:12

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

taurus, ráda tě na vyšehradě uvidím a neboj - kapesníků mám vždycky dost, jak psala heluška smile


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#75 7. 1. 2008 23:50

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Rodinné konstelace

prosima napsal(a):

taurus, ráda tě na vyšehradě uvidím a neboj - kapesníků mám vždycky dost, jak psala heluška smile

Nebojim se, ze se slozim na konstelacich (s tim docela i pocitam) spis jsem mela na mysli, stav po konstelacich.  Zkusim a uvidim. Uz me to laka delsi dobu. smile


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů