Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 10. 2007 19:12

plachetnice
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Rodinné konstelace

no na těch stránkách www.aktip.cz jsem viděla nějaké ceny od 600Kč, ale je pravda, že přímo rodinné konstelace jsem tam nenašla.

Na odkazy mrknu, díky

Upravil(a) plachetnice (1. 3. 2008 21:05)

Není tady

 

#27 24. 10. 2007 19:13

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

Bhagat - osobně neznám, ale určitě doporučeníhodné, hodně známý a chválený.

Není tady

 

#28 24. 10. 2007 19:14

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

plachetnice napsal(a):

no na těch stránkách www.aktip.cz jsem viděla nějaké ceny od 600Kč, ale je pravda, že přímo rodinné konstelace jsem tam nenašla.
No já mám spíš problém, že chodím do, jak bych to nazvala, zájmového "klubu", pravidelně už asi 4tým rokem, byla to jako moje rodina, mám pocit, že jsem jeho fungování sama hodně držela v rukou, dávala jsem do toho fakt velkou část srdce. Ale je tam jeden člověk s přítelkyní, kterého jsem se celou dobu snažila tolerovat, je pro mě zosobněním všeho, co na lidech nemám ráda, protlačoval si pořád ty svoje povrchní hodnoty, nespolehlivost, přetvářka, lži, podlézání, bez iniciativy při potřebné spolupráci, ale tento rok číše přetekla, naštvala jsem se, a dala jsem si oficiální pauzu. Je blbý no, že kvůli tomu opouštím co mám ráda, a lidi, které mám moc ráda, ale mě spolupráce s ním hrozně vysávala. A úplně nejhorší na tom je, že vnitřně se mi nechce ani cestu hledat sad
Jaxi jsem v tomto zklamala sama sebe. Myslíte, že by tu mohly zafungovat rodinné konstelace nebo něco jiného?

Na odkazy mrknu, díky

Na to jsou konstelace jako dělaný!

Není tady

 

#29 24. 10. 2007 19:18

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

Martinka1 napsal(a):

Bhagat - osobně neznám, ale určitě doporučeníhodné, hodně známý a chválený.

podle mě jeden z nejlepších terapeutů vůbec - ale jde to tam setsakra do hloubky a hodně si hrábneš - a ne každý to doopravdy chce udělat - holt máme ty obrany dobře zmáknuté
ale jakmile se někdo objeví s hodně závažným problémem, tak bych si nikoho jiného nedovolila doporučit


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#30 24. 10. 2007 19:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Rodinné konstelace

Věru K. jsem pracovat viděla. Působí velmi nepřístupně až tvrdě, to ale neznamená, že taková je a je bez citu. Její konstalace, kterých jsem se zúčastnila, byly dovedeny do konce, to jest došli jsme k jádru pudla.

Pana K. neznám, nicméně vede-li konstalace tak, jak je tu popsáno, pak je opravdu korunovanej sad

Podle mého názoru musí ten, kdo "vede" konstalace mít "napojení". Pokud ho nemá, je v háji. Jevit se při tom může jakkoliv, je ale v podstatě ve stejné situaci jako chirrug, který řeže do živého - nesmí se nad nikým rozplývat v emocích, musí se plně koncentrovat, vědět v každou chvíli přesně CO a PROČ dělá a při tom vědět, kde se co "šustne". Každý to pak ze svého subjektivního hlediska může vidět všelijak.
Na "povel" a na zodpovědnost to má však vždy ten jeden.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#31 24. 10. 2007 19:20

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

Pandorraa napsal(a):

Věru K. jsem pracovat viděla. Působí velmi nepřístupně až tvrdě, to ale neznamená, že taková je a je bez citu. Její konstalace, kterých jsem se zúčastnila, byly dovedeny do konce, to jest došli jsme k jádru pudla.

Pana K. neznám, nicméně vede-li konstalace tak, jak je tu popsáno, pak je opravdu korunovanej sad

Podle mého názoru musí ten, kdo "vede" konstalace mít "napojení". Pokud ho nemá, je v háji. Jevit se při tom může jakkoliv, je ale v podstatě ve stejné situaci jako chirrug, který řeže do živého - nesmí se nad nikým rozplývat v emocích, musí se plně koncentrovat, vědět v každou chvíli přesně CO a PROČ dělá a při tom vědět, kde se co "šustne". Každý to pak ze svého subjektivního hlediska může vidět všelijak.
Na "povel" a na zodpovědnost to má však vždy ten jeden.

pan, jako vždycky děkuju - ty to dokážeš zformulovat naprosto přesně - konstelace vždycky vede jen jeden - a jeho hlavní úkol je být otevřený a přítomen "tady a teď"


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#32 24. 10. 2007 19:31

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

Kučerová s "napojením" taky docela zápolí. Dělá to příšliš učebnicově. Její osobní život neznám. Nepřístupná - ano, i tak na mne působila. Pro mne byl klíčový střet v konstelaci, kdy se snažila jít proti námitkám. Ale proti Konvičkovi je na tom rozhodně lépe, tím že většinu konstelací řeší podle jednotného schématu. U Konvičky si člověk musí být jistý sám sebou, jinak pohoří. Konvičky bych řekla, že právě to "napojení" hodně chybí a nebo je hodně ucpané...

Prosima - ty dělᚠkonstelace? Pokud ano, jak dlouho a od koho jsi se učila? smile


Suria

Není tady

 

#33 24. 10. 2007 19:44

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

Suria napsal(a):

Kučerová s "napojením" taky docela zápolí. Dělá to příšliš učebnicově. Její osobní život neznám. Nepřístupná - ano, i tak na mne působila. Pro mne byl klíčový střet v konstelaci, kdy se snažila jít proti námitkám. Ale proti Konvičkovi je na tom rozhodně lépe, tím že většinu konstelací řeší podle jednotného schématu. U Konvičky si člověk musí být jistý sám sebou, jinak pohoří. Konvičky bych řekla, že právě to "napojení" hodně chybí a nebo je hodně ucpané...

Prosima - ty dělᚠkonstelace? Pokud ano, jak dlouho a od koho jsi se učila? smile

suria, dělám smile
potkala jsem je už děsně dávno - tuším sedm let - na univerzitě nové doby u calábka
potom jsem různě zkoušela a hledala a asistovala ... a taky se potkávala s docela hrůznými případy - proto se ptám na ty negativní zkušenosti
výcvik mám u bhagata, mám za sebou několik supervizí u jana bílého
byla jsem na obou konferencích rodinných konstelací a chystám se příští rok na další
a pořád hledám ...


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#34 24. 10. 2007 21:37

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

Offtopic:

prosima napsal(a):

potkala jsem je už děsně dávno - tuším sedm let - na univerzitě nové doby u calábka

Univerzita, něco jsem o ní vzdáleně zaslechla, ale osobně neznám. Btw. jsem si dala do souvislostí, že mi Pavel Kottek kdysi povídal, že účí na unversitě... svět je malý tongue

prosima napsal(a):

potom jsem různě zkoušela a hledala a asistovala ... a taky se potkávala s docela hrůznými případy - proto se ptám na ty negativní zkušenosti

Nechci ty lidi nějak hanit, ale prostě to je moje osobní zkušenost a moje POCITY z jejich práce. Takže jak jsem "nakoupila", tak prodávám wink Není nad vlastní zkušenost. Ostatně na Konvičkovi jsem byla 2x a po druhé právě pro tu zkušenost...

prosima napsal(a):

...a pořád hledám...

Mi připomnělo jednu vizi...
Všechny cesty vedou do Říma. To je přeci známá věc! smile Každý Člověk chce dojít do Říma, protože Řím (jeho středové náměstí) je ta Pravda o životě. Jenže Člověk bloudí křivolakými uličkami a zákoutími města. Někdy dokonce beznadějně bloudí i kanalizací a někdy zase bloumá na akvaduktech a pořád to není ono... Může to trvat celou věčnost a stejně jednoho dne Člověk dojde k vysněném u cíli a stane uprostřed města.

Náhle se Člověku uleví a zažije pocit osvícení a naplnění. Rozhlží se po okolních domech a nahlíží zkrz ústí úzkých uliček - do míst, kde dříve bloudil. Říká si: "Oh, jak jsem byl blízko...".

Tu náhle Člověk ustrne, nebo si uvědomí to, co vždy při svém hledání přehlížel: Přímo proti sobě vidí široký rovný bulvár jako na dlani. Je osázený stromy až na kraj města......

Upravil(a) Suria (24. 10. 2007 21:58)


Suria

Není tady

 

#35 24. 10. 2007 23:39

plachetnice
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Rodinné konstelace

a máte někdo zkušenost s kurzem Sám sobě přítelem s Martinem Danielem?

Není tady

 

#36 25. 10. 2007 7:56

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

plachetnice napsal(a):

Sám sobě přítelem s Martinem Danielem?

SSP je cyklus kurzů od 1 do 10. Je to pokračování základního kurzu MSR (Mít se rád) nebo též někdy tomu říká nultý kurz SSP. MSR je taková ochutnávka, abys viděla jak to bude SSP chodit. Pokud Martina neznáš, doporučuji se na něj zajít podívat teď o víkendu na festival (pokud jsi z PHA, tak ideální) a nebo občas má v PHA přednášky v čajovně U Džoudyho cca za 70,- CZK.

Osobně jsem s ním spokojená. Naučil mne hodně a hondě mi pomohl se sebou pracovat.

Při práci používá víc technik, které velmi dobře kombinuje. Asi nejpoužívanější jsou právě konstelace. Ale pracuje i s částicovu metodou, občas používá i regresi. Respektuje námitky a pracuje s úklonami. Uznává "smrt v konstelacích"...

Lépe než-li abych to tady složitě opisovala, doporučuji si jej sama osahat!


Suria

Není tady

 

#37 25. 10. 2007 10:06

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Rodinné konstelace

Plachetnice, ta rodinná konstelace stála 450,- a když vidím, jak tady popisují jiné lidi své "vedení", tak jsem skutečně trefila na tohot správného člověka, který to umí. Sama jsem byla zvědavá, jaký bude, ale dle popisu z int. se mne "líbil". Musíš se domluvit, kdy jse budou pořádat ty rod.konst.. Problém dovedl do konce, nikdo neskončil s tím, žeby mu bylo špatně, naopak! Všichni odcházeli v pohodě. MOžná to byla ta diskuse, kde bylo možno položit dotazy a hlavně se vyjádřit k proběhlým zážitkům.

Není tady

 

#38 25. 10. 2007 13:17

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

plachetnice napsal(a):

a máte někdo zkušenost s kurzem Sám sobě přítelem s Martinem Danielem?

Už bylo napsáno, není to kurz, ale cyklus deseti kurzů, který je nutno absolvovat celý (nebo ne nutno, ale je to dobrý).
Předchází tomu "Mít se rád" což je něco jako nultý kurz k cyklu Sám sobě přítelem.
Mám za sebou několik "nulek" a sedm kurzů z cyklu, zanedlouho půjdu na osmý.
Martin dělá víc metod, nejvýraznější (pro mě) jsou ty konstelace... ale právě to "ostatní" je to, co má Martin jaksi "navíc" oproti jiným konstelatérům.

Taky doporučuju nejdřív přednášky a pak případně tu "nulku" - nebo jiné kurzy, má jich několik, které nespadají do cyklu.

Jo a pokud nemᚠza sebou "nulku" tj. "Mít se rád" tak na cyklus nemůžeš...

Upravil(a) Martinka1 (25. 10. 2007 13:18)

Není tady

 

#39 26. 10. 2007 20:34

plachetnice
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Rodinné konstelace

ten festival vypadá skvěle, možná tam zítra ráno zajdu tummenupp Díky moc za vaše info.

Není tady

 

#40 26. 10. 2007 23:02

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Rodinné konstelace

prosima napsal(a):

plachetnice napsal(a):

Martinko, ty chodíš 5 let na rodinné konstelace? rodna tak to je super, já s těmito věcmi nemám zkušenosti, ale hodně mě to zajímalo, jenom jsem na takové konzultace neměla nikdy peníze grater
Ty zaplatíš těch nějakých 800Kč, co uvádějí na netu? A jak často si to můžeš dovolit? A kam tak všude a na co chodíš?  tummenupp

plachetnice, ceny konstelací jsou různé - a nemusejí vždycky kopírovat zkušenost a schopnosti těch, kdo konstelace vedou
záleží na tobě, kolik času a energie tomu chceš věnovat a co všechno potřebuješ řešit
můžeš se jít podívat třeba jenom na večerní ukázku - a tam zaplatíš kolem 100,- - a ukázky dělají i ti "nejlepší" - bhagat, jan bílý, ...
za jednodenní seminář zaplatíš mimo prahu kolem 500,-, v praze do té tisícovky
pokud chceš mít zaručenou vlastní konstelaci, chce to zvolit víkendový seminář (a tam už je to vážně dražší, většinou je to i s ubytováním a jídlem, ale hlavně je to intenzivnější), ale doporučuju nejdřív vyzkoušet "jak to funguje" a zjistit, kdo by byl pro tebe ten pravý

Prosimo,
mohla bys sem prosím hodit nějaké odkazy na ty ukázky? Kde, kdy, kdo a tak? Díky moc smile

Není tady

 

#41 26. 10. 2007 23:39

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

Kubula napsal(a):

Prosimo,
mohla bys sem prosím hodit nějaké odkazy na ty ukázky? Kde, kdy, kdo a tak? Díky moc smile

Bhagat je dělá na Hradčanské - http://konstelacevpraze.cz/index.php?act=prednasky

jinak to chce zapátrat na netu a vybrat si něco v místě bydliště nebo to, co tě zaujme
ono je to asi opravdu o tom, že každý má svou klientelu - podle toho, kdo co očekává a jak je naladěn

kdyžtak se mi klidně může kdokoliv, koho to zajímá, ozvat na mail nebo na mobil - mám to na webu www.odvaha.cz a můžeme společně vymyslet, ke komu a kam by bylo nejlepší zajít

jasně, že všechny budu lákat k sobě na vyšehrad smile, ale tam dělám konstelace tak jednou do měsíce a zatím expandovat moc nechci


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#42 27. 10. 2007 11:32

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Rodinné konstelace

Moc díky. Napsala jsem ti mail - no, takový menší román... hmm snad mi to nehodíš na hlavu lol

Není tady

 

#43 27. 10. 2007 18:01

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

Kubula napsal(a):

Moc díky. Napsala jsem ti mail - no, takový menší román... hmm snad mi to nehodíš na hlavu lol

mᚠv mailu odpověď - taky román - hihihi reta


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#44 30. 10. 2007 2:04

plachetnice
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Rodinné konstelace

Surie, díky za tip na ten Esoterický festival, byla jsem tam celou sobotu, i na Martina Daniela a byla jsem z jeho přístupu úplně nadšená tummenupp

Upravil(a) plachetnice (30. 10. 2007 2:06)

Není tady

 

#45 30. 10. 2007 15:51

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

plachetnice napsal(a):

Surie, díky za tip na ten Esoterický festival, byla jsem tam celou sobotu, i na Martina Daniela a byla jsem z jeho přístupu úplně nadšená tummenupp

Tak to škoda že jsme o sobě nevěděly, já jsem byla v sobotu na Martinovi Danielovi taky :-)

Není tady

 

#46 31. 10. 2007 10:23

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

plachetnice napsal(a):

Surie, díky za tip na ten Esoterický festival, byla jsem tam celou sobotu, i na Martina Daniela a byla jsem z jeho přístupu úplně nadšená tummenupp

Vidiš, taky jsem na něm v SO byla...


Suria

Není tady

 

#47 31. 10. 2007 11:05

plachetnice
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Rodinné konstelace

vy jste tam bylyyyy? godlike
Marti a neseděla jsi náhodou vpředu uprostřed? Daniel tam několikrát oslovil "Martino" smile
Ještě v pátek se na něj příjdu podívat k Džoudymu, dokud mám trochu toho nadšení a času dumbom

Není tady

 

#48 31. 10. 2007 15:23

Dastinka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 6. 2006
Příspěvky: 116

Re: Rodinné konstelace

Pročítám tady celé vlákno a uvažuji, zda jsem "normální" když mě konstelace ani kineziologie neoslovily a necítila jsem vůbec nic..hmm ?

Není tady

 

#49 31. 10. 2007 16:12

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Rodinné konstelace

Dastinka napsal(a):

Pročítám tady celé vlákno a uvažuji, zda jsem "normální" když mě konstelace ani kineziologie neoslovily a necítila jsem vůbec nic..hmm ?

určitě jsi normální smile, taky si tu občas připadám já nevěřící pes, že jsem divnej, když nechodím na konstelace, meditace, kineziologie,nevěřím kartářkám a nerozumím všem těm čakrám a diamantovým vodám a tantrickému sexu, vyprsování se, zrcadlení se..........ale pak mě to přejde smile
vlézt na duchovní se už vůbec neodvažuju smile

ale vypadá to nádherně, když tady ty co už jsou dál než já obyčejný smrtelník napíšou třeba místo zasouložili jsme si např. předali jsme si plno sexuální pozitivní energie, nebo tak něco :)fakt jim fandím.....smile

Není tady

 

#50 31. 10. 2007 17:56

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

plachetnice napsal(a):

vy jste tam bylyyyy? godlike
Marti a neseděla jsi náhodou vpředu uprostřed? Daniel tam několikrát oslovil "Martino" smile
Ještě v pátek se na něj příjdu podívat k Džoudymu, dokud mám trochu toho nadšení a času dumbom

Jo jo seděla jsem vepředu uprostřed, to jsem byla já :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů