Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 10. 2007 9:19

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Rodinné konstelace

HOlky-kluci, byla jsem na tomto sezení a jsem nadšená. MOžná jsem měla volit prvně konstelace a pak regresi, abych pochopila svou matku. Mám pocit, že mne to pomohlo víc a nejvíc a cítím se najednou vyrovnaná a líp. Mám ráda jasno, nesnáším nejistotu a teď už jenom budu čekat, zda se
vliv? konstelace projeví i u těch, kteří ještě žijí.
Jen jsem Vám to chtěla říct a doporučit tuto metodu těm, co třeba vůbec nemají dobré vztahy třeba s matkou.

Není tady

 

#2 18. 10. 2007 9:32

dajis
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 14

Re: Rodinné konstelace

Musim, chtěla jsem se tě zeptat, kde si absolvovala rodinné konstelace?? můžeš prsím poskytnout nějaký kontekt?? Děkuju.

Není tady

 

#3 18. 10. 2007 9:54

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

S konstelacemi mám dlouholeté zkušenosti (více jak 5let). Je to velice dobrá a silná metoda. O proti regresi mají konstelace výhodu v tom, že si člověk může věci "ošahat" a hlavě - vidět na vlastní oči.

U nás kostelace vede spousta lidí, ale jsou jedině dva čeští konstaleři, o kterých vím, že opravdu umí:
Martin Daniel - http://smysl.com - Konstelace jsou jedna z metod, kterou používá.
Jan Bílý - http://konstelace.info
Dobrým žákem Jana Bílého je Zdeněk Šimanovský. Ten kombinuje muzikoterapii a kontelace. Je u JB stále ve výcviku.

Jsou tu i zahraniční a též dobří. Jména ale nevzpomenu. Nicméně není problém se na ně doklikat přes výše uvedené stránky.

Za velice špatné lektory až život ohrožující považuji Antonína Konvičku a Věru Kučerovou.

U všech výše jmenovaných jsem stála ne-jednou v konstelaci.


Suria

Není tady

 

#4 18. 10. 2007 10:23

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Rodinné konstelace

Tedy v Praze: www.aktip.cz, já byla u p.Jiřího Heluse a byla jsem spokojená a pán byl velice sympatický, líbil se mne a sezení trvalo 4 hod.  Nemohu srovnat s nikým jiným, ale ani mne neláká zkoušet jiného lektora. Bylo nás jenom 6, tak se každý zúčastnil a byla jsem v podstatě šokována tím, co jsem viděla. Alespoň u mne -vše dle pravdy. Je na mne, zda mne to postačí anebo ne.

Není tady

 

#5 18. 10. 2007 10:32

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Rodinné konstelace

Musim napsal(a):

Tedy v Praze: www.aktip.cz, já byla u p.Jiřího Heluse a byla jsem spokojená a pán byl velice sympatický, líbil se mne a sezení trvalo 4 hod.  Nemohu srovnat s nikým jiným, ale ani mne neláká zkoušet jiného lektora. Bylo nás jenom 6, tak se každý zúčastnil a byla jsem v podstatě šokována tím, co jsem viděla. Alespoň u mne -vše dle pravdy. Je na mne, zda mne to postačí anebo ne.

můžete jen naznačit, jak dané sezení probíhá. docela mne to zaujalo.
Děkuji


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#6 18. 10. 2007 11:05

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Rodinné konstelace

Ano, nečekala jsem, že tam budou mladí!!!kluci. Nemyslím, že jim bylo 30, spíše kolem 25. Tak jsem byly 3-3 ženy-muži.
Dobrovolně se hlásí, kdo chce! na sezení a k řešení svého problému. Naznačí co chce řešit a hlavně proč. Pak se ptá lektor na fakta. Ty si vybereš dle tvého cítení zástupce za sebe a představitele lidí nebo problému, s kterýma něco řešíš. Dál to vede lektor a lidi (něco jako rozestavění v divadle-ty je rozestavíš do prostoru) sdělují, co cítí v těch rolích. Ty lidi cítí fakt co, jak ta situace k řešení probíhala- byla anebo je-probíhá! Třeba jedna pani byla "únava" ...lektor dává otázky, někdy vsazuje od úst odpovědi, lidi mení pozice dle cítení nebo dle pokynů. Něco!!! má na lidi vliv nebo je vede, nebot normálně cítíš, třeba bolest, nebo spokojenost nebo odpor atd., sám se posuneš nebo něco uděláš, dle toho, co budeš představovat resp. cítit. Třeba ustrneš nebo tak. Lektor se neustále ptá, jak se cítíš (každého v té pozici). ANo, jsou tam emoce, někdy pláč, třese... hlavně poznání. Nejde o vyslovení svého názoru, jde o to, vypnout asi mozek a říkat své lidské city..teď hned, co tam je. Není to diskuse, dává se čas pocitům...
Takže lektor se snaží dojít na kořen "poznání"-problému a dává doplňující otázky-tobě, když je situace pro něj nejasná. Když situace vypadá vyřešeně, vyzve tě k výměně...držíte se za ruku s tvým zástupcem a koukáte si do očí. (u všeho si koukáte do očí, když to jde). Pak se třeba ještě řeší dál situace už přímo s tebu, je-li ještě třeba a když je vyřešeno, vystupuje se z role. Velkým krokem pryč.
Je zajímavé vidět nebo slyšet to, co jsi třeba nikdy nepochopil a hlavně to, že to ty lidi cítí!!!!namísto tebe přesně tak, jak to je-bylo. Až mne to děsí.
Na konci všech sezení je diskuse a pak společná krátká meditace na uklidnění mysli.
Prečti si info materiál. Někteří tam byly podruhé nebo i víc a neměli (kluci!) odvahu zatím vystoupit a chtít řešit to své. Já zájem měla, přišla jsem na řadu jako třetí. Ale i řešení situace ostatních ti přinese poznání, nebo některé znaky života jsou u všech tak nějak stejné. Já jsem nečekala brečení, ale třeba jsem jako představitel někoho brečela jak nevím co(hlavně vůbec nevím proč!). Prostě to přišlo.
Pak jsem odcházela lehká, štastná s tím, že jsem lepší nebo nový člověk. Vyrovnaná, s očekáváním. Prý nemám probírat hlavou -mozkem-logicky-co jsme viděli-zažily. Ale vracím se k prožitému a čekám na změny u těch ostatních. Snad jsem na dálku a bez jejich vědomí vyřešila i jejich trápení. V to doufám. A to už někteří jsou mrtví...ale nebyly smířeni za života a tím ovlivnili -ovliňují můj život (dle mne negativně).

Není tady

 

#7 18. 10. 2007 11:15

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

Musim konstelace sami o sobě neumožní ovlivnit druhé lidi. Tedy "není" možné konstelacemi řešit problémy za druhé. Nicméně změnou vlastního postoje dodᚠdo systému "jinou" energii a to vyvolá řetězovou reakci tvého okolí. Takže pokud se něco změní/mění/změnilo v tobě, tak určitě se bude měnit i okolí vůči tobě. Hodně štěstí! smile

Klubko Pokud bys chtěl si o konstelacích něco přecíst, pak doporučuji knížku: ڞansná síla celku. Je tam vysvětleno, jak konstelace fungují, jak se s nimi pracuje a jak se dělají. Velmi zajímavé čtivo. Pokud jsi z Prahy, pak v na I.P.Pavlova v čajovně U Džoudyho si můžeš jít poslechnout některé konstelatery osobě. Vstupné je cca kolem 70,- Kč a nic neriskuješ. Sedneš poslechneš si, zhodnotíš líbí nelíbí... smile

Upravil(a) Suria (18. 10. 2007 11:16)


Suria

Není tady

 

#8 18. 10. 2007 12:37

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

Nejlepší je stejně Martin Daniel! http://smysl.com

Upravil(a) Martinka1 (18. 10. 2007 12:38)

Není tady

 

#9 18. 10. 2007 12:56

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Rodinné konstelace

Děkuji Vám za tip. Asi bych se stala zatím "pouze divákem". Nemusela bych přispívat ani moderovat akci. Jen zase aby to někomu nevadilo, že tam jsem na "čumendu"
Z Prahy bohužel nejsu,ale občas tam zavítám.
m.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#10 18. 10. 2007 13:22

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Rodinné konstelace

Nikomu nikoho neberu, tohle sezení bylo co nejdřív a já potřebovala řešení kvůli šikaně dítěte. Šla jsem tam původně taky na čumendu, že neřeknu před ostatníma NIC ze svých problémů. U Martina Daniela mám domluveno nezávazné sezení-pozorování, až bude v Ph s tím, že se mu pak ozvu, až se budu chtít aktivně zúčastnit.
Surio-vím, že neovlivní, tak použiji jiné slovo, dojalo? Každý má rodiče, první lásku a pod.

Není tady

 

#11 18. 10. 2007 13:24

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

Musim napsal(a):

Nikomu nikoho neberu, tohle sezení bylo co nejdřív a já potřebovala řešení kvůli šikaně dítěte. Šla jsem tam původně taky na čumendu, že neřeknu před ostatníma NIC ze svých problémů. U Martina Daniela mám domluveno nezávazné sezení-pozorování, až bude v Ph s tím, že se mu pak ozvu, až se budu chtít aktivně zúčastnit.
Surio-vím, že neovlivní, tak použiji jiné slovo, dojalo? Každý má rodiče, první lásku a pod.

Až budeš u Daniela, dej vědět, třeba se tam potkáme :-)

Není tady

 

#12 24. 10. 2007 16:28

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

Suria - mohu se zeptat, v čem ohrožují život pan Konvička a paní Kučerová při konstelacích? Děkuji


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#13 24. 10. 2007 16:41

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

prosima napsal(a):

Suria - mohu se zeptat, v čem ohrožují život pan Konvička a paní Kučerová při konstelacích? Děkuji

Kučerová nevím, ale: Konvička?
Stála jsem několikrát v jeho konstelacích, a bylo mi HODNĚ špatně. A jemu to bylo úplně jedno!
Když konstelace skončila, bylo mi špatně pořád, on to vůbec nezaregistroval.
Stalo se to opakovaně.
Dál - na konstelace chodím pátým rokem, tak vím, jak fungují. A taky něco cítím. Takže vím a cítím, že on ty konstelace upravuje podle svého, manipuluje.
Konstelace jsou skvělý prostředek jak pomoct, ale když si vybereš špatného konstelatéra, můžou i ublížit.
Víc neumím posoudit. Pak K. je hodně silná osobnost, proto ti lidé, kteří k němu jdou a neví zákonitosti konstelací, jak to má fungovat, to nemusí poznat.

Ale já si říkám, že každému co jeho jest. Jsou lidi, kteří k němu chodí, asi to tak potřebují. Byla jsem na něm několikrát na festivalu, a už ne. Ovšem není nad vlastní zkušenost! :-)

Jinak o Kučerové vím, že cvičí 5 Tibeanů a jde jí to velmi dobře :-) Konstelace v jejím podání neumím posoudit.

Není tady

 

#14 24. 10. 2007 18:14

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

Martinka1 napsal(a):

prosima napsal(a):

Suria - mohu se zeptat, v čem ohrožují život pan Konvička a paní Kučerová při konstelacích? Děkuji

Kučerová nevím, ale: Konvička?
Stála jsem několikrát v jeho konstelacích, a bylo mi HODNĚ špatně. A jemu to bylo úplně jedno!
Když konstelace skončila, bylo mi špatně pořád, on to vůbec nezaregistroval.
Stalo se to opakovaně.
Dál - na konstelace chodím pátým rokem, tak vím, jak fungují. A taky něco cítím. Takže vím a cítím, že on ty konstelace upravuje podle svého, manipuluje.
Konstelace jsou skvělý prostředek jak pomoct, ale když si vybereš špatného konstelatéra, můžou i ublížit.
Víc neumím posoudit. Pak K. je hodně silná osobnost, proto ti lidé, kteří k němu jdou a neví zákonitosti konstelací, jak to má fungovat, to nemusí poznat.

Ale já si říkám, že každému co jeho jest. Jsou lidi, kteří k němu chodí, asi to tak potřebují. Byla jsem na něm několikrát na festivalu, a už ne. Ovšem není nad vlastní zkušenost! :-)

Jinak o Kučerové vím, že cvičí 5 Tibeanů a jde jí to velmi dobře :-) Konstelace v jejím podání neumím posoudit.

martinko, díky za odezvu - věru znám osobně od bhagata, ale pracovat jsem ji neviděla
o panu konvičkovi jsem četla pozitivní i negativní věci - proto se ptám, jen mi přišla trochu silná formulace "život ohrožující"
mᚠpravdu v tom, že manipulace a vkládání vlastního ega je ve vedení konstelací to nejhorší


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#15 24. 10. 2007 18:14

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

prosima napsal(a):

Suria - mohu se zeptat, v čem ohrožují život pan Konvička a paní Kučerová při konstelacích? Děkuji

Kučerová: paní Kučerová vede kontelace učebnicově a bez citu asi tak, jak by to dělal automat. Nepřípouští námitky osob v kontelaci. Všechno se snaží řešit tím, že staví konstelaci původní rodiny. Netvrdím, že to není řešení, ale nemusí být vždy účinné. Zvláště v situacích, kdy členové rodiny spolu nemají vyřešený vztah. Jenže p. Kučerová tohle vyřeší hrubou silou. Viděla jsem jí dělat 3 konstelace a v 1 jsem stála. Protože s konstelacemi mám taky už nějaký ten pátek zkušenosti, odmítla jsem přistoupit na její hru a stála jsem si na svém (v roli) a odmítla jsem přijmout své předky, prostě proto, že jsem to tak cítila. Paní Kučerová tohle úplně ignoruje.

K. to nesla s nevolí, že mne nezlomila ale paní, které jsme konstelaci stavěli, mi po přednášce poděkovala slovy: že jsem se chovala přesně jako jejich dítě. Od prvního do posledního momentu, a že to přesně vystihovalo situaci.

K. má problém. A sice je v ní až příliš zakořeněn mužský způsob přemýšlení. Z jiných zdrojů jsem si ověřila, že na tom něco bude, protože nemá sama vyřešený vztah se svým otcem. Je to na ní znát.

Konvička: Jak už psala Martinka1. Je to tak. Pan Konvička je toho názoru, že když je ti špatně, jdi si zaběhat. Když v konstelaci umíráš, musíš to rozchodit. Panu Konvičkovi jsem psala, že SMRT se nedá rozchodit ani v rálném životě ani v konstelacích. Odbyl mne tím, že přeci, když někdo leží, tak nemůže v něm proudit energie. Jenže když je něco mrtvé, tak v něm LOGICKY energie není a proto i představitel(ka) demonstrativně omdlývá/umírá.

Pan Konvička učí 5 základních archetypů (modelů) chování.
1.) Ten, který někoho obviňuje... Ty za to můžeš. TY, TY...
2.) Ten, který vše bere na sebe... Jsem ta špatná a za všechno může...
3.) Computer. Ten, který musí mít mezi sebou a ocholním světem hranice. Vždy se staví do pozice tak, aby mezi ním a okolím něco bylo. Třeba kec-pult a nebo listy papíru, mikrofon. Prostě někdo, kdo nemá sebevědomí a musí se za něco schovávat.
4.) ...mám okno...
5.) Kongruentní - ten, který už všechno umí a zvládl. Navrhovala jsem p.K. alternativní slovo "celistvý", ale on opáčil, že to není přesné. Prostě "kongruence" je něco víc než-li celistvost.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že p.K. o sobě ještě do nedávna tvrdil, že je achetyp 5. Po té, co jsem mu písemně vytkla, že ač tvrdí, že je "kongruentní", drží se pořád těch svých skript, tak mne odzbrojil odpovědí: Ha vidíte, no do příště to vymyslím jinak.... Mějte se...

***
Malá vsuvka: ta skripta je asi 10 listů papíru popsaných písmem číslo 14 a 80% tvoří obrázky. Od jeho přívrženců jsem zjistila, že to těch skript četl do té doby pořád, i když i malé dítě by se tu básničku naučilo za hodinu wink
***

A skutečně vymyslel: Nečetl z papíru, ale držel alespoň mikrofon v sále, kde jiní přednášející běžně mluvili bez něj. big_smile Ale to je samořejmně o proti tomu ostatnímu to nejmenší wink

K. podobně jako p.Kučerová nerespektuje námitky a "ohýbá" systém k obrazu svému. Dost špatně rozcházel moji účast v konstelaci, protože kdykoliv jsem tam stála a držela se striktně role, pak konstelaci nikdy nebyl schopen dovést do konce. Když jsem se ho soukromně ptala proč, tak to odůvodnil tím, že na to nemá tolik času, a že je to jen tak na rychlo.

To, že jen planě kecá jsem si ověřila v poslední konstelaci, ve které jsem stála. V konstelaci je nepsané pravidlo, že pokud se někdo z účastníků dívá někam do země tak, tam něco/někdo je. Buď tam leží (=je mrtvý) a nebo klečí (=je ponížen/zneuznán). Může být i případ, že se někam dívá(m), protože tam právě někdo je. A když je to důležité, většinou si tam někdo postaví do role. No a přesně tohle se mi stalo. Někdo mi prostě v té konstelaci chyběl a já se dívala na místo, kde bych očekávala, že bude stát. Na otázku: "Jak se cítí představitelka XXX...?", jsem odpověděla v tom smyslu: "Nemůžu se podívat na svoji matku a pořád se dívám na TOHLE místo. Nemůžu od toho odtrhnout oči.". K. na to nereagoval a šel dál. Ptal jse dalších... Jenže konstelace se zasekla. Nebylo hnutí. Zkoušel vše možné. Jeho oblíbené triky: když to nejde vpřed tak to rochodíme... takže tam nějací lidé v dost špatném psychickém stavu kroužili po tělocvičně (ale ono to fakt nepomáhalo big_smile ) a pak se z ničeho nic představitelka "mojí matky" ozvala dost naštvaně: "Ale mě TO tam chybí taky.". I led by měl spíš ozvěnu, než-li tenhle mezek.

Jsem poprvé viděla v praxi, co se stane, když se někdo naseje, protože "moje matka" pronesla cosi v tom smyslu: jestli tam někoho nepostavíte, jdu si tam lehnout sama. Všimla jsem si, že se už notně třásla zimnicí, z toho jak jí nebylo dobře.

Když jsme do něj hučeli už dva jak do vrzby, tak konečně Konvička postavil naslepo nějakou holčinu a všem se ULEVILO!

Dál to nebudu natahovat. Konstelaci musel asi po dalších 10min. utnout, protože mu zase došel čas. Výsledek byl, že jsme se zase nikam nedostali, protože dezorientovaně lítal po place a nevěděl, co s tím.

A přitom kouzlo konteladcí je v tom, že si samotný systém je vede. Lektor konstelací je tam pouze jako pomocník nikoliv jako leader.

Ještě perlička: Při jednom privátním rozhvoru se mi s velkým nadšením svěřil: "no víte, co jsem zjsitil? Jednou jsme s tou naší partou stavěli kamarádovi konstelaci a nechali jsme to jen tak běžet a nezasahovali jsme do toho. No a vono to fungovalo...!". Když mi to řekl, tak by se ve mne krve nedořezal. Pak jsem si rychle uvědomila, že lépe bude zachovat dekor a pak jsem si tiše dodala "to je ale v***l". big_smile

Stručně řečeno (dle mého názoru): Človek, který prohlásí, že je lepší než-li ostatní (mínil tím: Jan Bílý, Martin Daniel a jim podobní), protože má za sebou rodinou rekonstrukci a dělá konstelace jako koníčka při zaměstnání učitele, je pro neznalé konstelací fakt nebezpečný tvor.

To, že jsem na vlastní oči viděla jeho konstelací odcházet lidi, kteří na tom byly psychicky opravdu mizerně, to (pro mne) jen potvrzuje.

Upravil(a) Suria (24. 10. 2007 18:15)


Suria

Není tady

 

#16 24. 10. 2007 18:18

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

prosima napsal(a):

martinko, díky za odezvu - věru znám osobně od bhagata, ale pracovat jsem ji neviděla
o panu konvičkovi jsem četla pozitivní i negativní věci - proto se ptám, jen mi přišla trochu silná formulace "život ohrožující"
mᚠpravdu v tom, že manipulace a vkládání vlastního ega je ve vedení konstelací to nejhorší

P. Kučerovou - byla jsem na kurzu na cvičení, cvičení super :-)
Viděla jsem někde na festivalu její 2 konstelace, ale protože jsem v nich nehrála, nějak jsem to moc nezkoumala. Takže ke konstelacím se vyjádřit nemůžu.

Není tady

 

#17 24. 10. 2007 18:21

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

suria, děkuju - vím, že se ty pocity dají hodně těžko popisovat


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#18 24. 10. 2007 18:30

plachetnice
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 90

Re: Rodinné konstelace

Martinko, ty chodíš 5 let na rodinné konstelace? rodna tak to je super, já s těmito věcmi nemám zkušenosti, ale hodně mě to zajímalo, jenom jsem na takové konzultace neměla nikdy peníze grater
Ty zaplatíš těch nějakých 800Kč, co uvádějí na netu? A jak často si to můžeš dovolit? A kam tak všude a na co chodíš?  tummenupp

Není tady

 

#19 24. 10. 2007 18:38

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Rodinné konstelace

plachetnice napsal(a):

Martinko, ty chodíš 5 let na rodinné konstelace? rodna tak to je super, já s těmito věcmi nemám zkušenosti, ale hodně mě to zajímalo, jenom jsem na takové konzultace neměla nikdy peníze grater
Ty zaplatíš těch nějakých 800Kč, co uvádějí na netu? A jak často si to můžeš dovolit? A kam tak všude a na co chodíš?  tummenupp

Přes 4 roky, tj. pátý rok. Asi. Předtím jsem chodila a zkoušela, teď chodím sem:
http://smysl.com a http://konstelace.info.
Cena: u prvního 2000,- na víkend, u druhého 2800,- od pátku odpoledne.

Jak často - přes léto vůbec, spíš přes školní rok. A jak kdy. Někdy nejdu 5 měsíců, jindy 2x do měsíce... jak to cítím a jak je potřeba. A jak ty které konstelace jsou vypsány.

Podívej na ty stránky. První - tam chodím častěji, druhé - občas. Ale je to v Praze.

Není tady

 

#20 24. 10. 2007 18:42

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Rodinné konstelace

prosima stála jsem v konstelacích u obou a po zkušensotí od J.B. a M.D. prostě už mám taky nějakou tu zkušenost a praxi. Takže, to co předvádějí oni dva považuji v jistém slova smyslu skutečně za život ohrožující. Ale jak už napsala Martinka: "každému, co jeho jest..." wink

plachetnice 800 CZK? To budou nějací začínající lektoři, ne?

Za konstelace u těch, kam chodím já se platí od 2000 výše. Levné to není. Nechodím tam nějak pravidelně. (To si nemohu dovolit.) Ale dá se tak 3-5x za rok. Ono je i dobře si mezi jednotlivými seancemi dát hodně velký rosestup, abys ty věci vztřebala do sebe. Chce to čas a není dobré to nijak uspěchat.


Suria

Není tady

 

#21 24. 10. 2007 18:44

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

suria v pohodě - mě to jen vyděsilo smile


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#22 24. 10. 2007 19:00

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

plachetnice napsal(a):

Martinko, ty chodíš 5 let na rodinné konstelace? rodna tak to je super, já s těmito věcmi nemám zkušenosti, ale hodně mě to zajímalo, jenom jsem na takové konzultace neměla nikdy peníze grater
Ty zaplatíš těch nějakých 800Kč, co uvádějí na netu? A jak často si to můžeš dovolit? A kam tak všude a na co chodíš?  tummenupp

plachetnice, ceny konstelací jsou různé - a nemusejí vždycky kopírovat zkušenost a schopnosti těch, kdo konstelace vedou
záleží na tobě, kolik času a energie tomu chceš věnovat a co všechno potřebuješ řešit
můžeš se jít podívat třeba jenom na večerní ukázku - a tam zaplatíš kolem 100,- - a ukázky dělají i ti "nejlepší" - bhagat, jan bílý, ...
za jednodenní seminář zaplatíš mimo prahu kolem 500,-, v praze do té tisícovky
pokud chceš mít zaručenou vlastní konstelaci, chce to zvolit víkendový seminář (a tam už je to vážně dražší, většinou je to i s ubytováním a jídlem, ale hlavně je to intenzivnější), ale doporučuju nejdřív vyzkoušet "jak to funguje" a zjistit, kdo by byl pro tebe ten pravý


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#23 24. 10. 2007 19:03

x256987
Host

Re: Rodinné konstelace

Já jsem udělala dobrou zkušenost tady http://konstelace.arcs.cz/ Jako metodu považuju konstelace vedle kineziologie za to nejúčinnější, co vůbec existuje.

 

#24 24. 10. 2007 19:03

x21365
Host

Re: Rodinné konstelace

Mi běhá mráz po zádech , když to tu čtu hmm . Já byla na kostalacích naštěstí na doporučení a bylo mi taky špatně. původně to mělo být 2 dny, já oděšla po prvním a ta lektorka mi to sama v podstatě doporučila, že přes MOC se to nesmí lámat a ještě se před odchodem přesvědčila, že jsem OK. JJ, rychlokvašky, jako bohužel ve všem.
Jinak taky doporučuju, já se např. necítím na regresi  ale tohle mě oslovilo. smile

 

#25 24. 10. 2007 19:10

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Rodinné konstelace

jako první musím doporučit http://www.rodinnekonstelace.cz nebo http://shangrila.sannyas-on.net/

ale můžete přijít kouknout i sem http://www.odvaha.cz wink


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů