Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 1. 2008 15:22

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Astrologie

Damilo, jestli můžu poprosit já taky, stáhnout ten program mi nejde, neumím to, tak až přijede syn, snad mi to stáhne. Horoskop z dřívějška mám a sedí, ale zajímaly by mě též ty tranzity. Polemizovat budu ráda, dost jsem na sobě pracovala, nebo možná na mě pracovalo seskupení planet. Data 13.2.1954  12.00  Praha   Díky

Není tady

 

#52 16. 1. 2008 16:25

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Astrologie

Dam, jestli bys chtěla zpětnou vazbu, můžeš zkusit 8.3.1980 5:00 Děčín (jako já). Vím, co mi tam teď kde lítá a nacházím jasné souvislosti ve světě vnějším i vnitřním, takže když se ti bude chtít... smile

Není tady

 

#53 16. 1. 2008 18:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Saturn na ASC to je uzavření starého a otevření prostoru pro nové. Jsou situace, které by ti mohly připadat hodně těžké, mohla by ses bát jít do toho, něco Ti bude bránit, ale povětšinou to bude jen Tvůj strach, co Ti bude klást překážky. Jelikož je to do kvadrátu na Slunce (vládce 12. domu)-Jupiter (vládce 4. domu)  v 10. domě, mohlo by se to týkat klidně zaměstnání, nebo Tvého působení na veřejnosti, případně vztahů s rodičem. A ten 12. dům, to jsou instituce, ale také izolace. Možná se potřebuješ trochu stáhnout, aby sis některé věci v sobě utřídila. Co vlastně chceš a jakým způsobem.
Saturn nám pomáhá vyzrát, a oceníme to až zpětně.
Dodá Ti stability a vezme trochu odvahy, ale přidá odhodlání, houževnatost, pracovitost. Můžeš být na sebe až příliš tvrdá.

Tranzitní Neptun Ti dělá krásné trigony na natální konj. Neptun-Saturn, a Mars, ale také opozici na Pluto.
Je to doba proměny, ale spíše jemnější, sofistikovanější, na duchovnější úrovni. V 6. domě Tě upozorní, že zdravotní potíže pocházení zevnitř, ze způsobu myšlení a jednání, z toho, jak moc si (ne-)dovolíme prožít emoce.
Uran v trigonu na nat. Uran a kvadrátu na Lunu. Změna, zvrat, a asi i v citové oblasti, nebo ve všedním životě, a záležitostí týkajících se domova, partnerství, případně kolegů  (4. a 7. dům). Může to být změna velice subjektivní, která se odehraje jen ve Tvé hlavě, změna náhledu na situaci, ale také citové a emocionální "úrazy" a karamboly.

Dami, tak tos mě překvapila - myslím tím Saturnem. Tipla bych si, že přecházeje Asc, bude spíš jaksi brzdit vnější projev, odmaskovávat, nebo tak něco.
Nicméně - spíš je to, jak říkᚠty; uzavření starého. Jenže - to už cítím velice silně tak od jara, takže nevím....:co:Rodiče už dlouho nemám a vztahy...jo jasně! Definitivně jsem se smířila s mámou! Ausgerechnet někdy v říjnu-listopadu, představ si... No vida valol Zato kvadratura na Slunce, to by mohlo být - myšlení je pro mě nezvykle namáhavé. lol
Co cítím velmi přesně, to je asi ten Neptun, protože mám homeopatikum, které mě doopravdy velmi jemně, ale velmi vytrvale "natáčí", nebo "poposouvá" - tak nějak. Tohle cítím každý den. Ovšem, že nemoci jsou záležitosti skoro vždycky psychické, to vím už dáávno....tady si Neptun neškrtne smile Opozici na Pluto - no tak to nejsem s to odchytit, to bude generační . A Neptun je teda ve Vodnáři, jo? Jestli mi můžeš ty tranzity poslat, budu ráda, aspoň se kouknu, jak to vlastně vypadá rodna Meil ti posílám ve zprávě, nevím jestli ho máš.Ď!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#54 16. 1. 2008 19:59

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

Doubravka napsal(a):

Dam, jestli bys chtěla zpětnou vazbu, můžeš zkusit 8.3.1980 5:00 Děčín (jako já). Vím, co mi tam teď kde lítá a nacházím jasné souvislosti ve světě vnějším i vnitřním, takže když se ti bude chtít... smile

krásné životní číslo, jsi třetí koho znám s 11

Není tady

 

#55 16. 1. 2008 20:02

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Lupí, posláno. Vytiskni si to. Vnější kruh jsou tranzitní planety, vnitřní natální planety. Aspekty jsou zapsány jen mezi tran. a natálními, ne mezi sebou.

Děkuji za komentář mého pohledu na Tvé tranzity.
S tím Saturnem můžeš mít pravdu, určitě, Saturn je brzda, ASC vnější projev, určitě se to může projevit i takto.
A ano, Neptun je stále ve Vodnáři.

Není tady

 

#56 16. 1. 2008 20:04

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Lupí, posláno. Vytiskni si to. Vnější kruh jsou tranzitní planety, vnitřní natální planety. Aspekty jsou zapsány jen mezi tran. a natálními, ne mezi sebou.

Děkuji za komentář mého pohledu na Tvé tranzity.
S tím Saturnem můžeš mít pravdu, určitě, Saturn je brzda, ASC vnější projev, určitě se to může projevit i takto.
A ano, Neptun je stále ve Vodnáři.

Neptun na mě působí přesně jak píšeš, taky mi tam přes něco leze.

Není tady

 

#57 16. 1. 2008 20:05

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Keito, Doubravko, Tetamámo,
děkuji za nový materiál (vaše data), jistě se k tomu tady taky dostanem.

Není tady

 

#58 16. 1. 2008 20:06

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

poletucha napsal(a):

Doubravka napsal(a):

Dam, jestli bys chtěla zpětnou vazbu, můžeš zkusit 8.3.1980 5:00 Děčín (jako já). Vím, co mi tam teď kde lítá a nacházím jasné souvislosti ve světě vnějším i vnitřním, takže když se ti bude chtít... smile

krásné životní číslo, jsi třetí koho znám s 11

Já mám neteřku s jedenáctkou.smile

Není tady

 

#59 16. 1. 2008 20:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Já kamarádku....děkuju, Dami, vytisknu! pussa


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#60 16. 1. 2008 20:31

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Astrologie

Moje dcera je  taky 11, má rovinu Saturna a narozená je 29tého!!! Chjo, má to holka těžký ...ale co, vybrala si to sama, že jo, stejně jako si vybrala mě jako matku lol

Není tady

 

#61 16. 1. 2008 23:24

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Astrologie

poletucha napsal(a):

Doubravka napsal(a):

Dam, jestli bys chtěla zpětnou vazbu, můžeš zkusit 8.3.1980 5:00 Děčín (jako já). Vím, co mi tam teď kde lítá a nacházím jasné souvislosti ve světě vnějším i vnitřním, takže když se ti bude chtít... smile

krásné životní číslo, jsi třetí koho znám s 11

No, Pol, v numerologii jsem nepokročila dále než "začátečník", tak ti ani nevím, co ta jedenáctka vůbec chce říct.

Tak jsem teď trochu provětrala gůgla, ale moudrá z toho nejsem, neb významy se různí od "rozený vůdce... mistrovské číslo..." až po "snílek, jehož ostatní využívají a který má problém poznat co je realita..." jinde zas že silně karmické číslo... roll jakoby mi nestačily ty dvě osmy a rovina Saturnu, že... (ale za to jsem vlastně ráda, každá výzva dobrá a každý zpracovaný "problém" dvakrát tak smile )

Není tady

 

#62 18. 1. 2008 12:45

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

keito napsal(a):

Damilo, když vidím, jaké jsi udělala krásné tranzity Lupině - teda říká se tomu snad tranzity, ne? wink Neudělala bys to taky mně? Když jsem v tom "záběhovém" období? CO? Prosím prosím smile

Keito, pomalu jsem se pustila do Tvých tranzitů (jde to pomalu, taprv se to učím, a tak se v tom dost plácám...když si najednou uvědomím, že tohle jsem už někde viděla. Ne přesně tohle, ale něco hodně podobného.
Víš Ty vůbec, že jste s Lupínou od sebe jen pár dní (ve stejném roce) a že máte docela podobný horoskop? I ASC obě v Panně. Tranzity budou podobné. Musím si ještě něco o tom přščíst, a tu nepíšu úplné bláboly, a hodím to sem. Pa.

Není tady

 

#63 18. 1. 2008 12:52

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

keito napsal(a):

Damilo, když vidím, jaké jsi udělala krásné tranzity Lupině - teda říká se tomu snad tranzity, ne? wink Neudělala bys to taky mně? Když jsem v tom "záběhovém" období? CO? Prosím prosím smile

Keito, pomalu jsem se pustila do Tvých tranzitů (jde to pomalu, taprv se to učím, a tak se v tom dost plácám...když si najednou uvědomím, že tohle jsem už někde viděla. Ne přesně tohle, ale něco hodně podobného.
Víš Ty vůbec, že jste s Lupínou od sebe jen pár dní (ve stejném roce) a že máte docela podobný horoskop? I ASC obě v Panně. Tranzity budou podobné. Musím si ještě něco o tom přščíst, a tu nepíšu úplné bláboly, a hodím to sem. Pa.

No jo děvče, na to jsme tuhle s Lupi přišly. Že to máme hodně podobný. Dokonce chvilku bylo i podezření, že jsme se narodily ve stejný den, to se později prokázalo jako omyl. Ale ty planety máme velmi podobně rozmístěný. Myslím až na tu Lunu, já ji mám jinde než ona. Ale jinak prý jako přes kopírák, pravila Lupina lol
Tak jo, tak se tím pozvolna prokousej, žádný spěch. A děkuji ti pussa

Není tady

 

#64 18. 1. 2008 13:20

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Astrologie

Holky, chtela jsem se na neco zeptat. Doufam, ze nebudu moc offtopic a zbytecne nezahlcuju vlakno. Co znamena osmicka v datu narozeni? Pracuju ted pro dva lidi , s kterymi mam velmi blizky vztah (a taky u nich bydlim) a dalo by se rcit, ze mi to hodne zmenilo zivot (zatim v  dobrem). Co me zarazilo je, ze vsichni tri jsme se narodili osmy den v mesici (ale kazdy jiny mesic). A dokonce matka jednoho z tech lidi, ktera umrela kratce po tom, co jsem se vclenila do rodiny, se  narodila  ve stejny den a mesic jako ja. Na nahody sice verim ale tohle je i na me velka divocina. Tak by me zajimali ty osmicky. Jestli je to fakt jen nahoda nebo za tim neco hledat...

Upravil(a) taurus (18. 1. 2008 13:21)


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#65 18. 1. 2008 14:08

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Astrologie

Význam vibrace čísla 8  ( pozor, platí i pro osoby narozené 17 a 26 dne v kterémkoli měsíci)
Jsou to lidé rezervovaní a stydliví. Nederou se nijak dopředu, ale pomalu a jistě se dostanou tam, kam chtějí. Stydlivost a málomluvnost zastírají jejich intenzivní touhu dosáhnout vrcholu profese nebo kariéry. Jsou dobrými učiteli  nebo advokáty a jsou vynikající ve všem, co vyžaduje trpělivost a inteligentní závěry.
Většinou mívají v dětství slabé zdraví, ale postupně zesílí a dlouhověkost je u lidí čísla 8 běžná.. Je vyjímkou najít osobu čísla 8 , která by věci odkládala, nebo by něco "zpackala". Jsou spolehliví a jejich přítomnost je příjemná. Mají smysl pro humor. Chovají se tak, jako by jim nezáleželo na pochvale, ale většina z nich  se tajně z pochvaly těší. Skrývají svoji radost ze strachu. že by mohli být považováni za slabé. A to je to poslední o co by stáli. Ač vibrace č.8, tak jako všechna jednoduchá čísla se navzájem ovlivňují se slunečným znamením osoby a charakteristické vlastnosti nejsou vždy zastoupeny, projeví se tu a tam. Většina lidí č.8 má nevyzpytatelnou a prudkou povahu a obrovskou vnitřní sílu.Často hrají důležitou úlohu v dramatech života a jsou i pro druhé často nástrojem osudu. Mají často tendenci k náboženskému fanatismu a neohroženě stojí tváří v tvář tomu, čemu věří.
Ačkoliv se zdají být chladní a nedávají náklonnost těm, které milují najevo, umí být stydlivě něžní a velmi oddaní. Zoufale potřebují být milováni a jsou schopni obrovských obětí pro ideál, ambice, nebo pro ty, kteří jsou na nich závislí. V padesáti vypadají a jednají mlaději než ve dvaceti. Mají vysoké požadavky na sebe i na ostatní.
Všechny ty projevy moudrosti a dospělosti, sebekontroly a kázně způsobují, že srdce osoby č.8 je opuštěné, toužící a potřebuje se naučit, že hledání štěstí není hřích.

Linda Goodman- Sluneční znamení

Upravil(a) lueta (18. 1. 2008 14:09)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#66 18. 1. 2008 14:16

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Astrologie

Luet, při vší úctě..... že bych za deset let měla vypadat líp než před dvaceti....... big_smile .....no ale představa je to pěkná. big_smile Jo vlastně, já jsem ta vyjímka, páč věci s oblibou odkládám, nebo spíš hrnu před sebou - teda ty pracovní only. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#67 18. 1. 2008 14:24

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Astrologie

Hani napsal(a):

Luet, při vší úctě..... že bych za deset let měla vypadat líp než před dvaceti....... big_smile .....no ale představa je to pěkná. big_smile Jo vlastně, já jsem ta vyjímka, páč věci s oblibou odkládám, nebo spíš hrnu před sebou - teda ty pracovní only. smile

Ale Haňulko, neříkej, že nevypadᚠdnes líp, než před deseti lety! Tomu nevěřím  pussa


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#68 18. 1. 2008 15:26

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Astrologie

Taky už se těším jak budu mládnout... i když proč ne, když už v patnácti jdouc se svojí mladší sestrou mě oslovovali "maminko" a pouštěli s "děátkem" sednout... lol

Není tady

 

#69 18. 1. 2008 16:01

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Astrologie

Doubravka napsal(a):

poletucha napsal(a):

Doubravka napsal(a):

Dam, jestli bys chtěla zpětnou vazbu, můžeš zkusit 8.3.1980 5:00 Děčín (jako já). Vím, co mi tam teď kde lítá a nacházím jasné souvislosti ve světě vnějším i vnitřním, takže když se ti bude chtít... smile

krásné životní číslo, jsi třetí koho znám s 11

No, Pol, v numerologii jsem nepokročila dále než "začátečník", tak ti ani nevím, co ta jedenáctka vůbec chce říct.

Tak jsem teď trochu provětrala gůgla, ale moudrá z toho nejsem, neb významy se různí od "rozený vůdce... mistrovské číslo..." až po "snílek, jehož ostatní využívají a který má problém poznat co je realita..." jinde zas že silně karmické číslo... roll jakoby mi nestačily ty dvě osmy a rovina Saturnu, že... (ale za to jsem vlastně ráda, každá výzva dobrá a každý zpracovaný "problém" dvakrát tak smile )

Já se se svou 11 taky hlásím do party!!!
Já zase někde četla, že tito lidé jsou velmi duchovně založení big_smile


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#70 18. 1. 2008 22:12

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

číslo 11 znamená mimo jiné vysokou inteligenci a bystrost.
Když jsem se učila numerologii a vibraci jmen, zkusila jsem vibraci nicku poletucha, jak potěšena jsem byla rodna , a ani to nemusí být pravda. big_smile

Není tady

 

#71 18. 1. 2008 22:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Pol - ale jak se rozhoduje, kdy je to jedenáctka a kdy dvojka? jakože dvojka ti vyjde jen jako součet dvojky a nuly, jo?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#72 18. 1. 2008 22:21

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

Pol - ale jak se rozhoduje, kdy je to jedenáctka a kdy dvojka? jakože dvojka ti vyjde jen jako součet dvojky a nuly, jo?

11 se nikdy nedělí, takže ano
stejně tak se nedělí 22, to je mistrovské číslo

Upravil(a) poletucha (18. 1. 2008 22:22)

Není tady

 

#73 18. 1. 2008 22:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

vavayikesva.......??
Já myslela, že se sčítá....... va a neže dělí va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#74 18. 1. 2008 22:26

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

vavayikesva.......??
Já myslela, že se sčítá....... va a neže dělí va

promiň, po dlouhé době piju víno, po několika náročných dnech a nocích jsem ukončila a odevzdala práci a teď tu tupě sedím s vínem a relaxuju, ale mám už dost, hi, hi
jasně, že sčítá

Není tady

 

#75 18. 1. 2008 22:27

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Astrologie

Lupi, když ti vyjde 11, tak to není dvojka, ale jedenáctka. víš? big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů