Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 1. 2008 21:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Projednávat?? va No to nevím...asi astrologie, no ni? lol Spíš jem myslela, že bychom si vyměňovaly názory a přístupy a - ti zkušenější - taky zkušenosti....takovej pokec naživo smile
Byl to jen nápad smile a neboj - já jsem zase zdaleka od tebe valol
K těm efemeridám - tak asi jsem se jich jen nepatřičně lekla a nepochopila ten systém - zkusím se na to ještě podívat.Ono, jak je tam moc čísel, tak mě to vyděsí jen od pohledu...já spíš ty archetypy a psychologii va
Odkaz na tvůj program by asi byl nejlepší, že bys mi mohla kdyžtak poradit - díky, to bych byla ráda.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 13. 1. 2008 21:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Jo aháá! Fakt mě jen zblbnul pohled na tolik numer...už se mi povedlo pochopit, že to jsou roky, a že když rozkliknu příslušný rok, objeví se mi normální, lidský, důvěrně známý efemeridy....efemeriděnky lollol To jsem se potěšila! storstark Akorát nevím proč je u některých letopočtů A a u některých zase I....vayikes


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#28 13. 1. 2008 22:21

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Astrologie

Lupi, jestli chceš, prográmek ti můžu poslat.
Teda obyčejného Astrologa 5. - ten by měl být někde i ke stažení. Né že by to umělo divy, ale s tranzitama já si tam hraju tuze ráda.

Není tady

 

#29 14. 1. 2008 6:23

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Jasně, Astrolog 5.40, 5.41F a 5.41G jsou nejsnadnější volbou a zdarma.

http://www.astrolot.cz/software/soft3pul.htm           - Kliknout na  podtržený text  "je freeware".

nebo domovská stránka :    http://www.astrolog.org/astrolog.htm

Jde do toho stáhnout i čeština (ale jen do hlavní lišty a některých popisků), také kompletní asi 100 stránkový manuál, ovšem v angličtině, a jeho "výcuc" v češtině od petra Trnky (asi 12 stránek).
Můžeme navigovat přes diskusi v jednotlivých krocích práce s programem.

Upravil(a) Damila (14. 1. 2008 7:02)

Není tady

 

#30 14. 1. 2008 7:12

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

http://bonusweb.idnes.cz/download/stare … g540cz.zip

Vlevo v tom čtverečku bys měla kliknout na podtržený text a rozbalit do složky, kde mᚠten program Astrolog. 5.40

Není tady

 

#31 14. 1. 2008 7:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Není tady

 

#32 14. 1. 2008 7:38

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

čus, jsem zcela pro astrologické setkání na nejvyšší laické úrovni. par
díky za prográmky, jdu si je zkusit stáhnout.

Není tady

 

#33 14. 1. 2008 10:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Dami, Doubravko, řeklo mi to, že server je 100% vytížený grater
To je jedno....zas denně se tím nezabývám....vystačím si s Astromatem rodnalol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#34 14. 1. 2008 11:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Tak teď jsem si něco stáhla...tuším, že 5.40, ale jak se mi tam vybalilo těch milion něčeho, tak mi bude chvíli trvat, než zjistim, co tam mám nechat a co můžu smazat va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#35 14. 1. 2008 11:15

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

Tak teď jsem si něco stáhla...tuším, že 5.40, ale jak se mi tam vybalilo těch milion něčeho, tak mi bude chvíli trvat, než zjistim, co tam mám nechat a co můžu smazat va

Co? Co Ti to vyvalilo? Nerozumím.
Po nainstalování rozklikneš žlutou ikonku Saturna (prostě té planetky s prstencem) a jedééém. smile

Není tady

 

#36 14. 1. 2008 11:41

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

A ty ostatní můžu smazat VŠECHNY??


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#37 14. 1. 2008 13:14

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

A ty ostatní můžu smazat VŠECHNY??

Co bys mazala?
To tam potřebuješ. Ikona je jen brána k otevření programu.

Není tady

 

#38 14. 1. 2008 14:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Já myslela ty ostatní ikony, protože to tam naskákalo asi v deseti částech...různý loga a čísílka a tak. Ikon bylo asi deset a já nevěděla, jestli některá není důležitá pro provoz. Ale už jsem to pořešila metodou pokus-omyl smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#39 14. 1. 2008 16:24

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Tak co, jak to jede? smile

Není tady

 

#40 14. 1. 2008 17:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Jéžiš, Dami, to jsi na mě moc hrr....va Já zas takovej divous astrologickej nejsem lol a taky nemám konkrétně proč se  v tom rochňat - jen tak mě nic nenapadá, mě to spíš začne bavit, když je řeč o někom konkrétním, jako byl třeba Kefír visslalol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#41 14. 1. 2008 17:30

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Dobře dobře, zmírním tlak...smile
Bylo by fajn něco tu rozebrat, ikdyž zrovna Kefír...ne že by to nebyl dobrý studijní materiál, ale bez jeho souhlasu je to jaksi neetické.

Není tady

 

#42 14. 1. 2008 17:45

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

Jéžiš, Dami, to jsi na mě moc hrr....va Já zas takovej divous astrologickej nejsem lol a taky nemám konkrétně proč se  v tom rochňat - jen tak mě nic nenapadá, mě to spíš začne bavit, když je řeč o někom konkrétním, jako byl třeba Kefír visslalol

Hele Lupi, rozeber třeba mě. Třeba z postavení planet vyplyne nějaká pro mě důležitá info big_smile

Není tady

 

#43 14. 1. 2008 17:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Nee....etické nebo ne, Kefíra dos bolo yikes
Klidně můžem rozebírat mě, jestli vám to nevadí....aspoň budete mít zpětnou vazbu wink


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#44 14. 1. 2008 17:54

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Kdo umí a nebojí se, nech sem vlepí svůj radix, prosím. smile
Já to neumím vložit, a kdesi jsem tady četla, že to snad ani do diskuse vlepit nejde. sad
Tak si budem možná muset vystačit s daty a mít to doma na papíře a sem psát jen poznatky...

Není tady

 

#45 14. 1. 2008 18:08

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

No tak fakt nejde......ale dám sem odkaz, ne?
krutibrko........... va ani ten nejde!! dumbom
tak 29.5.1953 - čas mezi 11.30 a 11.45. tak zadávám 11.40 smile Na tom co používáte vy by to nešlo sem vložit,


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#46 14. 1. 2008 18:22

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

No tak fakt nejde......ale dám sem odkaz, ne?
krutibrko........... va ani ten nejde!! dumbom
tak 29.5.1953 - čas mezi 11.30 a 11.45. tak zadávám 11.40 smile Na tom co používáte vy by to nešlo sem vložit,

No ale šlo by to třeba jako obrázek hodit na web do nějaké galerie a semka dát odkaz.
A co dát kolečko místo metříku, jak mají těhulky nebo snažilky? Jenže to by zas bylo malinké a nepřehledné... Tak co navrhujete?

Není tady

 

#47 16. 1. 2008 7:14

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Lupí, zmocnila jsem se Tvých dat a udělala si tranzity.
No prima.
Právě Ti Saturn courá po ASC tam a zpět a dělá zároveň kvadrát na Slunce s Jupiterem. Jelikož neznáme přesný čas narození (a tím ani přesný stupeň ASC), nedá se přesně říct, kdy Saturn přešel a přejde. Jednou přešel někdy v říjnu-listopadu, podruhé teď se přiblíží někdy koncem ledna a další návrat Tě čeká o letních prázdninách  tedy červenec-srpen.
(Já mám Lunu na stejném místě, kde Ty mᚠASC, a tak mi totéž nᚠ"velký učitel Saturn" dělá na Luně.)
Co to pro Tebe znamená...
Saturn na ASC to je uzavření starého a otevření prostoru pro nové. Jsou situace, které by ti mohly připadat hodně těžké, mohla by ses bát jít do toho, něco Ti bude bránit, ale povětšinou to bude jen Tvůj strach, co Ti bude klást překážky. Jelikož je to do kvadrátu na Slunce (vládce 12. domu)-Jupiter (vládce 4. domu)  v 10. domě, mohlo by se to týkat klidně zaměstnání, nebo Tvého působení na veřejnosti, případně vztahů s rodičem. A ten 12. dům, to jsou instituce, ale také izolace. Možná se potřebuješ trochu stáhnout, aby sis některé věci v sobě utřídila. Co vlastně chceš a jakým způsobem.
Saturn nám pomáhá vyzrát, a oceníme to až zpětně.
Dodá Ti stability a vezme trochu odvahy, ale přidá odhodlání, houževnatost, pracovitost. Můžeš být na sebe až příliš tvrdá.

Tranzitní Neptun Ti dělá krásné trigony na natální konj. Neptun-Saturn, a Mars, ale také opozici na Pluto.
Je to doba proměny, ale spíše jemnější, sofistikovanější, na duchovnější úrovni. V 6. domě Tě upozorní, že zdravotní potíže pocházení zevnitř, ze způsobu myšlení a jednání, z toho, jak moc si (ne-)dovolíme prožít emoce.
Uran v trigonu na nat. Uran a kvadrátu na Lunu. Změna, zvrat, a asi i v citové oblasti, nebo ve všedním životě, a záležitostí týkajících se domova, partnerství, případně kolegů  (4. a 7. dům). Může to být změna velice subjektivní, která se odehraje jen ve Tvé hlavě, změna náhledu na situaci, ale také citové a emocionální "úrazy" a karamboly.

Tolik můj (stále ještě spíše laický) pohled.
Jak to vidíš a vnímᚠna sobě Ty?

PS:
Jestli chceš, můžu zaslat mailem oscanované Tvé tranzity, než se to naučíš sama na tom programu.

Upravil(a) Damila (16. 1. 2008 7:46)

Není tady

 

#48 16. 1. 2008 8:21

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Astrologie

Damilo, když vidím, jaké jsi udělala krásné tranzity Lupině - teda říká se tomu snad tranzity, ne? wink Neudělala bys to taky mně? Když jsem v tom "záběhovém" období? CO? Prosím prosím smile

Není tady

 

#49 16. 1. 2008 13:13

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

keito napsal(a):

Damilo, když vidím, jaké jsi udělala krásné tranzity Lupině - teda říká se tomu snad tranzity, ne? wink Neudělala bys to taky mně? Když jsem v tom "záběhovém" období? CO? Prosím prosím smile

Dej data. smile
Ale já bych chtěla s vámi polemizovat, a chtěla bych, aby jste mi řekli, jak to ve skutečnosti máte a že něco třeba vůbec nesedí. Já se tranzity teprv učím, víš?

Není tady

 

#50 16. 1. 2008 14:00

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Dej data. smile
Ale já bych chtěla s vámi polemizovat, a chtěla bych, aby jste mi řekli, jak to ve skutečnosti máte a že něco třeba vůbec nesedí. Já se tranzity teprv učím, víš?

No jo děvče, já toho s tebou moc neproberu, neb o tom nevím vůbec nic.  wink Zato ty asi jo, alespoň podle toho, co jsi napsala Lupině, na mě činíš dojem znalce  godlike
Omlouvám se, že jsem se takhle  vetřela, jen že mám teď takové hektické období a ráda bych zvěděla, která že z planet mi kde courá po horoskopu a co mi asi tak vzkazuje lol ...že bych se přizpůsobila a šlo by všechno lehčejc. Víš? smile ... A já ti pak řeknu, jestli to sedí nebo ne—teda z pohledu toho, co se mi děje ...nebo jsi to myslela jinak? va
Moje datum: 2.6.1953 12,30 Praha   děkuji pussa

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů