Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 10. 2007 23:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Astrologie

Zkousel jste nekdo na CHYTRE ZENE poradnu od astrolozky?Ja to zkousela a odpoved me velice prekvapila, napsala vlastne co ja sama vim.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#2 4. 10. 2007 9:29

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Astrologie

eremuruss napsal(a):

Zkousel jste nekdo na CHYTRE ZENE poradnu od astrolozky?Ja to zkousela a odpoved me velice prekvapila, napsala vlastne co ja sama vim.

Co je to na "chytré ženě"? Opiš prosím odkaz, podívám se tam... zajímá mě to...

Není tady

 

#3 4. 10. 2007 10:38

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Astrologie

Tadyk to mᚠViktorko...... http://www.chytrazena.cz/poradna/astrologie

Upravil(a) Lena01 (4. 10. 2007 10:39)

Není tady

 

#4 4. 10. 2007 11:42

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Astrologie

Lena01 napsal(a):

Tadyk to mᚠViktorko...... http://www.chytrazena.cz/poradna/astrologie

Dik rock

Není tady

 

#5 4. 10. 2007 11:58

Somaia
Host

Re: Astrologie

Nic proti, ale vkládat na  veřejně přístupné stránky své citlivé údaje.... narození a Jméno ,současně se svým osobním problémem je mi dost proti srsti. Já bych to nerobila....lol

 

#6 4. 10. 2007 12:02

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Astrologie

Jmeno si muzes zmenit a datum narozeni je skryt pod xxx.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 22. 10. 2007 16:39

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: Astrologie

Jen drobnost: pokud si člověk nechá vypracovat horoskop, aby zapátral v budoucnosti a časem zjistí, že mu horoskop téměř 100% vychází, je třeba mít na paměti 2 věci:
Tu první, že astrolog je skušený, profesionální, což je pozitivní.
A druhou, že sdotyčným, který si horoskop nechal vypracovat, není něco v pořádku duchovně, že je nevyzrálý.
Ostřílení esoterikové vědí, že duchovně vyrálý člověk má moc "pohnout planetami", tedy to, co má v horoskopu zhruba načrtnuto, může změnit, nejlépe pozitivním směrem, může se vyhnout negativním věcem.
Jak říká Kristus v Bibli: ..kdyby jste měli víru, řekli byste této hoře, aby se vyrvala ze země a vhla do moře...
Myslím, že jako princip je to vystihující.
Není tedy dobré se radovat z toho, že horoskop je "šitý na míru", ba naopak, zapracovat na sobě a naučit se "pohnout svými hvězdami".


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#8 22. 10. 2007 16:45

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Astrologie

Kazaline, to je velice hezky a výstižně řečeno! Beru tarot a  horoskopy jeden z odrazových můstků vedoucích ke změně nebo k rozvoji.
Dávno jsem zažila, jak se můžu  stát hloupě závislou na horoskopech v různých formách...hledala jsem si berličku, že  "všechno dobře dopadne", přitom řešení jsem měla jen sama v sobě. A co nemůžu změnit, s tím se musím naučit žít.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#9 22. 10. 2007 16:58

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: Astrologie

Regino, to se mi vybavil film Jáchyme, hoď ho do stroje, jak Sobota lítal se sjetinou z počítadla, jaké má dny. big_smilebig_smilebig_smile
Ale každý si tím prošel, do doby, než zjistil, že tudy cesta nevede a je třeba s "tím něco začít dělat". Myslím ze životem a jeho smyslem jako takovým. Rozvinutě řečeno: konečně se spojit se svou duší a nechat jí prostor k tomu, co si tady na Zemi vytýčila za úkoly, učení a jiné povinnosti.
Myslím, že duši je zcela jedno, jestli má partnerka bude blondýna se šestkama, nebo bruneta s citronkama, jestli budu mít modrou Alfu, nebo červeného Citroena smile
Také zenovky beru jen jako velmi hrubý nárys, který stejně plave na gumě času, nebo v paralelní dimenzi, kdy stejně dojde k bodu, kdy si to udělám podle potřeby a situace.


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#10 22. 10. 2007 17:01

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Astrologie

Jedno jsem si ze zenových karet odnesla: tady a teď. A žiju podle toho.Nebo se o to pokouším.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#11 22. 10. 2007 17:13

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Nicméně je astrologie vynikající nástroj na jakési....mapování terénu. Jasněže to, jak a kudy přesně člověk půjde, je už jen jeho věc -ale leckdy člověka poněkud uklidní, když se doví, že některé věci má prostě ložený a může se pak soustředit na důležitější věci, než měnit neměnitelné lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#12 22. 10. 2007 17:33

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

Nicméně je astrologie vynikající nástroj na jakési....mapování terénu. Jasněže to, jak a kudy přesně člověk půjde, je už jen jeho věc -ale leckdy člověka poněkud uklidní, když se doví, že některé věci má prostě ložený a může se pak soustředit na důležitější věci, než měnit neměnitelné lol

Výborná je astrologie vodnářkého věku, nakouknout na lajnu z minulosti, podívat se zpět, navázat tu nit z minulých životů a provádět případné korektury a jiná vylepšení. Zde je dobré vodítko ascendent, která je vlastně tou nití. Jelikož pokud člověk nezná minulost, nemůže budovat současnost, případnou budoucnost.

V mém případě bylo vždy zvláštní, že pokud jsem si nechal vypracovat horoskopy, vždy jen pro minulost, abych viděl aspekty příčin, proč se stalo to či ono a nebo horoskopy na přítomnost, v jakém bodě momentálně stojím. Nikdy mě to nepustilo do vypracování horáku pro čas budoucí. V mysli jsem měl...jo, teď si nechám udělat tranzit na 6 měs. dopředu a stejně mě nitro zabrzdilo a upustil jsem od té myšlenky.
Když jsem byl u kartářky, tak stejně padlo opět téma minulosti. Kartářce jsem to ani říkat nemusel, vycítila to sama.

Někde jsem četl zajímavé moudro: I kdyby jsi znal všechny situace v budoucím čase, co přijdou, stejně bys podle nich nežil.


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#13 22. 10. 2007 17:35

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

Kazalin napsal(a):

Není tedy dobré se radovat z toho, že horoskop je "šitý na míru", ba naopak, zapracovat na sobě a naučit se "pohnout svými hvězdami".

nebo-li pohnout zadkem, abychom pohnuli svými hvězdami

... nedávno jsem se dozvěděla, že posledních asi 200 let hvězdy nejsou na svých místech, ale jsou "opožděny" o 40 dní, tudíž já nejsem kozoroh , ale něco mezi štírem a střelcem.
Zajímavé, původní horoskop mi sedl tak krásně a vida, po průzkumu posunutého horoskopu se taky vidím va
Jakpak to teda vlastně asi je?

Upravil(a) poletucha (22. 10. 2007 17:36)

Není tady

 

#14 22. 10. 2007 17:48

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Astrologie

No jestli je to pravda, tak chápu, proč nejsem  skoro v ničem až na to snění a závislost Ryba va


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#15 22. 10. 2007 17:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Kazaline, člověče, jenže já mám tu minulost fákt zatrhnutou! Ta astroložka, co dělá ty karmické horoskopy, se mi vůbec neozvala, tak jsem to přihodila do kolonky "zakázáno" a bylo.....
Vidíš, podaktorí z nás si musej vystačit s tím co JE... lol
Co je to "astrologie vodnářského věku?" Respektive - jak se liší od té Nevodnářské?? vava


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#16 22. 10. 2007 17:58

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

Kazaline, člověče, jenže já mám tu minulost fákt zatrhnutou! Ta astroložka, co dělá ty karmické horoskopy, se mi vůbec neozvala, tak jsem to přihodila do kolonky "zakázáno" a bylo.....
Vidíš, podaktorí z nás si musej vystačit s tím co JE... lol
Co je to "astrologie vodnářského věku?" Respektive - jak se liší od té Nevodnářské?? vava

Zde je vše: http://home.tiscali.cz:8080/aquarian_as … index.html

co se týče toho posunutí, nemyslím, že by to byla důvěryhodná informace. Každý si může napsat cokoliv kamkoliv a sdružení, jako je Sysyfos aj. kteří brojí proti duchovnu je spousta. Já naopak četl, že hvězdná mapa je stále na svém místě již od předdynastického egypta, kde z reliefu bylo již astrology Napoleona spočtena správnost a dnešní technikou přepočtena jako správná.


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#17 22. 10. 2007 18:03

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

info "posunutí" je od astrologa, dělajícího i esoterické horoskopy
sama nevím co si vybrat

Není tady

 

#18 23. 10. 2007 12:34

Somaia
Host

Re: Astrologie

Poletucho, já se domnívám, že se jedná o precesi, posunutí jarního bodu, pokud jsem ten výraz napsala správně, tak by se dalo určitě najít na internetu více informací. Někde jsem to v minulosti četla a pochopila, že se nejedná o tak zásadní posuny, jak je zmiňuješ, které by v podstatě musely všechny dosavadní používané charakteristiky osobností narozených termínech  od-do poslat k šípku.

 

#19 23. 10. 2007 12:37

Somaia
Host

Re: Astrologie

Jo, teď jsme to odzkoušela zadat precese a je toho  hodně, nechce se mi to samotné  probírat a číst, je to složitější na interpretci... tak jestli mᚠzájem, zkus to.

 

#20 12. 1. 2008 15:16

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Milí "spoluskoroastrologové" smile
Zajímá mě, jestli si děláte tranzity (případně i direkce) a pokoušíte si to vyložit, a jestli vám to funguje.
Mně v minulém roce 3x prošel Saturn přes ASC.
Ne, že bych se děsila nějak zvláště dnů, kdy se to stane, ale je fakt, že jsem nakonec nezpozorovala vůbec nic. Možná to zhodnotím až zpětně, nevím.
Spíš, než přechod Saturna (teď ho mám přesně na natální Luně) pociuji tranzity Marse, a to hlavně v partnerském vztahu. Protože máme s mužem Marsy na stejném místě, tak nám to vibruje oběma a v těch dnech (týdnech) dochází k výraznému napětí.
Máte taky něco takového vypozorováno u sebe?

Není tady

 

#21 13. 1. 2008 0:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Nedělám...ale docela by mě to zajímalo. Dami, nemᚠale nějaký stránky se současnýma efemeridama? jak si tam zadám "efemeridy",vylezou mi vesměs astronomický stránky.... grater U Dobry měli jednou komplet ty velký a  já jima tehdy zhrdla vava


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#22 13. 1. 2008 7:06

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Efemeridy bývají součástí přímo astrologických programů. Zkus pohledat, jestli i ten Tvůj je nemá.
Jinak o effemeridách v elektronické podobě fakt nevím, jestli najdu, dám odkaz.
Používám klasické, v knížce. Mám to radši v ruce, než na obrazovce. Jsem holt hmatový typ. smile

Není tady

 

#23 13. 1. 2008 7:20

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Zkus tento odkaz.
http://www.astro.com/swisseph/swepha_e.htm
Jde Ti to otevřít?

Není tady

 

#24 13. 1. 2008 19:08

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

Dami, děkuju, otevřít mi jdou, jenže bohužel anglicky umím tak objednat sodovku rodnarodnagrater Takže jsi hodila perlu....víš kam! Ono já až je zas někde potkám v tý knižní podobě, skočím po nich bez váhání, protože se mi taky víc líbí, nehledě k tomu, že se v nich taky už vyznám smile Ony dost stojej a já se tehdy ulakomila a koupila jsem si jen ty, co mě přímo zajímaly - padesátá, sedmdesátá a osmdesátá léta. Takže ta bych měla - jenže jsou mi na tranzity nanic butterlol
Jo a astrologickej program nenám - teď jsem jeden objevila ku stažení, jenže jsem se kdesi v půlce zasekla a nevěděla, jak dál - já si je kreslim rodnarodna jak za starejch časů yikessmile

Hele, co ten astrologickej slet? nechcete? Že bychom uspořádaly - někdy  zkraje léta, třeba?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#25 13. 1. 2008 20:46

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

lupina montana napsal(a):

Dami, děkuju, otevřít mi jdou, jenže bohužel anglicky umím tak objednat sodovku rodnarodnagrater Takže jsi hodila perlu....víš kam! Ono já až je zas někde potkám v tý knižní podobě, skočím po nich bez váhání, protože se mi taky víc líbí, nehledě k tomu, že se v nich taky už vyznám smile Ony dost stojej a já se tehdy ulakomila a koupila jsem si jen ty, co mě přímo zajímaly - padesátá, sedmdesátá a osmdesátá léta. Takže ta bych měla - jenže jsou mi na tranzity nanic butterlol
Jo a astrologickej program nenám - teď jsem jeden objevila ku stažení, jenže jsem se kdesi v půlce zasekla a nevěděla, jak dál - já si je kreslim rodnarodna jak za starejch časů yikessmile

Hele, co ten astrologickej slet? nechcete? Že bychom uspořádaly - někdy  zkraje léta, třeba?

Jestli to jde otevřít, tak je jedno, jakým jazykem to je, ne? Čísla jsou všude stejná a názvy znamení jsou jen 12 slouv, to zvládneš...
Jinak dělat kolečka "jak za starejch časů" má své obrovské kouzlo. Než jsem měla počítač, tak jsem to taky dělala, a můžu říct, že jsem vděčná, protože mě to naučilo chápat, jak to funguje, jak se to dělá...
Každý zpracovaný horoskop měl hodnotu několika hodinové práce. Více jsem mu rozuměla a více jsem si každého potem a časem zaplaceného horoskopu vážila.
Nejvíc mi dělal problém převod z desítkové do šedesátkové soustavy, a naopak. Skončila jsem s matemetikou v 8. třídě ZŠ, takže byla nutná spíš logika, než znalosti... smile
Jinak odkaz na program  můžu zaslat a postupně instruovat...jak budeš chtít.
Je to nejsnazší a nejlevnější.

Co se týče astrologického setkání, tak na to já nejsem. Jednak jsem asi z daleka, a jednak mám pocit, že nevím, co by se tam mělo projednávat...?

Upravil(a) Damila (13. 1. 2008 20:46)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů