Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 10. 2007 21:06

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Dárek pro přítele :)

Ahojte lidičky smile Chci vas pozadat o takovou mensi radu gloria Mymu klukovi budo brzo 18 a vubec nevim co mu dat k narozkam kapitulation Sme spolu uz pres pul roku, davali sme  si uz darecky na "vyroci" ( big_smile ), dkyz sme od nekud prijeli a jemu k svatku sem taky davala...vzdycky mel radost (nebo se tak aspon tvaril big_smile )....ale ted uz mam vycerpany vsehcny napady....ale na narozeniny by tomelo byt neco poradnyho, hlavne originalniho a co nejvic z lasky....vim ze tomu chci vyrobit originalni obal jako u ostatnich ale co by melo bejt uvnitr vazne nevim.... prosim o naky navrhy diiiky godlike

Není tady

 

#2 6. 10. 2007 13:49

Nevis
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2007
Příspěvky: 20

Re: Dárek pro přítele :)

Ahojíík!  Já svému klukovi vždycky koupím nějaké značkové oblečenísmile Neni to moc originalni, ale potěší ho to a taky si ho obleknu k obrazu svemu:D

Není tady

 

#3 6. 10. 2007 15:20

Maya.82
Host

Re: Dárek pro přítele :)

No tak oblečení bych já nevolila nemusí se mu líbit a já osobně si myslím, že tohle by si měl kupovat každý sám. Kup mu třeba stříbrnej náramek nebo nech potisknout svoji fotkou hrníček nebo jestli má nějaké oblíbené domácí zvířatko tak ho nech potisknout na druhou stranu aspon bude mít památku a je to lepší než mikina nebo svetr.

 

#4 6. 10. 2007 15:21

Maya.82
Host

Re: Dárek pro přítele :)

Jo a ten potisknutej hrnek to je originální to nikde jen tak nekoupí. lol

 

#5 6. 10. 2007 15:55

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Dárek pro přítele :)

Diky za odpovedi smile ,no s oblecenim me stve, ze si ho musi vybirat s maminkou, ale budiz, to radsi riskovat nebudu, kazdej mame trochu jinej vkus... nechci aby to pak nosil aby to nebylo blby big_smile To s tim hrnkem je super napad, to sme kdysi udelali pro babicku smile a segra delala pro kasmosky takovy trika a puzzle a me to ani nenapdalo, moc diky za pripomenuti smile Kdyztak jeste piste nekdo kdyby vas neco napadlo wink

Není tady

 

#6 6. 10. 2007 15:56

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Dárek pro přítele :)

Jo a on mi sice jednou nehcal na sklinku vyryt kyticku, ale fotka a hrnek je zas neco jinyho smile snad big_smile

Není tady

 

#7 6. 10. 2007 19:01

Maya.82
Host

Re: Dárek pro přítele :)

Tak fotka na hrn ku udělá si myslím radost.

 

#8 6. 10. 2007 20:25

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Dárek pro přítele :)

Ten hrnek je pekny napad, ale doporucila bych fotku vasi spolecnou, nikoli jen tvou ! A ted se delaji taky polstare, to musi byt pekne! ja jsem polstarek take priteli kupovala, ale tenkrat s fotkou nedelali. Nebo kalendar, tam si muzes tech fotek vybrat vice, ne jen vase spolecne, ale treba nejake auto co se mu libi, nebo zvire.....Nebo nejakou peknou encyklopedii (o co se zajima), nejakou spolecenskou deskovou hru pokud hrajete ve vetsim kolektivu - napr. Aktivity original 2..

Není tady

 

#9 6. 10. 2007 23:41

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Dárek pro přítele :)

Jo taky sem si rikala ze spis spolecnou fotku, to je lepsi smile Tyjo polstar, to by bylo uplne bozi....vim o jednom obchode u nas, zkusim se poptat smile Diky moc smile Jinak jeste planuju trochu mu ozdobit skolni skrinku-balonky, stuzky, mozna naky vzkaziky  (udelaj to rano kamosky, my spolu chodime kazdy rano do skoly takze by to bylo napadny vissla ) a taky premejslim o vlastnorucne upecenym dortu....ale to jeste nevim big_smile kazdopadne neco s tim potiskem bude stolt nevite za jak dlouho to asi udelaj? dumbom

Není tady

 

#10 7. 10. 2007 14:34

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Dárek pro přítele :)

dodaci lhuta je tak tyden, zalezi asi taky kde..TAke jsem pekla dort, zdobila a par hodin jsem nad tim stravila, o to vice me pak mrzelo, tak ho pritel cely nesnedl, pulku jsem si musela vzit domu ja a ctvrtku jsem u nich v lednici videla jeste po tydnu, pochybuji, ze ho po tom tydnu snedl. Dostal jeste dort od rodicu, tak bylo predortovano.. sad

Není tady

 

#11 7. 10. 2007 15:52

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dárek pro přítele :)

U nás ve fotosběrně udělají z fotky i puzzle nebo potisknou podložku pod myš. Kamarádka měla fotku z puzzle jejich pejsků a byla moc pěkná, s vaší společnou fotkou by to taky bylo pěkné...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#12 9. 10. 2007 18:31

indoinek2
Host

Re: Dárek pro přítele :)

Kdyz to tady ctu, tak si uvedomuju, ze mam podobny problem... pritel ma koncem listopadu narozky a ja mu chci dat stribrnej naramek.. uz ho mam koupeny... ale zdalo se mi to malo... zkusim mu k tomu dat polstrarek smile a tu fotku muzu prinest jakokoliv do toho obchodu, bo to chtej vytisteny nebo na nejakym usb?

 

#13 9. 10. 2007 20:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dárek pro přítele :)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#14 9. 10. 2007 20:41

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dárek pro přítele :)

Můžeš si tam objednat všechno možné s  vlastní nějakou fotkou - polštářek, kšiltovku, tričko, hrníček, hračku, tašku.... a fotku můžeš zaslat z tvojeho PC


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#15 9. 10. 2007 22:10

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Dárek pro přítele :)

Tak doufam ze delaji polstarky i u nas, nechce se mi to objednavat s drahym postovnym a chodit na postu dumbom

Není tady

 

#16 28. 2. 2009 11:08

Ackulik
♥♥-----
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 29

Re: Dárek pro přítele :)

A nevíte někdo kolik by to asi stálo? Alespoň přibližně


Ten, kdo řekl, že se štěstí nedá koupit, zapomněl na štěňata. smile

Není tady

 

#17 28. 2. 2009 16:22

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Dárek pro přítele :)

Od 99 Kč.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#18 9. 3. 2009 18:08

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Dárek pro přítele :)

No já nechala příteli, který má rád závody (a jezdi je) tak jsem nechala vybrousit na pullitrik tu jeho zavodní Liazku i s názvem tymu, a 4 sklenice do sady... a moc se libilo:)

Není tady

 

#19 28. 3. 2009 8:33

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: Dárek pro přítele :)

Lolita napsal(a):

Diky za odpovedi smile ,no s oblecenim me stve, ze si ho musi vybirat s maminkou, ale budiz, to radsi riskovat nebudu, kazdej mame trochu jinej vkus... nechci aby to pak nosil aby to nebylo blby big_smile To s tim hrnkem je super napad, to sme kdysi udelali pro babicku smile a segra delala pro kasmosky takovy trika a puzzle a me to ani nenapdalo, moc diky za pripomenuti smile Kdyztak jeste piste nekdo kdyby vas neco napadlo wink

Hele, takovej malej nápad, co se "nenápadně vetřít " (třeba že taky potřebuješ něco na sebe) k nim na nákup? Třeba s mámou bude řeč, a shodnete se všichni 3 na nějakym rozumnym oblečení? Ony ty mámy kolikrát ani netuší, co se nosí, a co je in, a tak vůbec, a jejich synáček jim to teda rozhodně sám neřekne big_smile

Není tady

 

#20 28. 3. 2009 15:50

Pecanka
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 3. 2009
Příspěvky: 131

Re: Dárek pro přítele :)

A co třeba nějakou svoji fotku ve větším provedení?Kamarádka to tak udělala,nechala si udělat pár moc pěkných fotek ve velkým formátu a příteli je dala.Byl moc spokojenýwink!

Není tady

 

#21 29. 3. 2009 18:45

monísek8
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2008
Příspěvky: 82

Re: Dárek pro přítele :)

Já se prostě vždycky podívám co mu třeba chybí..můj přítel mi jednou řekl že kdysi ztratil prstýnek,tak jsem mu jeden k narozkám koupila..nebo taky řetízek.Vlastně i naušnici smile proč by měl nosit pořád jen jednu..může je taky střídat smile jinak ten polštářek s fotkou je výborný nápad smile jasně chápu že k 18.by to mělo být něco většího..kamoška koupila nedávno svému příteli vodnici smile a měl vážně radost..nebo se dá třeba i objednat hodina v sauně,páře a výřivce smile není to tak drahý a myslím že by to ocenil,byli by jste tam totiž uplně sami :-P

Není tady

 

#22 4. 5. 2009 18:51

Lil.Netty
♥------
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 11

Re: Dárek pro přítele :)

Já jsem dala svému příteli lístek na B.B.Kinga, kterého zbožňuje. Přála bych vám vidět jeho reakci:D Šel do kolen..a to doslova:D
Takže doporučuji třeba nějaký ten lístek na festival nebo na nějaký koncert:)
Jinak dort..a ještě k tomu vlastnoručně upečený...ten ho rozhodně potěší!!smile

Není tady

 

#23 26. 1. 2011 9:03

hopsej
♥------
Registrovaný: 26. 1. 2011
Příspěvky: 6

Re: Dárek pro přítele :)

Nebo zážitky teď celkem letí :-)

Není tady

 

#24 29. 1. 2011 12:58

majkafa
Host

Re: Dárek pro přítele :)

hopsej, už mi to nedá, musím to napsat.
Když vidím tvůj nick, pokaždé mě rozesměje. Se mi vždy vynoří představa, jak hopsᚠbig_smileofftopic

 

#25 29. 1. 2011 14:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dárek pro přítele :)

monísek8 napsal(a):

Já se prostě vždycky podívám co mu třeba chybí..můj přítel mi jednou řekl že kdysi ztratil prstýnek,tak jsem mu jeden k narozkám koupila..nebo taky řetízek.Vlastně i naušnici smile proč by měl nosit pořád jen jednu..může je taky střídat smile jinak ten polštářek s fotkou je výborný nápad smile jasně chápu že k 18.by to mělo být něco většího..kamoška koupila nedávno svému příteli vodnici smile a měl vážně radost..nebo se dá třeba i objednat hodina v sauně,páře a výřivce smile není to tak drahý a myslím že by to ocenil,byli by jste tam totiž uplně sami :-P

chlap s naušnicí mi přijde příšernej. doufám, že můj syn nebude mít jednou takhle stupidní nápad, dát si naušnici.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů