Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 9. 2007 19:01

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Přírodní prostředky na uklidnění

Potřebuji něco silného na uklidnění, ale nejlépe na přírodní bázi.
Zkoušela jsem homeopatika (od homeopata), nefungovalo. Zkoušela jsem z bylinek i bylinných tablet Třezalku, Meduňku, i různé směsi na uvolnění, uklidnění. Je to všechno slabé.sad Necítím vůbec nic.
Zabírá alkohol, ale to jistě pochopíte, že to není to pravé ořechové.
Trpím neustálou nervozitou, třesem, vnitřním chvěním, vadí mi to ve výkonu povolání, kde se musím soustředit a být úplně v klidu, jinak dělám chyby.
Nevadí mi, když ty bylinky budou utlumovat (stejně trpím nespavostí a řidičkou nejsem), hlavně aby to bylo dost silné.
Děkuji za všechny možné rady, co vás napadnou.kapitulation

Není tady

 

#2 25. 9. 2007 19:03

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Dost dobrý-přírodní, nenávykový a opravdu účinný-je Novopasit. Bez předpisu v lékárně. Já ho koupila na doporučení mé kamarádky a pomáhá mi moc.

Není tady

 

#3 25. 9. 2007 20:09

x256987
Host

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

A co třeba hořčík? Draslík - ten ovlivňuje pravidelnost srdečního rytmu, nebo B-komplex... Pokud ti v těle něco chybí, přece musí být způsob, jak to zjistit.

Měla jsem jedno takové období, před maturitou, ale s maturitou to nesouviselo - nakonec jsem chodila mamince tajně na Diazepam, ale to je fakt svinstvo. Pak to nějak povolilo, dodneška nechápu, co to bylo...

 

#4 25. 9. 2007 20:13

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Děkuji za tipy.
Ty minerály bych mohla zkusit. A zkusím i Novopasit. Jsem v situaci, kdy bych vzala snad cokoliv. smile
Fakt díky.

Není tady

 

#5 25. 9. 2007 20:40

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Ano tak jak píše Judita myslím si,že ti chybí hodně hořčíku pročti si na internetu o latentní tetanii je to chorobný nedostatek hořčíku a způsobuje spoustu zdravotních problémů od třesu po depresi atd.Jeho dodání do normálu trvá až půl roku,berou se vyšší dávky než normálně.Dá se to zjistit krví pokud by jsi měla vážné problémy.Nepij alkohol a kopřivový čaj a neber železo v tabletách tohle všechno znemožňuje vstřebávání hořčíku a alkohol ho vyplavuje,problém bude asi tady proto ti nepomohli bylinky na uklidnění.Na noc můžeš pít meduňku,kromě uklidnění podporuje trávení hlavně ve střevech to ti může prospět.Na nespavost jsou dobré Karmelitánské kapky koupí se v lékárně,účinnost po delším užívání můžeš k tomu pít čaj z chmele,ještě je v přírodě můžeš si ho natrhat pokud ho poznáš,obsahuje spoustu B vitaminů a ty také uklidňují.Snad to bude to pravé ořechové smile


Kočka

Není tady

 

#6 25. 9. 2007 20:46

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Jé děkuji.
A zajímalo by mě k tomu chmelu-mohla bych třeba pít nealkoholické pivo? Tam je plno minerálů, i chmel, ne?

Není tady

 

#7 25. 9. 2007 21:03

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Chmel tam je,ale je tam i minimální množství alkoholu to nevadí,ale pivo navozuje chu k jídlu a pak se může lehce přibírat na váze.Zkusit to občas můžeš,ale aby se z tebe pak nestal alkoholik kdyby jsi náhodou přešla na alkoholické pivo.V pivu není hořčík a ten potřebuješ hlavně.


Kočka

Není tady

 

#8 25. 9. 2007 21:42

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Ale já pivo normálně piju.
Tak teď už nebudu. sad

Není tady

 

#9 26. 9. 2007 11:31

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Dami, nemá to nějakou souvislost s psychikou? Nehledᚠ jen náplast na NĚCO?


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#10 5. 10. 2007 19:59

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Slyšela sem o třezalce.......................ale zatím osobní zkušenost nemám. vl ékárně 90 tablet za 120.-

Není tady

 

#11 6. 10. 2007 20:08

x256987
Host

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Třezalka je dobrá i jako čaj, ale pozor, snižuje účinnost HA.

 

#12 12. 3. 2008 7:59

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Damila napsal(a):

Potřebuji něco silného na uklidnění, ale nejlépe na přírodní bázi.
Zkoušela jsem homeopatika (od homeopata), nefungovalo. Zkoušela jsem z bylinek i bylinných tablet Třezalku, Meduňku, i různé směsi na uvolnění, uklidnění. Je to všechno slabé.sad Necítím vůbec nic.
Zabírá alkohol, ale to jistě pochopíte, že to není to pravé ořechové.
Trpím neustálou nervozitou, třesem, vnitřním chvěním, vadí mi to ve výkonu povolání, kde se musím soustředit a být úplně v klidu, jinak dělám chyby.
Nevadí mi, když ty bylinky budou utlumovat (stejně trpím nespavostí a řidičkou nejsem), hlavně aby to bylo dost silné.
Děkuji za všechny možné rady, co vás napadnou.kapitulation

Ahoj Damilo, taky se potýkám s vnitřním neklidem a úzkostí, takže jsem v tomhle oboru už téměř profík:-)
Moje tipy:
L-Tryptofan před spaním, zkvalitňuje spánek - jak lehneš, tak usneš, uklidňuje i během dne, snižuje dokonce i chutě na sladké.
Hořčík kombinovanej s vitamínem B6, to se normálně i tak prodává v této kombinaci, a to jako šumivé tablety. Hořčík a vitamín B6 se vzájemně doplňují, obojí z toho je na nervy.
Třezalka ve formě čaje, dvakrát denně, je to účinné na slabší deprese, možno pít dlouhodobě, akorát ne při braní HA - snižuje účinek HA - a pít spíš přes zimu, nebo vůbec v období, kdy je málo slunečního svitu, protože třezalka dělá kůži přecitlivělou na sluneční záření, tak pozor.
Tímto se zklidníš a pak můžeš s čistší hlavou řešit to, co ten neklid vyvolalo.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#13 29. 4. 2011 10:52

tereza88
Zablokovaný
Registrovaný: 29. 11. 2009
Příspěvky: 36

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

Ja pouzivam ciste prirodni, treba kofein, me naopak uklidnuje nebo treba ginkgo bilobu, pak nejsem nerrvozni kdyz neco zapomenu.  Zkousela jsem prirodni pripravky na tu moji pamet http://www.caste-zapominani.cz/ , nemate nekdo s tim nejake zkusenosti? Diky

Upravil(a) tereza88 (29. 4. 2011 10:52)

Není tady

 

#14 29. 4. 2011 20:56

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Přírodní prostředky na uklidnění

kozlák lékařský a neopassit....

docela dobrá reklama terezo.... dumbom


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů