Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 9. 2007 10:56

mates
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 5. 2006
Příspěvky: 5957

děložní čípek-kryoterapie

Ahoj!
koncem října mám jít na odstranění epitelu z děložního čípku kryoterapií.Byl jste na tom někdo?Jak to probíhá,bolí to?Nevím do čeho jdu.Doktor měl zahrnul latinskými slovíčky ,moc z toho moudrá nejsem.

Není tady

 

#2 30. 9. 2007 16:50

Pierrette
♥------
Místo: Olomoucký kraj
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 23

Re: děložní čípek-kryoterapie

Ahoj, byla jsem na tom už třikrát a to je mi teprve 25 let. Je to nepříjemné, ale dá se to vydržet. Po zákroku budeš mít výtok asi tak 3-6 týdnů.

Není tady

 

#3 7. 5. 2014 15:38

verp
♥------
Registrovaný: 7. 5. 2014
Příspěvky: 1

Re: děložní čípek-kryoterapie

Kryoterapie ( kryodestrukce ) děložního čípku se dnes už považuje za nevyhovující překonaný způsob léčby, který se nedoporučuje. V podstatě tento zákrok nic neřeší a víc škodí než pomáhá. Protože při ní dochází často k zanoření té zóny čípku, kde rakovina vzniká a proto jsou po tomto zákroku následující kontroly nesnadné. Na zena.cz v roce 2008 vyšel článek s názvem: Hlídejte si dcery!
http://zena.centrum.cz/zdravi/clanek.ph … -si-dcery/

Není tady

 

#4 31. 7. 2017 9:32

Bellisima
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2017
Příspěvky: 5

Re: děložní čípek-kryoterapie

Já tohle slyším poprvé - kyroterapii jsem si vždy představovala takhle nějak : https://pruvodcevyzivou.cz/co-je-to-kry … ji-vyhody/ - tak koukám,jako blázen, že zmrazují i děložní čípek? yikes

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů