Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 11. 2. 2011 21:07

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

Holči, holt mladí si musejí ledacos vyzkoušet sami big_smile.
Já v tom nějak nevidím smysl.
Náušnice jo - to je vidět, dokonce i v tom pupíku si říkám - když se holka chce líbit na plovárně atd., ale v tom jazyku (vevnitř v hubě) big_smile, tam mi ten smysl piercingu zůstává nějak utajen big_smile.

Tercilo,piercing či tetování není výsadou jen mladých,stále více a více přibývá lidí,kteří se nechají propíchat či pomalovat ve zralém věku. Já si nechala udělat piercing ve svých 35 letech. Přála jsem si to již delší dobu,ale chyběla mi odvaha.Mám ho v obočí,s tím,že ho samozřejmě jednou vyndám,dirky zarostou,jizvičky zmizí.A nebo nezmizí,ale mám pár důlečků po těle po neštovicích,takže se to ztratí. Jelikož vypadám o něco mladší,nemám dojem,že by to vypadalo špatně,mám malé kamínky,takže to nebije na první pohled do očí. Tetování se mi líbí,ale to si už ve svém věku dělat nebudu,na to se fakt necítím.Ale můj starší syn(bude mu příští měsíc 18) o tetování mluvil od svých 14-ti let. V 17-ti,když ho to nepustilo ho od nás dostal k narozkám.Raději jsem totiž dohlédla na to za jakých podmínek to bude tatér provádět,šlo mi samozřejmě o sterilitu a septické prostředí.Nechtěla jsem,aby se v plnoletosti kluk někde nechal potetovat a něco chytil.Má na předloktí datum svého narození v římských číslicích a je nadmíru spokojen....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#52 11. 2. 2011 21:15

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

Samozřejmě, mvkoty, já zase velmi uznávám snahu ozdobit se a ráda se podívám na různé ženy, jak to zmákly. stolt
Moje příbuzná tak zbožňuje svoje dítě, že si nechala jeho jméno plus nějaký obrázek vytetovat na břicho - to obdivuji i po té stránce "mateřské", jestli mi rozumíš. To jsem já nebyla schopna udělat, ačkoliv své dítě taky miluju big_smile. A osobně mám moc ráda tu pestrost, ty možnosti... že hodně věcí lze udělat a jsou dostupné...

Já teda jako důkaz lásky rozhodně nepovažuju to, že si mě rodič nechá vytetovat kamkoli. Dokonce jeden můj příbuzný si nechal vytetovat na hrzď FOTO!!!! své dcery.....dumbom... no hrozný....ale proti gustu...


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#53 11. 2. 2011 22:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: piercing do jazyka

já znám pár těch, na kterých se mi líbí jak piercing, tak tetování. ale k ním se to hodí celkově. mají na to xicht, styl oblíkání atd. neumím si předtavit, že by to neměli.
a taky pár těch, co v tom vypadají jako idioti. bohužel ne každej má vkus, soudnost, nebo kdo ví, co ještě a pohled na ně mě prostě odpuzuje, je to něco otřesnýho.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#54 12. 2. 2011 8:39

majkafa
Host

Re: piercing do jazyka

Když potkám někoho konkrétně s piercingem v obočí, není mi dobře. Bolí mě to za něj a vůbec to nechápu. Proč v obočí? To už víc chápu ten jazyk, než obočí. Brrr, až mi jde mráz po zádech, když si to jenom v tom obočí představím. grater

 

#55 12. 2. 2011 9:45

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: piercing do jazyka

Me se piercing nelibi vubec.Jedine tak kaminek na strane nosu nebo u super postavy v pupiku.Jinak je to pro me odpudive.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#56 12. 2. 2011 15:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: piercing do jazyka

mě se právě ten kamínek v nosu nelíbí ..

Upravil(a) PPavlaa (12. 2. 2011 15:33)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 12. 2. 2011 16:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

Rejko, určitě - není to jen záležitostí mladých. Kdybych po tom toužila, nechala bych si to píchnout i v těch 50ti :-), to zas jo.
Spíš by měl člověk zodpovědně zavčas posoudit, zda to nebude spíš směšné než hezké, že jo big_smile.
Já bych např. piercing v nose nechtěla, protože když mám rýmu, jsem na zbláznění i tak, natož si ještě hlídat, abych si nevyrvala perličku z nosu při smrkání big_smile.
Nedávno jsem pracovně jednala s jednou mladou kočkou, je jižní typ, černovláska, a byla tak nádherně ověšená a opiercingovaná, že jsem se musela hlídat, abych si ji neprohlížela moc big_smile. K tomu měla na každém prstu asi 2 masivní stříbrné prsteny - no prostě přehlídka :-) - a slušelo jí to, byla prostě taková "svá".
Taky jsem kdysi bez korálů nebo náramků nevyšla z domu, ale časem jsem všecky svoje šperky naházela do krabičky a nosím už jen jeden prsten (nikoliv snubní) a náušnice, víc nic. Nějak se mi nechce.
Jo, hančo, s tím vytetovaným jménemn té mojí příbuzné - já ji chápu, ona je do toho dítka zamilovaná, je to moc hodná máma. Mně se to vytetování jména dítěte zdál vynikající nápad. Moc ji za to obdivuji.

Není tady

 

#58 12. 2. 2011 16:48

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

hančo, s tím vytetovaným jménemn té mojí příbuzné - já ji chápu, ona je do toho dítka zamilovaná, je to moc hodná máma. Mně se to vytetování jména dítěte zdál vynikající nápad. Moc ji za to obdivuji.

Já to nikomu neberu, pokud se mu to líbí. Já jen říkám, že to neberu jako důkaz lásky. To radši a se rodiče tomu dítěti věnují.
A zmiňovaný pán svoji dcerku tak miluje, že si její foto nechal vytetovat, ale platit alimenty to už ne....takže tak, já to beru s rezervou.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#59 12. 2. 2011 22:03

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

Rejko, určitě - není to jen záležitostí mladých. Kdybych po tom toužila, nechala bych si to píchnout i v těch 50ti :-), to zas jo.
Spíš by měl člověk zodpovědně zavčas posoudit, zda to nebude spíš směšné než hezké, že jo big_smile.
Já bych např. piercing v nose nechtěla, protože když mám rýmu, jsem na zbláznění i tak, natož si ještě hlídat, abych si nevyrvala perličku z nosu při smrkání big_smile.
Nedávno jsem pracovně jednala s jednou mladou kočkou, je jižní typ, černovláska, a byla tak nádherně ověšená a opiercingovaná, že jsem se musela hlídat, abych si ji neprohlížela moc big_smile. K tomu měla na každém prstu asi 2 masivní stříbrné prsteny - no prostě přehlídka :-) - a slušelo jí to, byla prostě taková "svá".
Taky jsem kdysi bez korálů nebo náramků nevyšla z domu, ale časem jsem všecky svoje šperky naházela do krabičky a nosím už jen jeden prsten (nikoliv snubní) a náušnice, víc nic. Nějak se mi nechce.
Jo, hančo, s tím vytetovaným jménemn té mojí příbuzné - já ji chápu, ona je do toho dítka zamilovaná, je to moc hodná máma. Mně se to vytetování jména dítěte zdál vynikající nápad. Moc ji za to obdivuji.

Terci, také si myslím,že méně znamená více.Před 20-ti lety jsem na krku měla 3 řetízky,skoro na každém prstu prsten a dnes při této vzpomínce se divím..roll Dnes jsem už střídmá,prsten mám zásnubní,snubní a na pravé ruce jen zásnubní své praprababičky:jojo:.
Majkafo, piercing do obočí mě bolel asi tak,jako když se píchnu špendlíkem. A líbí se mi to. No každému se líbí něco jiného a podle toho se zdobí,obléká,zařizuje svůj domov.....každý máme na to jiný pohled,názor,každý máme jiný vkus.Nemůžu tvrdit,že ten tvůj je špatný jenom proto,že je jiný než ten můj. Protože co je špatné a co správné??????V tomhle případě na to asi není jednoznačná odpověď.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#60 12. 2. 2011 23:14

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

rejka: a dnes při této vzpomínce se divím

big_smile To víš, rejko, každé období v životě s sebou nese to svoje... big_smile Dnes je fajn, že se nosí skoro všecko a nikdo se tomu moc nediví.

Jo, hančo, vím, jak to myslíš, mᚠpravdu - samotné tetování jistěže lásku nezaručuje. Ale takových mamin, jako je ta moje příbuzná, kdyby bylo víc - je fantastická. Udělala pro to svoje dítko nadprůměr - od pochopení pro módu té malé, pro její kamarádky, přes úžasnou vstřícnost ve školních záležitostech, v pořizování zvířátek, které si dítko přálo, o výletech a trávení volného času ani nemluvím. Prostě máma kamarádka (tak to v naší rodině totiž chodí - žádná autoritářská výchova, já sama tresty vůbec neuznávám a nikdy jsem je na dceru aplikovat nemusela smile).
A teď perlička: rozešla se s otcem toho dítěte a - on ačkoliv ji ponižoval, bil, rozbíjel doma nábytek a vyhrožoval její rodině likvidací - to dítě dostal do své péče.
Narazila holt na soudce, který je prý známý tím, že fandí chlapům, ani nechtěl vidět psychologický posudek...
Omlouvám se za OT.

Upravil(a) Tercila (12. 2. 2011 23:24)

Není tady

 

#61 13. 2. 2011 9:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: piercing do jazyka

já musím říct, že to, jak píšeš terci, "udělala pro to svoje dítko nadprůměr" - z toho se mi tak něják ježí chlupy po celým těle. včetně toho, být máma kamarádka.
možná je to tím, že ve svém okolí v těchto případech vidím, že to vůbec, ale vůbec nedopadlo dobře. z těchto dětí vyrostli rozmazlení spratci, kteří si myslí, že z nich všichni padnou na pr.... v lepším případě jsou arogantní, přehnaně sebevědomí, bezohlední a myslí si, že tak jak z nich padala na pr... matinka s tatínkem (někdy včetně babiček a dalšího příbuzenstva), jsou povinni z nich padat na pr... všichni. v tom horším to skončilo u drog, kráděží, policie stojí před barákem imrvere. a dneska, dneska, už s tím nenadělá nikdo nic. však víš, jak se to říká - ohýbaj mňa mamko ... wink
a to nemám vůbec nic proti tomu, být kamarádka svýmu dítěti. akorát - nejdřív jsem máma, pak až kamarádka.
já myslím, že jako všechno i tohle chce prostě tu zlatou střední cestu, každej extrém je na prd.

k tomu otci - pochopila jsem, že už nejde o mrně a měla za to, že od určitého věku si už dítě samo může říct, u kterého z rodičů chce být ... nebo ne ? navíc jde se určitě něják odvolat, nebo tak, ne ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#62 13. 2. 2011 10:39

majkafa
Host

Re: piercing do jazyka

rejko, sama přemýšlím nad tím, proč mě jenom pohled na piercing v obočí jiných přímo fyzicky bolí.
Když vidím piercing jinde, vůbec mi to neva. I se mi u někoho líbí. Uši mám propíchnuté a náušnice nosím.
Asi něco z minulých životů s tím obočím? smile
Já sním o malém tetování těsně nad půlkami. Nevím jakém a zřejmě zůstane jenom u toho, že se mi líbí.

 

#63 13. 2. 2011 10:42

majkafa
Host

Re: piercing do jazyka

PPavlaa napsal(a):

já musím říct, že to, jak píšeš terci, "udělala pro to svoje dítko nadprůměr" - z toho se mi tak něják ježí chlupy po celým těle. včetně toho, být máma kamarádka.
možná je to tím, že ve svém okolí v těchto případech vidím, že to vůbec, ale vůbec nedopadlo dobře. z těchto dětí vyrostli rozmazlení spratci, kteří si myslí, že z nich všichni padnou na pr.... v lepším případě jsou arogantní, přehnaně sebevědomí, bezohlední a myslí si, že tak jak z nich padala na pr... matinka s tatínkem (někdy včetně babiček a dalšího příbuzenstva), jsou povinni z nich padat na pr... všichni. v tom horším to skončilo u drog, kráděží, policie stojí před barákem imrvere. a dneska, dneska, už s tím nenadělá nikdo nic. však víš, jak se to říká - ohýbaj mňa mamko ... wink
a to nemám vůbec nic proti tomu, být kamarádka svýmu dítěti. akorát - nejdřív jsem máma, pak až kamarádka.
já myslím, že jako všechno i tohle chce prostě tu zlatou střední cestu, každej extrém je na prd.

k tomu otci - pochopila jsem, že už nejde o mrně a měla za to, že od určitého věku si už dítě samo může říct, u kterého z rodičů chce být ... nebo ne ? navíc jde se určitě něják odvolat, nebo tak, ne ?

Mám to stejně.
A máma kamarádka - to je podivný vztah. Máma by měla zůstat mámou. A kamarádky jsou zase o něčem jiném
Btw nemyslím, že by ten soudce byl tak totálně zaslepený, že by muži, jak ho Tercilo, popisuješ, svěřil dítě do stálé péče.

 

#64 13. 2. 2011 11:44

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

rejka: a dnes při této vzpomínce se divím

big_smile To víš, rejko, každé období v životě s sebou nese to svoje... big_smile Dnes je fajn, že se nosí skoro všecko a nikdo se tomu moc nediví.

Jo, hančo, vím, jak to myslíš, mᚠpravdu - samotné tetování jistěže lásku nezaručuje. Ale takových mamin, jako je ta moje příbuzná, kdyby bylo víc - je fantastická. Udělala pro to svoje dítko nadprůměr - od pochopení pro módu té malé, pro její kamarádky, přes úžasnou vstřícnost ve školních záležitostech, v pořizování zvířátek, které si dítko přálo, o výletech a trávení volného času ani nemluvím. Prostě máma kamarádka (tak to v naší rodině totiž chodí - žádná autoritářská výchova, já sama tresty vůbec neuznávám a nikdy jsem je na dceru aplikovat nemusela smile).
A teď perlička: rozešla se s otcem toho dítěte a - on ačkoliv ji ponižoval, bil, rozbíjel doma nábytek a vyhrožoval její rodině likvidací - to dítě dostal do své péče.
Narazila holt na soudce, který je prý známý tím, že fandí chlapům, ani nechtěl vidět psychologický posudek...
Omlouvám se za OT.

Terci , asi není až tak úžasná matka jak si myslíš, bohužel.

Není tady

 

#65 13. 2. 2011 13:53

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

Aprill: Terci , asi není až tak úžasná matka jak si myslíš, bohužel.

Aprill, je to sice už mimo téma, ale já ji znám hodně dobře. A dala bych za ni ruku do ohně. O tomhle vůbec diskutovat nemusíme.
Tady je spíš na pováženou, jak může dostat dítě do péče chlap, který doma rozbíjí nábytek a bije ženu. Děcko si nesmělo při odchodu do školy ráno rozsvítit, aby neplýtvalo elektřinou, jinak by ji "zabil"... A dnes, kdy svou manželku vystrnadil z bytu a ona je na ubytovně, ji chodí denně kontrolovat, kdy se vrací z práce a jestli nejde někam, kam jemu by se nelíbilo. A na pováženou je i to, jak soudce soudí.
Nezbyde než se obrátit na mezinárodní soud, no. I takový je život.
Co je proti tomu nějaká úvaha o piercingu, viď? smile

Jo holky, hančo a Pavli, já to mám s tou výchovou jinak, stačilo vždycky vysvětlit, proč se něco nedělá a hotovo, a jsem pyšná na to, že jsme s dcerou kamarádky. Tuhle mi vytvořila webstránky a když jsem jí děkovala, že tomu věnovala čas, usmála se se slovy "seš moja mamka, nééé?" big_smile Ale je pravda, že mám klidnou bezproblémovou dcerku. U kluků možná to ohýbání platí, fakt nevím smile. Naši sousedi dokonce aplikovali studené sprchy na svoje syny a to jsem teda nepobrala big_smile. Ale sami byli nevyrovnaní, tak se ani nedivím, že sáhli k takovým metodám... Kluci se k nim dnes moc neznají. Je to různé, tisíc rodin - tisíc výchovných metod. smile

Upravil(a) Tercila (13. 2. 2011 13:59)

Není tady

 

#66 13. 2. 2011 15:01

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

Aprill: Terci , asi není až tak úžasná matka jak si myslíš, bohužel.

Aprill, je to sice už mimo téma, ale já ji znám hodně dobře. A dala bych za ni ruku do ohně. O tomhle vůbec diskutovat nemusíme.
Tady je spíš na pováženou, jak může dostat dítě do péče chlap, který doma rozbíjí nábytek a bije ženu. Děcko si nesmělo při odchodu do školy ráno rozsvítit, aby neplýtvalo elektřinou, jinak by ji "zabil"... A dnes, kdy svou manželku vystrnadil z bytu a ona je na ubytovně, ji chodí denně kontrolovat, kdy se vrací z práce a jestli nejde někam, kam jemu by se nelíbilo. A na pováženou je i to, jak soudce soudí.
Nezbyde než se obrátit na mezinárodní soud, no. I takový je život.
Co je proti tomu nějaká úvaha o piercingu, viď? smile

Jo holky, hančo a Pavli, já to mám s tou výchovou jinak, stačilo vždycky vysvětlit, proč se něco nedělá a hotovo, a jsem pyšná na to, že jsme s dcerou kamarádky. Tuhle mi vytvořila webstránky a když jsem jí děkovala, že tomu věnovala čas, usmála se se slovy "seš moja mamka, nééé?" big_smile Ale je pravda, že mám klidnou bezproblémovou dcerku. U kluků možná to ohýbání platí, fakt nevím smile. Naši sousedi dokonce aplikovali studené sprchy na svoje syny a to jsem teda nepobrala big_smile. Ale sami byli nevyrovnaní, tak se ani nedivím, že sáhli k takovým metodám... Kluci se k nim dnes moc neznají. Je to různé, tisíc rodin - tisíc výchovných metod. smile

Taky jsme s dcerou kamarádky, totéž se synem. Ovšem v první řadě jsme matka. Tak to vnímám. A že mají tetování a piercing je pro mě takový blbost, že se tím vůbec nezabývám :-))) navíc je to hezké :-)
A k tomu poslednímu - těžko říct jak to bylo, třeba neměla matka kde bydlet, proto ted bydlí na ubytovně a dítě tedy zůstalo u otce. Když ji mlátil, volala policii? Věděl o tom vůbec někdo? V takových případech může být všechno jinak než víme z jedné strany

Není tady

 

#67 13. 2. 2011 16:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: piercing do jazyka

Terci v tom ohýbání bych to nebrala podle pohlaví, to je přece hloupost.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 13. 2. 2011 16:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: piercing do jazyka

holcino, já bych se teda zabývala tím, jestli si moje dítě nechá udělat tetování nebo piercing. ne že bych si myslela, že to v určitém věku ovlivním, ale aspoň bych s ním o tom mluvila. zvl᚝ o tom tetování, který sebou bude tahat celej život. už proto, že se mi to nelíbí ... nepovažuju to za blbost jako ty.

Upravil(a) PPavlaa (13. 2. 2011 16:39)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#69 13. 2. 2011 17:22

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: piercing do jazyka

PPavlaa napsal(a):

holcino, já bych se teda zabývala tím, jestli si moje dítě nechá udělat tetování nebo piercing. ne že bych si myslela, že to v určitém věku ovlivním, ale aspoň bych s ním o tom mluvila. zvl᚝ o tom tetování, který sebou bude tahat celej život. už proto, že se mi to nelíbí ... nepovažuju to za blbost jako ty.

Napsala jsem, že se tím nezabývám, ale myslela jsme to jinak:-))) myslela tím to, že se tím nezabývám teď, kdy už tetování mají. Než k němu došlo nemluvilo se doma o ničem jiném, probíraly se různé motivy, co znamenají, proč je chtějí mít, jestli je budou chtít mít i za x let...pořád dokola. Teď, po tetování už se tím opravdu nezabývám, už to beru jako součást jich samotných, stejně jako druhou náušnici  v uchu.
Probírali jsme to dlouho, hlavně proto, že jsme věděla, že to neovlivním, tak jsem chtěla aby věděly do čeho jdou stolt

Není tady

 

#70 13. 2. 2011 20:41

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: piercing do jazyka

majkafa napsal(a):

rejko, sama přemýšlím nad tím, proč mě jenom pohled na piercing v obočí jiných přímo fyzicky bolí.
Když vidím piercing jinde, vůbec mi to neva. I se mi u někoho líbí. Uši mám propíchnuté a náušnice nosím.
Asi něco z minulých životů s tím obočím? smile
Já sním o malém tetování těsně nad půlkami. Nevím jakém a zřejmě zůstane jenom u toho, že se mi líbí.

Upravuješ si obočí vytrháváním? Někdo to nedělá,protože má toto místo velmi citlivé.Já ne,narozdíl od pupíku,který je tak citlivý,že když jsem si jednou z něj vytírala opalovací krém,projela mi břichem nesmírná bolest.Při pomyšlení,že bych si nechala propíchnout pupík se mi ježí chlupy na těle.
S tím tetováním...až ti nebude stačit snění,tak to budeš realizovat. Taky se mi to líbí,jehel se nebojím,ale už po tom tolik netoužím jako dřív.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#71 13. 2. 2011 22:11

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

PPavlaa: Terci v tom ohýbání bych to nebrala podle pohlaví, to je přece hloupost.

Pavli, psala jsem, že nevím smile. Moje dcera byla vždycky klidné dítě, i když zdaleka ne poddajné, zatímco moji synovečci - s těmi šijou čertíci (nezávidím maminám) :-). Protože jsem úča, vidím, jak se s holkama a klukama domlouvá diametrálně jinak smile, ale samozřejmě ta výchova "pohlaví" v každé rodině může probíhat různě.


holcina: třeba neměla matka kde bydlet, proto ted bydlí na ubytovně a dítě tedy zůstalo u otce.

Nene, holci, je to jinak, ale to sem fakt nepatří - omlouvám se, že jsem to téma otevřela, je mi té příbuzné moc líto. Svědky a záznamy od sociálky (sama soc. pracovnice tohoto tatínka označila za nespolehlivého a psycholožka označila jeho chování za hlubokou manipulaci) a další věci bude ta příbuzná uplatňovat u mezinárodního soudu. Díky za debatu.

Není tady

 

#72 14. 2. 2011 18:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: piercing do jazyka

doufám, že dᚠvědět, jak to s nimi nakonec dopadlo ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 22. 2. 2011 8:39

Bejbush
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2009
Příspěvky: 18

Re: piercing do jazyka

Když jsem došla s nápadem mít pierc, tak mě seřvala, až to pěkné nebylo big_smile ale i tak jsem si ho dala... když se budeš snažit ty tři dny (max. týden)co ti bude ten jazyk napuchat moc nemluvit a dát si hlavně nějaký průhledný pierc, tak ho mamka neuvidí.. U mě to zjistila až po půl roce co jsem zapomněla na mé tajemství a vyplázla jsem na ni jazyk.. ale musím uznat, že když už ho mᚠv jazyku, tak už rodiče nejsou zas tak naštvaní, ani nechtěli aby jsem si ho vyndala smile

Protiklady? Je jich dost.... Nudle se ti zachytávají za tyčinku,otluče ti to sklovinu... a poud ho budeš mít delší dobu a zdělᚠsi ho, budeš tam mít pořát takový ďolík a bulku v jazyku.. mám ho už od července pryč a pořád to tam cítím. big_smile

Není tady

 

#74 1. 4. 2011 18:38

Radka12345
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2011
Příspěvky: 2

Re: piercing do jazyka

Bejbush napsal(a):

Když jsem došla s nápadem mít pierc, tak mě seřvala, až to pěkné nebylo big_smile ale i tak jsem si ho dala... když se budeš snažit ty tři dny (max. týden)co ti bude ten jazyk napuchat moc nemluvit a dát si hlavně nějaký průhledný pierc, tak ho mamka neuvidí.. U mě to zjistila až po půl roce co jsem zapomněla na mé tajemství a vyplázla jsem na ni jazyk.. ale musím uznat, že když už ho mᚠv jazyku, tak už rodiče nejsou zas tak naštvaní, ani nechtěli aby jsem si ho vyndala smile

Protiklady? Je jich dost.... Nudle se ti zachytávají za tyčinku,otluče ti to sklovinu... a poud ho budeš mít delší dobu a zdělᚠsi ho, budeš tam mít pořát takový ďolík a bulku v jazyku.. mám ho už od července pryč a pořád to tam cítím. big_smile

ale kovová kulicka otloukavá sklovinu ale plastová ne tak dneska mám new pichlej pierc a za dva týdny si pujdu pro plastovou.. smile
ale jako chci ám ricz ze nemuzu vubec mluvit jist a pit.. :-D

Není tady

 

#75 1. 4. 2011 18:42

Radka12345
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2011
Příspěvky: 2

Re: piercing do jazyka

Ahojky lidi  o dedneška mám nově píchutý pierc a reknu vam jako ze me jazyk boli mluvim sotva teda spise sislam pit skoro nemuzu pac to boli a stipe a jist no o tom ani nemluvim musi se jist tekuty veci a ne ostry aby tit o nepodrazdilo....
jsem snim spokojena no a za dva tydny si du pro plastovou kulicku aby se mi tou kovovou neotloukavala
kdyby ste chtely naky rady tak pisnete a ja poradim.. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů