Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 12. 2007 0:34

Marika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 2482

Re: piercing do jazyka

JO teď jsem dočetla až do konce - tak to pány nepoškodí, nebojte, naopak big_smile
Ještě jak píše Luka, že to vlastně ukážeš jen komu chceš, to je pravda, ale já jak musela pořádně zvedat jazyk, abych dobře mluvila, tak jsem se stejně proflákla hned big_smile
ALe vypadá to právě super, když někdo mluví a sem tam se mu zaleskne kulička tongue

Není tady

 

#27 10. 12. 2007 10:49

luka
♥------
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 4

Re: piercing do jazyka

Ahojky no já ho mám od 18  a je mi 23 takže 5 let, zatim se ho nechystám vyndat, nejspíš ho vyšroubuju až budu stará rašple nebo tak něco stolt

Není tady

 

#28 12. 8. 2008 21:00

muckin
♥------
Registrovaný: 6. 8. 2008
Příspěvky: 15

Re: piercing do jazyka

BeachGirl napsal(a):

Nazdar všichni;)
Už dlouho sem přemýšlela že bych si dala pierc do jazyka:P...hrozně se mi to líbí a výhoda je že když se mi to nebude líbit tak si ho můžu vyndat a dírka mi zaroste.Jenže mamka o tom nechce ani slyšet,co si o tom myslíte vy?máte s tim nekdo zkušenosti?klady a protiklady?Díky moc za cokoli:D

Cauky....mam ho uz pres rok a jsem spokojena smile kdyz to pichnou,maliciko to zaboli a treba tyden to muzes mit otekle, ale vysledek stoji za to ... mama o tom taky nechtela nejdriv slyset, ale potom povolila.... musiis hucet a hucet a hucet big_smile drzim palce rock


Noemovu archu postavili amateri...Tiitanic profesionalove...

Není tady

 

#29 12. 8. 2008 21:03

muckin
♥------
Registrovaný: 6. 8. 2008
Příspěvky: 15

Re: piercing do jazyka

Bellagambi napsal(a):

A jak je to pak s orálním sexem? U děvčat je to teď dost rozšířené, nepoškodí tím chlapovi okrasu...rodna

Neposkodi....prave naopak  tummenupp ver mi gloria


Noemovu archu postavili amateri...Tiitanic profesionalove...

Není tady

 

#30 4. 5. 2009 18:57

Lil.Netty
♥------
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 11

Re: piercing do jazyka

Piercing do jazyka jsem si nechala dát před dvěmi lety. Ze začátku to byl docela nezvyk - cizí těleso v puse. Ale časem jsem si zvykla, naučila se s tím mluvit, jíst apod. Mamka věděla, že ho budu mít, ale nevěděla kdy. A když jsem přišla domů, ani to nepoznala. Když mluvím, tak to třeba není vůbec vidět. Ale to záleží na tom, jak dalece mᚠpozasenou uzdičku, která je pod jazykem. Nevýhoda piercingu jazyka je určitě ta, že ničí sklovinu a dásně. Ale objevila jsem plastové kuličky nebo silikonové potahy na kuličky z chirurgické oceli, které stojí asi dvacku. Neochrání to zoubky na 100%, ale rozhodně svůj účel z části splnísmile
Takže jestli ho opravdu hodně chceš, jdi do toho:)

Není tady

 

#31 7. 12. 2009 21:15

Malina27
♥------
Místo: Olomouc
Registrovaný: 25. 5. 2009
Příspěvky: 4

Re: piercing do jazyka

Já jsem si nechala pierc pichnout pred 6 dny a dnes jsem si tam skocila znova aby mi dali kratsi tycinku, protoze jazyk jsem mela splaskly za 3-4 dny a ta dlouha mi vadila. Jinak vubec me to nebolelo, jist jsem mohla celou dobu normalne jen to kousani mi trvalo trochu dyl a  dneska jsem to uspesne rozjela s tim taterem big_smile rodna


Fyzika je jako sex, muže prinést praktické výsledky, ale to není duvod, proc to deláme. - Richard Feynman.

Není tady

 

#32 6. 7. 2010 20:26

Jane6
♥------
Registrovaný: 6. 7. 2010
Příspěvky: 1

Re: piercing do jazyka

Chtela bych se zeptat, jestli má nekerá z vás spirálu v jazyku ja se to snažím sehnat a všude mi ríkají, že se to dáva jen do obočí nebo do ucha...

Není tady

 

#33 9. 9. 2010 19:24

Lucka27
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 12

Re: piercing do jazyka

Mám piercing v jazyku už skoro 4 roky a musim říct, že jsem s nim velmi spokojena smile Akorát místo klasické "kuličky" mám umělohmotnou, aby mi nepoškozovala zubní sklovinu, což doporučuji smile

Není tady

 

#34 11. 9. 2010 21:01

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: piercing do jazyka

Já mám kovovou kuličku skoro 15 let (ježiši to uteklo va) a ačkoliv mi zubařka prvních pět let při každý návštěvě tvrdila, že mi zničí sklovinu, tak furt nic tummenupp  Ale taky uvažuju, že půjde ven, čtyřicítka na krku a přibejvá korunek a můstků... roll lol

Není tady

 

#35 3. 2. 2011 17:19

Charlott
♥------
Registrovaný: 3. 2. 2011
Příspěvky: 1

Re: piercing do jazyka

Já se taky chystám na pierc do jazyka,ale má strach, že po vpichu budu mít dlouho napuchlej jazyk a že mi šišlání zůstane napořád... hmm

Není tady

 

#36 3. 2. 2011 20:21

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: piercing do jazyka

Ústní dutina je tak výsostné místo v těle lidském, že bych si nikdy nelajznul
trvale v ní přechovávat nějaký kov (kromě zubního amalgámu - on ani ten
není bez vlivu, bez rizika).  sad stolt

Jenže co naplat? - Komu není rady...  dumbom

Není tady

 

#37 4. 2. 2011 20:31

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: piercing do jazyka

Já mám piercing v jazyku už podruhé. Poprvé jsem si ho nechala píchnout ve čtvráku, ale protože jsem šla do levného studia frajer mi napíchnul i žílu a černal mi jazyk, takže jsem to vyndala. Podruhé jsem si ho nechávala píchnout před dvěma lety. Je pravda, že jsem měla jazyk oteklý, ale na to stačilo vzít se jeden brufen a pít studenou vodu nebo proplachovat pusu tantum verde. Jíst jsem první den moc nemohla, ale druhý den už jsem jedla docela v pohodě, cpala jsem si kažždé sousto až dozadu za piercing.
Po 14dnech až měsíci kdy ti jazyk splihne a neotýká je dobré jít do studia na výměnu kratší činky, aby necinkala o zuby a neničila tolik sklovinu. Jinak co se týká kazivosti zubů tak záleží asi na každém ndividuálně jaké má sklony ke kazení zubů. ALe při pravidelné hygieně si myslím, že to takový vliv nemá.

K tomu že tvoje mami o tom nechce slyšet. Nepíšeš kolik ti je a pokud jsi mladší 18ti tak budeš muset mít souhlas rodičů jinak ti to nikde nepíchnou.

Jo a u zubaře nevyndávám, použe když jsem šla na RTG zubů a na operaci kvůli narkoze jinak mám činku v jazyce pořád

Upravil(a) mvkoty (4. 2. 2011 20:35)

Není tady

 

#38 5. 2. 2011 22:53

malamonina
♥------
Registrovaný: 5. 2. 2011
Příspěvky: 3

Re: piercing do jazyka

Ničí to zuby + ztratíš (i když jen málo) chuti.. Myslím si, že tohle za to nestojí.. Nebo já osobně bych si to nedala. Hraní si s tím je asi jediný klad co na tom vidím ale to tě taky za chvilku omrzí smile

Není tady

 

#39 5. 2. 2011 23:28

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: piercing do jazyka

malamonina napsal(a):

Ničí to zuby + ztratíš (i když jen málo) chuti.. Myslím si, že tohle za to nestojí.. Nebo já osobně bych si to nedala. Hraní si s tím je asi jediný klad co na tom vidím ale to tě taky za chvilku omrzí smile

Nemyslím si že hraní si s piercingem je jediný klad. Ale to už je na jinou diskuzi a hlavně v jiné sféře.
Zubi to ničit nemusí pokud člověk dodržuje určitou hygienu a o zuby se stará. A o chu že bych přišla to už vůbec ne, rozeznám chutě tak jako před tím než jsem si nechala jazyk propíchnout

Není tady

 

#40 6. 2. 2011 23:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

mvkoty: černal mi jazyk, takže jsem to vyndala. Podruhé jsem si ho nechávala píchnout před dvěma lety. Je pravda, že jsem měla jazyk oteklý,

Tak což o to, každému, co jeho jest a nejlépe je odzkoušet to, když nás to láká big_smile big_smile
Ale chci se zeptat: to Ti stálo za to? V čem jsi jako hezčí? Má Tě snad někdo kvůli kovu zapíchlém v jazyku víc rád?
Když už chce někdo víc náušnic v uchu, pochopila bych, že chce vystavovat na odiv krásné náušnice, ale mít díru v jazyku - to jako vyplázneš jazyk na někoho, aby Tě obdivoval? big_smile (vždy jinak to stejně nemá nikdo šanci vidět)  Promiň, mě to rozesmívá. big_smile
K čemu to jako je? Že podstoupíš rizika (a nemalá rizika - to jsi měla štěstí, že Ti stačil brufen) a ještě to v puse překáží? (Netvrď, že ne..., člověk je citlivý i na vřídek, natož na piercing).
Každopádně je fajn, že Tobě probodnutí jazyka nijak zdravotně neuškodilo, ale doporučovat ostatním bych si to teda netroufla smile.
Chválabohu, že moje čerstvě dospělá dcera je rozumná smile.

Není tady

 

#41 7. 2. 2011 11:15

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

mvkoty: černal mi jazyk, takže jsem to vyndala. Podruhé jsem si ho nechávala píchnout před dvěma lety. Je pravda, že jsem měla jazyk oteklý,

Tak což o to, každému, co jeho jest a nejlépe je odzkoušet to, když nás to láká big_smile big_smile
Ale chci se zeptat: to Ti stálo za to? V čem jsi jako hezčí? Má Tě snad někdo kvůli kovu zapíchlém v jazyku víc rád?
Když už chce někdo víc náušnic v uchu, pochopila bych, že chce vystavovat na odiv krásné náušnice, ale mít díru v jazyku - to jako vyplázneš jazyk na někoho, aby Tě obdivoval? big_smile (vždy jinak to stejně nemá nikdo šanci vidět)  Promiň, mě to rozesmívá. big_smile
K čemu to jako je? Že podstoupíš rizika (a nemalá rizika - to jsi měla štěstí, že Ti stačil brufen) a ještě to v puse překáží? (Netvrď, že ne..., člověk je citlivý i na vřídek, natož na piercing).
Každopádně je fajn, že Tobě probodnutí jazyka nijak zdravotně neuškodilo, ale doporučovat ostatním bych si to teda netroufla smile.
Chválabohu, že moje čerstvě dospělá dcera je rozumná smile.

Pokud jsi si přečetla pozorně moje příspěvky tak v žádném z nich jsem nikomu nedoporučovala. Pouze jsem popisovala své zkušenosti.
Co se týče toho jestli na někoho jazyk vyplazuji tak to fakt ne. To proč jsem si nechala propíchnout jazyk je na jinou diskuzi a je to čistě můj soukromý důvod. Nepřipadám si hezčí nebo lepší.

Není tady

 

#42 9. 2. 2011 23:51

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

mvkoty: a je to čistě můj soukromý důvod

To je samozřejmé.
Mně to jen připadá zrovna do jazyka zbytečné, takže jsem čekala, že se dozvím nějaký ten "pravý" důvod, proč to zdravotní riziko podstoupit.

Není tady

 

#43 10. 2. 2011 10:12

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: piercing do jazyka

Svoji čerstvě dospělou dceru považuji za velice rozumnou a přesto má piercing v jazyku:-)))
její rozhodnutí jsem s radostí rozhodně nesdílela, ale vzhledem k tomu že byla rozhodnutá, souhlasila jsem pár měsíců před její plnoletostí:-) její důvod je stejný jako když nosí náušnice, je to totéž. Zubař ji pochválil, že má piercing píchnutý velice dobře, že pokud je moc vepředu cinká při mluvení o zuby a to je špatně. Nijak jí kulička v puse nepřekáží a nijak ji to neomezuje, až na první dva dny jogurtové diety .-))
takže proč ne:-)))

Není tady

 

#44 10. 2. 2011 12:03

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

Holči, holt mladí si musejí ledacos vyzkoušet sami big_smile.
Já v tom nějak nevidím smysl.
Náušnice jo - to je vidět, dokonce i v tom pupíku si říkám - když se holka chce líbit na plovárně atd., ale v tom jazyku (vevnitř v hubě) big_smile, tam mi ten smysl piercingu zůstává nějak utajen big_smile.

Není tady

 

#45 10. 2. 2011 12:12

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: piercing do jazyka

Pár dní jsem se snažila vysvětlovat...ale pak jsem zjistila, že není co:-)))
Komu se to líbí a se klidně propíchá:-))
tetování má taky, to se mi líbí, ale nenašla jsem zatím žádný motiv se kterým jsem schopna se ztotožnit do konce života:-))

Není tady

 

#46 10. 2. 2011 15:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

holcina: tetování má taky, to se mi líbí, ale nenašla jsem zatím žádný motiv se kterým jsem schopna se ztotožnit do konce života:-))

big_smile Já to mám s motivem stejně, ale navíc ještě i s místem na těle - kam by se dal obrázek plácnout, aby např. z  tajuplného "moudrého" hada nebyla za pár let scvrklá žížala big_smile.

Upravil(a) Tercila (10. 2. 2011 15:24)

Není tady

 

#47 10. 2. 2011 23:25

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

holcina: tetování má taky, to se mi líbí, ale nenašla jsem zatím žádný motiv se kterým jsem schopna se ztotožnit do konce života:-))

big_smile Já to mám s motivem stejně, ale navíc ještě i s místem na těle - kam by se dal obrázek plácnout, aby např. z  tajuplného "moudrého" hada nebyla za pár let scvrklá žížala big_smile.

A co si navrhnout motiv sama? Já tetování mám, motiv jsem si navrhovala společně s taterem a místo jsem věděla kam bych zhruba chtěla a podle toho se návrh upravoval.

Není tady

 

#48 11. 2. 2011 13:38

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

mvkoty, ono to pro mě nebylo v životě zas tak důležité, abych se tím nějak víc zabývala, víš. Občas jsem si tak ve volnu zapřemýšlela, co bych a kam, ale nějak mě to nikdy nezatěžovalo déle než dvě minuty :-).
Je to stejné jako s řetízkem na nohu - zalíbilo se mi to, asi týden jsem ho u moře nosila, pak jsem ho ztratila a už se k tomu nikdy nevrátila big_smile. Asi to pro mě fakt není důležité.
Pro mě bylo vždycky víc podstatné zvládnout několik škol, obstát v náročném zaměstnání, dobře zapodnikat, dobře se starat o dítě a domácnost... Na to jsem se naopak soustředila hodně. Mám jinou zálibu: silná auta - to jsem si dopřála, tomu jsem ten čas věnovala, to ano.
Táhne mi na pade a nemám pocit, že bych absencí tetování nebo piercingu o něco v životě přišla. Navíc teď vidím, jak se ta kůže skutečně scvrkává, tak už do toho asi nepůjdu big_smile. Jisté věci jsou od určitého věku spíš směšné než hezké smile.
A čím dál víc si vážím momentů, kdy naopak kůži nic nenaruší (injekce atd.).
Ještě se mi teď vybavil dobrý fór z TV - chlap leží na břichu a nechává si na záda tetovat nějakého draka či co - a kamera zabírá tatéra, který mu neuměle vytváří obrázek podobný malůvkám děcek ze školky. U toho jsem se docela nasmála tummenupp

Není tady

 

#49 11. 2. 2011 20:06

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: piercing do jazyka

Tercila napsal(a):

Ještě se mi teď vybavil dobrý fór z TV - chlap leží na břichu a nechává si na záda tetovat nějakého draka či co - a kamera zabírá tatéra, který mu neuměle vytváří obrázek podobný malůvkám děcek ze školky. U toho jsem se docela nasmála tummenupp

Tak tahle reklama mě  taky fakt pobavila. CHápu tvé postevení vůči těmto ozdůbkám a pohled na život. Je pravda, že v některých věcech se s tebou shoduji a musím uznat, že mᚠpravdu. Není důležité zda mᚠpiercing a nebo tetování v životě jde úplně o něco jiného.

Není tady

 

#50 11. 2. 2011 20:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: piercing do jazyka

Samozřejmě, mvkoty, já zase velmi uznávám snahu ozdobit se a ráda se podívám na různé ženy, jak to zmákly. stolt
Moje příbuzná tak zbožňuje svoje dítě, že si nechala jeho jméno plus nějaký obrázek vytetovat na břicho - to obdivuji i po té stránce "mateřské", jestli mi rozumíš. To jsem já nebyla schopna udělat, ačkoliv své dítě taky miluju big_smile. A osobně mám moc ráda tu pestrost, ty možnosti... že hodně věcí lze udělat a jsou dostupné...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů