Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 8. 2007 14:38

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

"vyhřezlá plotýnka"

nemáte zkušenosti čím léčbě toho alespoň trochu pomoci? na běžný bolesti zad se doporučuje plavání, ale při vyhřezlý plotýnce ho zakazují... víte o něčem co trochu uleví od bolesti nebo pomůže...? děkuji za vaše rady a zkušenosti....

Není tady

 

#2 22. 8. 2007 14:45

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: "vyhřezlá plotýnka"

kamarád byl na operaci...žádný léčení nepomohlo...ALE co reiky nebo kineze??? nějaká opravdu dobrá...? nebo léčitel...já bych dnes byla opatrnější s doktorama....bez ncih to samo nejde...ale ta alternativa....va


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#3 22. 8. 2007 14:51

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

Re: "vyhřezlá plotýnka"

ahoj Adruš..:-) díky...netýka se to mě, ale mého přítele...U doktora byl- řekli mu, že zatím stačí rehabilitace a pak se uvidí...jde mi spíš o to, že máme jet za 14dní na dovolenou,tak jsem si myslela, jestli není něco, čím tomu trochu pomoct...
přemýšlím nad tím proto, že sama problémy se zády mám, tak vím, že třeba bazén mi pomáhá...nebo ta nahřívací flaška...
ale protože tohle je pro mě neznámá věc, tak hledám pomoc tady u vás..:-)

Není tady

 

#4 22. 8. 2007 16:10

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: "vyhřezlá plotýnka"

Tak pokud někomu pomůžou takové maličkosti, je ještě dobře. Jasně, že se to bude stupnovat. Mě už asi pomůže jen ta operace. V lepším případě, když mi loupne v zádech, se plazím po čtyřech po bytě, ale jen, pokud to jde. Kýbl slz od bolesti k tomu, v horším případě se ani nehnu z lůžka, pomůže pouze úlevová poloha, kdy to nejméně bolí, kopa prášků/snáším Tramal/ od bolesti a pokud to jde, zaspat co nejdéle. Ono se řekne cvičit a hubnout, ale pokud člověk nemůže ani vstát, těžko se mu skáče.......Mě trochu od bolesti pomáhají gelové masti/Dolgit, Dolmina/ a zábal, ale ty jsou protizánětlivé, jakmile je někde dobře skříplý nerv, nepomůže ani svěcená voda :-).
Takže dovolená ano, ale žádné namáhání, skoky do moře a další rošárny namáhající záda !

Není tady

 

#5 22. 8. 2007 23:49

Maxík
Host

Re: "vyhřezlá plotýnka"

Co se týče vyhřezlé plotýnky - nevím ... ale při běžných bolestech zad (blokády apod.) se mi osvědčuje akupresura!

 

#6 23. 8. 2007 10:53

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: "vyhřezlá plotýnka"

janísku tak to ti neporadím já o tomhle moc nevím....snad dovolena proběhne v klidu a pak to budete muset řešit...ale většinou se lidé s ploténkou podrobují operaci...ten muj známý na tom byl před třemi lety...a záda ho bolí stále, nosí nějaký pás a prášky teda se snaží nebrat...ale někdy je to nesnesitelné...tuším že si ale bere ibalgin tak jednou týdne....drží se hoch ...
ale asi před rokem jsem viděla v televizi operaci ploténky kdy tam pacientovi vložili nějaký snad platinový kousek nečeho...byla to pacientka a do několik týdnů,nos píš dnů...byla bolest pryč..

ale janísku promin...já tady píšu o operadi, když máte jet na dovču...a vubec se neví jak to pžítel bude dál mít, třeba mu tarehabka pomůže...jsem trolík,omlouvám se    !!!   pussa


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#7 23. 8. 2007 15:56

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

Re: "vyhřezlá plotýnka"

adruš, to je v pohodě...nějak to dopadne...snad dobře...přece nemůžeme mít oba smůlu, že si něco takovýho pořídíme takhle brzo...sad  už jsi četla info od sandri-na tom "našem"témátku děl.čípek?grater

Není tady

 

#8 23. 8. 2007 20:05

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: "vyhřezlá plotýnka"

Tak znamý měl vyhřezlou plotýnku a vždy říkal,že má hrozné bolesti..Nic mu nepomáhalo..trochu prášky proti bolestem..Nakonec musel na operaci..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#9 24. 8. 2007 10:45

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: "vyhřezlá plotýnka"

(janísku už jem tam byla na "našem" témátku)

jo jo dnes se věková hranice zdravotních problémů hodně posunula dolů...ale určitě to bude v pořádku...a na dovolené si pořádně "zaskotačíte"  smilesmilesmile   
tak zatím papa


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#10 28. 8. 2007 15:38

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: "vyhřezlá plotýnka"

power joga !!! Fakt, dokonce ženská u nás co jí předcvičuje už byla před operací v nemocnici, ještě stihla utýct, s tím že to je ještě poslední šance. Jasně že to není hned, ale power joga dost zpevní svaly na zádech a pomůže.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů