Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 25. 1. 2019 9:20

Myska25
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2017
Příspěvky: 100

Re: Kočičí záchod - stelivo

Děkuju moc, mrknu na to, snad to pomůže jinak fakt nevím, co budu dělat sad

Není tady

 

#27 31. 1. 2019 8:45

Pidulik
♥------
Registrovaný: 31. 1. 2019
Příspěvky: 2

Re: Kočičí záchod - stelivo

Já mám CatGenie, takže stelivo konečně nemusím řešit. Jsou tam omyvatelné granulky. Mohu říct, že CatGenií mi nepomohla jenom v tom, že konečně nemusím neustále kupovat a doplňovat stelivo, ale záchod je pořád čistý a nic nikde nesmrdí :-)

Není tady

 

#28 14. 2. 2019 21:22

Myska25
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2017
Příspěvky: 100

Re: Kočičí záchod - stelivo

To mi přijde zbytečně složité a zdlouhavé oplachovat kočkolit hmm to radši koupím ten voňavý a pak ty kočičince vyhodím ven než je umývat hmm

Není tady

 

#29 15. 5. 2019 8:19

nikka112
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2019
Příspěvky: 7

Re: Kočičí záchod - stelivo

A jak jste spokojené s tím voňavým kočkolitem nevadí to třeba té kočce, že to voní? Jinak s tou catgenií, neuvažujete, že by jste si ji pořídila? Ono ve výsledku Vám to usnadní hodně práce a dokonce i ušetříte a nemusíte kupovat a doplňovat neustále stelivo jak již zmiňuje Pidulik. jinak když si to pak přepočítáte finančně tak vás to vyjde levněji viz tento článek : https://www.financni-navigator.cz/kolik … hov-kocky/ , ale jako nechci radit záleží jen na vás co preferujete smile

Není tady

 

#30 17. 5. 2019 19:40

KarolínkaLejla
♥------
Registrovaný: 17. 5. 2019
Příspěvky: 1

Re: Kočičí záchod - stelivo

Za mě doporučuji pořídit si kvalitní kočičí toaletu. Já sama používám samočistící toaletu CatGenií a jsem spokojená. Mám dvě kočky, jednu toaletu a super. Nemusím se o nic starat a konečně doma nic nezapáchá a já jenom neustále nelítám celý den kolem záchodu a nečistím ho. Tak jsem jej čistila i několikrát denně:-(, jelikož jsem nechtěla, aby kočičky byly v hovínkách a taky to zapáchalo:-( Stelivo jsem často měnila taky a stejně to nepomohlo. U CatGenií stelivo neřeším. Stelivo se čistí samo, při spláchnutí toalety.

Upravil(a) KarolínkaLejla (17. 5. 2019 20:04)

Není tady

 

#31 3. 7. 2019 10:40

nikka112
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2019
Příspěvky: 7

Re: Kočičí záchod - stelivo

Také máme catgenie a jsme spokpjeni smile dříve jsem musela každý den čistit, aby mě to doam nesmrdělo a od té doby co máme catgenie je to super. Doma čisto nic nesmrdí za mě spokojenost smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů