Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 6. 2009 12:59

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

Jsem po léčbě rakoviny děložního čípku. A stejně jsem očkovaná na doporučení lékře.Řekl mi, že v mém případě (možnost opakovaní) je šance i na 50% zničení HPV viru, což je polovina a i to je dobrý "risknout" .Takže jsem si půjčila 10 000,- na očkování a splácím.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#27 1. 6. 2009 13:36

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

Klubko napsal(a):

Jsem po léčbě rakoviny děložního čípku. A stejně jsem očkovaná na doporučení lékře.Řekl mi, že v mém případě (možnost opakovaní) je šance i na 50% zničení HPV viru, což je polovina a i to je dobrý "risknout" .Takže jsem si půjčila 10 000,- na očkování a splácím.

asi je to případ od případu... já mám léčbu taky za sebou...a mě zas dr. řekli, že nemá očkování cenu...
takže očkovaná nejsem...po zákroku jsem dva roky...a od té doby vše v pořádku...uk uk...

Není tady

 

#28 1. 6. 2009 21:58

Olympia
Host

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

Ockovani ma smysl, presne jak pise Klubko.
Neni pravda, ze ockovat se maji jen divky a mlade zeny.

 

#29 2. 2. 2010 15:44

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

TAK JÁ JSEM Z TOHO TROCHU ZMATENÁ lol
Chtěla jsem dát dceru očkovat, ale už jsem nějak na pochybách.
Když ji dám očkovat teď když je ji 14 a má to učinek 5 let, znamená to, že v 19 budu shánět zase 10 000 a pak ve 24 zase??? Co když si pak najde partnera a ten to bude mít v sobě? To se jako bude dávat očkovat furt? No nějak v tom nenacházím logiku sad kdyby to byla vakcína na celý život, je to něco jinýho.
Každá máma chce pro svoje dítě to nejlepší, ale já si teď jistá v tomhle případě nejsem sad

Není tady

 

#30 2. 2. 2010 20:15

Olympia
Host

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

za onech 5 let nebo az dcera bude mit partnera:
1. nejdrive nechas dceru vysetrit, zda je HPV pozitivni.
2. Pokud ano, nechas zjistit hladinu protilatek. A podle toho se rozhodne nutnost dalsiho pre/ockovani.

 

#31 3. 2. 2010 13:42

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

Taky jsem uvažovala o vhodnosti toho očkování pro holky, ale taky jsem už četla že je to nafouknutá bublina jako prasečí chřipka. Dokonce na tom vlákně od Kalika byl příspěvek i o tomto - mluvilo se tam o vážných vedlejších následcích tohoto očkování. Tak nevím. Už mne napadlo požádat Kalika, a nám k tomuto tématu shání články .

Není tady

 

#32 3. 2. 2010 21:35

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

amely napsal(a):

Taky jsem uvažovala o vhodnosti toho očkování pro holky, ale taky jsem už četla že je to nafouknutá bublina jako prasečí chřipka. Dokonce na tom vlákně od Kalika byl příspěvek i o tomto - mluvilo se tam o vážných vedlejších následcích tohoto očkování. Tak nevím. Už mne napadlo požádat Kalika, a nám k tomuto tématu shání články .

Pokud by to mohl udělat, budu taky ráda wink

Není tady

 

#33 4. 2. 2010 6:43

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

Blanka LBC napsal(a):

amely napsal(a):

Taky jsem uvažovala o vhodnosti toho očkování pro holky, ale taky jsem už četla že je to nafouknutá bublina jako prasečí chřipka. Dokonce na tom vlákně od Kalika byl příspěvek i o tomto - mluvilo se tam o vážných vedlejších následcích tohoto očkování. Tak nevím. Už mne napadlo požádat Kalika, a nám k tomuto tématu shání články .

Pokud by to mohl udělat, budu taky ráda wink

Napsala jsem mu to a zjistila jsem, že už tam jeden příspěvek je. Mrkni na to vlákno o prasečí chřipce a stádu volů.

Není tady

 

#34 7. 8. 2017 22:12

Barunkaaa
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2017
Příspěvky: 5

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

Klidně si očkujte co chcete, ale dbejte na prevenci vedlejších účinků očkování. Určitě tedy zařaďte vakcinal k očkovací látce, a předejdete negativním reakcím. Toto je moje rada. www.vakcinal.cz.

Není tady

 

#35 30. 6. 2021 13:46

DenčaPilch
♥------
Registrovaný: 30. 4. 2021
Příspěvky: 6

Re: Očkování proti onemocnění dělož.čípku

Já byla očkovaná někdy v 16 ti, v té době to bylo ještě docela drahé. V dnešní době si myslím že je to určitě prevence, která není špatná, jakmile mi malá doroste určitě toto téma budu řešit s gynekologem. Navíc, teď existují i spoustu přírodních produktů na zmírnění reakcí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů