Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 7. 2007 12:28

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Uzivani kortikoidu a krevni testy

DD, zdravim babinetky a babinetaky. Do ted jsem tu jen "perlil" ale ted bych potreboval poradit ve vazne veci smile Dlouhodobe uzivam kortikoidy - konkretne Prednison, v davce asi tak 10 - 20 mg / den, krevni testy mam znamenite, ale po posledni kontrole mam hodne zvyseny cholesterol, pritom se stravuji velmi zdrave, nejim tucna jidla, vajicka jen vyjimecne, nepiju alkohol ani vodu s bublinkama. Existuje zpusob, jak snizit hladinu cholesterolu, napriklad bylinnym cajem, nebo nejakym preparatem ? V zivotosprave je ovsem jeste stale co upravovat a pracuji na tom.

Thanx a prijemny den vsem. DA


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#2 25. 7. 2007 7:28

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Uzivani kortikoidu a krevni testy

AHOJKY ZLATÍČKO,
KOUKÁM, ŽE ASI NIKDO ZKUŠENOSTI NEMÁ...JÁ SICE TAKY NE, ALE NEDALO MI TO, TĚ NEPOZDRAVIT hjarta
VEDRA JSOU ÚMORNÝ, ŽE JO?!
TAK SE MĚJ A SNAD SE NAJDE NĚKDO, KDO PORADÍ pussa

Není tady

 

#3 25. 7. 2007 8:55

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Uzivani kortikoidu a krevni testy

Slunicko, presto dekuji za odpoved. V tomto foru, ale v jinem vlakne jsenm uz precetl o cholesterolu, je to v nemocich srdce. To vis, kortikoidy nikdo neuziva, resp. ne v takovych davkach, ale bohuzel, ja jinou moznost nemam hmm


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#4 25. 7. 2007 9:12

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Uzivani kortikoidu a krevni testy

No....ony se kortokoidy nedají užívat dlouhodobě !!! Pozor na to ! Záleží, proč - na jakou nemoc je bereš??? Podávají se  jako protizánětlivé na různé infekce /borelie,chlamydie,ureoplazmy a pod./ ale i na bodnutí, astma/to je od infekcí/ Crohnovu nemoc, RS/neznámý původ, ale jistě infekce/ a pod....takže dobrý lékař by ti je časem měl vyměnit za jiné !

Není tady

 

#5 25. 7. 2007 9:16

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Uzivani kortikoidu a krevni testy

Cholesterol je dobrý ukazalet, já znám spíše ty případy, že je vysoký a lékama na infekce se začne snižovat ! Pokud by se zvyšoval, něco v těle není v pořádku, třeba zrovna ten lék !! Mohl by poškodit trvale játra ! S Prednisonem opravdu opatrně! Ale to by chtělo znát konkrétní potíže.

Upravil(a) Aneri (25. 7. 2007 9:17)

Není tady

 

#6 25. 7. 2007 9:18

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Uzivani kortikoidu a krevni testy

Aneri diky, ale to nepujde a neni to mozne, beru neskodny Prednison, a budu ho brat az do konce zivota wink Zvazoval jsem Dexamethazon, ale po precteni par studii jsem od toho upustil. Ty jsi lekarka ? Proc myslis, ze by se mely kortikoidy stridat ? Podrobnosti o mem problemiku / neproblemiku Ti mohu napsat do SZ, tu to nebudu rozepisovat wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#7 26. 7. 2007 20:58

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Uzivani kortikoidu a krevni testy

SEŠLI SE MI TADY DVA LIDIČKY, KTERÝ MÁM MOC RÁDA pussa

Není tady

 

#8 27. 7. 2007 7:16

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Uzivani kortikoidu a krevni testy

No, u me to vypada tak, ze jsem si Aneri take oblibil wink Upozornila me na jednu zajimavou vec, na kterou bych jen tak neprisel, protoze jsem k sobe nevsimavy smile No a napadlo me neco zmenit...


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů