Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

20.února : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

20.února : Upečme si spolu lahodný čokoládový průšvih.

#1 11. 7. 2007 19:55

martisek
♥------

Zajímáte se o své zdraví a svých blízkých ?

Ahoj, zajímáte se o své zdraví a zároveň o kvalitní věci ? Chcete mít domov krásně voňavý a čisťoučký ? Ekologicky šetrné výrobky bytové a tělové kosmetiky od českého výrobce, cenově velmi přijatelné , netestované na zvířatech, nejsou nebezpečné pro Vaše děťátka ani rodinné mazlíčky.tummenupp Jestli ano pište si o info. na můj mail nepovolená reklama

Není tady

#2 11. 7. 2007 20:42

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Zajímáte se o své zdraví a svých blízkých ?

zase...

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 11. 7. 2007 21:11

Martikam
♥------

Dnes se zaregistrovala a hned opruzuje s reklamou?Vysmahni!

Není tady

#4 12. 7. 2007 17:40

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Ti dealeři z Eurony už musí být opravdu dosti zoufalí....

Není tady

#5 13. 7. 2007 0:11

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Mě nedostanou big_smile
Jako přírodní, vesnický člověk věřím v sílu ekologických pracích prostředků viz prací sliz (marseilleské mýdlo, voda a soda). Neznám nic levnějšího, navíc v souladu s přírodou. Pokud chci zpestření v podobě bylinkových čajů, vydám se se srpem za humna lol

Upravil(a) Kiara (13. 7. 2007 0:12)

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#6 26. 12. 2007 19:48

KarinaA
♥♥-----

Ahoj, četla jsem různé články, že je možné nechat si v Praze udělat genetickou analýzu dětem i dospělým a podle výsledků si nechat doporučit taková preventivní opatření, která by mohla zabránit vzniku těchto nemocí. Dokáží předpovědět takové věci, jako je rakovina, cukrovka, Alzheimer... mně to připadá jako hodně dobrá věc, u dětí to stojí 12 680 korun a výsledky platí pro celý život. Já sice znám všechna ta doporučení pro zdravý život, fakt jsem byla odhodlaná u svých dětí to všechno dodržovat, ale realita mne nějak převálcovala. Mám pocit, že kdybych měla napsané konkrétní choroby, které jim skutečně hrozí, ta moje péče o ně by byla účinější... co si o tom myslíte? Díky:co:

Není tady

#7 29. 12. 2007 20:42

Kukulína
♥------

Já jsem na to také narazila. Myslím, že by to bylo dobré u dětí, kterým plánují rodiče aktivní sportovní kariéru anebo v rodinnách, kde je vyšší pravděpodobnost výskytu nějaké nemoci. Podle stránek genscan.com toho dokáží vytipovat skutečně hodně.
kapitulation

Není tady

#8 29. 12. 2007 20:49

Damila
♥♥♥♥♥♥-

A to já zase nechci nic vědět dopředu o sobě ani manželovi, ani o dětech. Cítím se tak mnohem svobodněji.

Co se má stát, stane se, proč se trápit dopoředu?!

Není tady

#9 2. 1. 2008 15:58

Eliška74
♥------

vždycky jsem se držela zásad zdravé výživy, nekuřácké prostředí, cvičení…… ale vědět, na co se zaměřit by bylo dobré. Přeci jenom, času je pořád málo a takhle bych věděla, že je to SKUTEČNĚ důležité.

Není tady

#10 2. 1. 2008 21:18

KarinaA
♥♥-----

Přemýšlela jsem o tom, možná si nechám udělat rozbor i sama pro sebe, otec zemřel na infarkt a já mám od té doby pořád trochu strach. Přeci jenom pracovat ve špitále je hodně stresující.

Není tady

#11 18. 2. 2008 11:26

Bobíšek
♥------

Jenom se chci ujistit - prediktivní medicína - to souvisí s tím genscanem? Co všechno se tak dá zjistit?

Není tady

#12 20. 2. 2008 16:22

KarinaA
♥♥-----

Taky mě to zajímalo. Výtah ze stránek - infarkt myokardu, mozková příhoda, ateroskleróza, rakovina prsu, diabetes….   Saudi, takže zjistit se toho dá určitě hodně, záleží potom už jenom na rodičích dětí, jak s těma informacema budou zacházet.

Není tady

#13 22. 2. 2008 22:24

Saudi Mia
♥------

Je pravda že určitě to užitečné je……kdybych věděla že dcera inklinuje k cukrovce, odmala bych ji honila aby sportovala a ne pořád sladkosti …mohla si ušetřit hodně problémů. Ale na druhou stranu - to sem mohla vědět už dávno, že z tlustýho děcka bude tlustý a nemocný dospělý. Je to hodně o disciplině. Ten seznam možných nemocí je spíš takovej vykřičník

Není tady

#14 22. 2. 2008 22:41

Bobíšek
♥------

Kdyby se tak takhle dali předpovídat i problémy ve vztazích…..mně ve dvaceti určitě ani náhodou nanapadlo že budu mít doma alkoholika. A jak sem dopadla.

Není tady

#15 23. 2. 2008 21:18

KarinaA
♥♥-----

Bobíšku - jenomže když si vezmeš alkoholika můžeš se ho pozdějc i zbavit. A stojí tě to jenom nervy a možná peníze. Zničený zdraví ti nikdo nevrátí. Kolik to vlastně stojí? Nechala bych si i sebe natestovat. Je mi čtyricet a začínám mít pocit že se toho musí hodně v mém životě zlepšit. A zdraví je hned na prvním místě. Neskutečně jsem se zanedbávala. Teď se mi to vrací.

Není tady

#16 25. 2. 2008 13:23

Saudi Mia
♥------

Pro dospělé je cena 16 860 korun (tuším i s DPH).

Není tady

#17 19. 3. 2008 10:38

MaryLoki
♥------

Na těch stránkách jsem našla výraz "multifaktoriální choroby" . Co to znamená?

Není tady

#18 24. 3. 2008 17:12

KarinaA
♥♥-----

to je docela jednoduchý na výklad, ne?

Snad se neurazíš, ale k tomuhle si mohla dojít vcelku lehce sama. Multi = více, faktoriální = faktoriální…..áááá :dumbom:teď sem si teda pěkně naběhla. Ale prostě jsou to takový nemoce, u kterých se musí sejít více faktorů (snad podmínek?) aby propukly. Takže třeba k rakovině střeva dědičnost a špatná životospráva.

Jéééé až teď mi docvak význam toho testu. Prostě dědičnost se pozná Genscanem a životosprávu si ovlivníš. Když ubereš jeden FAKTOR tak ten druhej může vyjít naprázdno, protože nemoce jsou multifaktoriální. Jo. Vím. Zmatený příspěvek, ale já jsem už taková....teď jsem četla že se máme s láskou přijímat. Tak se tak beru. Vás prosím o totéž. Tím třeba ještě ubereme další možný faktor a tím jsou emoční bloky. Mějte se rády!!!! Karina:hjarta:

Není tady

#19 16. 4. 2014 15:39

zita44
♥♥-----

Ahojte, zajímalo by mě jestli máte zkušenosti v rámci prevence s iridologiou. Věřili byste tomuto vyšeteniu? Pokud jste na ní byli tak u koho a kde?

Není tady

#20 25. 4. 2014 15:23

zina75
♥------

osobně jsem na tom nebyla ale kamarádka byla na vyšetření, protože mají v rodině cukrovku a pomocí Iridologie se dá na 95% určit propuknutí nemoci. Pokud má paměť neklame byla ve Vyškově u doktora Němce, našla na netu na něj nejvíce pozitivních ohlasů.

Není tady

#21 25. 4. 2014 16:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥

mají v rodině cukrovku a pomocí Iridologie se dá na 95% určit propuknutí nemoci
"Matka šestiletého chlapce a její druh, kteří jsou obžalovaní z těžkého ublížení na zdraví a týrání... hlapci trpícímu cukrovkou v rozporu s pokyny lékařů snižovali a poté vysadili dávky inzulínu. Chlapec zemřel...
Chlapce nechali také vyšetřit takzvanou irisdiagnostikou... Dali nám šanci, že za pět let odstraní 60 procent jeho problémů..."

http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/91805 … agnostice/

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#22 25. 4. 2014 17:24

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Zajimam, al eneprimo, jelikoz jsem z rodiny lekaru, tak to mam tak trochu vyrizeno predem. O sve zdravi se taky zajimam, ale ne moc. Zrovna jsem byla u sve lekarky domaci, a odesla jsem docela stastna. V dobe, kdy mi vrstevnici bojuji s tlakem, infarkty a nadvahou, mi sdelila, ze nemam zadne rizikove faktory a tak dobre vysledky rozboru krve na vsechno mozne (i cholesterol) uz dlouho nevidela.

Tak jsem si hned dala v kavarne latte macchiato a k tomu cigaro. big_smile

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#23 2. 5. 2014 22:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

sahleb napsal(a):

Zajimam, al eneprimo, jelikoz jsem z rodiny lekaru, tak to mam tak trochu vyrizeno predem. O sve zdravi se taky zajimam, ale ne moc. Zrovna jsem byla u sve lekarky domaci, a odesla jsem docela stastna. V dobe, kdy mi vrstevnici bojuji s tlakem, infarkty a nadvahou, mi sdelila, ze nemam zadne rizikove faktory a tak dobre vysledky rozboru krve na vsechno mozne (i cholesterol) uz dlouho nevidela.

Tak jsem si hned dala v kavarne latte macchiato a k tomu cigaro. big_smile

lol

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#24 11. 5. 2014 20:38

zita44
♥♥-----

článek mě docela zarazil, chápu rodiče, že byli zoufali a chtěli pomoci ... ale to neznamená, že vyšetření je špatné, to pochybili lékaři. Proto je třeba jít vždy k nejlepšímu v dané problematice. Také je otázkou co jim skutečně řekli .. nechce se mi věřit aby někdo cukrovkáři řekl ať nebere inzulín ..

Není tady

#25 22. 5. 2014 14:21

zina75
♥------

po přečtení se mi nechce věřit, že by to byly nějací odborníci, co jim toto řekli a druhá věc asi ani ti rodiče nebyli zcela při smyslech, o takové závažné věci se měli poradit s více lidmi, i když by to měly být například více lidí , kteří se zabývají iridologiou. http://iridologie.webnode.cz/iridologie/ zde je přece jasné napsáno, že jde o formu prevence ... ach hmm

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí