Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 7. 2007 11:36

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Prostě bez partnera, bez kamarádky...???Pište, jak to vidíte..já bych se totiž letos chtěla podívat do Turecka, ale z mých bližních se mnou nikdo nechce, tak zvažuji tuto variantu...máte s tím někdo zkušenost/i?

Upravil(a) Me (1. 7. 2007 11:36)

Není tady

 

#2 1. 7. 2007 14:26

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Já bych jela úplně klidně, ale asi by mi bylo smutno.

Není tady

 

#3 1. 7. 2007 14:42

vydrychka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 10. 2006
Příspěvky: 89

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Jela jsem s expedicí do Rumunska, nikoho jsem tam neznala, bylo to super! Přítel neměl čas a nikdo jiný se mnou do takový díry jet nechtěl, smutno mi nebylo, všichni jsme se tam bavili mezi sebou navzájem, nebyl problém.

Není tady

 

#4 1. 7. 2007 16:34

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

vydrychka napsal(a):

Jela jsem s expedicí do Rumunska, nikoho jsem tam neznala, bylo to super! Přítel neměl čas a nikdo jiný se mnou do takový díry jet nechtěl, smutno mi nebylo, všichni jsme se tam bavili mezi sebou navzájem, nebyl problém.

Hmm..ale expedice je asi něco trošku jiného než pobyt u moře apod.Asi záleží hlavně na tom,jací by tam byli lidé..Radši bych jela s někým,ale když nikdo nechce, nechce se mi zůstávat sama doma hmm

Není tady

 

#5 1. 7. 2007 20:15

jolka
♥♥♥♥---
Místo: litomerice
Registrovaný: 13. 12. 2006
Příspěvky: 437

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

ja bych jela klido sama kdyby to slo vissla bude tam urco par cechu,urcite s pobavis wink i kdyz do turecka???? dumbom


http://lilypie.com/pic/070521/TToB.jpghttp://bf.lilypie.com/OkCjp2/.png     
http://lilypie.com/pic/070521/heb6.jpghttp://b5.lilypie.com/FbErp2/.png

Není tady

 

#6 3. 7. 2007 14:50

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Byla jsem v Chorvatsku s kamarádkou, se kterou jsme si hned na začátku jaksi nesedly, tak jsem tam byla  v podstatě skoro sama. Úplně od začátku tam byla sama jedna holka mýho věku, se kterou jsem tam pak jezdila na výlety a chodila se jen tak projít. Byla tam úplně sama taky jedna moc fajn starší paní typu herečky pí. Fialové :-) Jestli opravdu chceš jet (a souvisí to s tvým jiným příspěvkem že příteli se nechce) tak proč ne sama. Přítele by ses taky nemusela dočkat. Jen bacha aby tě někdo v Turecku nesbalil na ulici, na procházky se radši k někomu připoj, myslím že to nebude problém. na zájezdu se vždycky dají lidi tak nějak do řeči......

Není tady

 

#7 3. 7. 2007 15:07

x52658
Host

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Taky jsem asi před deseti lety jela sama do Španělska.Do dneška na to vzpomínám jako na jednu z nejvydařenějších dovolených.Nikoho se neptáš,jdeš kam chceš,koupíš co chceš,když nic nechceš,tak nic neděláš...Fakt super.Celý den jsem si plánovala podle sebe.A večer se na terase sešli všichni Češi z hotelu a klábosilo se tam.Byli na mě všichni moc fajn.Jen jeden malinkej zádrhel to mělo!Jeden ženáč se usmyslel,že by si chtěl prožít sex bez manželky a dítěte a zdála jsem se mu jako vhodnej objekt.Naštěstí s tím vyrukoval až poslední večer,takže po tom,co se mi ho podařilo odpálkovat už neměl další příležitost.Uf,zaplapánbu za to(že už neměl příležitost!!!)Ale jinak fakt super!!!

 

#8 3. 7. 2007 18:40

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Jela bych sama!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#9 3. 7. 2007 18:48

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

taky hned.....

Není tady

 

#10 3. 7. 2007 20:24

host5522
Host

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Já na 95% pojedu na dovolenou sama. Ale do Turecka?????? Určitě ta země nebude taková, jaké jsou předsudky o ní, ale zrovna do Turecka bych se sama bála. (Já blondýna - albín.)

 

#11 3. 7. 2007 20:28

estelle
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 11. 2006
Příspěvky: 564

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Před dvěma roky jsem byla sama v Tunisku a bylo to fajn. Moc se mi nechtělo, ale byla jsem ve stejné situaci jako ty a k moři jsem chtěla. Takže jsem si ze srandy řekla, že nad tím nebudu moc přemýšlet a že si prostě ten zájezd koupím a že potom už nebude cesty zpátky... Takže obavy jsem měla. No a po příjezdu do hotelu vystoupily dva páry a já. Navíc první slova delegáta na letišti byly: "Sama? Rozchod s přítelem?" Takže to mi moc nedodalo. Na informační schůzce mi taky "do oka" někdo moc nepadl, takže výchozí situace nic moc. No a ve finále to dopadlo tak, že jsem za celý pobyt češtinu použila tak 2x,3x... A super jsem si odpočinula, místní jsou velmi milí a když vidí, že seš tam sama, tak mají starost, aby se ti nic nestalo, jak se máš. Někdy to bylo až legrační. Samozřejmě všechno v "profesionální rovině". Takže já jsem si tam sama vůbec nepřipadala, já si třeba vůbec neumím představit jet sama na dovču v Čechách. Ani sama na diskotéku. Tam to vůbec nebyl problém. Spíš se na mě divně dívali ty Češi, co tam byli. Jižní země, to je něco jiného, jiná mentalita. Loni jsem byla s kamarádkou a častokrát jsem na tu svojí dovču vzpomínala, zvláště v případech, kdy jsme se nemohly dohodnout, co budem dělat, protože každá chtěla dělat něco jinýho. To je právě super, když jedeš sama, že se nemusíš doprošovat, někdy i podřídit a tak. Takže můžu jedině doporučit.

Není tady

 

#12 25. 7. 2007 13:33

brela2004
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 149

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Byli jsme domluveni s partou lidí, že pojedeme do Chorvatska. Postupně začali odpadat a že se nikam nejede. Já už jsem měla domluvenou dovolenou, tak jsem si zašla do CK a tam jsme našli pobyt u moře v Itálii, já tam jela sama a bylo to moc fajn. Nemusela jsem nic a mohla jsem všechno. Odpočinula jsem si a hodnotím to za příjemnou dovolenou.

Není tady

 

#13 26. 7. 2007 7:53

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

klidně
byla jsem jednou sama na týdenním relaxačním pobytu v lázních a bylo to super
příští rok asi risknu sama i to moře

Není tady

 

#14 26. 7. 2007 10:26

Jesi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 421

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Já bych klidně taky jela sama. U mě je ale problém s jazykem, nedomluvím se ani anglicky ani německy, tak mám obavy někam vyrazit za hranice. . Leda že bych jela do Ruska smile

Není tady

 

#15 26. 7. 2007 10:42

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Musela jsem se naučit jezdit sama na pobyty léčebné, rekreační i poznávací. Vždy jsem vyjížděla se strachem. A vždy jsem se vracela nadšená. Pokud bych ale chtěla za mořem, jela bych pouze po bezpečné evropské civilizaci. Tudíž odpustila bych si jakoukoli Afriku, jakékoli země na rozmezí Evropy a Asie...A když mám za sebou pár takových vyjížděk, nedělá mi problém jít tady sama za kulturou a sportem. Otrká a opráská ta zkušenost člověka daleko víc, než cokoli jiného. Takže memudruj a jeď. Řekla bych, že  singláků je dost a že to je úplně normální. Když sama bydlím, proč bych taky sama nejela. A když bydlím s někým, aspoň se od sebe odreagujeme....

Není tady

 

#16 3. 8. 2007 19:34

spain
♥------
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 20

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

No já ted zrovna řeším to samé dilema..Zítra jsme měly s kamarádkou jít pro zájezd do ŠPANĚLSKA a před chvíli mi napsala,že nejede.Tak....Sama jet nechci,ale asi mi nic jiného nezbyde...Chci do Španělska a ostatní kamarádky mají bud děti-já jsem bezdětná,nebo nemají peníze,nebo mají partnera atd...A já si připadám jak ,,exott,Jsem dobrovolně momentálně sama,děti ač mi je 34ještě nemám a sedět doma se mi nechce...celý rok cestujeme po čechách a hrozně jsem se těšila k moři a nic...taky si lámu hlavu zda jet sama...?????nevím--moc si netroufám...:-(((((

Není tady

 

#17 23. 7. 2009 17:55

Roseanne
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 92

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Já tak cestuju normálně a je to super!big_smilebig_smile

Jedno jestli Evropa,Afrika,hlavně moře,odpočinu si,potkám spoustu zajímavých lidí,jedině doporučuju!!

Turecko obzvl᚝,moje oblíbená země-bezpečná,lidi jdou podobní jako my-mentalitou,milí,ochotní,neuvěřitelně pohostinní..

Jezdím kvůli koupání,Moři,poznat místní jídlo,popovídat.Jo a jazyky taky nijak nevládnu,ale domluvím se:storstark:

Není tady

 

#18 23. 7. 2009 21:39

mates
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 5. 2006
Příspěvky: 5957

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Do Turecka bych se nebála sama,jsou opravdu moc příjemní ,nedovolují si nic ,je tam čisto atd.Moje kamarádka jezdí sama každý rok na týden ,sice jen u nás ,ale jede a moc si to pochvaluje-vyčistí si hlavu.

Není tady

 

#19 23. 7. 2009 22:56

Olympia
Host

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Ja bych sama jela, nemam s tim problem. Pryc jsou doby, kdy mi zalezelo, co si lidi mysli event. co by tomu rekli. Kdybych chtela jet, jedu. Ale ja nejsem morsky a plazovy typ, ja radeji hory a lesy.

Upravil(a) Olympia (14. 4. 2010 18:13)

 

#20 24. 7. 2009 8:26

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Já teď řeším, jestli jet s dětmi (dvojčata, kluci 17 let, výška cca 190) sama po kempech Chorvatsko, Slovinsko. Manžel je v nemocnici a já se sama je bojím,aby si na mě někdo nedovolil, nikdy jsem na dovolené sama nebyla.
Co byste mi poradily, mám to zahraničí vypustit a jet jen po Čechách?


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#21 25. 7. 2009 21:57

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

JUá jezdím na dovolenou často sama. Syn už je dospělej má jiné cíle a já se nerada váží na kolektiv. Ráda si dělám co chci. I do Turecka jsem jezdila sama.
Ale s malýma dětma bych to asi neriskla.

Není tady

 

#22 27. 7. 2009 8:13

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Klidně jeď sama. Já jsem měla pocit, že v Turecku bylo i bezpečněji než v Chorvatsku, Turci jsou moc příjemní lidé.
Jinak- sama s dětmi jsem jela poprvé do Chorvatska když bylo mladší dceři 5 - a nebyl problém.

Není tady

 

#23 27. 7. 2009 9:01

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Byla jsem letos na dovolene v Turecku s dcerou a musim rict, ze Turci byli velice otravni. Kdyz vidi samotne zenske, tak si dost dovoluji, pokrikuji, dotykaji se.... dceri, ktere je 14 let, to bylo velice neprijemne, museli jsme je doslova odhanet....
Jinak byla to byla prima dovolena, teploucko, cisto a da se tam dobre a levne nakoupit!!!

Není tady

 

#24 27. 7. 2009 9:26

Blossom
Host

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Já jezdila a občas jezdím na jednodenní výlety sama, a to mi celkem vyhovuje - líp vnímám tu přírodu, nebo památky kolem.
Ale na dovolenou by se mi samotné nechtělo - já jsem společenský typ, já nejraději s partnerem, případně s celou partou.

Po rozvodu jsem jezdívala na dovči s dětmi sama, to někdy bylo fajn, a někdy to bylo trochu smutné. Např. když chtěly děti být u moře, ke byly velké vlny, ale já potřebovala v bungalovu přichystat oběd, netroufla jsem si je tam nechat samotné, musely jít se mnou. To jsem si tehdy uvědomovala, jak by to bylo snažší - nechat je s tátou u moře, a já v klidu zatím obstarat co je třeba.
Bála jsem se je nechat samotné tím spíš, že na plហchodíval nějaký místní úchyl, a bylo taky dost nepříjemné toho úchyla odpálkovávat - já sama s dvěma menšími dětmi. Natož tam nechat děti s ním na pláži samotné....

 

#25 27. 7. 2009 15:54

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Jeli byste na dovolenou k moři samy?

Blossom napsal(a):

Já jezdila a občas jezdím na jednodenní výlety sama, a to mi celkem vyhovuje - líp vnímám tu přírodu, nebo památky kolem.
Ale na dovolenou by se mi samotné nechtělo - já jsem společenský typ, já nejraději s partnerem, případně s celou partou.

Po rozvodu jsem jezdívala na dovči s dětmi sama, to někdy bylo fajn, a někdy to bylo trochu smutné. Např. když chtěly děti být u moře, ke byly velké vlny, ale já potřebovala v bungalovu přichystat oběd, netroufla jsem si je tam nechat samotné, musely jít se mnou. To jsem si tehdy uvědomovala, jak by to bylo snažší - nechat je s tátou u moře, a já v klidu zatím obstarat co je třeba.
Bála jsem se je nechat samotné tím spíš, že na plហchodíval nějaký místní úchyl, a bylo taky dost nepříjemné toho úchyla odpálkovávat - já sama s dvěma menšími dětmi. Natož tam nechat děti s ním na pláži samotné....

To já jsem byla ta špatná matka, co obědy nechystá. Najedly jsme se ráno, na plហvzaly hodně vody a nějaký chleba, sýr a sušenky a vařit jsem šla, až se nám nechtělo koupat. K vůli jídlu jsme koupání ani jiný program neomezovaly a měla jsem pocit, že to dětem ani nevadilo. Taky jsem byla raději, když jel ještě někdo, ale jezdila jsem do stanů, protože na víc tehdy neměla a nebylo snadné najít někoho, komu by to taky stačilo. Časem jsem podobné maminky našla a byla nás pěkná partička.

Po tom Turecku jsem kdysi dávno jezdila i jako průvodkyně, ale k žádným závažným problémům nedocházelo. Ale Venuši to věřím. Venuše, vy musíte být i s dcerou moc krásné holky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů