Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 6. 2007 11:58

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Autoškola

Je tu někdo, kdo si dělá autoškolu? Chtěla bych si porovnat zkušenosti...  sad Já budu brzo končit, chybí mi ještě tři jízdy  a pořád mám problémy, někdy malý, někdy dost velký... grater


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#2 16. 6. 2007 12:48

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Autoškola

Ahoj Mončo, autoškolu mám již sice cca rok za sebou, ale  i tak ti píšu.
Je to ouplně normální, pravdou je, že se naučíš řídit až po autoškole. Až to budeš mít za sebou, budeš si myslet, že jsi řidič..., ale ono je to jinak.
Neboj se toho a řiď, ono se to poddá. A máš-li dobrého instruktora, pomůže Ti!
Hodně štěstí u závěrečných zkoušek a jízd smile

Není tady

 

#3 16. 6. 2007 18:14

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Autoškola

přesně tak...to "vyježdění" ti bude trvat..klído 2 roky, podle toho jak budeš pak často řídit....já autoškolu začla dělat loni v unoru....smile! a jaký mi přišel horor po městě...brzda,plyn,spojka,zatačka,jednička,rozjet se,parkování podelně mezi 2 autá - fí........)!


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#4 16. 6. 2007 18:52

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Autoškola

misha88: To tedy- zvláště pak doprava v mé milované matičce Praze- uáááá!!! To je vždycky dílko a už tenkrát bylo- ale pravda je, že tomu zase vděčím za dost dobrý úvod- začínat na nejt잚ím se vyplácí smile

Není tady

 

#5 16. 6. 2007 19:19

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Autoškola

to je fakt:)!!to musí být "maso".........


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#6 16. 6. 2007 22:37

Petrik
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 200

Re: Autoškola

Holky to je nejlepsi skola ucit se v tom nejhustejsim provozu - jednou to ocenite smile hlavni je jezdit, jezdit, jezdit a zase jezdit a nebat se - a ten zbytek prijde sam smile

Není tady

 

#7 17. 6. 2007 19:41

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Autoškola

No u mě není ani problém pak jezdit, i když to asi bude taky menší problém, spíš se děsím závěrek, když sem odcházela z poslední hodiny, tak sem neměla daleko do pláče... Přitom jízda před tím byla lepší než ty minulé, tak sem si říkala, už se to vybarvuje a pak přišla poslední jízda a instruktor mi při ní řekl, že by si se mnou do auta bez pedálů nesedl...


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#8 18. 6. 2007 20:01

Kopretinka25
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2007
Příspěvky: 2

Re: Autoškola

Já jsem brečela skoro po každé jízdě... Učitel autoškoly ze mě nemohl, byla jsem nejhorší... když byla poslední jízda, počítali jsme s tím, že půjdu podruhé.. Bylo to hlavně z nervů, jinak by mi to i celkem šlo... Závěrečky jsem zvládla s odřenýma ušima, je to rok a půl co mám řidičák,půl roku vlastní auto a už se vůbec nebojím a je to čím dál lepší a lepší... Z vlastní zkušenosti radím- chce to jezdit a nepřestávat, i když to nejde a říkáte si,že na to nejste, že se to nikdy nenaučíte, jde to...chce to jen trpělivost a také dobrého a trpělivého člověka, který vás bude po autoškole dál učit... Když jsem to zvládla já, zvládneš to i ty...Neboj. Držím palečky.

Není tady

 

#9 18. 6. 2007 22:05

Kamka
♥------
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Autoškola

Když si vzpomenu na autoškolu, tak poslední jízda před zkouškama byla úplně nejhorší, vjela jsem do zákazu, chcípla na křižovatce a nezvládla zaparkovat....instruktor říkal, že to tak bývá, že poslední jízdy jsou děs, jak se chudák každý soustředí a říká si sakra, už to mám všechno umětsmile Zkoušky jsem nakonec zvládla, i když ty jízdy  asi jen díky tomu, že jsem jela po známé trase, kde člověk přesně ví je tam je stopka, tam je třicítka, tam jednosměrka, musím se přesunout do jinýho pruhu atd...

Není tady

 

#10 18. 6. 2007 23:49

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola

Závěreček se neboj ,musíš si věřit...Uvidíš to zvládneš,,,http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#11 19. 6. 2007 11:19

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Autoškola

Já dělala závěrečky na třikrát,nakonec dokonce v jiné autoškole.Před prvníma jsem měla měsíc pauzu kvůli nemoci,takže jsem to samozřejmě nedala,pak jsem čekala tři měsíce na další termín a jelikož nejsem milionář,tak jsem si zaplatila málo kondiček.Druhý zkoušky jsem zvorala totálně.Pak jsem šla k našemu známýmu,který se mnou jezdil opravdu tak,aby si byl jistej,že ty zkoušky udělám až mě k nim pustí a bum.Udělal jsem je,dokonce s komišařem,co mě uprvních vyhodil.Ale bylo to usch
Držim palce. A hlavně pak jezdit,jezdit,jezdit,jak už bylo řečeno big_smile

Není tady

 

#12 25. 6. 2007 21:49

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Autoškola

Já udělala autoškolu před týdnem a taky jsem to tady řešila, bála jsem se jako malá holka. Ale nakonec jsem to zvládla ipřesto, že mi instruktoři moc nevěřili. Byla jsem nervák a poslední jízdy byl horor, opravdu děs. Teď už jen čekám až mi udělají řidičák a pak hurá se pořád učit s přítelem a se trošku vyjezdím, protože ta autoškola mi toho vážně moc nedala.
Ničeho se neboj, u mě ta jízda u závěrek byla ta nejhezčí kterou jsem odjela za celou dobu autoškoly, samotnou mě to překvapilo:-)
Moc moc na Tebe myslím a cítím s Tebou:-) A koukej dát vědět jak jsi dopadla, ano? Tfuj tfuj:-)

Není tady

 

#13 29. 6. 2007 11:43

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Autoškola

Tak mám v úterý poslední jízdu a ve středu zkoušky.... hmm Tak snad to zvládnu... Když sem měla naposledy jízdu, tak dobrý dobrý, dokud mě instruktor nevzal do centra města, kde sem málem dvakrát zajela chodce... učitel samozřejmě prskal, říkal, tak sem si zas na rok dopředu zanadával... Hergot, co se tam mají co motat??? big_smile


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#14 29. 6. 2007 21:54

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Autoškola

MončaVa napsal(a):

Tak mám v úterý poslední jízdu a ve středu zkoušky.... hmm Tak snad to zvládnu... Když sem měla naposledy jízdu, tak dobrý dobrý, dokud mě instruktor nevzal do centra města, kde sem málem dvakrát zajela chodce... učitel samozřejmě prskal, říkal, tak sem si zas na rok dopředu zanadával... Hergot, co se tam mají co motat??? big_smile

JAsně že to zvládneš, mᚠto v malíku gloria
Koukej dát hlavně vědět jak jsi dopadla budu Ti držet všechny palečky tongue
A s těma chodcema s Tebou souhlasím, pletou se tam a přitom my chceme jet big_smile
Tak paa a koukej hned ve středu napsat

Není tady

 

#15 4. 7. 2007 16:32

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Autoškola

Takže jak sem předpokládala, testy a technický dobry, dokonce testy na plný počet, ale ty zatracený jízdy... propadák... Ale komisař říkal, že žádnej učenej z nebe nespadl a že si nemyslí, že by mi to nešlo. Za čtrnáct dní mám opravky.


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#16 8. 7. 2007 0:39

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola

MončaVa...musíš být v klidu..vím,říká se mě to dobře viď????.ale nejde to!!!!!!Hoď nebo se apoň snaž všechno za hlavu...Sedni do auta v klidu se rozjeď a nebuď nervozní.Říkej si ,nějak to dopadne....Držím palce..a uvidíš teď už to snad vyjde...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#17 9. 7. 2007 11:15

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Autoškola

Jejda to je mi líto,ale neházej flintu do žita, za těch 14 dní to zmákneš,hlavně to chce klid, jsem taky nervák a koukej,taky jsem to před měsícem udělala, mám týden řidičák a už jezdím. Akorát jsem přišla na to,že v tý autoškole nic nenaučí.. Zapomeň an všechny a prostě jeď:-) Držím pěstičky..A nezapomeň nám dát vědět,ju?
A na čem jsi vlastně pohořela? Copak se stalo?

Není tady

 

#18 19. 7. 2007 10:00

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Autoškola

Tak ho teda mám, ale OPRAVDU to byla jen otázka štěstí.... Instruktor musel mít kure..y dobrou náladu, protože řekl učitelovi, že to nechává na něm, ten že mi to teda dá, ale nebere si to na triko, protože jinak bych to určitě nedostala a šla si to zopáknout ještě jednou. Byla to opravdu děsná jízda, to uznávám i já. Tak je to teď na mě, zkoušet a zkoušet a učit se. yikes

Upravil(a) MončaVa (19. 7. 2007 10:01)


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#19 19. 7. 2007 20:52

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola

MončaVa...gratuluji...jdi to pořádně zapít a oslavit...
.a od zítřka začni jezdit,jezdit a jezdit,,, .v autoškole se toho tolik nenaučíš...a jak stále říkám..chce si to věřit a časem se vše naučíš...http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#20 19. 7. 2007 22:08

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Autoškola

Mončo jsi šikulkááááááááá, gratuluji . Mlask

Není tady

 

#21 5. 2. 2015 10:23

MartinkaH8
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2015
Příspěvky: 32

Re: Autoškola

Ahoj,

Upravil(a) MartinkaH8 (27. 2. 2016 22:40)

Není tady

 

#22 12. 10. 2015 23:37

Lucious
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2015
Příspěvky: 11

Re: Autoškola

Dobrý den, doporučuji autoškolu King. Jinak jako žena mohu doporučit jezdit s automatem, to je mnohem jednodušší! :-)

Není tady

 

#23 24. 2. 2016 21:37

AlesBer
♥♥-----
Registrovaný: 20. 3. 2015
Příspěvky: 72

Re: Autoškola

Koukni nejlepsi autoskola v praze co lidi delali kolem me a i ted ja ji delam je gooddriver, je to parada vsichni hodni normalni tolerantni lide. smile

Není tady

 

#24 27. 2. 2016 22:40

MartinkaH8
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2015
Příspěvky: 32

Re: Autoškola

Ahoj, jsem holka a shanim nejakou poradnou autoskolu mam strach jezdit a nevim no big_smile snad se to nekdy naucim diky za nazory

Není tady

 

#25 27. 2. 2016 22:49

AlesBer
♥♥-----
Registrovaný: 20. 3. 2015
Příspěvky: 72

Re: Autoškola

V klidu uplne neni ceho se bat, jsem kluk a taky jsem se bal ale pak kdyz to jede tak uz to pak jede samo a je to v klidu uplne smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů