Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 3. 2010 15:43

amba001
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 2. 2010
Příspěvky: 146

Re: Svatební dar

Slitek stříbra mě fakt dojal, stříbro jako vzácný kov nemá valnou cenu. Stříbrné šperky dnes  už  ani nechtějí opravovat, ani vykupovat stříbro jako surovinu.
Stříbrný šperk jen pro radost samozřejmě ano, ale ukládat do stříbra peníze určitě ne. Jsou jiné komodity, do kterých se mohou peníze pro budoucnost spolehlivě uložit.

Není tady

 

#27 1. 8. 2013 0:01

JohankaDl
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2013
Příspěvky: 70

Re: Svatební dar

My jsme kupovali luxusní povlečení, které se jim hodilo do bytu. smile Dárek využívají a je prý velice příjemné. smile
Konkrétně toto: http://www.bonatex.cz/povleceni-stavnat … eho-satenu

Není tady

 

#28 1. 8. 2013 12:27

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Svatební dar

Nejpraktičtější mi přijde se domluvit s párem, co chtějí a to jim koupit. Pak se předejde situacím, kdy pár dostane věci, které nikdy nepoužije.
Byla jsem loni na svatbě kamarádky a kroutila jsem nevěřícně nad dary, které páru lidé nosili. Ačkoli nepijí, dostali několik setů broušených sklenic na víno a karafy. Dárky putovaly k jejich rodičům na vesnici.

Není tady

 

#29 1. 8. 2013 12:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Svatební dar

Nedávno jsem byla pozvaná na svadbu. Jako dar jsem dala poukaz na fotoknihu dle vlastního výběru.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#30 1. 8. 2013 14:32

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Svatební dar

dusička napsal(a):

Nedávno jsem byla pozvaná na svadbu. Jako dar jsem dala poukaz na fotoknihu dle vlastního výběru.

To je hezký dárek.

Není tady

 

#31 20. 8. 2013 11:08

anana
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2013
Příspěvky: 15

Re: Svatební dar

kolko peňazí chceš da na dar?? myslím, že to je podstatna otázka... ked som bola na svadbe bratrancovi, kupovala som mu len drahu flašu- nepovolená reklama - nemám s ním vežmi blízky vzah a ani som nebola na hostine... no ked sme boli s priatežom na sestrinej svadbe bolo to o inom...jej sme zaplatili do domčeku krb, pretože ho strašne s mužom chceli- nepovolená reklama viem, že je to trochu divný dar, ale prečo nie? obe strany mali rados- my, že mame po probléme s darom a oni, že maju to, čo chcu.... tak sa skus dohodnu s nevestou alebo ženíchom a kupte hlavne niečo prakticke, no aby mali rados... alebo im zapla letenky niekam na dovču- nepovolená reklama - ubytovanie nechsi poriešia samy. big_smile

Upravil(a) tina (20. 8. 2013 13:42)

Není tady

 

#32 29. 5. 2014 20:54

vanda82
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2013
Příspěvky: 7

Re: Svatební dar

My jsme kamarádkům jako parta koupili let balonem. Zrovna jsme sehnali let balonem se slevou tady http://www.letime-balonem.cz/nabidka-letu, vyšlo to na super cenu. Co povídali novomanželé, tak to bylo prý super a strašně romantický hjarta

Není tady

 

#33 15. 7. 2014 20:41

Apo
♥♥-----
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 35
Web

Re: Svatební dar

Podle mého názoru je super když vymyslíte něco praktického, co se novomanželům opravdu hodí. Lepší než nějaká váza, která stylově třeba nezapadne do příštího bytu. My třeba jdeme na jistotu a jsme nejraději, když novomanželé vypíšou svůj seznam přání. Každý svatebčan si zabere co koupí a novomanželé mají opravdu praktické svatební dary...

Není tady

 

#34 14. 10. 2014 9:09

petrabila
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2014
Příspěvky: 9

Re: Svatební dar

Dáváme peníze. I na své svatbě bych upřednostila takový dar. Alespoň člověk předejde dárkům typu broušené skleničky na turka nebo tři sady stejných hrncůsmile Peníze se dají vtipně zabalit - třeba do balónků nafouklých heliem:)

Není tady

 

#35 1. 1. 2017 21:42

marieggg
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2016
Příspěvky: 34

Re: Svatební dar

My jsme známým nechali udělat ohňostroj. Na http://www.ohnostrojekralik.cz/ohnostroje-na-miru nám udělali přímo na míru, aby tam bylo hodně bílé, zlaté... prostě na svatbu. smile Jen si musíš předem vyřídit povolení na obci kde svatba bude, že tam budeš o půlnoci bouchat, tak a nemáte problémy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů