Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 5. 2007 12:14

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

hemeroidy x pasový opar

Holky, slyšely jste, nebo zažily, že když se někomu vyhodil pasový opar, že lékař zkoumal, zda nemá hemeroidy?? Jsem netušila, že by to mohlo mít nějakou spojitost..... Nevíte?

Není tady

 

#2 30. 5. 2007 0:01

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: hemeroidy x pasový opar

Nevím,kde na to pan doktor přišel,s hemeroidy to rozhodně nesouvisí.
Je to onemocnění podobné planým neštovicím.Jsou to vlastně shluky malých tekutinou naplněných puchýřků,které tvoří zanícení pásu kůže.na trupu,hýždích,někdy i na obličeji a pažích,v oblasti zevních pohlavních orgánů...to pan doktor zaperlil...třeba se jen spletl...


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#3 30. 5. 2007 8:27

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: hemeroidy x pasový opar

to se nestalo mi, ale objevil se mi pasový opar na ruce a tak jsem na netu hledala informace a četla a četla... a narazila na takový jeden zážitěk "někoho", že přišel k lékaři a ten okamžitě sundával kalhotky a koukal, zda nemá hemeroidy..... taky z toho byla ta pacientka v šoku.... tak právě proto mi to vrtá hlavou....

Není tady

 

#4 30. 5. 2007 10:22

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: hemeroidy x pasový opar

Za sebe bych řekla, kravina. Já měla pásový opar v 18-ti letech a hemeroidy nastoupili až o 18 let později! Pásový opar řeší jako obyč.doktor a hemeroidy přece CHIRURG!
Pán dr. se asi rád kouká... a nechává svlékat, at jde cokoliv. Pravda, mohl koukat nato, zda není pásový opar i na genitáliích....to by bylo nakažlivé.
Já jsem měla opar od poloviny zad až do půlky těla vepředu -od páteře k žebrům, mne nikdo nikam jinam nekoukal.

Není tady

 

#5 30. 5. 2007 13:01

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: hemeroidy x pasový opar

No někteří lékaři si myslí,že mohou všechno...to je zajímavé,co se děje...


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů