Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 5. 2007 6:52

ivina1
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 13

čípky factu

Na toal. papíře jsem nacházela trochu krve a v pátek i na stolici. Od té doby jsem žádnou krev neviděla. Včera jsem byla u lékařky, řekla jí svůj problém a ona mi řekla, že to jsou hemeroidy. Ani mě nijak neprohlídla, což mi přišlo divné. Koupila jsem si tedy factu čípky a mastičku. Dnes jsem byla na velké, vyprázdnila se a chtěla si zavést čípek. Ale nešlo to, zandala jsem tam tak 3/4, ale cítila jsem trošku bolest. No byla jsem u toho i dost nervózní. Nemáte nějaký tip, jak zavést čípek a hlavně jak daleko. Nevíte, za jak dlouho se "rozpustí". Díky moc.

Není tady

 

#2 22. 5. 2007 10:07

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: čípky factu

ahoj ivina..někdy může být zavádění čípku při hemeroidech  bolestivé...Zkus si taky koupit dubovou kůru,prodávají to i v mastičce..až se bolest zmírni, zkus pak čípek ,ten je proti krvácení...a jak daleko,prostě ,aby ti nevypadl nazpátek.Ničeho se neboj.uvidíš to zvládneš...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#3 22. 5. 2007 13:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: čípky factu

Ano, vytrvej a určitě se to zlepší, a taky si můžeš koupit tablety Hemodin a užívat podle letáku (1 denně, s jídlem). Na netu je o něm napsáno, zadej do vyhledavače, já jsem vyzkoušela a zdá se mi že dobře zabírá. Ale je blbé že tě lékařka neprohlídla! Ještě jsou dobré sedací koupele v odvaru řepíku, řepík působí úplně zázračně na hojení. Stačí koupit v lékárně, může bát i čaj v nálevovách sáčcích a uvařit.
Trik pro zavádění čípku: umýt se, opatrně zkusit zatlačit sliznici a pak teprve čípek, nespěchat, snažit se správně nasměrovat. Ono to zní směšně ale co už naděláme!

Upravil(a) Bety (22. 5. 2007 13:24)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 2. 6. 2007 22:33

Dub7
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: čípky factu

Byli jsme u psychotronika (měl ceduli na chalupě) s něčím úplně jiným, ale připletly s k tomu i hemeroidy. Jeho paní poradila: nastrouhejte si mrkev a sedněte si do ní. Docela to pomáhalo. Doma vylepšeno - 2x denně sezení asi 20 minut (nebo i déle) na nastrouhané mrkvi, pokropené mírně Alpou. Zkuste to, utratíte pár šupů - kdyby to nepomohlo, určitě to neuškodí.
P.S: Masti, čípky, nic nepomáhalo. Mrkev - již po druhém "sezení" přišla úleva.

Není tady

 

#5 3. 6. 2007 16:38

ivina1
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 13

Re: čípky factu

Ještě mi zbývá dovybrat 5 čípků a konec. Krev jsem na stolici od začátku užívání čípku a mastičky nenašla. Jen mám sem tam "mravenčení" na kostrči. Neuhodila jsem se, ale někdy mě tam mravenčí. Mám sedavá zaměstnání, možná je to i tím.

Není tady

 

#6 4. 6. 2007 10:11

ivina1
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 13

Re: čípky factu

Tak jsem dnes měla zase na toal. papíru trochu krve a při vyprazdňování mě bolel konečník. Tak nevím, co mám dál dělat. Jestli se jít poradit k nějakému odborníkovi, a jestli potřebuju doporučení od praktického lékaře a co by mi mohli případně dělat. Já se toho asi nezbavím. Poradíte někdo? Prosím.

Není tady

 

#7 6. 6. 2007 10:39

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: čípky factu

ivina1..neboj,.. asi se to nezahojilo...Ty čípky factu ti nemusaly zabrat,,kup si SPOFAX....jsou to taky čípky a udělej si odvar z dubové kůry(taky koupíš v lékárně) .do které si sedáš.......hlavně na to nemysli je to i dost psych. rázu..pokud ti to nezabere dojdi si k dr,,tam ti mohou napsat čípky,které jsou jen na předpis.konečník vyšetří..ničeho se neboj..
Dej pak vědět jak seš na tom..držím palce!!!

Upravil(a) sisi21 (6. 6. 2007 10:40)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#8 6. 6. 2007 12:22

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: čípky factu

důležitá je taky strava - hodně vlákniny a hodně pít

Není tady

 

#9 8. 6. 2007 12:56

ivina1
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 13

Re: čípky factu

Řekla bych, že piju dost a začala jsem jíst ovesné vločky a víc ovoce a zeleniny, abych měla dostatek vlákniny. Už sice nemám krev na papíře, ale zato trošku ve stolici (jako by takovy maly krvavy hlen). Sakra, je mi 23, chci být už zdravá. Jdu do lekarny pro ty cipky spofax a doufam, ze to pomuze. A do dubove kury jsem si take sedala a dnes zase tohle. Ale díky za rady, holky.

Není tady

 

#10 9. 6. 2007 0:06

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: čípky factu

Ahoj ivina1
pravděpodobně ti praskl vntřní hemeroid,,,to chvilku trvá než se sliznice zahojí.protože každou stolici,každým tlačením to opět strhneš.. Pokavad to bude přetrvávat a..čípky nepomůžou, dojdi si pro svůj klid rovnou na chirurgii,když tě obvo´dačka neprohlídla...Ničeho se neboj!!! ukážeš prdku,oni tě vyšetří a nasadí léky,které ti budou zabírat,,Jinak je dobrá vláknina Psyllium...(myslím dobrá na střeva,ale na chu nic moc.).Dej pak vědět jak si dopadla,,,držím palce..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů