Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 4. 2007 16:11

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Nevěra v době těhotenství

Pročetla jsem si zdejší diskuse a musím říct, že mi to leccos dalo.
Podělím se se svou aktuální zkušeností.
Jsme s manželem 6 let (dva roky manželé). Nyní jsem v sedmém měsíci těhotenství a zjistila jsem, že je mi nevěrný, resp. má intimní vztah (údajně bez sexu) s jistou slečnou, která má mmch přítele a před měsícem porodila taktéž miminko. Zjistila jsem to, jak jinak, prostřednictvím mobilního telefonu.
Jejich vztah začal údajně v lednu na sportovně-pracovní akci (ona tedy byla taktéž v sedmém měsíci těhotenství). Již dříve se spolu občas setkali v hospodě nebo bowlingu atd. Tentokrát však spolu začali nějak více mluvit či co a manžel zjistil, že je mu s ní opravdu fajn. Začali se stýkat po práci nebo během práce, chodili na procházky a mluvili o "blbostech". Vztah se začal prohlubovat a manžel se zamiloval (nevím, jak ona, ale manžel tvrdí, že to bylo hlavně jednostranné - ale spíš mám pocit, že ji hájí ...). Píšou si sms, jejichž obsah je pro mě absolutně překvapující - plný lásky, pusinek, "miluji Tě", "chybíš mi", "nemůžu se dočkat, až Tě uvidím" (překvapující hlavně proto, že manžel nikdy nebyl romantik, nikdy nic takového neříkal atd.). Taky si volají a občas se sešli (po jejím porodu to šlo těžko), údajně chodili i s kočárkem na procházky v době oběda.
Když jsem objevila první sms, začala jsem pátrat, ale nedala jsem na sobě nic znát. Po určité době jsem na manžela udeřila s tím, že mi někdo řekl, že má nějaký vztah a že chci, aby to skončil. Ujistil mě, že je to pouze kamarádka a že si to vykládám špatně - vždy přeci byla těhotná, teď po porodu, má přítele, má se vdávat a on je většinu večerů doma se mnou ... No, nechala jsem se ukolébat. Po asi 14 dnech jsem však udělala to, že jsem mu nastavila mobil tak, aby se mu ukládali odesílané zprávy a navíc jsem objevila, že v obrázkách má uloženou fotku jejího přirození a fotku toho svého. :-( Při určité příležitosti (před ním) jsem si omylem fotku prohlédla. Tím všechno prasklo - řekl, že to byl v podstatě jen vtip, že spolu nic nemají atd. a že ukončí veškeré věci, které by mohli vyznít jinak než jsou a začne se chovat správně.
Za dva dny na to, jsem se podívala do sms a zjistila, že tam píše "hlavně musíme zařídit, aby to neprasklo ještě na Tebe. Miluji Tě, kdy se uvidíme". Musím říct, že v tu chvíli jsem byla absolutně mimo. Vzbudila jsem ho a řekla mu, a se okamžitě sbalí a vypadne, že je konec. Jelikož byl v alkoholickém opojení, byl úplně vyvalený. Řekla jsem, že má poslední šanci to ukončit (kvůli našemu miminku), jinak, že opravdu konec. V tu chvíli řekl, že nic neudělal (myslel tím sex), ale že tohle neukončí, protože ji má rád. Odvětila jsem, že v tom případě se okamžitě stěhuji. Asi za hodinu na to mi řekl, že to ukončí, i když to možná nepůjde tak rychle.  :-( Já jsem udělala to, že jsem slečně napsala sms (nevyhrožovala jsem jí, nic takového, jen popsala situaci a řekla, že nechápu proč to ona matka a žena dělá jiné těhotné). Ona mu na základě toho údajně napsala sms, že jim to přerostlo přes hlavu a končí.
Druhý den jsme o tom s manželem mluvili. Říkal, že to skončilo, že ho moc mrzí, jak mi ublížil atd. atd. Měla jsem se ho zeptat na všechno ohledně toho vztahu. Měla jsem asi tisíc otázek. Tvrdí, že spolu neměli sex (což je pro mě ještě horší :-(), že se asi zamiloval a přerostlo mu to přes hlavu, že chce být v každém případě s námi (tedy hlavně se synem, protože mě už nemiluje jako dřív) atd. atd.
Nyní je to 14 dní. Pořád tvrdí, že se s ní nestýká. Prý si napsali asi 3 sms a nějaké hromadné maily. Já však vím, že si volali (je pravda, že jen jeden den) a že ona mu poslala sms "myslím na Tebe a chybíš mi". Nedokážu mu už asi nikdy uvěřit. Pořád mě to uvnitř žere. I když chvílema už jsem v pohodě a říkám si, že s tím stejně nic nenadělám. Zjistila jsem, že ho miluju, že ho chci, že chci normální rodinu pro svého syna. Ale zároveň chci, aby se mnou nebyl jen kvůli dítěti, ale i kvůli mě. Je pravda, že se snaží, ale tak nějak bez citů.
Je ještě šance na změnu? Může se to po porodu změnit? Co udělat pro to, aby se znovu zamiloval - tedy do mě :-) Snažím se neprudit, ale občas mi to ujede (takové ty narážky), snažím se usmívat a marně se snažím přijít na to, co nás ještě spojuje kromě dítěte. Chodíme na procházky, trávíme spolu víc času, povídáme si, v sexu nemáme problém (spíš naopak), v noci se k sobě tulíme. Jen mám pocit, že se citově snažím jen já.

Není tady

 

#2 25. 4. 2007 17:05

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nevěra v době těhotenství

Nabuko je velmi smutne,ze te nevera manzela postihla zrovna v obdobi tehotenstvi.Vis po precteni tveho prispevku neverim,ze ty dva spolu nic nemeli tomu snad ty sama neveris.Jeste ke vsemu,kdyz si posilaji takove intimni fotky.To si prece nebude posilat s kamaradkou.Kdyz jsem cetla tvuj prispevek videla jsem sebe,kdyz jsem byla v roli milenky ovsem tam nebyli deti.Choval se byvali pritel uplne stejne jako ten tvuj,psal mi ty sami sms co psal ten tvuj.Schazeli jsme se a manzelce tvrdil,ze jsem jen kamaradka.Me tvrdil,ze me miluje a totez,ale rikal i sve zene.Slysela jsem jejich telefonat,kdy se ho ona ptala jestli ji miluje.Myslim,ze tvuj muz to hraje take na dve strany a sam nevi co chce.Ale je smutne,ze te te rekl,ze te nemiluje jako driv.Nevim,kdybych byla v tve situaci nechala bych ho jit.Vim,ze ho milujes,ale nema cenu si vynucovat jeho lasku.Navic te zradil v takove dobe jako je tehotenstvi v dobe ,kdy te mel byt oporou.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3 25. 4. 2007 17:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevěra v době těhotenství

Ja verím, že spolu nič nemali, ale tiež sa mi to zdá o to horšie. nerealizované vzahy sú najnebezpečnejšie, lebo tam prevládajú predstavy "čo by, keby" a hlavne ILÚZIE. Ilúzie sú oveža nebezpečnejšie ako realita...
Nabuko, skús sa sústredi na vzah, na vás dvoch/troch a nemysli na to, čo bolo. Neužieraj sa, nikomu to neprospeje. Čas všetko ukáže.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 25. 4. 2007 17:23

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: Nevěra v době těhotenství

dle mého názoru pokud muž dokáže ženě udělat něco takového v těhotenství je to sobec a nestojí za plivanec dumbom


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 

#5 25. 4. 2007 17:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nevěra v době těhotenství

Selima napsal(a):

Ja verím, že spolu nič nemali, ale tiež sa mi to zdá o to horšie. nerealizované vzahy sú najnebezpečnejšie, lebo tam prevládajú predstavy "čo by, keby" a hlavne ILÚZIE. Ilúzie sú oveža nebezpečnejšie ako realita...
Nabuko, skús sa sústredi na vzah, na vás dvoch/troch a nemysli na to, čo bolo. Neužieraj sa, nikomu to neprospeje. Čas všetko ukáže.

Selimo ty myslis,ze stoji za takovito vztah bojovat?Kdyz ji tohle udelal v tehotenstvi co ji udela za dalsi roky?Takovemu muzi ja bych teda neverila.Navic,kdyz ji rek,ze uz ji nemiluje jako driv.Jak ji bude milovat za rok,za dva......

Upravil(a) eremuruss (25. 4. 2007 17:49)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6 25. 4. 2007 18:04

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevěra v době těhotenství

"Když jí tohle udělal..... tak co jí udělá".....

To si snad děláte srandu ne?

Nikomu nikdo nic nedělá pro nic za nic a nic se neděje bez příčiny.

Když někdo luxuje partnerovi telefon, "udeří" na něj a dává mu ultimata, musí být připraven na to, že se dozví a zažije i to, co se mu nebude líbit.
A stane se to i ve chvíli, kdy na to nebude připraven a bude zranitelnější - v těhotenství je to o to smutnější, že to  neprožívá jen žena a muž, ale prožívá to s nimi i jejich ještě nenarozené dítě.

A platí jediné: žena má především chránit dítě a muž má chránit ženu a dítě!
Pokud to nezvládají, pánbůh s nimi.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#7 25. 4. 2007 18:14

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nevěra v době těhotenství

Pandorraa napsal(a):

"Když jí tohle udělal..... tak co jí udělá".....

To si snad děláte srandu ne?

Nikomu nikdo nic nedělá pro nic za nic a nic se neděje bez příčiny.

Když někdo luxuje partnerovi telefon, "udeří" na něj a dává mu ultimata, musí být připraven na to, že se dozví a zažije i to, co se mu nebude líbit.
A stane se to i ve chvíli, kdy na to nebude připraven a bude zranitelnější - v těhotenství je to o to smutnější, že to  neprožívá jen žena a muž, ale prožívá to s nimi i jejich ještě nenarozené dítě.

A platí jediné: žena má především chránit dítě a muž má chránit ženu a dítě!
Pokud to nezvládají, pánbůh s nimi.

Pandorro,chces snad rict,ze je lepsi nic nevidet a neslyset a mit hlavu schovanou v pisku,abych se snad nahodou nedozvedela,ze je mi muz neverny.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#8 25. 4. 2007 19:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevěra v době těhotenství

eremuruss napsal(a):

Selima napsal(a):

Ja verím, že spolu nič nemali, ale tiež sa mi to zdá o to horšie. nerealizované vzahy sú najnebezpečnejšie, lebo tam prevládajú predstavy "čo by, keby" a hlavne ILÚZIE. Ilúzie sú oveža nebezpečnejšie ako realita...
Nabuko, skús sa sústredi na vzah, na vás dvoch/troch a nemysli na to, čo bolo. Neužieraj sa, nikomu to neprospeje. Čas všetko ukáže.

Selimo ty myslis,ze stoji za takovito vztah bojovat?Kdyz ji tohle udelal v tehotenstvi co ji udela za dalsi roky?Takovemu muzi ja bych teda neverila.Navic,kdyz ji rek,ze uz ji nemiluje jako driv.Jak ji bude milovat za rok,za dva......

Čo JEJ urobil? Že sa zamiloval? OK, verím, že ju to oblí, ale to predsa neurobil JEJ - to sa proste stalo. Ja som sa nikdy nezamilovala niekomu natruc alebo KVOLI niekomu - proste som sa zamilovala a šmytec. Teraz ide o to, ako to obaja -alebo všetci traja zvládnu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 25. 4. 2007 19:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevěra v době těhotenství

eremuruss napsal(a):

Pandorro,chces snad rict,ze je lepsi nic nevidet a neslyset a mit hlavu schovanou v pisku,abych se snad nahodou nedozvedela,ze je mi muz neverny.

Medzi lustrovnaím telefónu a strkaním hlavy do piesku je celá vežká škála toho, čo sa dá robi... Prečo hneď siaha po extrémoch? A navyše - načo robi stíhačku, keď sa s ním potom aj tak nie som schopná rozís? Aby som žila s vedomím, že som vydatá a mám diea s hajzlom... Ďakujem pekne, bez takéhoto poznania sa mi bdue ži o dos lepšie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 25. 4. 2007 19:34

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Nevěra v době těhotenství

Pokud je muž ženě nevěrný v době těhotenství,tak je to od něho obvzl᚝ sprostý. Často je důvodem , že žena nemá chu na milování nebo díky bříšku nelze ,,divočit,, ale to by partner měl pochopit a né si hledat náhradu. Neumím si představit,že by mi nynější muž něco takového udělal.


http://www.rodice.cz/metrik/2563.png


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#11 25. 4. 2007 19:50

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Nevěra v době těhotenství

Po odhalení první a "poslední" BM nevěry jsem se nikdy do jeho zpráv v mobilu nepodívala a příchody domů jsem avizovala předem. va Nestálo mi to za tu bolest.

Není tady

 

#12 25. 4. 2007 21:15

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevěra v době těhotenství

eremuruss napsal(a):

Pandorro,chces snad rict,ze je lepsi nic nevidet a neslyset a mit hlavu schovanou v pisku,abych se snad nahodou nedozvedela,ze je mi muz neverny.

Pokud nejsi připravená na zjištění, že muž je ti nevěrný a neumíš si s tím bez histerie, výčitek, hroucení se, obviňování a vyhrožování - prostě bez ztráty důstojnosti, jasné mysli a lásky v srdci vyrovnat, tak přesně tohle chci říci stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#13 25. 4. 2007 21:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevěra v době těhotenství

Helča2 napsal(a):

Pokud je muž ženě nevěrný v době těhotenství,tak je to od něho obvzl᚝ sprostý. Často je důvodem , že žena nemá chu na milování nebo díky bříšku nelze ,,divočit,, ale to by partner měl pochopit a né si hledat náhradu. Neumím si představit,že by mi nynější muž něco takového udělal.

Všimni si:
by měl pochopit.....
by by mi udělal......

Co takhle:
nedovedu si představit, že bych byla tak blbá, že bych si uvázala na krk takový zvířátko a pak se tomu ještě divila, že se opravdu chová jako zvířátko????????

Upravil(a) Pandorraa (25. 4. 2007 21:21)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#14 25. 4. 2007 21:20

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevěra v době těhotenství

Tetamáma napsal(a):

Po odhalení první a "poslední" BM nevěry jsem se nikdy do jeho zpráv v mobilu nepodívala a příchody domů jsem avizovala předem. va Nestálo mi to za tu bolest.

Tetomámo, beruško moje sedmitečná pussa Ani nebudu počítat, kolik volovin ty udělᚠna jedno takhle krásně moudrý rozhodnutí big_smile
Nejvyšší čas ten poměr  "otočit" hjarta


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#15 25. 4. 2007 21:31

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Nevěra v době těhotenství

Nabuko,
ty jsi nejprv "objevila první sms, a pak už jsi objevovala přímo záměrně  a pídila jsi....OK, stalo se...a teď - babo řeš, co dál?Jak se zachovᚠ- víš, že cosi se děje - a mezi námi- je absolutně jedno tvému manželu jestli jsi  těhotná nebo ne - protože on "kámoší" teď, a fakt je jedno, zda-li čekáš, či nečekᚠmimi...Takžejsi zjistila, že on "cosi provedl, co se příčí tobě"  - teď přemýšlej, co ty na to...
- miluješ ho, tak ti  nic neva
-miluješ ho, tak ti to vadí
-vykopneš ho ze svého života, protože takovýto život - ani do budoucna- nesneseš

Je to tvrdý ale jsou to fakta a žádná planá utěšování, takžeseber své  síly( v žádném případě nejsou poslední) a zapřemýšlej nad svými prioritami a podle toho jednej

Není tady

 

#16 25. 4. 2007 21:38

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Nevěra v době těhotenství

Pan, chybami se člověk učí. dumbom Můj táta říkal: "Moudrý člověk se učí chybami těch druhých". Moc mi tý moudrosti nepředal, já holt musím na vlastní kůži. tummenupp

Není tady

 

#17 26. 4. 2007 7:01

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nevěra v době těhotenství

opět tu Pandora zaperlila, ty musíš snad bejt chlap:))))) co to meleš? opravdu si myslíš, že ty těhulce ted pomůžou kecy typu, že neměla lézt do telefonu, protože na to není připravená? A ty si jako byla před porodem na takovou sviňárnu od člověka se kterm čekᚠdítě připravená? Čiší z tebe jen nenávist a to jak tu sebejistě vystupuješ jen dokazuje jak si sama zapšklá. Přesně ten typ co všem káže jak to maj dělat a přitom je sama v pr.... Už jsem si tu od tebe přečetla víc takových stupidností, ale týhle těhulce dej pokoj, ono totiž to jak jí vysvetluješ, že to je její vina je na dvě věci a rozhodně to není to co potřebuje slyšet.
TO Nabuko.: tvůj manžel je ubožák a je smutné, že něco takového udělal v době kdy nosíš a porodíš jeho dítě, žena se kterou to provádí, jen využívá situaci, na ní se nehněvej, v rukách to má tvůj muž. Líbí se mi jak ti chudáčci mají právo se zamilovat, ale morálka jim v tu chvíli nic neříká. Ty se teď snaž myslet na sebe a na děcko, a z něj není ulíček nervů, lehko se to říká a těžko dělá vid? Pokud tě uklidňuje vědět co se mezi nimi děje, klidně se mu do mobilu podívej, mᚠna to stejné právo jako on má právo ti zahýbat. Ty slinty o tom, že mobil je svátost, zůstanou jen slintama tech, kteří mobil používají proto aby mohli lhát jiným. /těm nejbližším, od kterých se neštítí brát jejich přízeň  a péči/ To jestli s mužem zůstaneš zvaž, protože jestli je to tak zralá osobnost, že ti v tehotenství zahýbá tak primitivním způsobem a navíc ti to obhájí tím že už tě vlastně tolik nemiluje, tak asi není o co stát. Budeš to mít těžké když s ním zůstaneš a taky když odejdeš, v druhém případě je šance, že potkᚠnekoho kdo tě  bude milovat a vážit si tě. To se o tvém manželovi říct teď nedá, každopádně šanci bych mu dala. Rozhodně pokud jí dostane, měl by dodržet co slíbil a hrát už fér hru. Prostě ukončit vztah s tou "hodnou " paní, která se neštítí tahat se s mužem, jehož žena je těhotná. Ale bohužel, nebýt takových slepic  nebylo by tu tolik slz. Musí mít oba dost silný žaludek. Dělᚠdobře když se snažíš normálně komunikovat a spát s ním. Opak by ho asi spolehlivě vyhnal. Ted jde o to, aby i on udělal všechno pro obnovení důvěry. Samozřejmě si ho kontroluj, mᚠna to právo. Upřímně si myslím, že to že ti zahýbal v těhotenství, je takový přešlap, že moc neveřím tomu, že to lze zapomenout, můžeš mu to odpustit a sama asi cítíš, že to pujde jen pokud dodrží co ti slíbil. Kecama chytrejch lidí co ti budou říkat, že si to mᚠnechat líbit a nepátrat, se nenech deptat. Jeho svoboda totiž končí tam kde tvoje začíná, takže ani on si nemůže dělat co chce pokud to tobě ubližuje a kdy jindy už by to mělo být prokazetelnější než ted když čekᚠjeho dítě. I tady se najdou "samaritánky" co organizují akce pro podobně postižené, aby se sami zviditelnily a mohli mít pocit, že jedině jejich názor je ten správný. Jenže ničí názory nemusíš přijímat, udělej si svůj. My s váma totiž nežijeme a tak tě tu můžeme jen pohladit, řešit to budeš nakonec jen ty.
Tobě Pandoro přede děkuji za vysvetlení toho že všechny moje názory jsou vadné a nejlepší je tvůj....Podle mě si zakomplexovaná zlá ženská/ nemᚠnáhodou nadváhu a krátký nohy? lecos by to vysvetlovalo:)))/


dum spiro spero

Není tady

 

#18 26. 4. 2007 7:17

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Nevěra v době těhotenství

xxxx Pandorru obhajovat nebudu, ona to nepotřebuje. Krátké nohy nemá, krátké nohy má lež a to i ta, kterou si něco nalháváme sami sobě.

Svoboda nekončí tam, kde někoho jiného začíná. Svoboda každého z nás je naprosto paralelní (souběžná) a její začátek a konec nelze vymezovat. To už pak není svoboda, ale omezení.

Není tady

 

#19 26. 4. 2007 7:19

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nevěra v době těhotenství

tetomámo tak si prosim tě nenalhávej, že to co tu ty a pandora kážete někomu pomůže a fakt nemám pocit že si nabuko neco nalhává, co asi tak má teď dělat, když za chvíli čeká dítě???


btw. jak je to s tou nadváhou?? kolik máte ? 80 kg? to jsou totiž ty nejlepší rádkyně, sami jsou opuštěné tak proč to neznepříjemnit i dalším co?? nepřekvapuje mě to na každém webu se najdou takový mudrlíni, co všechno ví nejlíp a všem musí jejich situaci ještě připepřit, někdo se z průsvihu poučí a jde dál někdo se v něm takhle patlá a nesnese jen pocit, že by někomu mohlo být líp. My totiž nemáme jak nabuko pomoci mi jí tu můžeme jen vyslechnout a pohladit a to ty ani pandora neděláte. Nejde o nalhávání, jde jen o vyslechnutí, víc tu nikdo já ty ani Panděra udělat nemůžeme.

Nabuko ty se řiď intuicí, mᚠjediná přehled jak to u vás vypadá. Tvůj chlap chtěl tebe a ne svobodu tak a se podle toho ted chová a neomezuje tě. To on si začal s omezováním. Kdyby chtěl svobodu nedělal by si si rodinu že???

Upravil(a) xxxx (26. 4. 2007 7:26)


dum spiro spero

Není tady

 

#20 26. 4. 2007 7:32

Vanda
Host

Re: Nevěra v době těhotenství

xxxx: Jak teda Nabuko pomohlo a pomáhá, že ví další a další věci?  A navíc, zdaleka nemá takovou možnost volby, jak jí píšeš. Sama si ji zúžila.

Upravil(a) Vanda (26. 4. 2007 7:38)

 

#21 26. 4. 2007 7:35

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Nevěra v době těhotenství

Urážky a osočování bych od někoho nezapšklého nečekala. Pokud se tu někomu diskuze nelíbí, nemusí sem lézt. va Když to teda nepotřebuje. tummenupp My, co si tu píšeme, jsme buďto v krizi, nebo po krizi a chceme si navzájem pomoci. Utěšování ale nikomu nepomůže.

A do naší nadváhy ti nic není. To se řeší na: "Pomůžeme vám zhubnout."

Není tady

 

#22 26. 4. 2007 7:46

Vanda
Host

Re: Nevěra v době těhotenství

A xxxx: Nabuko si svou situaci komplikuje sama. Právě rady typu " dej mu ještě šanci, ale kontroluj ho, a a se brouk teď snaží" nejsou asi to pravé ořechové.

Upravil(a) Vanda (6. 10. 2008 22:03)

 

#23 26. 4. 2007 7:51

majkafa
Host

Re: Nevěra v době těhotenství

xxxx Bohužel si zatím nevidíš dál než na koneček svého nosíku. big_smile Tebe ta proměna teprve čeká a bude to hodně těžký. Ale bude to stát za to. Škoda, že nevíš, o čem píšu, ale jednou ti to dojde. winkpussa

 

#24 26. 4. 2007 7:51

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nevěra v době těhotenství

Pokud už to ví, má možnost volby. Může odejít a žít s někým kdo si jí bude vážit a nebo může po svém mužovi chtít aby z ní nedělal husu. Tobě to dělá dobře když tvůj muž spí s někým jiným? Mně ne a tak to chci vědět aby  mohl být odejit a neurážel mě. To že by mi lhal za zády si nepřeju, to je totiž moje svoboda, když se tu s ní tak všichni ohánějí. Nemusím  přeci žít s někým kdo mě může nakazit nejakou chorobou, nejsem povinna nechat si to líbit a ještě z rodiného rozpočtu milence platit výlety. Tobě to dělá dobře???? tak nepatrej, tvoje volba. Je potřeba připustit, že to je každého věc jestli to chce vědět nebo ne. Já jsem ten typ co to každopádně vědět chce abych mohla jít dál a nenechala se zdržovat někým kdo mi lže. Jak to má Nabuko nevím, ty jo???? Jestli s ním chce zůstat má právo mu dát nůž na krk a chtít po něm to co jí sliboval. pokud se mu to nebude líbit má on právo táhnou ke své přítelkyni která je čerstvá maminka/ to bude ten její koukat/. To je totiž ta svoboda vedět jak na tom jsem a ne dělat blbku všem okolo. Vědět to proto abych se mohla svobodně rozhodnout to že se to  nedovím je totiž lež!!! A tu vy tu přeci tak odsuzjete. Nabuko má ted možnost si vybrat. Já když jsem měla tu možnost vybrala sem si, manželovi sem vzala klíče a poslala ho kam ho srdce táhlo /dlouho jim to nevydrželo/ a já jsem pak teprve byla svobodná. Btw. od včera mám konečně svoje původní jméno;) Tím nechci nabuko radit jak dál. , protože ví jak na tom je. Kdybych mohla cokoli na svém rozvodu vrátit tak by to bylo přesně to že sem měla pátrat dřív, už při prvním podezření, ale protože jsem byla hodně tolerantní neudělala jsem to. Do budoucna mi to připravilo hodně problémů a kdybych to vědela dřív nepodepsala bych třeba za manžela úvěr který ted se synem splácíme a ještě dvacet let budeme. To je totiž taky jeden z důvodu vědet jak na tom si, protože podle toho se pak můžeš zařídit, Já sem nepatrala a tak sem nic neveděla a muj BM tuhle svojí lež využil proto aby mě podvedl.  Takže to, že jeho svoboda končí tam kde moje začíná u nás bylo víc než prokazatelné. Pokud se lidi rozchází je to v pořádku, pokud toho druhého neuvrhnou do problémů a to asi Nabuko hrozí, čeká totiž dítě. Má pravo vědět jak na tom je aby se mohla svobodně rozhodnout. Všichni tu mají plnou hubu práva na svobodu a přitom tu obhajujete jak by jí bylo bývalo dobře žít ve lžismile)))))) Tomu se říka týjátr


dum spiro spero

Není tady

 

#25 26. 4. 2007 7:53

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nevěra v době těhotenství

majkafo jaká myslíš proměna? já fakt nestojí o to řešit nevěrný chlapy. Prostě s nima žít nechci a žiju dneska jinak. Na co ti je manžel co ti zahýbá? Pro mě je lepší vědět. tobě dělá dobře být podváděná? Mně ne to je moje svoboda


dum spiro spero

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů