Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 4. 2007 17:14

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Jak získat tanečního partnera?

Tohle byla otázka, která mě celkem dlouho trápila.

V tanečních jsem natrefila na tanečníka, který mi pořád šlapal na nožičky a pohyboval se jako vlak po kolejnici, přičemž ho všichni chválili do okamžiku, než jsem jim řekla a si ním zkusí zatančit.

Já, ač nerada ovšem v pudu sebezáchovy jsem ho musela vodit.
A jak ho někdo nevedl, projevilo se, že příliš se nenaučil a že toho asi není ani schopen, nebo to byla lenost, každopádně ani pidi malinkatá taneční ambice se v něm neskrývala smile
A tím vyhořela moje poslední naděje na párové tancování .

Naposledy v 18 letech se ve mně  ozval  zoufalý výkřik a šla jsem se zeptat do jedné taneční školy, jestli tam může holka začít sama.
Odpověď zněla, že může, ale že musím trénovat vedle nich a že není pravděpodobné, že se nějaký tanečník najde, protože už jsem na to i dost stará. Že ta pravděpodobnost je prostě hodně malá.  A tak jsem to vzdala.

Takže kde sehnat tanečníka.

1. mezi kamarády... tak to jsem se pokoušela celkem bez úspěchu celých 5 let, asi tak ...
2. přemluvit svého přítele, to je rozhodně lepší, nebo stálý natlak umí zapůsobit...
3. v tanečních se nebát a po těch, co jim to jde nemilosrdně jít a nenápadně je
vyzkoušet a časem přesvěčit ... lituji, že jsem nezvolila tuto taktiku smile
4. v tanečním klubu smile tedy na zábavě například salsotéce se to partnery jen hemží
a nebo taneční školy pořádají různé tančírny, na kterých si chodí zatancovat různí začátečníci...  časem si vás všimnou, naučí vás základy a můžete tam tanečníka objevit.
5. Přes inzerát na tanečních stránkách
6. na kurzech, nebát se vykročit na jakýkoliv kurz, protože čas od času se i na kurzu pro d ámy objeví muž
7. ?

Jsou to návody pro ty, kteří s tancováním začnou až tak po 16 roce, dříve většinou taneční školy berou dívky i chlapce samostatně smile přesto je dívek většinou přetlak...

Tady je nápad, jak muže přesvědčit, aby se naučil tancovat. Přesto, že je to pravda, zabírá asi jen z 30 %

1. tancování není zženštilé, právě naopak. Ženy muže tanečníky zbožňují, muži co umí tančit jsou na dračku a odpouští se jim mnohé jinak nepřekonatelné vady, včetně chudoby a mírné nadváhy wink

nesmí ovšem smrdět, divně se tvářit, zvát dívku po tanci hned do postele a nebo se na ni neustále lepit, takový jsou beznadějní případi smile a pokud se na dívku lepí a zvou ji do postele, musí si bý jisti, že jsou opravdu nejlepší na tanečním parketu, protože těm se odpouští téměř cokoliv wink

jakýkoliv vᚠpostřeh je vítán smile

berte to s nadhledem, já to tak psala,
s mírným úsměvem smile


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#2 20. 4. 2007 17:27

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Jak získat tanečního partnera?

Já se lepím na tanečnice a to ani u toho nemusím tancovat big_smile Většinou praktikuju 2/4 takt (tam/zpět) big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#3 20. 4. 2007 17:36

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Jak získat tanečního partnera?

takový malý pohyby, na to by tě užilo, ale třeba nějaká taneční akrobacie, to ne big_smile


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#4 20. 4. 2007 17:45

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Jak získat tanečního partnera?

i u těch pohybů se dá vrtět zadkem lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#5 15. 5. 2007 13:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získat tanečního partnera?

Ja som na toto "dojazdila" s latino tancami... Dala som si inzerát na internet, ale bol z toho akurát jeden cca pármesačný sexuálny vzah s netanečníkom... hmm Tanečník ani jeden. Keď sa u nás objavili orientálne tance, nezávisiace od partnera, neváhala som ani sekundu a presedlala som... Dnes je v Blave už viac tanečníkov a na víkendových akciách sa v bare s live kubánskou hudbou dá zohna zahraničný parák na pár tanečkov, ale niekedy je potom problém sa ho zbavi roll - a navyše istotu nemᚠnikdy. Skrátka latino-tanenčice sú a budú vždy hra presilovku... grater
Inak, ja si pamätám, že som občas bývala taká zúfalá, že som bola vďačná aj za nešastníka, čo síce mal horší zmysel pre rytmus ako ja, ale zato ma priamo na parkete s chuou poučoval dumbom . Aj to mi pripadalo lepšie ako knísa sa sama - na čo som si napokon zvykla. Podotýkam, že som tancu nikdy nevenovala súažne, chodila som len do kurzov a potom na večierky, ale aj tak mi to bolo žúto.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6 10. 1. 2008 7:49

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jak získat tanečního partnera?

No přiznám se, že jsem v dřívějších letech řešila podobné peripetie, proto jsem to nakonec vzdala (tehdá). Nicméně je fajn, že jsou i tance, které se učí i jako nepárové, viz salsa, flamenco, orient, step, moderní... Má to po*n výhodu, nemůžete o tanečního partnera přijít a na nohy si šlapete výhradně sami sobě wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#7 10. 1. 2008 8:36

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jak získat tanečního partnera?

No řekla bych, že minimálně polovina z výše vyjmenovaných je unisex wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů