Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 4. 2007 16:54

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

nejlepší "rychlá půjčka"?

Dobrý den,

jakou "rychlou půjčku" můžete doporučit? Kterou naopak nedoporučit?

Děkuji,

S.

Není tady

 

#2 12. 4. 2007 17:18

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: nejlepší "rychlá půjčka"?

Jaká rychlá půjčka? Žádná.

Není tady

 

#3 12. 4. 2007 21:52

Divous
♥♥-----
Místo: Loučka
Registrovaný: 18. 2. 2007
Příspěvky: 56

Re: nejlepší "rychlá půjčka"?

aprill napsal(a):

Jaká rychlá půjčka? Žádná.

Zcela souhlasím. hmm


Život je pes ... vím to ... nedávno jsem si s ním podal tlapu stolt

Není tady

 

#4 6. 5. 2007 13:58

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: nejlepší "rychlá půjčka"?

Divous napsal(a):

aprill napsal(a):

Jaká rychlá půjčka? Žádná.

Zcela souhlasím. hmm

Taky se přidávám. Rychlé půjčky vedou jen k dalším rychlým půjčkám. Vysoké úroky, velké splátky. Nešla bych do toho. Rychlé půjčky to je tak trochu lichva. Ale to je můj osobní názor.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#5 18. 5. 2007 13:28

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: nejlepší "rychlá půjčka"?

Jen se pro bližší představu se  mrkni, jaké RPSN má např. profilreal(bo fi co nabízí penízky "jen za 500kč"), který ti peníze pěkně "doveze až domů". To by ti mělo vysvětlit vše. Půjčka má smysl jen krátkodobá, když jsi např. ve druhotné platební neschopnosti a nevykrytí něčeho by ti způsobilo velký problém, tak tehdy půjčka smysl má. Pokud ti nenapáchá víc škody jak užitku. Jinak jen zabředneš do dluhů......a jedeš v tom sad

Jinak jsou nesmírně šikovní(ty firmy)- smekám. Pěkná práce - půjčovat peníze. Jak říká jára cimrman "mě to bavííí"

Upravil(a) Wiki (18. 5. 2007 13:36)

Není tady

 

#6 12. 6. 2007 9:53

Lu*
♥♥-----
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 27

Re: nejlepší "rychlá půjčka"?

Rychla pujcka radeji zadna, urokove sazby a RPSN podobnych produktu jsou neunosne. Pokud by se jednalo o kratkodobou zalezitost, lze takove veci resit kontokorentnim uctem nebo uverovou (kreditni) kartou. Uroky  jsou take vysoke a pro klienty nevyhodne, ale jsou karty, napr. nektere karty VISA, kde pokud vratis pujcenou castku napr. do 45 dnu, neuctuji Ti zadne poplatky a uroky.

Napis mi,kdyz tak na muj mail, na co chces financni prostredky pouzit a o jakou castku by se jednalo, udelam Ti analyzu.

Hezky den preje
Lu*

Není tady

 

#7 25. 8. 2017 15:11

manickaa
♥------
Registrovaný: 25. 8. 2017
Příspěvky: 2

Re: nejlepší "rychlá půjčka"?

Úvěrové sazby jsou tak odlišné a vyřešené bez vnější pomoci, našel jsem tu pomocníka rychlapujcka-is.com, vždy aktuální informace a nejlepší sazby.

Upravil(a) manickaa (31. 10. 2017 9:04)

Není tady

 

#8 25. 11. 2017 18:04

sallomena
♥------
Registrovaný: 4. 8. 2013
Příspěvky: 12

Re: nejlepší "rychlá půjčka"?

manickaa napsal(a):

Úvěrové sazby jsou tak odlišné a vyřešené bez vnější pomoci, našel jsem tu pomocníka rychlapujcka-is.com, vždy aktuální informace a nejlepší sazby.

Na to bych úplně nesázela, odkaz mi nepřipadá zrovna důvěryhodý. Když už půjčku, tak od seriózní banky, alespoň teda podle mě.. Přikládám odkaz na srovnávač půjček, třeba to pomůže někomu v rozhodování https://edufi.cz/am/srovnavac-pujcek/. Jsou tam všemožné banky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů