Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 1. 2010 12:41

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Milující manžel...?

Berberka napsal(a):

Ježíši. Začnu hledat šroubovák! dumbom (Podotýkám, že jsem vypila několik rumů Malibu a má míra tolerance je velmi oslabena big_smile big_smile big_smile )
Mimochodem,  palců (anglických) je, podle mého, dvoumírového, v britské galanterii zakoupeného metru, zhruba 127cm. To to tomu chlápkovi muselo doslova proletět hlavou...

lollollol Hlavou ne ... paní se strefila o něco níž lollollol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#27 16. 1. 2010 16:34

Berberka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2008
Příspěvky: 174

Re: Milující manžel...?

Kiara napsal(a):

Berberka napsal(a):

Ježíši. Začnu hledat šroubovák! dumbom (Podotýkám, že jsem vypila několik rumů Malibu a má míra tolerance je velmi oslabena big_smile big_smile big_smile )
Mimochodem,  palců (anglických) je, podle mého, dvoumírového, v britské galanterii zakoupeného metru, zhruba 127cm. To to tomu chlápkovi muselo doslova proletět hlavou...

lollollol Hlavou ne ... paní se strefila o něco níž lollollol

Nu, jak jsem řekla níže, ta věc měla 50palců, tedy 127cm, což po odečtení dvou palců, které trčely ven, pořád činí okolo 122cm, tedy pokud někomu něco takového zarazíš do zadku a dobře při tom míříš, musí druhý konec nutně narazit do vnitřní části dutiny lebeční, a to i u velmi vysokého jedince wink


Imperare sibi maximum imperium est.

Není tady

 

#28 21. 1. 2010 13:00

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Milující manžel...?

ViktorkaLove napsal(a):

Tercila napsal(a):

Kiaro, přesně tak tummenupp. Znala jsem pána (z jiné generace) big_smile , který si ani čaj nezamíchal, manželka musela přijít a lžičkou mu čaj zamíchat. big_smile
Já bych mu nejspíš dala tou lžičkou po čele big_smile

Ja jsem mela na Slovensku kamarádku, pro kterou si manzel prisel ke mne (byla u mne na navsteve, bydlely jsme v jednom dome, ja tri patra nad nima...), ze prej mu k obedu nenandala okurku, tak at sejde dolu a da mu ji... A ona se zvedla, a sla.

PS: Tehdy jsem jenom pretocila panenky... Ale dnes, po tom, co "me zivot naucil", bych sla taky...

Je zvláštní, že nebyl líný vyjít tři patra, ale dát si na talíř okurku bylo nad jeho síly. Nicméně..jaký si to uděláš, takový to mᚠa když si ho takhle rozmazlila, dobře jí tak.  Tyhle věci je potřeba nastavit na začátku jinak skončíte jako otrok a když vám to začne vadit, nikdo nebude chápat v čem je problém, když to přece takhle bylo vždycky a nikdy jste si nestěžovali.

Není tady

 

#29 21. 1. 2010 15:21

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Milující manžel...?

Tiina napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Ja jsem mela na Slovensku kamarádku, pro kterou si manzel prisel ke mne (byla u mne na navsteve, bydlely jsme v jednom dome, ja tri patra nad nima...), ze prej mu k obedu nenandala okurku, tak at sejde dolu a da mu ji... A ona se zvedla, a sla.

PS: Tehdy jsem jenom pretocila panenky... Ale dnes, po tom, co "me zivot naucil", bych sla taky...

Je zvláštní, že nebyl líný vyjít tři patra, ale dát si na talíř okurku bylo nad jeho síly...

To jsem si tehdy myslela taky (ja hloupa...), jenomze to neni o "silach a trech patrech"..., ale o rolich v paru. Mela jsem je oba rada, i kdyz se porad skorpili... ona byla roztomila zena, sikovne se umela postarat o domacnost (a mmch. mela milence), on dokazal solidne financne zabezpecit rodinu, a jeji "sladke ulety" snad i toleroval... mezi detmi meli rozdil 18 let, coz dle meho nazoru svedci o pevnem vztahu...), jsou spolu dodnes, jiz s nekolika vnoucaty...
a ona zrejme porad (a rada) beha tri patra, aby "nandavala okurky"... godlike

Není tady

 

#30 21. 1. 2010 16:58

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Milující manžel...?

No já ti nevím, mě to tak sladké nepřijde. Udělat tohle můj manžel ( jakože jeho by to ve snu nenapadlo ) musela bych se nutně zamyslet nad jeho duševním zdravím. A pokud bych já poslušně naklusala mu podat tu okurku tak i nad svým.

Není tady

 

#31 21. 1. 2010 17:03

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Milující manžel...?

tiino - uvědom si že tohle jsou tvoje hodnoty. Těm  lidem jejich role viditelně vyhovovaly, pokud je nepotřebovali měnit....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů