Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 4. 2007 10:04

Jarka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 292

Dovolená - Vaše rady, tipy, zkušenosti

Zdravím Vás,
s přítelem chceme jet v červenci na dovču. Nemůžeme se ale rozhodnou mezi Slovenskem a Bulharskem. Každé má svá pro a proti, tak bych Vás chtěla poprosit o radu. O Vaše zkušenosti a tipy, kam na Slovensko na dovču. Jaké je výhodnější, lepší ubytování, jestli hotel s plnou penzí nebo bez ní, nebo jestli penzion či privát. Kde je krásně a dá se tam lecos podnikat. Na co si dát pozor. Prostě pište všechno, co Vás napadne, každá rada dobrá.
Moc dík

Není tady

 

#2 10. 4. 2007 10:09

Michelle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 45

Re: Dovolená - Vaše rady, tipy, zkušenosti

Milá Jarko,
řešili jsme úplně to samé-Bulharsko či Slovensko.Máme dvě děti a po zralé úvaze jsme usoudili,že u moře je nuda (vlastní zkušenost).Takže výhody Slovenska:všude se domluvíš,lacino,nádherná krajina...Hledala jsem penzion,ale nakonec mě napadlo zamluvit chatu v Tatrách na samotě u lesa s krbem, v blízkosti nádherné koupání a spousta možností výletů.Už se moc těšíme a držím Ti palce a se také rozhodnete dobřesmile

Není tady

 

#3 19. 4. 2007 20:27

Hana007
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 13

Re: Dovolená - Vaše rady, tipy, zkušenosti

Jarka napsal(a):

Zdravím Vás,
s přítelem chceme jet v červenci na dovču. Nemůžeme se ale rozhodnou mezi Slovenskem a Bulharskem. Každé má svá pro a proti, tak bych Vás chtěla poprosit o radu. O Vaše zkušenosti a tipy, kam na Slovensko na dovču. Jaké je výhodnější, lepší ubytování, jestli hotel s plnou penzí nebo bez ní, nebo jestli penzion či privát. Kde je krásně a dá se tam lecos podnikat. Na co si dát pozor. Prostě pište všechno, co Vás napadne, každá rada dobrá.
Moc dík

Ahojky,
byli jsme na dovolené ve Staré Lubovni, je to hotel, kde dávají lišky dobrou noc, ale spousta výletů a turisticky zajímavých míst je nedaleko. Máme dvě malé děti a hotel byl super, je strašně velký, takže sem tam nějaký křik nad limit vůbec nikomu nevadil, snídaně a večeře se podávaly formou švédských stolů, což byla paráda i pro naše děti, se kterýma je většinou s jídlem problém, protože si vybrali co chtěli a mají tam krytý bazén, takže za nepřízně počasí o zábavu postaráno, cena na týden nás vyšla s polopenzí do 10 000 SKK, takže přijatelné a doporučuji výlet do Aqua parku v Popradě a do Lesnice, to byla paráda, krásná příroda, projížďky na vorech, koně. Jediné co mě trochu odradilo na Slovenku byly ceny v restauracích za jídlo, zdálo se mi příliš drahé. Jinak vřele doporučiji, tento rok tam jedeme opět.

Není tady

 

#4 30. 4. 2007 8:50

Kokino
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 113

Re: Dovolená - Vaše rady, tipy, zkušenosti

V dětství jsem jezdila pravidelně do Magurky v Nízkých Tatrách. Byli jsme v chatkách a mám na to jen pěkné vzpomínky.
A teď jako velká holka jsem byla dvakrát s vodáky na raftech (Bela, Váh, Dunajec). Vždycky jsme si vezli jídlo s sebou. Ze Sloveska si vozím pařené sýry smile Mám to tam moc ráda.


100 krát upadneš, 100 krát vstaň.

Není tady

 

#5 17. 9. 2011 15:03

luciebrouckova
♥------
Registrovaný: 4. 9. 2011
Příspěvky: 15

Re: Dovolená - Vaše rady, tipy, zkušenosti

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů