Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 3. 2007 13:49

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

přípravky na zvýšení imunity u dítěte

Nepíšu teda za sebe,ale spíš bych ráda poradila kamarádce, její 14měsíční holčička je stále nemocná, nadopovaná antibiotiky, ted prodělala i zápal plic. Nemáte nějaký osvědčený jprostředek jak u takhle malého děcka zvýšit imunitu???????????

Není tady

 

#2 28. 3. 2007 13:55

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: přípravky na zvýšení imunity u dítěte

Nejlépe si dojít k lékařce aby jí zjistili jestli nemá oslabenou imunitu a jestli ne, tak do lékarny pro echinaceu, ta je na podporu imunity.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#3 28. 3. 2007 14:16

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: přípravky na zvýšení imunity u dítěte

No kromě echinacey je asi zásadní problém maminek přecitlivování dětí. Zchoulostivělé, navlečené jako cibule, doma přetopeno ...
Ale právě moje kamarádka měla taky holčinu pořád nemocnou, ale byla starší, chodila do školky a pořád byla nemocná, sotva se vyléčila, tak stačil jeden bacil ve školce a bylo zle. A právě ji dr. doporučila echinaceu a teď je nemocná opravdu při silných virózách, to je těžké dětem odolat. Ale faktem je, že nevím jestli u 14měsíční holčičky to je možné. Kačka je stejně stará, já byla teĎ 4týdny fakt nastuzená tak, že jsem dlouho tak nebyla, nakonec se mi z toho vyklubal zánět průdušek, hurcala  jsem, frflala a Kačka neuvěřitelně odolala, by´t nám všichni prorokovali, že bude nemocná smile . Tak se holčička brzy uzdraví smile

Není tady

 

#4 28. 3. 2007 17:11

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: přípravky na zvýšení imunity u dítěte

Kamcitko a co ti prosim pomohlo ja jsem nemocna vic jak 2 mesice porad mam suchy kasel a uz jsem mela 3 antibiotika ted uz pujdu na plicni protoze Dr. mi uz nepredepise ani paralen pry uz jsem mela vsechno:(

Není tady

 

#5 30. 4. 2013 13:59

Emuše
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 8

Re: přípravky na zvýšení imunity u dítěte

Na zvýšení imunity bych hlavně nedoporučovala žádné maránky ani nic podobného, já s nimi nemám moc dobré zkušenosti, protože dětem sice chutnaly, navíc občas obsahovaly nějaké dárky, ale žádný kýžený účinek nepřinesly. Nicméně mně u dětí nejlépe fungují probiotika, já jim dávám biopron méďu, který má ale příchu bílé čokolády, jež nechutná každému, jelikož je asi dost výrazná, ale můžete zkusit třeba laktobacílky či probiotické kapky.

Není tady

 

#6 1. 5. 2013 12:32

LucianaS
♥------
Registrovaný: 17. 1. 2013
Příspěvky: 5

Re: přípravky na zvýšení imunity u dítěte

My používáme probiotické kapky a jsem s nimi spokojená. Ještě jsem četla v poradně na internetu, že paní doktorka odpovídala jedné mamince, že když má dítě neustále nemocné, bylo by třeba provést testy, včetně těch imunologických.

Není tady

 

#7 27. 8. 2013 21:05

Miruš
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2013
Příspěvky: 19

Re: přípravky na zvýšení imunity u dítěte

Souhlasím s LucianaS, také jsem dávala dětem ty probiotické kapky, poradila mi to dětská lékařka, když byly neustále nemocné a imunita se jim jimi opravdu spravila, navíc ty kapky působí dobře i na různé bolení bříška a koliky, což je další plus. S dětmi jsem absolvovala nedávno i ty imunologické testy, protože když nastoupily do školky, resp. to starší, chodilo domů neustále nemocné a mladší dcerka od něj hned všechno chytila a tam na nic závratného nepřišli, pouze mi doporučili, aby děti jedly zdravě, hýbaly se (přitom jsou jak z divokých vajec) a abych jim dávala nějaké vitamíny, tak teď jedí biopron junior a uvidíme no.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů