Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 3. 2007 10:51

Aqvamarín
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 376

Re: Tinnitus- pískání v uších

pajtašek napsal(a):

Ahojte vsichni,no az me mrazi z toho co se tady docitam!Ja byla v zari 06,nachlazena a jak me bolela hlava z rymy tak mi v ni zaclo aji hucet,pak to preslo ale zase to zaclo a je to cim dal horsi,nevim jestli mam to co vy,zkusim to popsat.Za pravym uchem mi huci,ale tak v rytmu jako kdyz tepe tep,hlavne doma,a vecer aji rano.Jen v praci nebo nekde mimo domov,kde je ruch mam klid.Vecer kolikrat nevim jak mam si lehnout!!Kdyz treba udelam prudsi pohyb hlavou,nebo se ohnu,tak to zahuci a pak nic,ale nekdy to huci aji hodiny v kuse.A kdyz si stlacim tepnu na krku tak to celkem prejde nekdy.Jsem objednana na neurologii(co tam budou delat se mnou)???A na orl,delal mi pruplach ucha,ted pujdu na dalsi vys.tlakem to neni,ten mam mirne kolisavy,a ucpavani cev snad taky ne,cholesterol mam jen mirne zvyseny,treba to je od patere(jsem svadlena,ale prodavam v obchode)ale treba to je neco horsiho!!!Jo a kdyz me rozboli hlava tak spis na te prave pulce.Prosim mate li nekdo stejne priznaky,pisnete vase zkusenosti.Dekuji.

patjašku, tohle je jasně od páteře, doporučuju rehabilitace, ale na doktora nečekej, ten tě objedná za půl roku. Zkus například - http://www.masaze-strnad.cz/  Pan strnad je úžasný, on Ti tu krční páteř super srovná - mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti a navíc Tě vezme hned. Já měla před vánoci zablokovaná záda tak, že jsem se nemohla pohnout, den před štědrým dnem jsem mu zavolala a on řekl a hned přijdu, že si na mě udělá čas. Je zlatej. tummenupp

Ovšem teď mě napadlo, že nevím, jestli jsi z Prahy. Ještě bych někoho takového znala v Olomouci, ale jinak ais nevím

Není tady

 

#52 27. 3. 2007 16:19

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

host eska. ... ahojky. Jo byla jsem v sobotu a byla jsem tam do 5 do rána. Od té doby mi hučí v hlavě jako ve vosím hnízdě. Tak nevím, zda to je tím. Microser beru taky,ale už mi ho doktorka změnila na betaserc, takže až to doberu, tak začnu betaserc. Mě z něj nebolí hlava, ale někdy se mi pěkně motá. Ted už ani tak ne, ale zezačátku to bylo hnusné. I mi bylo na zvracení, takže jsem si myslela, že mám Meňiéra. To je hnusná nemoc, snad jí nebudu ani rozebírat.

Tuto sobotu bych mohla jít taky, ale nevím,zda se mi to chce opět riskovat. sad Ty půjdeš určitě?

Není tady

 

#53 27. 3. 2007 16:21

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Tinnitus- pískání v uších

Nevím to určitě. Ještě jsem domluvená s jedním kamarádem, že mě něco naučí. A právě nevím , kdy bude mít čas.
Vážně ti z toho teď hučí v hlavě? Je to horší než předtím?
A bylo tam fajn?
Já jsem dřív chodila v tu středu, ale to nestálo moc za nic. hmm


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#54 27. 3. 2007 16:54

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

Jo jo. Je to horší. Těžko říci z čeho. Já než jsem tam šla, tak jsem mohla v noci normálně spát. Po salse už nemůžu. Ale fakt nevím co to zapříčinilo. Prý to mohla být ta únava, ale proč to trvá dál to nevím. sad

Ale ty jsi z Brna, ne? Nebo už ses přestěhovala do Práglu? smile

Není tady

 

#55 27. 3. 2007 17:08

Aqvamarín
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 376

Re: Tinnitus- pískání v uších

Chomáčku, utíkej si do lékárny pro hořčík! A pořádnou dávku!

Není tady

 

#56 27. 3. 2007 17:11

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

Jo jo, už jsem to postřehla v mailiku. Mám tady kombinaci vápník, hořčík , zinek, nestačí to?

Není tady

 

#57 27. 3. 2007 17:15

Aqvamarín
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 376

Re: Tinnitus- pískání v uších

chomáček napsal(a):

Jo jo, už jsem to postřehla v mailiku. Mám tady kombinaci vápník, hořčík , zinek, nestačí to?

Vápník hořčík takhle odbourává, je to strašný nesmysl, že to tak balí... čistý hořčík.. zinek je fajn, ale začni hořčíkem

Není tady

 

#58 27. 3. 2007 17:18

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

Dobře. Jdu si to koupit. Stejně za chvíli jdu ven. Jsi zlato. Díky. smile

Není tady

 

#59 27. 3. 2007 18:29

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Tinnitus- pískání v uších

No, to mě mrzí. Jestli jsi to hučení měla z toho, tak bych to raděj moc neriskovala a hlavně bych se šetřila. Já chodím vždycky tak na dvě tři hodinky.
Snad s eti po tom hořčíku zlepší.


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#60 27. 3. 2007 18:55

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

host eska.... no, ono je to prý tou menstruací. Tak snad až přejde, tak to zase odezní.

Není tady

 

#61 27. 3. 2007 22:45

pajtašek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 21. 1. 2007
Příspěvky: 2149
Web

Re: Tinnitus- pískání v uších

Dekuji za rady:-)Na nake ty masaze se pokusim zajit,ale jsem z Ostravy.Tak musim najit neco tady.No ja mela jediny stres v rijnu-VDAVALA jsem se.pred tim to nachlazeni apak to vlastne postupne zaclo se zhorsovat.Tak uvidim,treba je to jen od patere.Tak se mejte hezky zatim.Pa


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24408.png

Není tady

 

#62 28. 3. 2007 11:41

Aqvamarín
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 376

Re: Tinnitus- pískání v uších

pajtašek napsal(a):

Dekuji za rady:-)Na nake ty masaze se pokusim zajit,ale jsem z Ostravy.Tak musim najit neco tady.No ja mela jediny stres v rijnu-VDAVALA jsem se.pred tim to nachlazeni apak to vlastne postupne zaclo se zhorsovat.Tak uvidim,treba je to jen od patere.Tak se mejte hezky zatim.Pa

zkus kranio - tedy vygoogli si kraniosakrální nebo craniosacrální terapii v Ostravě, věřím, že to tam taky někdo dělá... Je to fakt hrozně příjemná věc a přijde mi i logická na tin.

Není tady

 

#63 29. 3. 2007 18:45

pajtašek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 21. 1. 2007
Příspěvky: 2149
Web

Re: Tinnitus- pískání v uších

Ahoj lidi,Tak ja mela 2 dny co jsem byla v praci(delam 12h)klid od huceni,kupodivu aji vecer doma.Ale hned dalsi den(ve volnu)mi hucelo cely den skoro.Sli jsme s muzem ven,amela jsem tim zkazeny temer cely den,vubec jsem si ho neuzila:-(((.Spat jsem sla se spuntem v uchu.Acetla jsem si ted clanky na adr-qonq-to sem netusila ze to muze zpusobovat takova zpousta nemoci!!To bude trvat 5 let nez mi zjisti pricinu.Zjisti li mi ji vubec.Dnes jsem opet vstavala s hukotem,ale pak to ustalo,zatim dobry,akorat me boli krcni pater,mam mirny tlak v uchu,a sem tam me za uchem neprijemne zaboli.Vcera jsem byla na audio u usniho,sluch mam ok,a na to ucho kde mi to huci slysim lepe.Vic vysetreni se mnou nedelali.Ted mam pockat az na vys.na neurologii,takze mam mesic cas!A jak vam to tam huci,v kuse nebo taky tak tepave??Ja si to vcera zmackla za tim uchem,zmirnilo se to ale zaclo mi to delat na druhe strane.Tak jsem to zas pustila,protoze jsem mela strach.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24408.png

Není tady

 

#64 30. 3. 2007 9:17

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

Pajtašku, je to peklo, já to vím moc dobře, ale všude radí,aby se člověk, kterého to postihne, tak nesledoval a nechal to být. Stejně se s tím nedá nic dělat. Bud ráda, že mᚠod toho občas klid. To aspon nabereš energii a vyspíš se.
A tobě pomáhá spát se špuntem? Být tebou, tak to nedělám. Zkus řeba hudbu do uší potichoučku.
A strach neměj, fakt to není nic smrtelného. Je to pouze nepříjemné a blbý na psychiku, ale rozhodně tě to neohrožuje na životě. Bud ráda, že nemᚠnapř.rakovinu.

Můžu se tě zeptat kolik ti je? A mᚠděti?

Není tady

 

#65 3. 4. 2007 22:23

pajtašek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 21. 1. 2007
Příspěvky: 2149
Web

Re: Tinnitus- pískání v uších

Ahoj chomacku,je mi 30 a dite planujem,prave proto jsem tu hlavu zacla resit,a doufam averim ze vyresim!!Jinak me jebne.Opet jsem mela 3 dny v praci klid,no a vcera doma mi to zas chvilema otravovalo zivot,nechapu to a to jsem mela hudbu nahlas a porad jsem neco delala.Ten spunt to trochu stisi ale zas je mi neprijemny v uchu,ale zjistila jsem ze kdyz se rozcilim je to horsi a kdyz se naopak snazim dat do pohody tak to treba behem chvilky aji prejde.Napriklad dnes mam volno a mam docela klid od toho.Snazim se na to nemyslet,a poravdu to asi pomaha.Tak ahoj a klid v usich vsem preji :-)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24408.png

Není tady

 

#66 4. 4. 2007 9:51

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

Ahoj Pajtašku. Jo jo, to je svatá pravda. Hlavně klid a říkat si, že je to lepší, že než mít např.rakovinu. A mᚠto v obouch uších nebo jen v jednom?

Není tady

 

#67 4. 4. 2007 9:52

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

hehe, tak koukám, že se opakuji. No jo, když vy tisíc let nepíšete a já si to pak nezrekapituluji. big_smile

Není tady

 

#68 4. 4. 2007 22:23

pajtašek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 21. 1. 2007
Příspěvky: 2149
Web

Re: Tinnitus- pískání v uších

Cauki,mam to na prave strane,pred chvili jsem prisla z prace,tam v poho a ted zatim taky nic neslysim.Tak mi pripada ze mi to dela kdyz dele spim-jsem schopna chrnet do 11 kdyz mam volno.Protoze do prace vstavam driv a i ve volnu jak vstanu driv tak mam klid od toho.No jsem z toho jelen proste.Tak ja jdu vyuzit klidu v usich a jdu si cist knizku.Dobrou.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24408.png

Není tady

 

#69 5. 4. 2007 0:58

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Tinnitus- pískání v uších

Nečetla jsem všechny příspěvky, takže možná to tu už někdo psal, ale četla jsem, že na tenhle problém někomu pomohlo užívání Ginkgo biloby.

Není tady

 

#70 5. 4. 2007 11:39

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Tinnitus- pískání v uších

Pajtašku, tak to je fajn. Kéž ti to vydrží. Kup si tu Gingo bilobu, jak píše maya. Tu můžeš užívat i preventivně, je i na soustředění a prokrvení mozku, což prospěje každému. big_smile

Není tady

 

#71 17. 2. 2016 18:00

MachulkaL22
♥------
Registrovaný: 17. 2. 2016
Příspěvky: 1

Re: Tinnitus- pískání v uších

Ahojte, prosím Vás, vím, že je to už nějaká doba co jste sem psali. Mám problém teď asi deset dní, byla jsem předtím nachlazená (ale nic speciálního), byly mi podány pouze léky betaserc. Máte stále tinnitus nebo ste se ho zbavili za ta léta?

Není tady

 

#72 29. 2. 2016 9:55

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: Tinnitus- pískání v uších

Můj otec má tinitus, ale ne nějak zásadní. Někde jsem četl, že jej může způsobovat napětí a stres - taková klasika. Ale nic zásadního otec na to nejí jediné co si koupil tak gingo bilogu.

A myslím si, že se není za co stydět.

Není tady

 

#73 26. 4. 2017 10:06

PeterStudenik
♥------
Registrovaný: 26. 4. 2017
Příspěvky: 1

Re: Tinnitus- pískání v uších

Dobrý den, mně se podařilo tinnitus úplně vyléčit a napsal jsem o tom knihu - Výléčil jsem si tinnitus. Více můžete najít na www.beztinnitu.cz. Všem držím moc palce, Peter Studeník

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů