Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 3. 2007 22:37

host5522
Host

Bratislava

Neznáte nějaké hezké a levné ubytování v Bratislavě? V dosahu MHD. Chci vzít mamku na pár dní na výlet.

Bratislavanky, co mám očekávat od www.hotelprim.sk ? Nevíte? smile

Děkuji za pomoc.

 

#2 9. 5. 2007 14:30

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: Bratislava

Podža mňa sa ažko radí, lebo keď sme z Bratislavy, tak my po hoteloch nespíme... lol
Ale toto boli kedysi ubytovne. Myslím, že je to tak maximálne 2 roky opravené a vynovené. Tak by to nemal by vežký problém. A je fakt, že je to pri konečnej električiek, možnos aj ís na prechádzku do okolia Zlatých pieskov. V areály je aj dobré reštaurácia U Vodníka...vežké porcie a chutné jedlo. Je to vlastne cez nadchod na druhej strane cesty. V blízkosti je aj Tesco a obchodné stredisko Avion, v ktorom sú kaviarničky, obchodíky a aj diskotéka... Hm, to asi s mamčou nie.
Tak daj vedie, ako sa ti tam páčilo, nech vieme objektívne.
pa
Emma


Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

 

#3 9. 5. 2007 16:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Bratislava

zellow, ja mám skúsenosti s hotelmi, čo sú skôr na báze hodinových hotelov(bývam u rodičov a príroda si žiada svoje wink ), takže neviem, ale ja som ti vlastne už písala. Lepšie tipy nemám. To, čo si uviedla, vyzerá na slušné a čisté, žiaden luxus, ale podža mňa budete také uahné, že budete rady, že máte kde hlavu skloni, a pokiaž viem, hneď vedža sa dá nakupova. Stojí tam tuším aj elina rovno do centra... Lepšie asi nenájdeš.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 9. 5. 2007 16:57

host5522
Host

Re: Bratislava

Díky za příspěvky.

Hledala jsem na netu a tohle mě zaujalo cenou. Není to pravda žádný luxus, ale vypadá to nově zařízené, jednoduše a snad i čistě, a to bych chtěla. Uplně by mi ke štěstí stačilo, když by tam se mnou nebydleli "dělníci z východu", abych se tam nemusela bát.

Až pojedu do Bratislavy, tak to vyzkouším.

 

#5 10. 5. 2007 10:07

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Bratislava

Selima napsal(a):

zellow, ja mám skúsenosti s hotelmi, čo sú skôr na báze hodinových hotelov(bývam u rodičov a príroda si žiada svoje wink ), takže neviem, ale ja som ti vlastne už písala. Lepšie tipy nemám. To, čo si uviedla, vyzerá na slušné a čisté, žiaden luxus, ale podža mňa budete také uahné, že budete rady, že máte kde hlavu skloni, a pokiaž viem, hneď vedža sa dá nakupova. Stojí tam tuším aj elina rovno do centra... Lepšie asi nenájdeš.

selima, selima.....  lol daj nejaké tipy na hodnovky. to fakt existuje? a kožko sa tam platí?  big_smile


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#6 26. 6. 2007 15:06

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: Bratislava

Yellow, tak jak jsi byla v hotelu spokojená? A teď, když už sis jistě Bratislavu oblhlídla, co bys doporučila- restaurace, kultura, ubytování(i vzhledem k dopravní dostupnosti). Pokud zareaguješ tak budu moc ráda. Připadně někdo jiný se zkušennostmi. Všem hezký den.

Není tady

 

#7 3. 7. 2007 21:13

host5522
Host

Re: Bratislava

Danko, nakonec jsem nejela do Bratislavy, ale do Liptovského Mikuláše. Takže s odpověďmi na tvoje dotazy nemůžu sloužit.. :-)
V Blavě jsem byla 2x už předtím, ale žádný hotel ani konkrétní restauraci nemůžu doporučit, v Blavě jsme nebydleli a stravovali jsme se náhodně. Hodně se mi líbilo na tom mostě s vyhlídkou, Děvín a až tam zase pojedu, chystám se lodí do Vídně.

 

#8 4. 7. 2007 18:36

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Bratislava

Yellow, můžeš mně navést jak zjistit podrobnosti o plavbě z Bratislavy do Vídně?? Tahle poznámka mně hodně zaujala!! wink děkuju


Mája

Není tady

 

#9 4. 7. 2007 20:54

host5522
Host

Re: Bratislava

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů