Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 2. 2007 15:38

A-nett01
♥------
Registrovaný: 28. 2. 2007
Příspěvky: 19

Re: tukožroutská polévka

Jo to si taky mylim,jde o stáhnutí žaludku to je fakt,jelikož ,když začnu s normální dietou,tak to nikdy nevydržim, podle mě je to tosamý,jako když chce někdo přestat kouřit a postupně,podle mě se musí všechno naráz,teda aspon u mě to tak je:)

Není tady

 

#27 28. 2. 2007 15:44

nmery
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 365

Re: tukožroutská polévka

u mně je hlad a co já teď.Něco malého ale co??


Láska je ta,která zůstává stále,a jí všechno dáváme,nebo všechno odepíráme.

Není tady

 

#28 28. 2. 2007 15:46

mondiale
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 54

Re: tukožroutská polévka

pokud nedržíš tuhle tukožroutskou dietu..tak si dej třeba ovoce, zeleninu, nebo jogurt..nebo musli:)

Není tady

 

#29 11. 3. 2007 15:07

algidda
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 5. 2006
Příspěvky: 111

Re: tukožroutská polévka

Ahoj. Tak jak to dopadlo s polívkou? Kolik jste zhubly?


Algidda

Není tady

 

#30 14. 3. 2007 17:37

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: tukožroutská polévka

také se přidávám s otázkou jak je to s tou polívkou u mě je nutné zatočit s 15kg ,tak každý dobrý výsledek je pro mě inspirace.


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 

#31 3. 4. 2007 17:36

♥♥-----
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 82

Re: tukožroutská polévka

Můj manžel ji držel před pár lety a i když neměl nadváhu(188 cm,86kg),tak zhubl o 9 kg běhen toho týdne a poté ještě 2 kg.Ale jakmile se začne normálně jíst,je problém to udržet,neb je to rychlé.....

Není tady

 

#32 18. 4. 2007 8:43

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: tukožroutská polévka

Mám zeleninu ráda hjarta ale nevím jestli bych tohle  zvládla vissla


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#33 18. 4. 2007 11:29

mondiale
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 54

Re: tukožroutská polévka

ahojky holky, tak jen jsem chtěla napsat, že jsme ani jedna tu tukožroutskou dietu ten týden nevydržely..já to zvládla dva dny a pak nastoupily potíže (zvracení)..takže fuj fuj..no a hned jsem měla dole asi dvě kilča:Dale ted vážně, myslím, že je to dobrý na pročištění a stáhnutí žaludku...doporučovala bych to spíš lidem, kteří jsou fakt obézní a už třeba as nějakou dietkou začali, jinak by to pro ně bylo fakt hrozně drastický si myslím..

Není tady

 

#34 18. 4. 2007 11:46

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: tukožroutská polévka

Já jsem ji držela jednou, už je to pár let, před dovolenou. Vydržela jsem, ale zhubla jsem možná jenom 5 kg, které se postupem času vrátily lol . Zato si ráda prohlížím fotky z té dovolené, protože tu váhu jsem od té doby neměla lollollol
Výhodou je, že mi ta polévka aspoň ze začátku chutnala a dala se používat na zahnání hladu kdykoliv. Ale dneska bych se do toho znovu nepustila, možná tak dva tři dny.

Upravil(a) savéla (18. 4. 2007 11:47)

Není tady

 

#35 2. 4. 2008 12:19

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: tukožroutská polévka

držela jsem před necelými třemi lety, třetí dne jsem vyzvracela i to, co jsem v životě nesnědla - takže jsem vlastně taky zhubla, ale ne tak, jak jsem chtěla...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#36 2. 4. 2008 17:33

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: tukožroutská polévka

ahoj holky,tak já vydržela jen jeden den a uvařenou jsem ji měla na tři dny už nikdy a to mám polévky moc ráda,ale tu už ne skurt


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#37 2. 4. 2008 20:28

Yarka
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 159

Re: tukožroutská polévka

Kdyz si to tady tak procitam od zacatku, recept + rozpis na dalsi dny co se muze jist, tak mi to nepripada tak hrozne. Prokladat polevku ovocem a zeleninou, zapijet cajem a kavou, rekla bych, ze se to da vydrzet. Ovsem teorie je jina nez praxe. Ja si to trosku upravim. Jeden den polevku, ovoce a zeleninu, hodne pit a acidofilni mleko. Druhy den normalne jist, zdrave! a male porce!. Budu to stridat tyden a uvidim.
Jinak vam vsem, ktere jste momentalne na diete, preji uspech a hlavne kila dolu!!!!!

Není tady

 

#38 1. 7. 2008 14:49

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Re: tukožroutská polévka

prosím Vás- mohl by mi někdo napsat recept na tuto zázračnou polévečku??smile

Není tady

 

#39 2. 7. 2008 9:31

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: tukožroutská polévka

mondiale napsal(a):

Tak vám sem píšu recept:

na polévku potřebujete: 6 velkých cibulí, 4-5 rajčat, 2 velké zelené papriky, 1  svazek řapíkatého celeru, 1 hlávka bílého zelí, 1 bujon v kostce, může se přidat trochu soli, pepř, pořípadě kari koření...
Zeleninu nadrobno nakrájejte a dejte vařit tak,aby byla všechna zelenina ponořená..vaří se do změknutí (cca 20 min)

1. DEN
- jíme veškeré ovoce kromě banánů, polévku kdykoliv, neslazený čaj, káva, zelený čaj, voda

2. DEN
- jíme veškerou zeleninu (NE suché fazole, hrách, kukuřice), polévku kdykoliv, večer pokud jsme byly hodné velkou pečenou bramboru:-)

3. DEN
- jíme ovoce i zeleninu, bramboru už si odpustíme, mezi porcí zeleniny a ovoce si dáme 2 hodinky pauzu, pijeme vodu, neslazený čaj...

4. DEN
- 3-5 banánů, sbíráné mléko (to je odtučněné nebo acidofilní)...pijeme hodně vody a samozřejmě polévku

5. DEN
- 20 až 30 dkg hovězího masa (bez tuku opečené nebo vařené), 5-6 rajčat, nutné hodně pít..samozřejmě polévku ani dnes nevynecháme)

6.DEN
- hovězí maso azelenina (klidně si dejte 2-3 pečené steaky bez tuku opečené), polévka

7.DEN
- rýže NATURAL, neslazený ovocný džus a zelenina + polévka

tak a měli by jste mít o 5-9 kilo méně

TADY JE, BYL TROŠKY VZADU smile

Není tady

 

#40 2. 7. 2008 14:28

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Re: tukožroutská polévka

Děkuju - jsem trdlo

Upravil(a) slunečná (2. 7. 2008 14:29)

Není tady

 

#41 3. 7. 2008 10:10

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: tukožroutská polévka

NEJSI....TO JEN TO LÉTO S NÁMI DĚLÁ DIVY.... lol

Není tady

 

#42 5. 2. 2009 21:15

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: tukožroutská polévka

Holky, zhubnout 5-9 kg za týden není zdravé a dlouhodobě to nebude mít efekt - až s tím skončíte, zase přiberete. Při správné redukci by se nemělo hubnout víc, než 1 kg za týden


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#43 11. 2. 2009 14:39

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: tukožroutská polévka

Moje švagrová to držela. Kila šla fakt rychle dolů. Jenže polévku nebudeš jíst celý život. Postupně pak začala jíst normálně a kila byla hnedle zpět a to v dvojnásobné dávce. Tukožroutskou už nikdy. Jukněte na stránky www.merylinka. To funguje, ale já nedokážu ani to a když, tak jenom týden. Já bych jedla pořád :-(

Není tady

 

#44 16. 3. 2009 12:15

Danuskaxy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňsko
Registrovaný: 28. 8. 2008
Příspěvky: 4799

Re: tukožroutská polévka

Kdysi sem ještě tuhle polívku v pubertě jedla s mámou. Vydrželi sme to. Ale bylo to příšerný. Člověk si první den říká, že je to vlastně docela dobrý! Druhej den, no snim to. Třetí den, fakt to moc dobrý není, ale přežiju to. 4tvrtej, je to příšernej hnus, ale přemůžu se! A ty další dny, do sebe nacpat trochu tý polívky to je fakt skoro nadlidský úsilí!!!
Začala jsem tuhle dietu držet ještě několikrát. Polívky byl vždycky ohromnej kastrol a vždycky se mi hned už jen z toho jak "voněla" udělalo hodně špatně od žaludku. Vždycky jí musel někdo jinej, většinou přía za stálého míchání vylejt do záchoda, protože já už se k ní odmítala jen přiblížit!
Když jsem tady zase teď viděla psané ty zázračné úbytky po ní, dostala sem chu to ještě jednou vyzkoušet. Ale když tu teď sepisuju několikeré moje předchozí zkušenosti opět mě chu přešla hmm.
Ovšem těm co to vydrželi samozřejmě vzdávám čest! godlike


http://lb3f.lilypie.com/1eKyp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů