Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 2. 2007 11:33

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Nemoci ledvin, jater

Tatínka mého známého vyléčila z těžké nemoci ledvin - snad zánět, doktoři už nedávali šanci -  rada jednoho Inda: Na špičku lžičky dát trošku muškátového květu 1x denně (ráno nebo večer)  dát do pusy a zapít -  vodou, minerálkou ..... Užívat asi měsíc. Preventivně při  slabších ledvinách, játrech užívat 1x-2x do týdně

Není tady

 

#2 28. 3. 2007 14:31

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Nemoci ledvin, jater

Jé, vzalas mi to z pusy, zrovna jsem sháněla bylinky na ledviny. Jinak na játra vynikající ostropestřec marijánský, má užasně čistit a snad je to dobrý antioxidant.
Jo a na ledviny není nad třezalku tečkovanou, ale bacha, ruší antikoncepci (hormonální, samozřejmě).

Upravil(a) Regina (28. 3. 2007 14:54)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#3 6. 4. 2007 21:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nemoci ledvin, jater

Přesně nevím, ale muškátový květ nebo oříšek má nějaký háček. Bu´dto se to užívá jako droga nebo je to v určitém množství jedovaté. Bohužel si nedokážu přesně vzpomenout. Radši si to ověřte.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4 2. 4. 2008 20:37

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Nemoci ledvin, jater

Regina napsal(a):

Jé, vzalas mi to z pusy, zrovna jsem sháněla bylinky na ledviny. Jinak na játra vynikající ostropestřec marijánský, má užasně čistit a snad je to dobrý antioxidant.
Jo a na ledviny není nad třezalku tečkovanou, ale bacha, ruší antikoncepci (hormonální, samozřejmě).

Regi, třezalku tečkovanou na ledviny? to čtu poprvé... jako čaj? a jak často je ji třeba užívat?


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#5 21. 4. 2008 14:33

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Nemoci ledvin, jater

Jsem to chytla někde na nějakém webu- kupuju si nálevové sáčky v lékárně, ona se vlastně používá na léčbu ženského ústrojí a na močový měchýř, ale někde psali, že má účinek i na ledviny.
Potřebuju  eliminovat tvorbu ledvionových a žlučových kamenů, jednak k tomu mám  genetické dispozice, jednak jsem is zřejmě zavařila léky na depresi a nahubnutí, protože potíže s ledvinami datuju až od data, kdy jsem měla rodinné problémy.

Jo,a pokud někdo děláte akupresuru nebo relfexologii, tak určitě víte, co to je, když vás bolí vnitřní strany  u paty chodidla- močový měchýč a ledviny. Mám takové bolesti, že jsem kvůli tomu přestala i sportovat a nabrala jsem 7 kg, hrůza...


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#6 21. 4. 2008 14:40

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Nemoci ledvin, jater

Už vím, odkuď tu informaci mám, z knihy od rakouské bylinářky Marie Treben.
třezalka : http://www.fiftyfifty.cz/spolecensky-ma … eprese.php


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#7 7. 6. 2009 23:48

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Nemoci ledvin, jater

trezalka je uzasna na ledviny, uzkost i deprese (coz muze byt psychosomaticky spojene: ledviny=problemy ve vztazich) a spoustu dalsich veci..doporucuju

Není tady

 

#8 7. 1. 2013 3:35

spanysek
♥------
Registrovaný: 9. 8. 2012
Příspěvky: 8

Re: Nemoci ledvin, jater

Na ledviny vám mohu doporuči kvalitní čaje z oxalisu, já jsem pár domů koupila  a musím říct že mi hodně pomohly... http://diskuse.doktorka.cz/caj-procisteni-ledvin-jaky joooo čaje dokážou zázraky:-)))

Není tady

 

#9 21. 4. 2016 14:36

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Nemoci ledvin, jater

Regina napsal(a):

Jé, vzalas mi to z pusy, zrovna jsem sháněla bylinky na ledviny. Jinak na játra vynikající ostropestřec marijánský, má užasně čistit a snad je to dobrý antioxidant.
Jo a na ledviny není nad třezalku tečkovanou, ale bacha, ruší antikoncepci (hormonální, samozřejmě).

jj, na jatra určitě ostropestřec mariánský alias silymarin! To fakt zabírá. A na tu třezalku a antikoncepci fakt bacha smile

Není tady

 

#10 21. 4. 2016 20:11

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: Nemoci ledvin, jater

konstance[b napsal(a):

]trezalka je uzasna [/b]na ledviny, uzkost i deprese (coz muze byt psychosomaticky spojene: ledviny=problemy ve vztazich) a spoustu dalsich veci..doporucuju

Ale pozor - pokud berete antidepresiva, tak třezalku k tomu brát NESMÍTE, na to bacha..... Neplatí, že to co je bylinné, je vždycky jen prospěšné.... hmm

Není tady

 

#11 21. 4. 2016 20:28

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Nemoci ledvin, jater

Na ledviny je nejlepší zlatobýl.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů