Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 24. 5. 2013 8:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Když Vás muž uhodí!

Zatím hledᚠjenom výmluvy, proč s ním být a neodejít. Všechno, cos napsala, jsou  výmluvy. A nesmyslné jsou ty, že ti dcera něco vyčte, nebo jestli ji bude chtít vídat, nebo ty jí budeš vysvětlovat... To jsou jen tebou vymyšlené situace, které vůbec nemusí nastat.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#77 24. 5. 2013 10:14

Magda_Dockalova
♥------
Registrovaný: 27. 2. 2013
Příspěvky: 12

Re: Když Vás muž uhodí!

Paradoxně - na domácím násilí často trpí děti více než Ti, kteří jsou napadáni (resp. rodič).
Děti cítí disharmonické prostředí a ještě když se jim někdo snaží nakukat, že se nic neděje...

Není tady

 

#78 25. 5. 2013 12:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Když Vás muž uhodí!

petruska2013 napsal(a):

Tak já jsem na tom stejně, nestává se to často, ale tak 1 do roka ano pohádáme se on vystartuje a uhodí mě už se to stalo po 3 máme 2 letou dceru a já vždy říkám, ještě jednou a jdu, ríkala jsem to při první face a řekla jsem to i po té třetí a jsem s ním stále. Proč? Sama nevím, dcera ho miluje, on je ten hlavní sponzor rodiny já bych sama domácnost neutáhla možná až se vrátím do práce a pak...., vždy mám jako omluvenku to, že si řeknu, že je jich na tom podobně hodně jinejch.Nejsem na sebe hrdá to ne, ale stydím se za to, že jsem spolu byli 10 let než jsem se vzali a já ho nepoznala nyní jsme spolu 17 let a já si někdy říkám proč?, proč se projevil až po svatbě, proč to neudělal dřív, než jsme se vzali. A pak řeším otázku co naše dcera, když odejdu nevyčte mi třeba, že táta na ní kašle, protože má jinou rodinu, protože má děti jinde a mohu za to já. Být bezdětná okamžitě odejdu do jiného města a uvidím se s ním jen u soudu, ale když máme dítě? Bude ji chtít vídat a já jsem slaboch nezvládnu to nezvládnu se dívat do dcery očí a až bude větší ji vysvětlovat, proč tatínek s námi nemůže být, když ona ho má tak ráda. No tak asi tak,přemýšlím o tom dost často pro a proti, ale štěstí mé dcery je pro mě důležitější než moje štěstí. Kdyby jednou sáhl i na ni tak už bych to neřešila, jenže on ji miluje a ona miluje jeho.

kdyby ti šlo o dceru, byla bys už pryč. schovávᚠse za spoustu výmluv.
a říkat "ještě jednou a odejdu" nemá vůbec žádnej efekt, když to nemᚠopravdu v úmyslu udělat. je to spíš k smíchu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#79 11. 6. 2013 10:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Když Vás muž uhodí!

petruska2013 napsal(a):

Tak já jsem na tom stejně, nestává se to často, ale tak 1 do roka ano pohádáme se on vystartuje a uhodí mě už se to stalo po 3 máme 2 letou dceru a já vždy říkám, ještě jednou a jdu, ríkala jsem to při první face a řekla jsem to i po té třetí a jsem s ním stále. Proč? Sama nevím, dcera ho miluje, on je ten hlavní sponzor rodiny já bych sama domácnost neutáhla možná až se vrátím do práce a pak...., vždy mám jako omluvenku to, že si řeknu, že je jich na tom podobně hodně jinejch.Nejsem na sebe hrdá to ne, ale stydím se za to, že jsem spolu byli 10 let než jsem se vzali a já ho nepoznala nyní jsme spolu 17 let a já si někdy říkám proč?, proč se projevil až po svatbě, proč to neudělal dřív, než jsme se vzali. A pak řeším otázku co naše dcera, když odejdu nevyčte mi třeba, že táta na ní kašle, protože má jinou rodinu, protože má děti jinde a mohu za to já. Být bezdětná okamžitě odejdu do jiného města a uvidím se s ním jen u soudu, ale když máme dítě? Bude ji chtít vídat a já jsem slaboch nezvládnu to nezvládnu se dívat do dcery očí a až bude větší ji vysvětlovat, proč tatínek s námi nemůže být, když ona ho má tak ráda. No tak asi tak,přemýšlím o tom dost často pro a proti, ale štěstí mé dcery je pro mě důležitější než moje štěstí. Kdyby jednou sáhl i na ni tak už bych to neřešila, jenže on ji miluje a ona miluje jeho.

Je vysoko  pravdepodobné, že dcéra okuká vᚠvzorec a tiež si nájde niekoho, kto ju občas prepleskne... a keď jej povieš "nenechaj sa preboha mláti!" Ona ti odpovie: "Mami, ale veď aj teba ocko občas zbil, to je normálka..."


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#80 11. 6. 2013 13:28

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Když Vás muž uhodí!

petruška2013- to co píšou, je pravda. jen se vymlouváš- proč bys měla vysvětlovat Ty , že spolu nejste. Horší je pro dceru to, v čem žije- ona je vnímavá a okoukne vzorec Tvého chování. A bude z ní další týraná ženská- nechat se namlátit a pak to je dobrý- jsou peníze, máme zase tátu. Ach jo.

Není tady

 

#81 11. 6. 2013 13:49

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Když Vás muž uhodí!

Eva. napsal(a):

Zatím hledᚠjenom výmluvy, proč s ním být a neodejít. Všechno, cos napsala, jsou  výmluvy. A nesmyslné jsou ty, že ti dcera něco vyčte, nebo jestli ji bude chtít vídat, nebo ty jí budeš vysvětlovat... To jsou jen tebou vymyšlené situace, které vůbec nemusí nastat.

To je fakt  hodne kruta poznamka.

Kdo nezazil nechape. A casto vubec nechce pochopit.  Napadlo uz vubec nejake tyhle raditelky, kam ma vubec ta pani s detmi odejit? Ma bydlet v hotelu nebo v lese?  Nebo si sehnal levny podnajem? To jako se da jen tak sehnat?


Ja jsem teda clovek, ktery neradi zenam, ktere zazily domaci nasili aby odesly. Me to prijde jako sadisticky trest pro trapici se zenu v bezvychodne situaci. Manzel da facku ci ranu a zena ma  jako uvolnit  byt?


Mam silny pocit, ze by mel odejit agresor. Vsak mame uz i takove zakony a je potreba je vzit navedomi.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#82 11. 6. 2013 14:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Když Vás muž uhodí!

Mam silny pocit, ze by mel odejit agresor. Vsak mame uz i takove zakony a je potreba je vzit navedomi.

Zák. č. 273/2008 Sb. § 44
"2) Vykázání trvá po dobu 10 dnů ode dne jeho provedení. Tuto dobu nelze zkrátit ani se souhlasem ohrožené osoby. Podáním návrhu na vydání předběžného opatření podle občanského soudního řádu v průběhu vykázání se doba vykázání prodlužuje do dne nabytí právní moci rozhodnutí soudu o tomto návrhu."

A po těch pár dnech co???


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#83 11. 6. 2013 14:33

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Když Vás muž uhodí!

sahleb napsal(a):

Eva. napsal(a):

Zatím hledᚠjenom výmluvy, proč s ním být a neodejít. Všechno, cos napsala, jsou  výmluvy. A nesmyslné jsou ty, že ti dcera něco vyčte, nebo jestli ji bude chtít vídat, nebo ty jí budeš vysvětlovat... To jsou jen tebou vymyšlené situace, které vůbec nemusí nastat.

To je fakt  hodne kruta poznamka.

Kdo nezazil nechape. A casto vubec nechce pochopit.  Napadlo uz vubec nejake tyhle raditelky, kam ma vubec ta pani s detmi odejit? Ma bydlet v hotelu nebo v lese?  Nebo si sehnal levny podnajem? To jako se da jen tak sehnat?


Ja jsem teda clovek, ktery neradi zenam, ktere zazily domaci nasili aby odesly. Me to prijde jako sadisticky trest pro trapici se zenu v bezvychodne situaci. Manzel da facku ci ranu a zena ma  jako uvolnit  byt?


Mam silny pocit, ze by mel odejit agresor. Vsak mame uz i takove zakony a je potreba je vzit navedomi.

Když chceš, cestu vždycky najdeš. Existují azylové domy pro matky s dětmi a když řekneš kamarádce, jak se situace má, určitě tě u sebe i s dětmi také pár dní nechá.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#84 11. 6. 2013 15:17

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Když Vás muž uhodí!

petruska2013 napsal(a):

Tak já jsem na tom stejně, nestává se to často, ale tak 1 do roka ano pohádáme se on vystartuje a uhodí mě už se to stalo po 3 máme 2 letou dceru a já vždy říkám, ještě jednou a jdu, ríkala jsem to při první face a řekla jsem to i po té třetí a jsem s ním stále. Proč? Sama nevím, dcera ho miluje, on je ten hlavní sponzor rodiny já bych sama domácnost neutáhla možná až se vrátím do práce a pak...., vždy mám jako omluvenku to, že si řeknu, že je jich na tom podobně hodně jinejch.Nejsem na sebe hrdá to ne, ale stydím se za to, že jsem spolu byli 10 let než jsem se vzali a já ho nepoznala nyní jsme spolu 17 let a já si někdy říkám proč?, proč se projevil až po svatbě, proč to neudělal dřív, než jsme se vzali. A pak řeším otázku co naše dcera, když odejdu nevyčte mi třeba, že táta na ní kašle, protože má jinou rodinu, protože má děti jinde a mohu za to já. Být bezdětná okamžitě odejdu do jiného města a uvidím se s ním jen u soudu, ale když máme dítě? Bude ji chtít vídat a já jsem slaboch nezvládnu to nezvládnu se dívat do dcery očí a až bude větší ji vysvětlovat, proč tatínek s námi nemůže být, když ona ho má tak ráda. No tak asi tak,přemýšlím o tom dost často pro a proti, ale štěstí mé dcery je pro mě důležitější než moje štěstí. Kdyby jednou sáhl i na ni tak už bych to neřešila, jenže on ji miluje a ona miluje jeho.

a jak zvládneš dceři vysvětlovat, že se nechᚠmlátit od člověka , který by ti měl být oporou? Jak jí budeš vysvětlit, že žila s rodiči, jež k sobě nemají minimální kousek slušnosti ( ani cizího člověka nemlátím) ?

Není tady

 

#85 13. 6. 2013 11:49

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 401

Re: Když Vás muž uhodí!

helena napsal(a):

Mam silny pocit, ze by mel odejit agresor. Vsak mame uz i takove zakony a je potreba je vzit navedomi.

Zák. č. 273/2008 Sb. § 44
"2) Vykázání trvá po dobu 10 dnů ode dne jeho provedení. Tuto dobu nelze zkrátit ani se souhlasem ohrožené osoby. Podáním návrhu na vydání předběžného opatření podle občanského soudního řádu v průběhu vykázání se doba vykázání prodlužuje do dne nabytí právní moci rozhodnutí soudu o tomto návrhu."

A po těch pár dnech co???

Po těch pár dnech se to dá prodloužit na 30 dnů, a pak až na 1 rok.- A to už je dostatečně dlouhá doba na to, aby žena s dětmi našla azyl jinde. Problém je, že většině týraných žen hodně dlouiho trvá, než jsou schopny opravdu odejít a už se nevrátit. Není to jednoduché, trvá, než v sobě najde odvahu a to "něco" - nějaký impuls, který způsobí, že se najednou rozhodne.


Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží nᚠsvět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

 

#86 13. 6. 2013 12:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Když Vás muž uhodí!

Po těch pár dnech se to dá prodloužit na 30 dnů, a pak až na 1 rok.
Jenže to už jde přes soud... zavolat policii je pro leckterou přece jen jednodušší, než jednat "s ouřadem".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#87 13. 6. 2013 12:58

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Když Vás muž uhodí!

Takze odejit musi agresor a ne obet nasili.  Definitivne.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#88 13. 6. 2013 13:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Když Vás muž uhodí!

Takze odejit musi agresor a ne obet nasili.  Definitivne.
Jenžek tomu je právě nutný to soudní rozhodnutí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#89 18. 9. 2014 16:16

petrabila
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2014
Příspěvky: 9

Re: Když Vás muž uhodí!

Moje maminka mi vždycky říkala, když uhodí jednou uhodí i podruhé. Nikdy se nezmění. Musí to být strašně těžké odejít, hlavně s dětmi, ale jiná možnost není, vždy to bude jen horší ...

Není tady

 

#90 8. 10. 2014 12:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Když Vás muž uhodí!

Hm, tak tetin agresor od nej dostal výprask a už nikdy na ňu nevztiahol ruku - netrúfol si. wink Problém je, že bol agresívny slovne, čo tiež nebolo nič príjemné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#91 8. 10. 2014 13:30

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Když Vás muž uhodí!

Jak se neco takoveho muze stat?
Pokud bych se seznamila s nekym, u koho citim naznaky agrese, tak rovnou odchazim...
Pokud to neprohlédnu vcas, odchazim po prvnim hrubem incidentu.
Me nekdo takovy nastve jen jednou. Protoze naposledy gloria


Zpomal.

Není tady

 

#92 12. 10. 2014 15:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Když Vás muž uhodí!

Mno, niektorí to vedia dos dlho dobre skrýva... a s demi, bez bytu a peňazí sa akosi odchádza horšie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#93 13. 10. 2014 12:35

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Když Vás muž uhodí!

gymnasión napsal(a):

Jak se neco takoveho muze stat?
Pokud bych se seznamila s nekym, u koho citim naznaky agrese, tak rovnou odchazim...
Pokud to neprohlédnu vcas, odchazim po prvnim hrubem incidentu.
Me nekdo takovy nastve jen jednou. Protoze naposledy gloria

Já to taky nechápu.Asi proto,že jsem vždy byla realistka:co:va

Není tady

 

#94 13. 10. 2014 19:48

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Když Vás muž uhodí!

Myslíš, že realista nemůže dostat  po papuli?


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#95 14. 10. 2014 0:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Když Vás muž uhodí!

big_smile Myslím, že môže - realita niekedy kuwa bolí! Aj realistu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#96 14. 10. 2014 6:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Když Vás muž uhodí!

Myslíš, že realista nemůže dostat  po papuli?
Může... ale právě díky svýmu realistickýmu založení by tím neměl bej překvapenej... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#97 14. 10. 2014 10:49

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Když Vás muž uhodí!

modrovous napsal(a):

Myslíš, že realista nemůže dostat  po papuli?

nemůže,bo kretény stihne prokouknout dřív,než se k němu tito vůbec mohou přiblížit:storstark:

Není tady

 

#98 26. 2. 2015 10:23

Hanka M
♥♥-----
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 58

Re: Když Vás muž uhodí!

Já si myslím, že jednou fackou to vše začíná, on se pak omluví a tím je vše smazáno. Ale příště to bude nanovo. Můj tchán tluče tchyni už cca 30 let. Před dvěma lety se mu konečně postavila a v hádce ho v sebeobraně bodla nožem do plic. On se ze všeho dostal, oklepal se a jede zase v původní koleji. Ona seděla 2 měsíce v base a dostala podmínku. A co myslíte? Nějaký čas bydlela u nás, chtěla se rozvést, ale nakonec se zase  k němu vrátila a zase drží, což nechápu. On je víc jak o hlavu menší než ona, takový prcek. Nechápu, já bych ho utloukla!

Není tady

 

#99 26. 2. 2015 11:04

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Když Vás muž uhodí!

Však ona ho utluče. Už na tom pracuje. Tedy pracují na tom vzájemně.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#100 27. 2. 2015 22:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Když Vás muž uhodí!

Hm... to je zaujímavá hra, ale radšej by som ju pozorovala v kine na plátne, ako v živote a ZBLÍZKA. kapitulation neutral


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů