Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 2. 2007 7:59

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Když Vás muž uhodí!

no Kaliku to jsi chtěl být vtipnej nebo co???Je jedno KDO KOHO uhodí...efekt,výsledek....nebo jako to nazvat je stejný...prostě je to hnus.....

Petous: zaráží mě jak píšeš: kdyby sáhl na děti...  bacha to je výmluva jak Brno...schovávᚠse za to....jak píšou ostatní...uhodil podruhé...udělá to znova....a jen t budeš muset být silná ... daleko silnější než jsi ted a udělat TEN krok......


Me: tebe opravdu nechápu proč s takovým člověkem ztácíš čas?????

Život je těžký, je to často boj a nechápu proč si to tak navíc ztěžujeme dumbom

Upravil(a) adra (19. 2. 2007 8:01)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#52 19. 2. 2007 8:17

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Když Vás muž uhodí!

No když je to za nějaké ošahávání a je to cizí muž, tak bych to pochopila, když je to ten můj, udělala bych to jenom v sebeobraně, jimak je to stějně ubohé, jako když muž uhodí ženu, násilí není řešení.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#53 19. 2. 2007 8:40

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Když Vás muž uhodí!

KALIK napsal(a):

Teoretická otázka: Co když žena uhodí muže, je to stejný prohřešek?

Tohle je zajímavý smile Obecně se to tak asi nebere, protože průměrná ženská riskuje mnohem víc, že jí chlap naoplátku rozmašíruje ciferník (čistě že má většinou větší sílu), ale já si myslím, že je to stejně v nepořádku, jako když praští chlap ženskou. Vnímám to jako mez, za kterou už se nesmí, a to z žádné strany.

Není tady

 

#54 19. 2. 2007 9:22

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Když Vás muž uhodí!

Čau Adři, kdepak jsi byla? smile


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#55 19. 2. 2007 9:27

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Když Vás muž uhodí!

ahojky luetko...děkuju za optání....byla jsem doma sama samička nemocná...tedy nejdříve malej pak já...ale bylo to doma tentokrát fajn....tedy když pominuly ty horečky.....a ted už jsem zase v práci...a musím něco dělat....:-)))

ale taky se podívat co tu je NOVEHO....  smile smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#56 19. 2. 2007 9:34

Nick3594
Host

Re: Když Vás muž uhodí!

Ahoj blondýnko, už jsem si říkala, jestli jsi na nás nezanevřela smile. A ty sis jen doma válela šunky big_smile.

 

#57 19. 2. 2007 12:20

Frankie
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Když Vás muž uhodí!

Me napsal(a):

cituji:"psychické násilí:zastrašování – zlé pohledy, výhružná gesta,kritizování a ponižování – nadávky, zesměšňování, snižování schopností, zpochybňování duševního zdraví, zlehčování obav, přehlížení přání a potřeb "

přesně tohle zažívám,k fyzickému násilí nedošlo, i když mi přítel jednou řekl,že by mi nejradši dal pár facek,ale neudělal to...i tak z něho mám ale občas dost strach-jak se naštvě,přestane se ovládat a křičí na mě,je jak smyslůzbavený,nedokáže to vyřešit v klidu...jak ho to přejde,je zase v pohodě,a vysvětluje mi,že když jsem ho tak vytočila,tak se nemůžu divit,že reaguje takhle...takhle vytočit ho dokážu ale pokaždé,když se mi něco,co dělá,nelíbí,včetně zásadních otázek,že neplánuje se mnou společné bydlení apod..on to prostě řešit nechce,a když o tom začnu a nedejtobože ho z něčeho obviním,začne na mě křičet,urážet mě atd.,místo abychom to vyřešili v klidu.Já se nakonec radši stáhnu,nebo začnu brečet.Je i tohle trestuhodné?

S takovým člověkem chceš bydlet ? yikes

Není tady

 

#58 19. 2. 2007 12:23

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Když Vás muž uhodí!

lvice já vás potřebuju.... lol lol ale tý vado...já si to doma fakt užívala...:-)))))

a co je nového u Tebe??


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#59 19. 2. 2007 12:59

Nick3594
Host

Re: Když Vás muž uhodí!

Mám novou LOVE va a je to žůůůžo par rodna gloria. Tak si to užívám  http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_3.gif

 

#60 19. 2. 2007 13:02

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Když Vás muž uhodí!

offtopic  fuckyou

Není tady

 

#61 19. 2. 2007 16:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Když Vás muž uhodí!

KALIK napsal(a):

Teoretická otázka: Co když žena uhodí muže, je to stejný prohřešek?

Samozrejme, že je... Problém je v tom, že sily bývajú nevyrovnané a muž to žene buď vráti, alebo ju nejakým razantným spôsobom potrestá. Nepoznám muža, čo by si nezaslúžene nechal nahovori(alebo vôbec uznal), že ženu vyprovokoval k facke alebo nejakému fyzickému násilia. Ženy majú podža mojich skúseností sklony bra si na seba aj úplne nezmyselné viny...
Inak, ani hlúpos, ani násilie podža mňa nemajú pohlavie... A existuje aj násilie na deoch a starých žuďopch, skrátka na slabších - to mi na tom pripadá to po*nšie, keď človek je "silák" len tam, kde vycíti menší odpor...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#62 19. 2. 2007 16:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Když Vás muž uhodí!

TomDark napsal(a):

Hm... Ale teď  tak nad tím přemýšlím, jak má reagovat muž, když se do něj ta jeho pustí a začne ho fackovat a tak... ono milé dámy, od Vás to také bolí...hehe... asi nejlépe utéct... a až se sklidní vrátit se.... to bych udělal já....

Ale proč to píšu, mému kamarádovi se stalo, že ta jeho šíleně žárlila a on řídil, začala ho fackovat za jízdy v serpentýnách, když se bránil, aby neslítli dolů, tak se jí prý snažil odstrčit létající ručičky a nechtíc jí uhodil, prý nekoukal na ni, ale aby se nevybourali na silnici... No nevím, buh ví jak to bylo, ale...neumím si představit, co bych asi dělal já v takovéto situaci ??

Ale kuš, přece víš, o čem je tu řeč! O moci, o tom se tu lidi bavěj! Kdyby ten tvůj kamarád v dané chvíli onu dotyčnou i praštil, asi by mu to nikdo neměl zazlé. Tady jde o situaci, kdy muž (většinou, neb bývá zhruba o 1/3 větší) dokazuje, kdože je tu pánem.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#63 20. 2. 2007 10:45

Ula
♥♥-----
Registrovaný: 20. 2. 2007
Příspěvky: 28

Re: Když Vás muž uhodí!

Domácí násilí bych řešila jinak. Muž, který se k němu sníží, je chudák, slaboch a zaslouží si poznat větší násilí. Místo zákazu vstupu do bytu bych mu zařídila nakládačku, příště by si to rozmyslel. Určitě bych nezůstala s mužem, který na mě vztáhl ruku (nebo mě ponižoval).

Není tady

 

#64 20. 2. 2007 12:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Když Vás muž uhodí!

lollollollollolsupermario

Ula napsal(a):

Domácí násilí bych řešila jinak. Muž, který se k němu sníží, je chudák, slaboch a zaslouží si poznat větší násilí. Místo zákazu vstupu do bytu bych mu zařídila nakládačku, příště by si to rozmyslel. Určitě bych nezůstala s mužem, který na mě vztáhl ruku (nebo mě ponižoval).


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#65 12. 8. 2007 21:29

sisa
♥♥-----
Místo: brno
Registrovaný: 10. 8. 2007
Příspěvky: 99

Re: Když Vás muž uhodí!

nemůžu to číst taky sem to zažila s manžílkem a bylo to děsný to je prosím doktor práv a když jsem se bránila tak,že sem po něm hodila hrnek trefila se do hlavy zavolal si policii záchranku kolegu právníka a vyhrožoval mi že kolega podává žalobu pro pokus o vraždu. deset let trvaly soudy kauzy podával on prostřednictvím kolegů právníků minulý týden po deseti letech skončily naše kauzy mým vzdáním se veškerých nároků na majetek protože dodnes nebyly udělány ani základní odhady majetku soudkyně z něj měla strach a můj právník mi doporučil to tímto způsobem ukončit protože říkal,žr to je ještě tak na deset let!!!To vše o jednom patnáctiletým manželství a žijí naši demokratičtí soudci se svým příjmem a svojí nezávislostí už nikdy doufám...

Není tady

 

#66 24. 3. 2008 20:38

Martinka00
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2008
Příspěvky: 3

Re: Když Vás muž uhodí!

Teď jsem narazila na jedny stránky s článkem o odsouzení za domácí násilí ( http://trestnirizeni.mujblog.info/vydan … epodminene ). Takže braňte se, je vidět, že to jde:kapitulation:

Není tady

 

#67 1. 4. 2008 10:38

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Když Vás muž uhodí!

Petous napsal(a):

Před 2 lety se to stalo poprvé,hádali jsme se a já šla nahoru do ložnice,řekla jsem ještě dole pod schody  poznámku a najednou on přiskočil a uhodil mě,spadla jsem jen kousek od prvního schodu.Dnes jsme se zase pohádali(kvůli nevlastní dceři a jeho bývalé manželce,protože se jí zastává,někdy mám pocit,že ji stále miluje)a on mě uhodil před nevlastním synem a před naším synem,spadla jsem na zema můj syn, když to viděl,tak do něj začal bušit,on se sebral a odešel,pak se po chvilce vrátil a omlouval se mi,že to takhle nechtěl,ale že jsem ho vyprovokovala,v jedné minutě ve mě zabil zbytek té lásky co jsem k němu cítila,teď cítím jen prázdno.Odešla bych od něj,ale nemám kam,mám dva malé syny a nevím jak bych je uživila.....

Petous - žiješ ?

A jak ?

Našla jsi odvahu odejít ?


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#68 6. 8. 2009 14:09

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Když Vás muž uhodí!

Petous, necetla jsem cele vlakno,jen Tvuj prvni prispevek. Napisu Ti to ted z pohledu toho ditete,co vidi to,co se deje. Muj otec nespocetnekrat moji mamu take bil a to uz od doby,kdy jsme byli male deti. Kdyz jsme byli o neco starsi,tak jsme se ji vzdy zastavali a pak nas serezal vsechny na jednu hromadu. Bylo mi cca 14 let a braskovi cca 9 let,kdyz jsme ji po takovem ataku poprve zacali presvedcovat,ze chceme pryc,ze se otce nejen bojime,ale ani ho nemame radi. U me to v te dobe uz byla nenavist. A jedina veta,kterou slysime dodnes je,ze nemuze,je to ekonomicky nezvladne. Tuto vetu jsem mame dlouho nemohla odpustit, ve 20ti jsem odesla z domu,radsi jsem pri vysoke skole pracovala,ale mela jsem svuj klid a pohodu, stacilo totiz v te doby jen,aby otec zvysil hlas a ja se dostavala do naprosto sileneho stavu, trasla jsem se,plakala, proste jsem vedela,ze uz vic nezvladnu. Braska se zase strasne uzavrel do sebe a radsi vedle sebe nechce zenskou,proste se boji,ze to,co videl doma,tak bude prozivat i dal ve vztahu, poznamenani jsme oba. A mama, z te je obycejna troska, ted uz je otec hodne stary, nema silu ji uz napadat,ale to,co ted zije,ona nezije, ona preziva, bych neprala nikomu. Dokud muzes, utec pryc a nedovol,aby toto poznamenalo Tvoje deti, vzdy existuje reseni. A na omluvy never, otec se kolikrat omlouval a pak uhodil znovu, ja si z toho vzala jedine,ze alkoholik a jedna facka jsou pro me v zivote "jedem".
Verim,ze najdes odvahu a vyresis to, cim driv,tim lepe jak pro Tebe tak i pro Tvoje deti. Mej se trosku rada,nedovol,aby Te nekdo takto ponizoval a ublizoval Ti,co je to za zivot bat se nekomu oponovat,aby neprisla facka.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#69 17. 5. 2011 13:17

Evamarie
♥------
Registrovaný: 2. 8. 2007
Příspěvky: 13

Re: Když Vás muž uhodí!

Eva36 napsal(a):

Holka, holka.... jen co ti napíšu do Rodičů a dětí, tak tě vidím na Psychologický ... Já bych ti radila, aby ses obrátila na odbornou pomoc, protože takhle začíná domácí násilí (měla jsem to v rodině, takže vím). Zkus třeba www.donalinka.cz . Domácí násilí nikdy nemizí, naopak se stupňuje...mohla bych ti třeba vyprávět, jak moje máma mohla být už mrtvá...zabitá....začalo to fackou, jako u tebe.... Pokud budeš cítit, že chceš odejít, udělᚠto a najdeš způsob, jakým to uděláš, kam půjdeš atd. Nejdřív se ale musíš rozhodnout. Možná že tvůj muž není až takový zmetek, ale pokud bys s ním chtěla zůstat, měl by se léčit (z vlastní vůle, z donucení to nemá smysl).... Koukni na ty stránky tý Donalinky, mají tam i telefon, určitě tě vyslechnou a poradí ti. Drž se pussa

Určitě s výše uvedeným názorem souhlasím, ale jen doplním i mojí zkušenost z okolí, že některý muž uhodí ženu jednou a tak se za toto selhýní vnitřně stydí, že už to nikdy nezopakuje. I takhle se někteří muží chovájí, tím  samozřejmě nechci to jejich selhání omlouvat a jen řící, že existují i vyjímky a nemusí se vždy jejich  agresivní chování stupňovat.

Není tady

 

#70 17. 5. 2011 16:07

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Když Vás muž uhodí!

Evamarie napsal(a):

Eva36 napsal(a):

Holka, holka.... jen co ti napíšu do Rodičů a dětí, tak tě vidím na Psychologický ... Já bych ti radila, aby ses obrátila na odbornou pomoc, protože takhle začíná domácí násilí (měla jsem to v rodině, takže vím). Zkus třeba www.donalinka.cz . Domácí násilí nikdy nemizí, naopak se stupňuje...mohla bych ti třeba vyprávět, jak moje máma mohla být už mrtvá...zabitá....začalo to fackou, jako u tebe.... Pokud budeš cítit, že chceš odejít, udělᚠto a najdeš způsob, jakým to uděláš, kam půjdeš atd. Nejdřív se ale musíš rozhodnout. Možná že tvůj muž není až takový zmetek, ale pokud bys s ním chtěla zůstat, měl by se léčit (z vlastní vůle, z donucení to nemá smysl).... Koukni na ty stránky tý Donalinky, mají tam i telefon, určitě tě vyslechnou a poradí ti. Drž se pussa

Určitě s výše uvedeným názorem souhlasím, ale jen doplním i mojí zkušenost z okolí, že některý muž uhodí ženu jednou a tak se za toto selhýní vnitřně stydí, že už to nikdy nezopakuje. I takhle se někteří muží chovájí, tím  samozřejmě nechci to jejich selhání omlouvat a jen řící, že existují i vyjímky a nemusí se vždy jejich  agresivní chování stupňovat.

Tobě se omluvil a ty věříš,že se hrozně stydí ?

Není tady

 

#71 17. 5. 2011 16:28

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Když Vás muž uhodí!

Evamarie napsal(a):

Určitě s výše uvedeným názorem souhlasím, ale jen doplním i mojí zkušenost z okolí, že některý muž uhodí ženu jednou a tak se za toto selhýní vnitřně stydí, že už to nikdy nezopakuje. I takhle se někteří muží chovájí, tím  samozřejmě nechci to jejich selhání omlouvat a jen řící, že existují i vyjímky a nemusí se vždy jejich  agresivní chování stupňovat.

Evamarie, facka může skutečně padnout v každém vztahu stolt Jenže z 99% nezůstane jen u té jedné facky a s tím mám zase osobní zkušenosti já usch


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#72 18. 5. 2011 9:33

Evamarie
♥------
Registrovaný: 2. 8. 2007
Příspěvky: 13

Re: Když Vás muž uhodí!

Revliba napsal(a):

Evamarie napsal(a):

Eva36 napsal(a):

Holka, holka.... jen co ti napíšu do Rodičů a dětí, tak tě vidím na Psychologický ... Já bych ti radila, aby ses obrátila na odbornou pomoc, protože takhle začíná domácí násilí (měla jsem to v rodině, takže vím). Zkus třeba www.donalinka.cz . Domácí násilí nikdy nemizí, naopak se stupňuje...mohla bych ti třeba vyprávět, jak moje máma mohla být už mrtvá...zabitá....začalo to fackou, jako u tebe.... Pokud budeš cítit, že chceš odejít, udělᚠto a najdeš způsob, jakým to uděláš, kam půjdeš atd. Nejdřív se ale musíš rozhodnout. Možná že tvůj muž není až takový zmetek, ale pokud bys s ním chtěla zůstat, měl by se léčit (z vlastní vůle, z donucení to nemá smysl).... Koukni na ty stránky tý Donalinky, mají tam i telefon, určitě tě vyslechnou a poradí ti. Drž se pussa

Určitě s výše uvedeným názorem souhlasím, ale jen doplním i mojí zkušenost z okolí, že některý muž uhodí ženu jednou a tak se za toto selhýní vnitřně stydí, že už to nikdy nezopakuje. I takhle se někteří muží chovájí, tím  samozřejmě nechci to jejich selhání omlouvat a jen řící, že existují i vyjímky a nemusí se vždy jejich  agresivní chování stupňovat.

Tobě se omluvil a ty věříš,že se hrozně stydí ?

Naštěští jsem v životě tuto zkušenost neprožila, jen předávám zkušnost mé kamarádky, která dostala facku od svého muže před 17 lety a od té doby se nic podobného neopakovalo. Ano , asi to bude velmi vyjímečný případ, ale existuje.

Upravil(a) Evamarie (18. 5. 2011 9:35)

Není tady

 

#73 24. 5. 2013 7:21

petruska2013
♥------
Registrovaný: 23. 5. 2013
Příspěvky: 1

Re: Když Vás muž uhodí!

Tak já jsem na tom stejně, nestává se to často, ale tak 1 do roka ano pohádáme se on vystartuje a uhodí mě už se to stalo po 3 máme 2 letou dceru a já vždy říkám, ještě jednou a jdu, ríkala jsem to při první face a řekla jsem to i po té třetí a jsem s ním stále. Proč? Sama nevím, dcera ho miluje, on je ten hlavní sponzor rodiny já bych sama domácnost neutáhla možná až se vrátím do práce a pak...., vždy mám jako omluvenku to, že si řeknu, že je jich na tom podobně hodně jinejch.Nejsem na sebe hrdá to ne, ale stydím se za to, že jsem spolu byli 10 let než jsem se vzali a já ho nepoznala nyní jsme spolu 17 let a já si někdy říkám proč?, proč se projevil až po svatbě, proč to neudělal dřív, než jsme se vzali. A pak řeším otázku co naše dcera, když odejdu nevyčte mi třeba, že táta na ní kašle, protože má jinou rodinu, protože má děti jinde a mohu za to já. Být bezdětná okamžitě odejdu do jiného města a uvidím se s ním jen u soudu, ale když máme dítě? Bude ji chtít vídat a já jsem slaboch nezvládnu to nezvládnu se dívat do dcery očí a až bude větší ji vysvětlovat, proč tatínek s námi nemůže být, když ona ho má tak ráda. No tak asi tak,přemýšlím o tom dost často pro a proti, ale štěstí mé dcery je pro mě důležitější než moje štěstí. Kdyby jednou sáhl i na ni tak už bych to neřešila, jenže on ji miluje a ona miluje jeho.

Není tady

 

#74 24. 5. 2013 8:31

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Když Vás muž uhodí!

petruska2013 napsal(a):

Tak já jsem na tom stejně, nestává se to často, ale tak 1 do roka ano pohádáme se on vystartuje a uhodí mě už se to stalo po 3 máme 2 letou dceru a já vždy říkám, ještě jednou a jdu, ríkala jsem to při první face a řekla jsem to i po té třetí a jsem s ním stále. Proč? Sama nevím, dcera ho miluje, on je ten hlavní sponzor rodiny já bych sama domácnost neutáhla možná až se vrátím do práce a pak...., vždy mám jako omluvenku to, že si řeknu, že je jich na tom podobně hodně jinejch.Nejsem na sebe hrdá to ne, ale stydím se za to, že jsem spolu byli 10 let než jsem se vzali a já ho nepoznala nyní jsme spolu 17 let a já si někdy říkám proč?, proč se projevil až po svatbě, proč to neudělal dřív, než jsme se vzali. A pak řeším otázku co naše dcera, když odejdu nevyčte mi třeba, že táta na ní kašle, protože má jinou rodinu, protože má děti jinde a mohu za to já. Být bezdětná okamžitě odejdu do jiného města a uvidím se s ním jen u soudu, ale když máme dítě? Bude ji chtít vídat a já jsem slaboch nezvládnu to nezvládnu se dívat do dcery očí a až bude větší ji vysvětlovat, proč tatínek s námi nemůže být, když ona ho má tak ráda. No tak asi tak,přemýšlím o tom dost často pro a proti, ale štěstí mé dcery je pro mě důležitější než moje štěstí. Kdyby jednou sáhl i na ni tak už bych to neřešila, jenže on ji miluje a ona miluje jeho.

když ti to tak vyhovuje, je to tvůj život kapitulation

Není tady

 

#75 24. 5. 2013 8:32

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Když Vás muž uhodí!

Petruško, dvouleté dítě ani nebude řešit, že s tatínkem najednou nebydlíte a to, že se odstěhuješ neznamená, že o tatínka přijde a tak ji ten stav do budoucna přijde normální. Víc ji na trauma zaděláš, když bude svědkem toho, jak tatínek fackuje maminku a možná se naučí, že ženská má držet hubu a doma fungovat jako služka, to je fakt výbava do života, kterou dceři předáš, když si to nechᚠlíbit. Štěstí Tvé dcery opravdu není v tom, že budeš s despotou. Takových utrápených ženských už jsem viděla (moje sousedka s takovým žije) a samozřejmě tatínek teď formou zákazů, příkazů a trestů terorizuje i dceru, která je nesnesitelná puberačka celkově dominantního typu po něm a dohání si doma  otcem pošlapávané ego při ponižování a vysmívání se spolužákům.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů